خرید لپ تاپ نوت بوک خرید اسکنر خرید پرینتر خرید تیلت خرید کامپیوترخرید قطعات لپ تاپقطعات کامپیوترلوزام جانبیتلویزیون

برای دریافت لیست قیمت خرید انواع نوت بوک پرینتر اسنکر و کامپیوتر اینجا کلیک کنید

فروش لپ تاپ،laptop، ،لپ تاپ جدید،خرید لپ تاپ،معرفی لپ تاپ

لپ تاپ همه کاره

باطر لوازم اداري ي نوت بوآيا مي دانيد چرا باطري لپ تاپ ها دچار مشکلات. تماس با آي پداپل قول داده بود که تمام برنامه هاي آيفون، در آي پد هم اجرا خواهد شد، اما قضيه در مورد اسکايپ فرق مي کند، به طوري که بسياري از مصرف کنندگان از پشتيباني آي پد از ايننرم افزار تماس اينترنتي رايگان نامطمئن بودند. اما اسکايپ روي آي پد کار مي کند و کيفيت صداي آن با آيفون مو نمي زند.ي از قبيل تخليه سريع و يا Detect نشدن مي شوند ؟آيا مي دانيد باطري لپ تاپ از چند بخش تشکيل شده است و هر کدام چه کاري را انجام مي دهند ؟
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 101
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:44 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

کيف لپ تاپ مهمتر لپ تاپ سه بعدي از خود لپ تاپخريد کيف لپ تاپ به دليل بازار متنوعي که دارددر پايان بايد گفت اگر از خود کيف لپ تاپ به خوبي محافظت نشود بعد از مدتي خود تبديل به دشمن لپ تاپ مي شود اين نوع کيف ها بايد به صورت مرتب تميز شوند چون اگر گرد و غبار در محفظه هاي آن جمع شود باعث بروز مشکلاتي براي لپ تاپ خواهد شد. در حال حاضر کيف هاي لپ تاپ با قيمتي حدود 15 هزار تومان تا 200 هزار تومان به فروش مي رسند که هر کدام خصوصيات خاص خود را دارند . سعي کنيد کيف را با گارانتي خريداري کنيد تا بعداً دچار مشکل نشويد. بسيار هيجان انگيز است يکي از مزيت هاي اصلي کيف لپ تاپ تو چشم بودن آن است ، بعد از لپ تاپ يا حتي قبل از آن کيف لپ تاپ جلب توجه مي کند از همين رو شايد اهميتش از لپ تاپ هم بيش تر باشد !
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 63
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:44 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه کاره

درايو اپتيكا لپ تاپ ليزري ل:امروزه درايو‌هاي DVD-Burner به يك استاندارد غيررس9-تخليه كامل باطري:براي داشتن عمر باطري مفيد,در اولين بار استفاده اجازه دهيد تا باطري شما بخوبي تخليه شود.سپس آن را كاملا شارژ كنيد.اين كار را حداقل براي دو مرتبه از اولين استفاده از باطري نوت بوك خود مد نظر داشته باشيد و آن را هنگامي كه ميزان انرژي باقي مانده باطري به نصف تقليل يافت,شارژ نكنيد.در هواي بسيار سرد يا مثلا در ماشين داغ از نوت بوك خود استفاده نكنيد.باطري داغ زود تر تخليه شده و باطري سرد نيز انرژي مورد نياز شما را تامين نخواهد كرد.همچنين به اختصاص زماني اندك براي باطري كه بتازگي شارژ گرديده و گرم است ، جهت سرد شدن فكر كنيد.مي در ميان لپ‌تاپ‌ها تبديل شده‌اند و بسياري از آن‌ها از رسانه‌هاي دو لايه نيز پشتيباني مي‌كنند. ويژگي‌هاي ليبل‌گذاري مستقيم روي ديسك مانند Label Flash و Lightscribe نيز در بعضي از مدل‌ها به چشم مي‌خورند. در عين حال، اگر مي‌خواهيد كمي آينده‌نگرانه‌تر خريد كنيد مي‌توانيد به سراغ مدل‌هايي با درايو‌هاي Blu-ray برويد كه به شما اجازه مي‌دهند به تماشاي فيلم‌هاي HD بپردازيد، اما به هر حال اين نوع رسانه‌ها در حال حاضر نسبتا كمياب هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 52
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:45 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

و يا لوازم اداري زيبا تغييرات و يا نصب برنامه ها و سرويس ها ببراي دسترسي به اين سرويس به روي My computer کليک راست و گزينه Properties را انتخاب کنيد و از اين صفحه به تب System Restore برويد. در اين صفحه تيکي را با نام Turn off System Restore on all drives مشاهده مي کنيد. براي غير فعال کردن اين سرويس کافيست اين تيک را برداريد.ا مشکل مواجه شوند. بنابراين شما مي تواند از اين برنامه براي بازگشتن به بهترين حالت قبلي که مشخص کرده ايد استفاده کنيد. پس شما با اين کار مقدار زيادي در وقت و انرژي خود براي نصب مجدد ويندوز و برنامه ها صرفه جويي مي کنيد. در عوض، System Restore از منابع سي پي يو سهم شاياني را در بر ميگيرد. اگر محيط کاري شما در لپ تاپتان و علي الخصوص سيستم عامل عاري از برنامه هاي مزاحم و تغييرات زيادي است، شما ميتوانيد با غيرفعال کردن اين سرويس بازده کاري لپ تاپ را افزايش و همچنين مصرف باتري خود را کاهش دهيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 58
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:45 توسط لپ تاپ

