لپ تاپ|laptopخرید لپ تاپ نوت بوک خرید اسکنر خرید پرینتر خرید تیلت خرید کامپیوترخرید قطعات لپ تاپقطعات کامپیوترلوزام جانبیتلویزیون

برای دریافت لیست قیمت خرید انواع نوت بوک پرینتر اسنکر و کامپیوتر اینجا کلیک کنید

لپ تاپ|laptop

فروش لپ تاپ،laptop، ،لپ تاپ جدید،خرید لپ تاپ،معرفی لپ تاپ

لپ تاپ کارتريج

ساختار لپ تاپ همه کاره گرافيكي:دو نوع ساختار گرافيكي ز سوي ديگر بايد در نظر داشته باشيد که از کيف لپ تاپ فقط به عنوان يک محافظ لپ تاپ استفاده خواهيد کرد يا اينکه مي خواهيد وظيفه کيف شما را نيز بر دوش بکشيد ، در چنين شرايطي بايد سراغ کيف هايي برويد که از فضاي بيشتري برخوردارند . در اين نوع کيف ها هر وسيله جاي مخصوص به خود دارد از قبل دوربين عکاسي ، پخش کنندهاي موسيقي و ... اما بايد توجه داشته باشيد که بزرگ شدن کيف يعني سنگين تر شدن آن و نتيجه آن سخت تر حمل شدن آن خواهد بود . در لپ‌تاپ‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرند: موتورهاي گرافيكي مجتمع و ساختارهاي گرافيكي اختصاصي. انتخاب نوع مناسب در هنگام خريد يك لپ‌تاپ از اهميت تعيين‌كننده‌اي برخوردار است. ساختارهاي گرافيكي مجتمع بسيار ارزان‌تر بوده و براي انجام توابع ابتدايي در نظر گرفته شده‌اند. بنابراين اگر مي‌خواهيد به اجراي بازي‌ها پرداخته يا برنامه‌هاي چندرسانه‌اي را اجرا كنيد، به يك كارت گرافيكي اختصاصي نياز خواهيد داشت. لپ‌تاپ‌هاي مدرن امروزي به هر دو نوع ساختار مذكور مجهز هستند كه هر يك از آن‌ها در شرايط مقتضي فعال مي‌شود. به اين ترتيب شما بيشترين عمر باتري را در كنار بالاترين سطح عملكرد گرافيكي به‌دس خواهيد آورد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 82
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:53 توسط لپ تاپ

سریع ترین لپ تاپ

توجه: فشار آوردن ب لپ تاپ ه سطح مانيتور با انگشت و ناخن و همچنين استفاده از لپ تاپ باشيد.يك Pentium M processor نصف ميزان انرژي مصرفي يك Pentium 4را مصرف مي نمايد.يك نمايشگر 12.1-inch screen نصف ميزان 17-inch model را از نظر انرژي مصرفي مصرف مي نمايد.بكار گيري يك درايو سخت 4,200rpm به عوض نوع 5,400rpm در حدود 20 دقيقه بر عمر مفيد باطري شما خواهد افزود. دستمال‌هاي پلاستيکي مي‌تواند به مانيتور صدمه بزندتوجه: هرگز آب را به طور مستقيم به سمت لپ تاپ اسپري نکنيد.اگر درايو سي‌دي و دي‌وي‌دي شما داراي سيني باز شونده‌است، از کمپرسور يا اسپري هواي فشرده شده براي تميز کردن آن استفاده کنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 69
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:52 توسط لپ تاپ

لپ تاپ کارتريج

در پايا لپ تاپ سه بعدي ن بايد گفت اگر از خود کيف لپ تاپ به خوبي محافظت نشود بعد از م به احتمال زیاد، درایو به یک صفحه مسطح کشویی متصل است.پیچ هایی که درایو را در صفحه ی کشویی نگه می دارند را باز کنید و درایو را بیرون بکشید. درایو جدید را در جایی که درایو قدیم قرار گرفته بود بگذارید و همه ی پیچ ها را در جهت معکوس جا بیندازید.دتي خود تبديل به دشمن لپ تاپ مي شود اين نوع کيف ها بايد به صورت مرتب تميز شوند چون اگر گرد و غبار در محفظه هاي آن جمع شود باعث بروز مشکلاتي براي لپ تاپ خواهد شد. در حال حاضر کيف هاي لپ تاپ با قيمتي حدود 15 هزار تومان تا 200 هزار تومان به فروش مي رسند که هر کدام خصوصيات خاص خود را دارند . سعي کنيد کيف را با گارانتي خريداري کنيد تا بعداً دچار مشکل نشويد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 87
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:52 توسط لپ تاپ

سریع ترین لپ تاپ

. تماس با آي پد لپ تاپ رنگي ليزري اپل قول داده بود که تمام باز اين خروجي با کابل مخصوص آن مي توان لپ تاپ را به يک LCD متصل کرده و صدا و تصوير را همزمان از يک خروجي و يک کابل از لپ تاپ به LCD متصل کرد.HDMI در واقع يک رابط يا متصل کننده تماما ديجيتال است که مي تواند عملکرد بالايي از ويدئو و چند کانال صوتي ديجيتال را از لپ تاپ به LCD منتقل کند. HDMI اولين بار در سال ???? به طور رسمي به دنيا معرفي شد.رنامه هاي آيفون، در آي پد هم اجرا خواهد شد، اما قضيه در مورد اسکايپ فرق مي کند، به طوري که بسياري از مصرف کنندگان از پشتيباني آي پد از ايننرم افزار تماس اينترنتي رايگان نامطمئن بودند. اما اسکايپ روي آي پد کار مي کند و کيفيت صداي آن با آيفون مو نمي زند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 103
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:51 توسط لپ تاپ

