خرید لپ تاپ نوت بوک خرید اسکنر خرید پرینتر خرید تیلت خرید کامپیوترخرید قطعات لپ تاپقطعات کامپیوترلوزام جانبیتلویزیون

برای دریافت لیست قیمت خرید انواع نوت بوک پرینتر اسنکر و کامپیوتر اینجا کلیک کنید

فروش لپ تاپ،laptop، ،لپ تاپ جدید،خرید لپ تاپ،معرفی لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

Toshiba : این شرکت لپ تاپ راحت ژاپنی (؟) نیز در زمینه تول- لپ تاپ برای مدیران مایه دار! : بدون شک Dell XPS M2010 با وزنی معادل هشت کیلو و نیم! و مشخصاتی که کمتر کامپیوتر دسک تاپی به آن میرسد و قیمتی که بسیار بسیار گران است (آنقدر گران که من هم نمی دانم چقدر است!)ید لپ تاپ ید طولائی دارد بطوریکه گستره مدل های آن بسیار زیاد است و در این زمینه طرفداران خود را نیز دارد (به شخصه آن را توصیه نمی کنم!) شرکت های عرضه کننده آن در ایران عبارتند از : نقش ، رایانه همراه و پارسیان.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 229
+ نوشته شده در دوشنبه 29 اسفند 1390ساعت 12:52 توسط لپ تاپ

لوازم دفتر

ب-از قابليت توكا لپ تاپ سه بعدي ر صرفه جويي در مصرف باطري با توجه به مندرجات دفتر اگر سیستم عامل در جستجویش پرینتری نیافت،روش دیگر اینست که پرینتر را به عنوان یک Local printer (معمولا از طریق USB) به سیستم اضافه کنید و سپس برای آن یک پورت TCP/IP استاندارد تعریف کنید. برای اینکار باید آدرس IP‌پرینتر یا نام وسیله را بدانید. در Mac OS X می توانید پرینتر به عنوان یک IP یعنی IP Printer اضافه کنید. همچنین در صورت نیاز به درایور پرینترها باید آنها را به صورت دستی دانلود کنید.چه راهنماي آن استفاده نماييد.اغلب كاربران حتي از وجود چنين چيزي در نوت بوك خود بي خبرند.ج-غالبا كاليبره سازي لپ تاپ به آساني دابل كليك كردن بر روي آيكن باطري در نوار ابزار سيستم عامل آن است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 270
+ نوشته شده در يکشنبه 28 اسفند 1390ساعت 9:51 توسط لپ تاپ

بهینه سازی لپ تاپ

Tabletsرايانه‌ها لپ تاپ ديجيتال به شکل لپ در بازار تقريباً 7 برند اصلي , کيف هاي لپ تاپ را به انحصار خود در آورده اند . در واقع اکثريت کيف هاي مطرح در بازار ايران در اختيار مارک تجاري چون تارگوس ، دي کوتا ، کيس لاجيک ، بل کين ، ساندکس ، وکس ، آباکاس قرار دارد. البته اکثر برندهاي مطرح عرضه کننده لپ تاپ نيز کيف هايي را براي برند خاص خود معرفي مي کنند که در اکثر موارد با کيف هاي معمولي بازار تفاوتي ندارند و پيشنهاد مي کنيم از خريد آن ها اجتناب کنيد .تاپ کاغذي هستند و رابط آن‌ها داراي شيار مغناطيسي است و نرم‌افزار مي‌تواند با يک صفحه نمايش تماسي شناخته شود. ازسال ???? رايج‌ترين آن‌ها به نام tabletpc عرضه شد که صفحه نمايش تماسي دارد. بعضي از آن‌ها صفحه کليد ندارند و قابل انتقال مي‌باشند. آنها چرخش ??? درجه دارند و بر بالاي صفحه کليد تا مي‌شوند. آنها عمل‌کرد محدود در محل‌هاي خاص داشته‌اند و مي‌توانند وظايف عادي را انجام دهند. Tablet اينترنتي به شکل لوج است و مي‌تواند در محاسبه متحرک استفاده شود. آنها از لينوکس استفاده مي‌کنند. و مي‌توانند چند برنامه را راه اندازي کنند ولي جايگزين رايانه نمي‌شوند. ويژگي MP?، ويدئو، مرورگر اينترنت، chat و تصوير در آنها بارز است. PDA‌ها نيز رايانه کوچک و جيبي هستند که عملکرد محدود دارند. آن‌ها حامي محاسبه متحرک هستند هرگز هر نرم‌افزار را راه اندازي نمي‌کنند. رايانه‌هاي دستي کوچکتر هستند و تلفن هوشمند يا PDA داراي يک تلفن سلولي مکمل مي‌باشد. مرزهاي اين مقوله‌ها مشخص نمي‌باشد. OQOUPC يک PC با اندازه PDA مي‌باشد. Apple emate کوچکتر از لپ تاپ است ولي نرم‌افزار PDA را راه اندازي مي‌کند. خط Hpomnibook نيز داراي ابزار رايانهي دستي است. سخت‌افزار نوکيا ??? مانند PDA است و ???? Zaurus درآن کاربرد داشته‌است. تنها دليل که آنرا PDA نمي‌خوانند آن است که نرم‌افزار PIM ندارد. از سوي ديگر ??? و Zerus مي‌توانند يک نرم‌افزار linux را اجرا کنند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 231
+ نوشته شده در شنبه 27 اسفند 1390ساعت 14:12 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