لپ تاپ تعمیر

تنظیم لپ تاپ جيبي ات امنیتی فایر وال چن که اکثريت لپ تاپ‌ها در بازار توسط DMS ساخته مي‌شوند. ODM بيش از OEM اهميت دارد. يک لپ‌تاپ مدرن در اندازه متوسط ساخت شرکت ايچ‌پي که جايگزين مناسبي براي کامپيوترهاي روميزي به حساب مي‌آيد.با اين فرآيند جبران، سازندگان داراي خطوط محصول زيادي هستند مانند سخت‌افزار دروني، اين با افزايش چند شيار سخت‌افزار و چند قطعه عملي است. کاربرها مي‌توانند از سخت‌افزار رابط استفاده نمايند. با توجه به مولفه‌هاي سخت‌افزار، pcmia مي‌تواند عامل رشد استاندارد باشد. ديگر لپ تاپ‌ها که usb ندارند داراي آداپتور pcmcia مي‌باشند. آداپتور مدرن دو تا ? بخش ورودي USB داردانچه درجه ی امنیت فایروالتان را روی High گذاشته باشید ممکنست منجربه این شود که پرینترتان نتواند با روتر یا کامپیوترتان مکالمه کند. برای این کار فایروال را غیرفعال‌ کنید و نتیجه را مشاهده کنید. و اگر مشکل رفع شد درجه ی امنیت فایروال را روی Low بگذارید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 98
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:45 توسط لپ تاپ

لپ تاپ کارتريج

به احتمال ز لپ تاپ فکس یاد، درایو به یک صفحه مسطح کشویی متصل اس درايو اپتيكال:امروزه درايو‌هاي DVD-Burner به يك استاندارد غيررسمي در ميان لپ‌تاپ‌ها تبديل شده‌اند و بسياري از آن‌ها از رسانه‌هاي دو لايه نيز پشتيباني مي‌كنند. ويژگي‌هاي ليبل‌گذاري مستقيم روي ديسك مانند Label Flash و Lightscribe نيز در بعضي از مدل‌ها به چشم مي‌خورند. در عين حال، اگر مي‌خواهيد كمي آينده‌نگرانه‌تر خريد كنيد مي‌توانيد به سراغ مدل‌هايي با درايو‌هاي Blu-ray برويد كه به شما اجازه مي‌دهند به تماشاي فيلم‌هاي HD بپردازيد، اما به هر حال اين نوع رسانه‌ها در حال حاضر نسبتا كمياب هستند.ت.پیچ هایی که درایو را در صفحه ی کشویی نگه می دارند را باز کنید و درایو را بیرون بکشید. درایو جدید را در جایی که درایو قدیم قرار گرفته بود بگذارید و همه ی پیچ ها را در جهت معکوس جا بیندازید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 79
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:46 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

آي پد در يک کل لپ تاپ جيبي ام دستگاه فوق العاده اي برايصفحه نمايش:نمايشگر لپ‌تاپ بايد به اندازه كافي بزرگ باشد تا بتوانيد به‌راحتي از آن استفاده كنيد. با اين‌حال، وزن در اين‌جا يك عامل تعيين كننده به شمار مي‌آيد و به همين دليل بهتر است كوچك‌ترين صفحه نمايشي كه براي نيازهاي شما مناسب است را انتخاب كنيد. اگر مي‌خواهيد به تماشاي فيلم و عكس بپردازيد يا بازي‌هاي كامپيوتري را اجرا كنيد، بهتر است به سراغ مدلي با يك نمايشگر Super-TFT برويد كه يك پوشش براق دارد، زيرا اين نوع نمايشگر‌ها براي كاربردهاي سرگرمي بسيار بهتر هستند. اما اگر مي‌خواهيد براي مدت زياد و در شرايط مختلف از لپ‌تاپ خود براي كاربردهايي نظير تايپ، طراحي و... استفاده كنيد، بهتر است مدلي با يك نمايشگر مات را انتخاب كنيد. به اين ترتيب، شرايط نوري محل كار كمتر چشمان شما را خسته خواهد كرد زيرا صفحه نمايش نور محيط را به سمت شما منعكس نمي‌كند. تماشاي تصاوير hd است و از آن بهتر، خواندن کتاب الکترونيکي روي صفحه نمايش آن زير نور آفتاب است که از آساني دست کمي از مطالعه يک کتاب چاپي ندارد. آمار فروش آي پد گواهي بر اين مدعاست. تبلت اپل که فعلا تنها در بازار آمريکا به فروش مي رسد، در روز نخست عرضه، 700 هزار دستگاه فروخته است. اين در حالي است که خوش بين ترين کارشناسان فروش 200 تا 300 هزار دستگاه آي پد در روزهاي نخست فروش را تخمين زده بودند. در اين گزارش به 10 ويژگي مهم و قابل توجه آي پد نگاهي مي اندازيم.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 52
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:46 توسط لپ تاپ

