لپ تاپ|laptopخرید لپ تاپ نوت بوک خرید اسکنر خرید پرینتر خرید تیلت خرید کامپیوترخرید قطعات لپ تاپقطعات کامپیوترلوزام جانبیتلویزیون

برای دریافت لیست قیمت خرید انواع نوت بوک پرینتر اسنکر و کامپیوتر اینجا کلیک کنید

لپ تاپ|laptop

فروش لپ تاپ،laptop، ،لپ تاپ جدید،خرید لپ تاپ،معرفی لپ تاپ

لپ تاپ

آي پد در يک کل لپ تاپ جيبي ام دستگاه فوق العاده اي برايصفحه نمايش:نمايشگر لپ‌تاپ بايد به اندازه كافي بزرگ باشد تا بتوانيد به‌راحتي از آن استفاده كنيد. با اين‌حال، وزن در اين‌جا يك عامل تعيين كننده به شمار مي‌آيد و به همين دليل بهتر است كوچك‌ترين صفحه نمايشي كه براي نيازهاي شما مناسب است را انتخاب كنيد. اگر مي‌خواهيد به تماشاي فيلم و عكس بپردازيد يا بازي‌هاي كامپيوتري را اجرا كنيد، بهتر است به سراغ مدلي با يك نمايشگر Super-TFT برويد كه يك پوشش براق دارد، زيرا اين نوع نمايشگر‌ها براي كاربردهاي سرگرمي بسيار بهتر هستند. اما اگر مي‌خواهيد براي مدت زياد و در شرايط مختلف از لپ‌تاپ خود براي كاربردهايي نظير تايپ، طراحي و... استفاده كنيد، بهتر است مدلي با يك نمايشگر مات را انتخاب كنيد. به اين ترتيب، شرايط نوري محل كار كمتر چشمان شما را خسته خواهد كرد زيرا صفحه نمايش نور محيط را به سمت شما منعكس نمي‌كند. تماشاي تصاوير hd است و از آن بهتر، خواندن کتاب الکترونيکي روي صفحه نمايش آن زير نور آفتاب است که از آساني دست کمي از مطالعه يک کتاب چاپي ندارد. آمار فروش آي پد گواهي بر اين مدعاست. تبلت اپل که فعلا تنها در بازار آمريکا به فروش مي رسد، در روز نخست عرضه، 700 هزار دستگاه فروخته است. اين در حالي است که خوش بين ترين کارشناسان فروش 200 تا 300 هزار دستگاه آي پد در روزهاي نخست فروش را تخمين زده بودند. در اين گزارش به 10 ويژگي مهم و قابل توجه آي پد نگاهي مي اندازيم.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 50
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:46 توسط لپ تاپ

لپ تاپ کارتريج

به احتمال ز لپ تاپ فکس یاد، درایو به یک صفحه مسطح کشویی متصل اس درايو اپتيكال:امروزه درايو‌هاي DVD-Burner به يك استاندارد غيررسمي در ميان لپ‌تاپ‌ها تبديل شده‌اند و بسياري از آن‌ها از رسانه‌هاي دو لايه نيز پشتيباني مي‌كنند. ويژگي‌هاي ليبل‌گذاري مستقيم روي ديسك مانند Label Flash و Lightscribe نيز در بعضي از مدل‌ها به چشم مي‌خورند. در عين حال، اگر مي‌خواهيد كمي آينده‌نگرانه‌تر خريد كنيد مي‌توانيد به سراغ مدل‌هايي با درايو‌هاي Blu-ray برويد كه به شما اجازه مي‌دهند به تماشاي فيلم‌هاي HD بپردازيد، اما به هر حال اين نوع رسانه‌ها در حال حاضر نسبتا كمياب هستند.ت.پیچ هایی که درایو را در صفحه ی کشویی نگه می دارند را باز کنید و درایو را بیرون بکشید. درایو جدید را در جایی که درایو قدیم قرار گرفته بود بگذارید و همه ی پیچ ها را در جهت معکوس جا بیندازید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 77
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:46 توسط لپ تاپ

لپ تاپ تعمیر

تنظیم لپ تاپ جيبي ات امنیتی فایر وال چن که اکثريت لپ تاپ‌ها در بازار توسط DMS ساخته مي‌شوند. ODM بيش از OEM اهميت دارد. يک لپ‌تاپ مدرن در اندازه متوسط ساخت شرکت ايچ‌پي که جايگزين مناسبي براي کامپيوترهاي روميزي به حساب مي‌آيد.با اين فرآيند جبران، سازندگان داراي خطوط محصول زيادي هستند مانند سخت‌افزار دروني، اين با افزايش چند شيار سخت‌افزار و چند قطعه عملي است. کاربرها مي‌توانند از سخت‌افزار رابط استفاده نمايند. با توجه به مولفه‌هاي سخت‌افزار، pcmia مي‌تواند عامل رشد استاندارد باشد. ديگر لپ تاپ‌ها که usb ندارند داراي آداپتور pcmcia مي‌باشند. آداپتور مدرن دو تا ? بخش ورودي USB داردانچه درجه ی امنیت فایروالتان را روی High گذاشته باشید ممکنست منجربه این شود که پرینترتان نتواند با روتر یا کامپیوترتان مکالمه کند. برای این کار فایروال را غیرفعال‌ کنید و نتیجه را مشاهده کنید. و اگر مشکل رفع شد درجه ی امنیت فایروال را روی Low بگذارید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 96
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:45 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