آن‌ها مي‌ لوازم اداري توانند از نوع USB و ديوار آتش باشند. بنابراينتوجه: فشار آوردن به سطح مانيتور با انگشت و ناخن و همچنين استفاده از دستمال‌هاي پلاستيکي مي‌تواند به مانيتور صدمه بزندتوجه: هرگز آب را به طور مستقيم به سمت لپ تاپ اسپري نکنيد.اگر درايو سي‌دي و دي‌وي‌دي شما داراي سيني باز شونده‌است، از کمپرسور يا اسپري هواي فشرده شده براي تميز کردن آن استفاده کنيد. اين مسائل سازگاري در رسيدن به سخت‌افزار و ابزار جانبي مي‌توانند به راحتي حل شوند.قابليت ارتقاء [ويرايش]اين روند بسيار محدود است و اين به دليل فني و اقتصادي نمي‌باشد. از سال ???? هيچ نوع استانداردي براي لپ تاپ گزارش نشد. هر فروشنده از طرح اختصاصي استفاده مي‌کند و در نهايت مي‌توان به مولفه‌هايي دست يافت که در بخش رقابت قرار گرفته‌اند با چند مورد استثنا مي‌توان ديد که مولفه‌هاي لپ تاپ به ندرت مي‌توانند بين سازندگان مورد پذيرش قرار گيرند. آن‌ها در خطوط متفاوت توليد مورد توجه خاص هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 206
+ نوشته شده در جمعه 26 اسفند 1390ساعت 11:41 توسط لپ تاپ

لپ تاپ کارتريج

... ن لپ تاپ سه بعدي کته مهمي که اينجاست اين است که شبكه‌سازي:امروزه توانايي اتصال به شبكه‌هاي مختلف به‌عنوان يكي از ويژگي‌هاي استاندارد اكثر لپ‌تاپ‌ها تبديل شده است. در واقع قابليت‌هاي توكار اترنت سريع و Wi-Fi در اين زمينه يك حداقل ممكن به شمار مي‌آيند. در عين حال، مطمئن شويد كه لپ‌تاپ مورد نظر شما حداقل امكانات شبكه‌سازي بي‌سيم 802.11b/g را در اختيارتان قرار مي‌دهد، هر چند كه اكثر مدل‌هاي موجود در بازار از شبكه‌سازي بي‌سيم 802.11n نيز پشتيباني مي‌كنند. به‌علاوه، بسياري از لپ‌تاپ‌هاي موجود در بازار از پشتيباني توكار اتصال بلوتوث برخوردارند. براي آن دسته از كاربراني كه به برقراري ارتباط در مكان‌هاي دورافتاده نياز دارند نيز گزينه‌هايي مانند يك مودم توكار يا يك كارت سلولي (WWAN) ارايه مي‌شوند.بسياري از برنامه ها در ليست Add or Remove Programs نيستند بنابراين بايد آنها اگر در پوشه all programs نبودند، در پوشه program files شناسايي و بصورت دستي حذف کنيد. يک سري برنامه هاي ديگر هم هستند که هيچ گزينه اي براي uninstall کردن آنها وجود ندارد و يا شما بايد قسمت هاي ديگر نرم افزار که ممکن است به دلايلي قبلا حذف کرديد براي حذف کردنشان داشته باشيد. براي اين کار مي توانيد از نرم افزارهاي استفاده کنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 212
+ نوشته شده در سه شنبه 23 اسفند 1390ساعت 10:27 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه کاره

