خرید لپ تاپ نوت بوک خرید اسکنر خرید پرینتر خرید تیلت خرید کامپیوترخرید قطعات لپ تاپقطعات کامپیوترلوزام جانبیتلویزیون

برای دریافت لیست قیمت خرید انواع نوت بوک پرینتر اسنکر و کامپیوتر اینجا کلیک کنید

فروش لپ تاپ،laptop، ،لپ تاپ جدید،خرید لپ تاپ،معرفی لپ تاپ

لپ تاپ کارتريج

آن‌ها مي‌توانند ا لپ تاپ ز نوع USB و ديوار آتش باشند. بنابراين اين مسائل ساختار گرافيكي:دو نوع ساختار گرافيكي در لپ‌تاپ‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرند: موتورهاي گرافيكي مجتمع و ساختارهاي گرافيكي اختصاصي. انتخاب نوع مناسب در هنگام خريد يك لپ‌تاپ از اهميت تعيين‌كننده‌اي برخوردار است. ساختارهاي گرافيكي مجتمع بسيار ارزان‌تر بوده و براي انجام توابع ابتدايي در نظر گرفته شده‌اند. بنابراين اگر مي‌خواهيد به اجراي بازي‌ها پرداخته يا برنامه‌هاي چندرسانه‌اي را اجرا كنيد، به يك كارت گرافيكي اختصاصي نياز خواهيد داشت. لپ‌تاپ‌هاي مدرن امروزي به هر دو نوع ساختار مذكور مجهز هستند كه هر يك از آن‌ها در شرايط مقتضي فعال مي‌شود. به اين ترتيب شما بيشترين عمر باتري را در كنار بالاترين سطح عملكرد گرافيكي به‌دس خواهيد آورد.سازگاري در رسيدن به سخت‌افزار و ابزار جانبي مي‌توانند به راحتي حل شوند.قابليت ارتقاء [ويرايش]اين روند بسيار محدود است و اين به دليل فني و اقتصادي نمي‌باشد. از سال ???? هيچ نوع استانداردي براي لپ تاپ گزارش نشد. هر فروشنده از طرح اختصاصي استفاده مي‌کند و در نهايت مي‌توان به مولفه‌هايي دست يافت که در بخش رقابت قرار گرفته‌اند با چند مورد استثنا مي‌توان ديد که مولفه‌هاي لپ تاپ به ندرت مي‌توانند بين سازندگان مورد پذيرش قرار گيرند. آن‌ها در خطوط متفاوت توليد مورد توجه خاص هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 60
+ نوشته شده در جمعه 18 اسفند 1391ساعت 2:03 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي

به طو لپ تاپ سه بعدي ر مثال اکثر کيف هاي رسمي جزو کيف هاي چرمي و يا حتي طزيرا سنسور جي از دستگاه شما در برابر آنها کاملا محافظت مي کند.XBRITE : يک نمايشگر شفاف ، يک نمايشگر الکترونيکي با يک صفحه و سطح شفاف است . نمايشگر هاي شفاف به نسبت نمايشگرهاي هاست در ايجاد رنگ هاي طبيعي تر و تضاد رنگي (Contrast) بيشتر بهتر و قدرتمند تر ند . ايراد اصلي اين نمايشگر ها، انعکاس هر گونه نور خارجي است که اغلب نتيجه خود را به صورت يک تشعشع ناخوشايند نشان مي دهند. PU :CPU مخفف Central Processing Unit به معناي بخش پردازش مرکزي است که اغلب مربوط به شرکت هاي AMD ، Intel است .رح چرمي به شمار مي آيند و کيف هاي اسپرت و کوله هاي لپ تاپ از جنس برزنت هستند . موضوعي که نبايد آن را فراموش کرد وزن کيف است ، هر چه وزن خود کيف سبکتر باشد خيلي طبيعي است که حمل و نقل آن نيز آسان تر است چون خود لپ تاپ به اندازه کافي سنگين هست حال اگر کيف آن هم وزن محسوسي داشته باشد حمل و نقل آن بسيار دشوار خواهد بود .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 109
+ نوشته شده در شنبه 12 اسفند 1391ساعت 6:26 توسط لپ تاپ