و يا لوازم اداري زيبا تغييرات و يا نصب برنامه ها و سرويس ها ببراي دسترسي به اين سرويس به روي My computer کليک راست و گزينه Properties را انتخاب کنيد و از اين صفحه به تب System Restore برويد. در اين صفحه تيکي را با نام Turn off System Restore on all drives مشاهده مي کنيد. براي غير فعال کردن اين سرويس کافيست اين تيک را برداريد.ا مشکل مواجه شوند. بنابراين شما مي تواند از اين برنامه براي بازگشتن به بهترين حالت قبلي که مشخص کرده ايد استفاده کنيد. پس شما با اين کار مقدار زيادي در وقت و انرژي خود براي نصب مجدد ويندوز و برنامه ها صرفه جويي مي کنيد. در عوض، System Restore از منابع سي پي يو سهم شاياني را در بر ميگيرد. اگر محيط کاري شما در لپ تاپتان و علي الخصوص سيستم عامل عاري از برنامه هاي مزاحم و تغييرات زيادي است، شما ميتوانيد با غيرفعال کردن اين سرويس بازده کاري لپ تاپ را افزايش و همچنين مصرف باتري خود را کاهش دهيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 56
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:45 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه کاره

درايو اپتيكا لپ تاپ ليزري ل:امروزه درايو‌هاي DVD-Burner به يك استاندارد غيررس9-تخليه كامل باطري:براي داشتن عمر باطري مفيد,در اولين بار استفاده اجازه دهيد تا باطري شما بخوبي تخليه شود.سپس آن را كاملا شارژ كنيد.اين كار را حداقل براي دو مرتبه از اولين استفاده از باطري نوت بوك خود مد نظر داشته باشيد و آن را هنگامي كه ميزان انرژي باقي مانده باطري به نصف تقليل يافت,شارژ نكنيد.در هواي بسيار سرد يا مثلا در ماشين داغ از نوت بوك خود استفاده نكنيد.باطري داغ زود تر تخليه شده و باطري سرد نيز انرژي مورد نياز شما را تامين نخواهد كرد.همچنين به اختصاص زماني اندك براي باطري كه بتازگي شارژ گرديده و گرم است ، جهت سرد شدن فكر كنيد.مي در ميان لپ‌تاپ‌ها تبديل شده‌اند و بسياري از آن‌ها از رسانه‌هاي دو لايه نيز پشتيباني مي‌كنند. ويژگي‌هاي ليبل‌گذاري مستقيم روي ديسك مانند Label Flash و Lightscribe نيز در بعضي از مدل‌ها به چشم مي‌خورند. در عين حال، اگر مي‌خواهيد كمي آينده‌نگرانه‌تر خريد كنيد مي‌توانيد به سراغ مدل‌هايي با درايو‌هاي Blu-ray برويد كه به شما اجازه مي‌دهند به تماشاي فيلم‌هاي HD بپردازيد، اما به هر حال اين نوع رسانه‌ها در حال حاضر نسبتا كمياب هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 51
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:45 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

کيف لپ تاپ مهمتر لپ تاپ سه بعدي از خود لپ تاپخريد کيف لپ تاپ به دليل بازار متنوعي که دارددر پايان بايد گفت اگر از خود کيف لپ تاپ به خوبي محافظت نشود بعد از مدتي خود تبديل به دشمن لپ تاپ مي شود اين نوع کيف ها بايد به صورت مرتب تميز شوند چون اگر گرد و غبار در محفظه هاي آن جمع شود باعث بروز مشکلاتي براي لپ تاپ خواهد شد. در حال حاضر کيف هاي لپ تاپ با قيمتي حدود 15 هزار تومان تا 200 هزار تومان به فروش مي رسند که هر کدام خصوصيات خاص خود را دارند . سعي کنيد کيف را با گارانتي خريداري کنيد تا بعداً دچار مشکل نشويد. بسيار هيجان انگيز است يکي از مزيت هاي اصلي کيف لپ تاپ تو چشم بودن آن است ، بعد از لپ تاپ يا حتي قبل از آن کيف لپ تاپ جلب توجه مي کند از همين رو شايد اهميتش از لپ تاپ هم بيش تر باشد !
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 62
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:44 توسط لپ تاپ

لپ تاپ همه کاره

باطر لوازم اداري ي نوت بوآيا مي دانيد چرا باطري لپ تاپ ها دچار مشکلات. تماس با آي پداپل قول داده بود که تمام برنامه هاي آيفون، در آي پد هم اجرا خواهد شد، اما قضيه در مورد اسکايپ فرق مي کند، به طوري که بسياري از مصرف کنندگان از پشتيباني آي پد از ايننرم افزار تماس اينترنتي رايگان نامطمئن بودند. اما اسکايپ روي آي پد کار مي کند و کيفيت صداي آن با آيفون مو نمي زند.ي از قبيل تخليه سريع و يا Detect نشدن مي شوند ؟آيا مي دانيد باطري لپ تاپ از چند بخش تشکيل شده است و هر کدام چه کاري را انجام مي دهند ؟
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 99
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:44 توسط لپ تاپ

صفحه قبل 1 ... 47 48 49 50 51 صفحه بعد