قبل از شرو لپ تاپ زيبا ع این نکات اساسی را به خاطر بسپاید:• اين‌ ‌نوع از لپتاپ‌ها صفحه نمايش کوچکتر از ?? اينچ به صورت مورب دارند و وزن آن‌ها کمتر از ?-? پوند است. صفحه کليد آن‌ها اندازه کامل ندارد. مخاطبين اوليه آن‌ها مسافران تجاري هستند که به لپ تاپ سبک نياز دارند. اين‌ها اغلب خيلي گران هستند و داراي عمر طولاني باتري مي‌باشند. Cpu با توان خانگي نيز استفاده شود. لپ تاپ از نوع نوري و باريک داراي وزن ?-? پوند است و اندازه صفحه نمايش بين ?? و?? اينچ مي‌باشد. لپ تاپ قاب بزرگ وزن ?-? پوند دارد و اندازه صفحه نمايش ?/?? اينچ و ?/?? مي‌باشد. ؛ رايانه جانشيني دسک تاپ: اين‌‌نوع از لپتاپ‌ها عمدتاً در محل ثابت استفاده مي‌شوند و به علت وزن و اندازه خود مطلوب نمي‌باشند. آنها فضاي بيشتري را براي مولفه‌ها عرضه مي‌کنند و به اندازه ?? – ?? in هستند. اين‌ها داراي عمر باتري خيلي کوتاه مي‌باشند که بيش از ?ساعت نمي‌باشد زيرا سخت‌افزار جهت استفاده موثر باتري بهينه نشده‌است. گاهي اوقات آن‌ها را luggable گويند. اين مثال از آنها شامل لپ تاپ بازي است که مي‌تواند پردازش گرافيکي سه بعدي انجام دهد.بسیاری از این ارتقاء ها گارانتی لپ تاپ شما را باطل می کنند.• بعضی از این ارتقاء ها می توانند به لپ تاپ شما آسیب برسانند.اگر شما از انجام چنین کاری احساس راحتی نمی کنید آن را به یک شخص حرفه ای واگذار کنید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 227
+ نوشته شده در دوشنبه 22 اسفند 1390ساعت 12:08 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ليزري

مولفه‌هاي خار لپ تاپ ليزري جيبا وجود آن‌كه خريد يك لپ‌تاپ جديد تا حدودلف) Vaio Sony : که معرف همه دوستان میباشد . دارای کیفیت های بسیار بالا از لحاظ ساخت، قیمت های نسبتا بالا ، باتری های نه چندان خوب و بجز دو سه مدل بسیار گران هیچکدام کارت گرافیک جدا ندارند. شرکتهای عرضه کننده اصلی وایو در ایران عبارتند از : امرتات ،نقش ، رایانه همراه و دو سه شرکت نچندان مطرح دیگر . زيادي به مقايسه قطعات داخلي مانند پردازنده و حافظه آن‌ها با يكديگر سر و كار دارد، اما شما در عين حال با عوامل مهمي مانند كيفيت ساخت و كاربردپذيري نيز مواجه خواهيد بود. يك لپ‌تاپ خوب بايد از ساختار مستحكمي برخوردار بوده و نبايد هيچ نقيصه آزاردهنده‌اي درتركيب آن ديد شود. شما هميشه بايد لپ‌تاپ مورد نظر خود را در هنگام خريد آزمايش كنيد تا مطمئن شويد كه كيفيت ساخت آن براي نيازهاي خودتان مناسب است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 170
+ نوشته شده در يکشنبه 21 اسفند 1390ساعت 11:08 توسط لپ تاپ

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 ... 21 صفحه بعد