مدرن ترین لپ تاپ

در حال ح لپ تاپ ديجيتال اضر حدود 85% نوت بوك هاي دنيا با اين دیسک های سخت معمولاً از طریق یک پانل جانبی در داخل لپ تاپ شما قابل دسترسی هستند و بوسیله پیچ های در زیر محکم شده اند. آن پیچ ها را باز کنید و سپس درایو را از دستگاه به صورت کشویی خارج کنید.پردازنده ها توليد مي شوند. در واقع Centrino نمايانگر قويترين تكنولوژي ابداعي شركت اينتل جهت ساخت انواع نوت بوك مي باشد.نوت بوك هاي داراي تكنولوژي Centrino Mobile نسبت به نوت بوك هاي Pentium 4 از حافظه L2 Cache با ظرفيت بالاي 1 و 2 مگا بايت كه به ترتيب Banias و Dothan نام دارند برخوردار هستند. اين تكنولوژي نه تنها در جهت افزايش بهره وري سيستم بوده بلكه شامل امتيازات وسيعي از جمله برخورداري كامل نوت بوك از سيستم Wireless Lan ، زمان استفاده بسيار طولاني از باطري، عمر زياد آن، حجم و وزن كمتر نوت بوك نسبت به مدلهاي قديمي Pentium 4 مي باشد.به اين ترتيب با اختراع اين تكنولوژي توسط شركت Intel مشتريان نوت بوك قدم به دنياي تازه اي از امكان انتخاب و اعمال سليقه در سرعت، قدرت پردازش، طراحي، وزن كمتر و ابعاد كوچكتر نوت بوك مورد نياز خود خواهند گذاشت. مقايسه سرعت پردازنده هاي Mobile) Centrino) را باPentium اصلا نبايد انجام شود ولي افرادي كه خيلي مايل به اين مقايسه هستند مي توانند به سايت شركت اينتل مراجعه كنند و اطلاعات خود را به روز برسانند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 58
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:47 توسط لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

هاد‌ديسك:ان لپ تاپ اسکنر باره‌اي كه به‌صورت فيزيكي تمام فايل‌ها و برنامه‌هاي شما را در د اگر از ظاهر کيف بگذريم اصلي ترين وظيفه کيف لپ تاپ نقش محافظتي آن است . در اصل کيف بايد لپ تاپ را از آسيب هاي محيطي محافظت کند که اين آسيب ها مي تواند ضربه ، رطوبت و يا ساير موارد باشد . ضربه : اولين وظيفه کيف محافظت لپ تاپ از ضربه است . چرا که ضربه دشمن اول لپ تاپ به شمار مي آيد از همين رو بايد کيفي براي لپ تاپ انتخاب کرد که در برابر اين گونه ضربه ها (ضربه هاي محيطي) مقاوم باشد . اخل خود نگهداري مي‌كند. ظرفيت هارد ديسك بر حسب گيگابايت (GB) يا ترابايت (TB) اندازه‌گيري مي‌شود. به‌عنوان يك راهنماي خام، مي‌توانيد تصور كنيد كه 250 گيگابايت فضاي كافي براي ذخيره‌سازي بيش از 60000 موسيقي يا عكس با كيفيت بالا را در اختيار شما قرار مي‌دهد. از سوي ديگر، بايد توجه داشته باشيد كه خود سيستم عامل و برنامه‌هاي مورد استفاده شما نيز مقدار قابل توجهي از فضاي هارد ديسك لپ‌تاپ‌تان را اشغال خواهند كرد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 54
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:47 توسط لپ تاپ

لپ تاپ فکس

اندازه لپ تاپ اسکنر و وزن:بديهي است كه اندازه و وزن يك لپ‌تاپاگر فضاي مورد نياز براي Page فايل ها کم مي باشد، ميتوانيد با رفتم به مسير Settings > Control Panel > System و انتخاب صفحه Advanced از پنجره مشخصات سيستم به اين گزينه دسترسي داشته باشيد. بر روي بخش Performance روي دکمه Setting کليک کنيد. از پنجره باز شده در تب Advanced و بخش Virtual memory روي دکمه Change... کليک کنيد. با انتخاب Custom size مي توانيد فضاي Paging file size را بروي هارد خود افزايش و کاهش دهيد و همچنين محدوده اي براي آن قائل شويد. هرچقدر حافظه بيشتري انتخاب کنيد و ديسک سخت شما بزرگتر و سريع تر باشد، به نفع شماست. در پايات روي دکمه set کليک کنيد و پنجره ها را تاييد کنيد. در تعيين كاربردپذيري آن از اهميت بسيار بالايي برخوردار خواهد بود. نت‌بوك‌ها وزن پايين و اندازه‌هاي كوچكي دارند اما بعضي از ويژگي‌هاي همكاران بزرگ‌تر خود مانند درايوهاي اپتيكال يا عملكرد كلي را براي دستيابي به اين مشخصات قرباني مي‌كنند. از سوي ديگر، مدل‌هاي جايگزين دسكتاپ مي‌توانند قدرتي معادل سيستم‌هاي دسكتاپ را در اختيار شما قرار دهند اما سنگين و حجيم هستند كه باعث مي‌شود حمل آن‌ها بسيار دشوار باشد. در هنگام خريد يك لپ‌تاپ، مطمئن شويد مدلي را انتخاب مي‌كنيد كه حاضر به حمل آن همراه خودتان هستيد. در عين حال نبايد وزن تجهيزات جانبي ضروري مانند آداپتور AC را در اين مورد فراموش كنيد.ما در طول بخش‌هاي مختلف اين ويژه‌نامه به بررسي عميق‌تر هر يك از اين مولفه‌ها پرداخته و شما را با نحوه تصميم‌گيري در مورد آن‌ها آشنا خواهيم كرد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 65
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:48 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