لوازم دفتر

كليدهاي د لپ تاپ ديجيتال سترسي سريع:اكثر لپ‌تاپ‌ها داراي به طور مثال اکثر کيف هاي رسمي جزو کيف هاي چرمي و يا حتي طرح چرمي به شمار مي آيند و کيف هاي اسپرت و کوله هاي لپ تاپ از جنس برزنت هستند . موضوعي که نبايد آن را فراموش کرد وزن کيف است ، هر چه وزن خود کيف سبکتر باشد خيلي طبيعي است که حمل و نقل آن نيز آسان تر است چون خود لپ تاپ به اندازه کافي سنگين هست حال اگر کيف آن هم وزن محسوسي داشته باشد حمل و نقل آن بسيار دشوار خواهد بود .يك سري كليد در قسمت بالاي صفحه‌كليد خود هستند كه به شما امكان مي‌دهند برنامه‌هاي مورد علاقه خود مانند كلاينت ايميل يا مرورگر اينترنت را بلافاصله اجرا كنيد. در اغلب موارد، شما مي‌توانيد اين كليد‌ها را بر اساس نيازهاي خودتان پيكربندي كنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 133
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:51 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

دو راه لپ تاپ جيبي وجود دارد تا اطمینان یTabletsرايانه‌ها به شکل لپ تاپ کاغذي هستند و رابط آن‌ها داراي شيار مغناطيسي است و نرم‌افزار مي‌تواند با يک صفحه نمايش تماسي شناخته شود. ازسال ???? رايج‌ترين آن‌ها به نام tabletpc عرضه شد که صفحه نمايش تماسي دارد. بعضي از آن‌ها صفحه کليد ندارند و قابل انتقال مي‌باشند. آنها چرخش ??? درجه دارند و بر بالاي صفحه کليد تا مي‌شوند. آنها عمل‌کرد محدود در محل‌هاي خاص داشته‌اند و مي‌توانند وظايف عادي را انجام دهند. Tablet اينترنتي به شکل لوج است و مي‌تواند در محاسبه متحرک استفاده شود. آنها از لينوکس استفاده مي‌کنند. و مي‌توانند چند برنامه را راه اندازي کنند ولي جايگزين رايانه نمي‌شوند. ويژگي MP?، ويدئو، مرورگر اينترنت، chat و تصوير در آنها بارز است. PDA‌ها نيز رايانه کوچک و جيبي هستند که عملکرد محدود دارند. آن‌ها حامي محاسبه متحرک هستند هرگز هر نرم‌افزار را راه اندازي نمي‌کنند. رايانه‌هاي دستي کوچکتر هستند و تلفن هوشمند يا PDA داراي يک تلفن سلولي مکمل مي‌باشد. مرزهاي اين مقوله‌ها مشخص نمي‌باشد. OQOUPC يک PC با اندازه PDA مي‌باشد. Apple emate کوچکتر از لپ تاپ است ولي نرم‌افزار PDA را راه اندازي مي‌کند. خط Hpomnibook نيز داراي ابزار رايانهي دستي است. سخت‌افزار نوکيا ??? مانند PDA است و ???? Zaurus درآن کاربرد داشته‌است. تنها دليل که آنرا PDA نمي‌خوانند آن است که نرم‌افزار PIM ندارد. از سوي ديگر ??? و Zerus مي‌توانند يک نرم‌افزار linux را اجرا کنند.ابید که پرینترتان (یا هر وسیله ی دیگری) همواره یک IP آدرس یکسان کسب کند. اولین راه اینست که از طریق کنترل پنل پرینتر یا از طریق مرورگر وب یک IP آدرس Static برای پرینترتان تعیین کنید . سعی کنید IP آدرسی را انتخاب کنید که بسیار پایین تر یا بالاتر از محدوده ی آدرس دهی Router تان برای DHCP‌ باشد. بهتر است بازه ی آدرس دهیتان را محدود کنید. همچنین IP آدرس های Static تان را برای مراجعات بعدی در جایی یادداشت کنید، زیرا این آدرس ها را در جدولDHCP‌ تان نخواهید یافت.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 52
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:51 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي ليزري

2-برق مصرفي نوت بو لوازم اداري زيبا ك خود را كنترل كنيد:power settings نوت بوك خود را تنظيم برامه Windows Task Manager در اين رابطه به شما اجازه ميدهد تا بتوانيد ببنيد که کامپيوتر شما چگونه و به چه مقدار از اطلاعات و حجم هاي اشغال شده توسط Page file هاي مجازي و حافظه فيزيکي رم استفاده ميکند. براي دسترسي به اين برنامه کافيست کليد هاي سه گانه CTRL +ALT + DEL را فشار داده و يا روي نوار Taskbar ويندوز کليک راست کنيد و گزينه Taskbar Manager را انتخاب کنيد. لازم به ذکر است که اين قابليت بروي يوزرهاي Admin فعال است و همچنين برخي دستکاري هاي رجيستري ويندوز مانند تروجان ها و ويروس ها ميتوانند مانع دسترسي شما به اين سرويس بشوند.نماييد. را به گونه اي تنظيم كنيد كه بعد از 5 دقيقه عدم فعاليت خاموش گردد. اجازه دهيد هارد نوت بوك تا 20 دقيقه فعال باقي بماند. تمامي محتويات سيستم را در RAM ذخيره نماييد (زماني كه لپتاپ shut down خواهد بود.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 136
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:50 توسط لپ تاپ

صفحه قبل 1 ... 45 46 47 48 49 50 51 صفحه بعد