ارتقا لپ تاپ

امکانات ارتباطی ای لوازم اداري ن دسته نیز میبایست بسیار بالا باشد بعنوان متنظیمات امنیتی فایر وال چنانچه درجه ی امنیت فایروالتان را روی High گذاشته باشید ممکنست منجربه این شود که پرینترتان نتواند با روتر یا کامپیوترتان مکالمه کند. برای این کار فایروال را غیرفعال‌ کنید و نتیجه را مشاهده کنید. و اگر مشکل رفع شد درجه ی امنیت فایروال را روی Low بگذارید.ثال کارت LAN ، کارت خوان ، بلوتوث و Wi-Fi از امکانات استاندارد این سری هستند.قیمت های این رده نیز از حدود یک میلیون و سیصد هزار تومان تا حدود چهار میلون تومان پراکنده است. در رده سوم، لپ تاپ هائی قرار دارندکه به سختی بتوان بر آنها اسم لپ تاپ نهاد و کارائی و سخت افزار های حرفه ای آنها قابلیت قرار دادن آنها در رده دسک تاپ ها را به آنها میدهد تا جائیکه به آنها لقب Desktop Replacement (جایگزین دسک تاپ) را داده اند و جابجا کردن آنها بیشتر به یک شوخی شبیه است چون در اینجا صحبت از یک غول 8 تا 9 کیلوئی است تا یک لپ تاپ نازک نارنجی !
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 99
+ نوشته شده در چهارشنبه 9 اسفند 1391ساعت 10:23 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

پس از انجام ای لپ تاپ زيبا ن مراحل از کار IXEL : پيکسل يا همان عنصر عکس ، ريزترين آيتم اطلاعات يک عکس است. واژه پيکسل (Pixel ) برگرفته از pix+ el است . “pix ” يعني همان “Pictures ” به معناي عکس ها يا تصاوير ، و “el ” در ابتداي واژه ” element ” به معناي عنصر است. با پرینتر بی سیم خود در شبکه لذت ببرید. به طور مثال فرض کنید که شما در آشپزخانه هستید و از طریق لپ تاپ یک برینت را به پرینترتان در اتاق نشیمن می فرستید و عمل پرینت در آنجا انجام می شود
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 98
+ نوشته شده در دوشنبه 7 اسفند 1391ساعت 10:07 توسط لپ تاپ