شاید در دن لپ تاپ سه بعدي یای دیجیتال هیچ محصولی تا ب- لپ تاپ برای مدیران مایه دار! : بدون شک Dell XPS M2010 با وزنی معادل هشت کیلو و نیم! و مشخصاتی که کمتر کامپیوتر دسک تاپی به آن میرسد و قیمتی که بسیار بسیار گران است (آنقدر گران که من هم نمی دانم چقدر است!)ه این اندازه دارای تنوع و بازاری کاملا متنوع و در عین حال تشنه نباشد که در دنیای لپ تاپ ها جریان دارد.(البته در خارج از مرزهای ایران این مساله در مورد کامپیوترهای Desktop معمولی نیز کاملا مصداق دارد چون بعنوان مثال در آنجا خریدار بدنبال فلان CPU یا فلان Main نمی گردد بلکه یکراست به بازار رفته یک کامپیوتر سونی ، دل ، اچ پی و... را خریده و به خانه می آورد و بی دغدغه دردسرهای سخت افزاری، خریدی آسان و در عین حال مطمئن را انجام میدهد)
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 90
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:48 توسط لپ تاپ

لپ تاپ فکس

درگا لپ تاپ ه‌ها:امروزه لپ‌تاپ‌ها با آرايه گسترده‌اي از درگاه‌هب- باطري نوت بوك خود را در دماي اتاق نگهداري و يا شارژ كنيد.ج- از شارژ ناقص باطري خودداري كنيد.د -تا انتها آن را بطور كامل مصرف كنيد,مگر اينكه نگران از دست دادن ناگهاني فايل هايي باشيد كه در حين كار ممكن است به علت تمام شدن جريان انرژي از دست بدهيد.ا براي اتصال تجهيزات جانبي مانند ماوس و هارد ديسك‌هاي اكسترنال يا نمايشگرهاي بزرگ خارجي و اتصال به شبكه محلي ارايه مي‌شوند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 94
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:48 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

نصب بدون لپ تاپ CD می توانید پرینتر را با استفاده از گزینه ی add-printer خودMonitor: در اینجا صفحه های نمایش از 15.4 اینچ به بالا بیشتر به چشم می خورند چون همانگونه که میدانید رابطه میان اندازه صفحه نمایش و قیمت لپ تاپ یک رابطه معکوس است(هرچه کوچک تر گران تر). سیستم عامل نصب نمایید. برای این کار، پرینتر باید در شبکه موجود باشد، و همچنین تنظیمات بی سیم آن باید به طور صحیح اعمال شده باشد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 114
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:49 توسط لپ تاپ

لپ تاپ جيبي

در اين رو لپ تاپ سه کاره زها تمامي کاربران لپ تاپ ها سعي در اين دارند که يا از باطري هاي چک کردن پروتکل امنیتی بیسیم پروتکل امنیتی Router شما ممکن است از نوع قدیمی WEP (پروتکل بیسیم Ethernet ) ، یا مدل جدیدتر WPA (دسترسی محفوظ بیسیم) یا یکی از مدلهای معروف دیگر باشد. اگر در روال معمول نصب پرینتر، از شما در مورد نوع امنیت بیسیم سوال شد، می توانید آن را در صفحات تنظیم Router یا در مستندات Router بیابید.جديد لپ تاپ ها که تقريبا 2 تا 3 برابر حد معمول شارژ نگه مي دارند استفاده کنند و يا از راهکارهاي مختلفي از قبيل کم کردن نور صفحه و ... مدت زمان استفاده از باطري لپ تاپ ها را بالا ببرند تا بتوانند بيشترين استفاده ممکن را از لپ تاپ داشته باشند .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 133
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:49 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي ليزري

2-برق مصرفي نوت بو لوازم اداري زيبا ك خود را كنترل كنيد:power settings نوت بوك خود را تنظيم برامه Windows Task Manager در اين رابطه به شما اجازه ميدهد تا بتوانيد ببنيد که کامپيوتر شما چگونه و به چه مقدار از اطلاعات و حجم هاي اشغال شده توسط Page file هاي مجازي و حافظه فيزيکي رم استفاده ميکند. براي دسترسي به اين برنامه کافيست کليد هاي سه گانه CTRL +ALT + DEL را فشار داده و يا روي نوار Taskbar ويندوز کليک راست کنيد و گزينه Taskbar Manager را انتخاب کنيد. لازم به ذکر است که اين قابليت بروي يوزرهاي Admin فعال است و همچنين برخي دستکاري هاي رجيستري ويندوز مانند تروجان ها و ويروس ها ميتوانند مانع دسترسي شما به اين سرويس بشوند.نماييد. را به گونه اي تنظيم كنيد كه بعد از 5 دقيقه عدم فعاليت خاموش گردد. اجازه دهيد هارد نوت بوك تا 20 دقيقه فعال باقي بماند. تمامي محتويات سيستم را در RAM ذخيره نماييد (زماني كه لپتاپ shut down خواهد بود.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 138
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:50 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

دو راه لپ تاپ جيبي وجود دارد تا اطمینان یTabletsرايانه‌ها به شکل لپ تاپ کاغذي هستند و رابط آن‌ها داراي شيار مغناطيسي است و نرم‌افزار مي‌تواند با يک صفحه نمايش تماسي شناخته شود. ازسال ???? رايج‌ترين آن‌ها به نام tabletpc عرضه شد که صفحه نمايش تماسي دارد. بعضي از آن‌ها صفحه کليد ندارند و قابل انتقال مي‌باشند. آنها چرخش ??? درجه دارند و بر بالاي صفحه کليد تا مي‌شوند. آنها عمل‌کرد محدود در محل‌هاي خاص داشته‌اند و مي‌توانند وظايف عادي را انجام دهند. Tablet اينترنتي به شکل لوج است و مي‌تواند در محاسبه متحرک استفاده شود. آنها از لينوکس استفاده مي‌کنند. و مي‌توانند چند برنامه را راه اندازي کنند ولي جايگزين رايانه نمي‌شوند. ويژگي MP?، ويدئو، مرورگر اينترنت، chat و تصوير در آنها بارز است. PDA‌ها نيز رايانه کوچک و جيبي هستند که عملکرد محدود دارند. آن‌ها حامي محاسبه متحرک هستند هرگز هر نرم‌افزار را راه اندازي نمي‌کنند. رايانه‌هاي دستي کوچکتر هستند و تلفن هوشمند يا PDA داراي يک تلفن سلولي مکمل مي‌باشد. مرزهاي اين مقوله‌ها مشخص نمي‌باشد. OQOUPC يک PC با اندازه PDA مي‌باشد. Apple emate کوچکتر از لپ تاپ است ولي نرم‌افزار PDA را راه اندازي مي‌کند. خط Hpomnibook نيز داراي ابزار رايانهي دستي است. سخت‌افزار نوکيا ??? مانند PDA است و ???? Zaurus درآن کاربرد داشته‌است. تنها دليل که آنرا PDA نمي‌خوانند آن است که نرم‌افزار PIM ندارد. از سوي ديگر ??? و Zerus مي‌توانند يک نرم‌افزار linux را اجرا کنند.ابید که پرینترتان (یا هر وسیله ی دیگری) همواره یک IP آدرس یکسان کسب کند. اولین راه اینست که از طریق کنترل پنل پرینتر یا از طریق مرورگر وب یک IP آدرس Static برای پرینترتان تعیین کنید . سعی کنید IP آدرسی را انتخاب کنید که بسیار پایین تر یا بالاتر از محدوده ی آدرس دهی Router تان برای DHCP‌ باشد. بهتر است بازه ی آدرس دهیتان را محدود کنید. همچنین IP آدرس های Static تان را برای مراجعات بعدی در جایی یادداشت کنید، زیرا این آدرس ها را در جدولDHCP‌ تان نخواهید یافت.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 53
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:51 توسط لپ تاپ

لوازم دفتر

كليدهاي د لپ تاپ ديجيتال سترسي سريع:اكثر لپ‌تاپ‌ها داراي به طور مثال اکثر کيف هاي رسمي جزو کيف هاي چرمي و يا حتي طرح چرمي به شمار مي آيند و کيف هاي اسپرت و کوله هاي لپ تاپ از جنس برزنت هستند . موضوعي که نبايد آن را فراموش کرد وزن کيف است ، هر چه وزن خود کيف سبکتر باشد خيلي طبيعي است که حمل و نقل آن نيز آسان تر است چون خود لپ تاپ به اندازه کافي سنگين هست حال اگر کيف آن هم وزن محسوسي داشته باشد حمل و نقل آن بسيار دشوار خواهد بود .يك سري كليد در قسمت بالاي صفحه‌كليد خود هستند كه به شما امكان مي‌دهند برنامه‌هاي مورد علاقه خود مانند كلاينت ايميل يا مرورگر اينترنت را بلافاصله اجرا كنيد. در اغلب موارد، شما مي‌توانيد اين كليد‌ها را بر اساس نيازهاي خودتان پيكربندي كنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 135
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:51 توسط لپ تاپ

سریع ترین لپ تاپ

. تماس با آي پد لپ تاپ رنگي ليزري اپل قول داده بود که تمام باز اين خروجي با کابل مخصوص آن مي توان لپ تاپ را به يک LCD متصل کرده و صدا و تصوير را همزمان از يک خروجي و يک کابل از لپ تاپ به LCD متصل کرد.HDMI در واقع يک رابط يا متصل کننده تماما ديجيتال است که مي تواند عملکرد بالايي از ويدئو و چند کانال صوتي ديجيتال را از لپ تاپ به LCD منتقل کند. HDMI اولين بار در سال ???? به طور رسمي به دنيا معرفي شد.رنامه هاي آيفون، در آي پد هم اجرا خواهد شد، اما قضيه در مورد اسکايپ فرق مي کند، به طوري که بسياري از مصرف کنندگان از پشتيباني آي پد از ايننرم افزار تماس اينترنتي رايگان نامطمئن بودند. اما اسکايپ روي آي پد کار مي کند و کيفيت صداي آن با آيفون مو نمي زند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 105
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:51 توسط لپ تاپ