واردات لپ تاپ

13نكته اساسي براي لپ تاپ افزودن عمر مفيد باطري نوت بوك (لپ تاپاين نوع تکنولوژي‌ها مي‌توانند برگرفته از درايو ديسک فلاپي باشند. در اين حالت درايو ديسک سخت که ظرفيت بالا دارد مي‌تواند اعتبار بالاتر را بدست آورد. کاربردها ذخيره‌ها را بر لپ تاپ انجام مي‌دهند. HDD ?/? يک واکنش نسبت به نيازهاي طراحان لپ تاپ بوده‌است. توليدات کم هزينه در اين مسير وارد بازار شدند. با فشار لپ تاپ‌ها اندازه به ?/? رسيد. يک لپ تاپ کودکانه (OLPC) نيز با استفاده از Flash به جاي ديسک سخت استفاده شد. قابليت ارتباط پيشرفته در اين شرايط مودم دروني و مجموعه استاندارد، موازي و PS/? در لپ تاپ سازگار IBM-PC عرضه شد. توسعه آداپتور از ???? عملي شد و USB از ???? رشد يافت. Wife به آساني با ابزار جانبي استفاده خواهد شد. چند لپ تاپ در مودم بي‌سيم پهناي باند ?G ارزيابي شد لپ تاپ مدرن با ويژگي ?? اينچ و يا ماتريس فعال داراي دقت نمايش ???×???? مي‌باشد. کارت pc قيمت توسعه استفاده شده اين نوع دسک تاپ درايو ?/? دارد و مي‌تواند مصرف کمتر توان را به همراه داشته باشد. تراشه‌هاي صوتي و تصويري نيز منسجم شدند. اين باعث محدوديت استفاده لپ تاپ شد. دو نوع فيلد براي افزايش ثابت تقاضاي سخت‌افزاري در نظر گرفته شد. کم کم به اين روش پردازنده‌هاي گرافيکي مانند Dell، E???? با يک نوع حرکت ATIM يا X???? وارد بازار شدند. اين نوع پردازنده‌ها بهتر از دسک تاپ هستند اين عامل بهينه سازي استفاده کمتر توان است.چندين پردازنده لپ تاپ از سوي Intel معرفي شد و آن‌ها برگرفته از mad و VIA مي‌باشند. موتورولا و IBM تراشه‌هايي براي PC لپ تاپ توليد کردند. در کل اين پردازنده‌ها مي‌توانند توان کمتري از ديگر عناصر داشته باشند.) : 1-به كوچك ترين فكر كنيد:اگر عمر طولاني باطري مدنظر شماست,در فكر لپتاپي با نمايشگر 17 اينچي و با پردازنده با سرعت بالا نباشيد,چرا كه لپتاپ شما حداكثر دو ساعت با باطري خود مدارا خواهد نمود.به هنگام خريد لپتاپ بيشتر به فكر انواعي از جمله
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 112
+ نوشته شده در يکشنبه 6 اسفند 1391ساعت 11:37 توسط لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

در بيشتر مو لپ تاپ رنگي ليزري اقع مشکلات باطري ها در لپ تاپ ها تخليه سريع شارژتوجه داشته باشید که هر لپ تاپ با دیگری تفاوت می کند : حتی دستگاههای خریداری شده از یک فروشنده می تواند طرحهای متفاوتی داشته باشد و در نتیجه روشهای جدا سازی قطعات آنها به طور گسترده ای با هم فرق دارد. مي باشد که مشکل مستقيما به سلول باطري لپ تاپ بر مي گردد و در بعضي از مواقع باطري لپ تاپ اصلا Detect نمي شود که مشکل از بورد باطري لپ تاپ مي باشد .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 107
+ نوشته شده در شنبه 5 اسفند 1391ساعت 9:23 توسط لپ تاپ

بهینه سازی لپ تاپ

بررسي لپ تاپ جيبي اجماليمدتي است که توليدگنندگان بزرگ لپ تاپ و نت بوک، براي10-تميز نمودن اتصالات باطري به دستگاه:هر شش ماه تمامي در گاهي و اتصالات باطري به نوت بوك خود را با دستمال كتاني آغشته به الكل تمييز نماييد.11-تمامي موارد غير ضروري را غير فعال كنيد:الف- در طول سفر با هواپيما از ديدن دي وي دي يا فايل هاي مالتي مديا جدا پرهيز كنيد. طراحي صفحه نمايش محصولات خود، از LED Backlit استفاده مي کنند چرا که علاوه بر افزايش کيفيت و روشنايي تصوير، مصرف انرژي نيز کاهش مي يابد. شرکت LG نيز براي عقب نماندن از سايرين براي ساخت صفحه نمايش X 140 از LED Backlit استفاده کرده است که تاثير بسيار مناسبي در عمر باتري گذاشته است. اين صفحه نمايش در بالاترين حد روشنايي، تصويري شفاف و واضح را ارائه مي دهد. زاويه ديد نيز در سطح مناسبي قرار دارد مشکلي که اين صفحه نمايش دارد به فضاي اطراف و طراحي متعارف ان بر مي گردد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 101
+ نوشته شده در جمعه 4 اسفند 1391ساعت 12:07 توسط لپ تاپ

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 ... 16 صفحه بعد