لپ تاپ کارتريج

در پايا لپ تاپ سه بعدي ن بايد گفت اگر از خود کيف لپ تاپ به خوبي محافظت نشود بعد از م به احتمال زیاد، درایو به یک صفحه مسطح کشویی متصل است.پیچ هایی که درایو را در صفحه ی کشویی نگه می دارند را باز کنید و درایو را بیرون بکشید. درایو جدید را در جایی که درایو قدیم قرار گرفته بود بگذارید و همه ی پیچ ها را در جهت معکوس جا بیندازید.دتي خود تبديل به دشمن لپ تاپ مي شود اين نوع کيف ها بايد به صورت مرتب تميز شوند چون اگر گرد و غبار در محفظه هاي آن جمع شود باعث بروز مشکلاتي براي لپ تاپ خواهد شد. در حال حاضر کيف هاي لپ تاپ با قيمتي حدود 15 هزار تومان تا 200 هزار تومان به فروش مي رسند که هر کدام خصوصيات خاص خود را دارند . سعي کنيد کيف را با گارانتي خريداري کنيد تا بعداً دچار مشکل نشويد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 89
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:52 توسط لپ تاپ

سریع ترین لپ تاپ

توجه: فشار آوردن ب لپ تاپ ه سطح مانيتور با انگشت و ناخن و همچنين استفاده از لپ تاپ باشيد.يك Pentium M processor نصف ميزان انرژي مصرفي يك Pentium 4را مصرف مي نمايد.يك نمايشگر 12.1-inch screen نصف ميزان 17-inch model را از نظر انرژي مصرفي مصرف مي نمايد.بكار گيري يك درايو سخت 4,200rpm به عوض نوع 5,400rpm در حدود 20 دقيقه بر عمر مفيد باطري شما خواهد افزود. دستمال‌هاي پلاستيکي مي‌تواند به مانيتور صدمه بزندتوجه: هرگز آب را به طور مستقيم به سمت لپ تاپ اسپري نکنيد.اگر درايو سي‌دي و دي‌وي‌دي شما داراي سيني باز شونده‌است، از کمپرسور يا اسپري هواي فشرده شده براي تميز کردن آن استفاده کنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 70
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:52 توسط لپ تاپ

لپ تاپ کارتريج

ساختار لپ تاپ همه کاره گرافيكي:دو نوع ساختار گرافيكي ز سوي ديگر بايد در نظر داشته باشيد که از کيف لپ تاپ فقط به عنوان يک محافظ لپ تاپ استفاده خواهيد کرد يا اينکه مي خواهيد وظيفه کيف شما را نيز بر دوش بکشيد ، در چنين شرايطي بايد سراغ کيف هايي برويد که از فضاي بيشتري برخوردارند . در اين نوع کيف ها هر وسيله جاي مخصوص به خود دارد از قبل دوربين عکاسي ، پخش کنندهاي موسيقي و ... اما بايد توجه داشته باشيد که بزرگ شدن کيف يعني سنگين تر شدن آن و نتيجه آن سخت تر حمل شدن آن خواهد بود . در لپ‌تاپ‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرند: موتورهاي گرافيكي مجتمع و ساختارهاي گرافيكي اختصاصي. انتخاب نوع مناسب در هنگام خريد يك لپ‌تاپ از اهميت تعيين‌كننده‌اي برخوردار است. ساختارهاي گرافيكي مجتمع بسيار ارزان‌تر بوده و براي انجام توابع ابتدايي در نظر گرفته شده‌اند. بنابراين اگر مي‌خواهيد به اجراي بازي‌ها پرداخته يا برنامه‌هاي چندرسانه‌اي را اجرا كنيد، به يك كارت گرافيكي اختصاصي نياز خواهيد داشت. لپ‌تاپ‌هاي مدرن امروزي به هر دو نوع ساختار مذكور مجهز هستند كه هر يك از آن‌ها در شرايط مقتضي فعال مي‌شود. به اين ترتيب شما بيشترين عمر باتري را در كنار بالاترين سطح عملكرد گرافيكي به‌دس خواهيد آورد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 83
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:53 توسط لپ تاپ

لپ تاپ تعمیر

برنامه لوازم اداري هاي start-up بخش بزرگي از کاهش بازده سيستم دو راه وجود دارد تا اطمینان یابید که پرینترتان (یا هر وسیله ی دیگری) همواره یک IP آدرس یکسان کسب کند. اولین راه اینست که از طریق کنترل پنل پرینتر یا از طریق مرورگر وب یک IP آدرس Static برای پرینترتان تعیین کنید . سعی کنید IP آدرسی را انتخاب کنید که بسیار پایین تر یا بالاتر از محدوده ی آدرس دهی Router تان برای DHCP‌ باشد. بهتر است بازه ی آدرس دهیتان را محدود کنید. همچنین IP آدرس های Static تان را برای مراجعات بعدی در جایی یادداشت کنید، زیرا این آدرس ها را در جدولDHCP‌ تان نخواهید یافت. شما را در بر دارد که خيلي از آنها قابليت استفاده ندارند و به کار شما نمي آيند. پس ميتوانيد با خيال راحت از تعداد آنها کم کنيد.اولين مرحله اين کار، اين است که با استفاده از ابزارهاي ويندوز برنامه هاي موجود در ليست start-up را غيرفعال کنيد. روي دکمه START و بعد روي گزينه Run کليک کنيد ( اگر اين گزينه وجود ندارد با رجوع به بخش Taskbar and Startup properties در بخش start menu روي دکمه customize کليک و گزينه Run... را در ليست تيک بزنيد). در بخش Run تايپ کنيد : msconfig و دکمه اينتر را فشار دهيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 92
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:54 توسط لپ تاپ

لپ تاپ فکس

هاد‌ديسك:ان لپ تاپ ديجيتال باره‌اي فاکتور هاي مهم در يک LCDResolution يا تفکيک پذيري:اندازه افقي و عمودي نمايشگر بر اساس تعداد پيکسل ها. IBM استاندارد هايي براي Resolution هاي متداول وضع کرده است که گاهي سازندگان اين نوع نمايشگرها براي نشان دادن ميزان تفکيک پذيري محصول خود از اين استانداردها استفاده مي کنند. معروفترين استاندارد هاي تفکيک پذيري صفحه نمايش در زير آمده است: كه به‌صورت فيزيكي تمام فايل‌ها و برنامه‌هاي شما را در داخل خود نگهداري مي‌كند. ظرفيت هارد ديسك بر حسب گيگابايت (GB) يا ترابايت (TB) اندازه‌گيري مي‌شود. به‌عنوان يك راهنماي خام، مي‌توانيد تصور كنيد كه 250 گيگابايت فضاي كافي براي ذخيره‌سازي بيش از 60000 موسيقي يا عكس با كيفيت بالا را در اختيار شما قرار مي‌دهد. از سوي ديگر، بايد توجه داشته باشيد كه خود سيستم عامل و برنامه‌هاي مورد استفاده شما نيز مقدار قابل توجهي از فضاي هارد ديسك لپ‌تاپ‌تان را اشغال خواهند كرد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 84
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:54 توسط لپ تاپ

لپ تاپ تعمیر

. کيبورد غير م لوازم کامپيوتر عمولتايپ کردن روي آي پد تجربه کاملا متفاوت و نويي اگر فضاي مورد نياز براي Page فايل ها کم مي باشد، ميتوانيد با رفتم به مسير Settings > Control Panel > System و انتخاب صفحه Advanced از پنجره مشخصات سيستم به اين گزينه دسترسي داشته باشيد. بر روي بخش Performance روي دکمه Setting کليک کنيد. از پنجره باز شده در تب Advanced و بخش Virtual memory روي دکمه Change... کليک کنيد. با انتخاب Custom size مي توانيد فضاي Paging file size را بروي هارد خود افزايش و کاهش دهيد و همچنين محدوده اي براي آن قائل شويد. هرچقدر حافظه بيشتري انتخاب کنيد و ديسک سخت شما بزرگتر و سريع تر باشد، به نفع شماست. در پايات روي دکمه set کليک کنيد و پنجره ها را تاييد کنيد.است. کيبورد مجازي آي پد نه شبيه کيبورد گوشي هاي لمسي است و نه تشابهي با کيبوردهاي فيزيکي بزرگ دارد. کار کردن با اين کيبورد قلق خاص خود را دارد که زود دست تان مي آيد. آي پد هم به کمک شما مي شتابد و غلط هاي تايپي را به طور خودکار اصلاح مي کند. مدل هاي مختلفي براي تايپ کردن روي آي پد وجود دارد؛ آي پد را روي ميز بگذاريد (که به خاطر سطح صافش نامطلوب است)، روي دو پا قرار دهيد. با يک دست نگه داريد و با دست ديگر تايپ کنيد، يا يک کيبورد 80دلاري مخصوص آي پد بخريد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 69
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:55 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

پزشکان مي گ لوازم دفتر ويند موارد زيادي از سوختگي پوست صورت در کساني که مدت زياديدر بازار تقريباً 7 برند اصلي , کيف هاي لپ تاپ را به انحصار خود در آورده اند . در واقع اکثريت کيف هاي مطرح در بازار ايران در اختيار مارک تجاري چون تارگوس ، دي کوتا ، کيس لاجيک ، بل کين ، ساندکس ، وکس ، آباکاس قرار دارد. البته اکثر برندهاي مطرح عرضه کننده لپ تاپ نيز کيف هايي را براي برند خاص خود معرفي مي کنند که در اکثر موارد با کيف هاي معمولي بازار تفاوتي ندارند و پيشنهاد مي کنيم از خريد آن ها اجتناب کنيد . در مقابل رايانه هاي قابل حمل (لپ تاپ) مي نشينند مشاهده شده است. به گفته کارشناسان، مانيتورها با گذشت زمان شروع به گرم شدن مي کنند و امواج حرارتي که از آنان ساطع مي شود به تدريج بر پوست کاربران تاثير مي گذارد. اين نوع سوختگي در گذشته در صنف آهنگران و نانوايان و آشپزها که به طور مستقيم با شعله آتش سرو کار داشتند مشاهده مي شد. ولي اکنون موارد مشابهي را در بين کاربران لپ تاپها مي توان مشاهده کرد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 53
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:55 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي

(به انگليسي لپ تاپ زيبا : لپ تاپ -با هربار فشردن دگمه save سروصدايي از هارد نوت بوك شما بر مي خيزد كه برق بيشتري مصرف مي كند.ج- اگر در حين كار با لپ تاپ به كارت بيسيم نيازي نداريد، آن را خاموش سازيد.اگر فعال باشد,به صورت مداوم براي يافتن شبكه ها به جستجو مي پردازد.) به رايانه همراه، کوچک و نسبتاً سبک گفته مي‌شود. وزن آن معمولاً بين ? تا ? کيلو است که به اندازه و مواد مصرف شده در ساخت آن بستگي دارد. اين رايانه کوچک‌تر از رايانه‌هاي روميزي است و مي‌تواند با يک باتري کارکند و يا از يک آداپتور AC/DC خارجي تغذيه شود. بسياري از آن‌ها چند سلول ? ولت دارند که در اجراي عملکرد ساعت و ديگر فرآيندها در هنگام قطع برق مفيد است. لپ‌تاپ‌ها به طور کلي داراي همان اجزايي هستند که در يک رايانه روميزي وجود دارد ولي با اين تفاوت که تا جاي ممکن از وزن و اندازه آنها کاسته شده‌است. لپ‌تاپ‌ها داراي صفحه نمايش بلور مايع هستند و چند طرح حافظه درآن‌ها براي RAM در نظر گرفته شده‌است. لپ‌تاپ‌ها داراي يک صفحه کليد سرخود هستند و يک ماوس نيز روي صفحه زيرين آنها وجود دارد ولي مي‌توان صفحه‌کليد و ماوس خارجي و جداگانه نيز به آنها متصل کرد.محتويات [نهفتن]
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 83
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:55 توسط لپ تاپ

لوازم اداري

در طول سال 2011 لپ تاپ ليزري ، ما 10 کمپاني مهم لپ تاپ را کته: کريستال مايع به کار رفته در بين سطوح LCD سمي است. در صورت تماس دست با کريستال مايع درون LCD شکسته، بايد بي درنگ دست ها را با آب و صابون شست. بوده و تکنولوژي به کار رفته در LCD ها براي نمايش تصاوير با کيفيت بالا است. امروزه اين تکنولوژي تقريبا در تمام LCD هاي تلويزيوني، کامپيوتري، نمايشگرهاي موبايل، کنسول هاي بازي قابل حمل و بسياري ديگر از محصولات مشابه به کار گرفته مي شود. موضوع اين تکنولوژي بيشتر نحوه ارسال تصوير و آدرس دهي براي نمايش تصاوير روي LCD مي باشد. تحت بررسي قرار داديم .اين ارزيابي براساس معيارهاي مشخصي انجام شده است . آزمايش هايي را انجام داده ايم و نتايجي را با گذراندن زمان با لپ تاپ هاي مختلف بدست آورده ايم که به ما در انتخاب ضعيف ترين و قويترين Brand کمک مي کند . ما به تحسين ها وشکايت هاي کاربران در رابطه با کمپاني موردعلاقه شان يا کمپاني هايي که دوست ندارند ، گوش داده ايم.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 55
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:56 توسط لپ تاپ

لپ تاپ تعمیر

XG بر لپ تاپ رنگي اي لپ‌تاپ‌ها مفيد است. ايستگاه XG به لپ تاپ . کيبورد غير معمولتايپ کردن روي آي پد تجربه کاملا متفاوت و نويي است. کيبورد مجازي آي پد نه شبيه کيبورد گوشي هاي لمسي است و نه تشابهي با کيبوردهاي فيزيکي بزرگ دارد. کار کردن با اين کيبورد قلق خاص خود را دارد که زود دست تان مي آيد. آي پد هم به کمک شما مي شتابد و غلط هاي تايپي را به طور خودکار اصلاح مي کند. مدل هاي مختلفي براي تايپ کردن روي آي پد وجود دارد؛ آي پد را روي ميز بگذاريد (که به خاطر سطح صافش نامطلوب است)، روي دو پا قرار دهيد. با يک دست نگه داريد و با دست ديگر تايپ کنيد، يا يک کيبورد 80دلاري مخصوص آي پد بخريد. وصل مي‌شود و اين با استفاده از USB-? و رابط کاري عملي است. در فوريه ???? يک استاندارد جديد براي کابل خارجي PCI و کانکتور معرفي شد. اين‌ها مي‌توانند در آينده با استفاده از طرح حمايتي PCI و شاسي رشد يابند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 53
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:56 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

msc را تايپ و تايي لپ تاپ سه کاره د کنيد. راه ديگر اين است که بر روي پارتيشن NTFS خود اگر از ظاهر کيف بگذريم اصلي ترين وظيفه کيف لپ تاپ نقش محافظتي آن است . در اصل کيف بايد لپ تاپ را از آسيب هاي محيطي محافظت کند که اين آسيب ها مي تواند ضربه ، رطوبت و يا ساير موارد باشد . ضربه : اولين وظيفه کيف محافظت لپ تاپ از ضربه است . چرا که ضربه دشمن اول لپ تاپ به شمار مي آيد از همين رو بايد کيفي براي لپ تاپ انتخاب کرد که در برابر اين گونه ضربه ها (ضربه هاي محيطي) مقاوم باشد . ( اين سيستم فقط روي اين نوع سيستم FAT کارايي دارد) کليک راست و Properties را انتخاب کنيد. در بخش General مي توانيد تيک چک باکس Allow Indexing Service to index this disk for fast file searching در انتهاي صفحه را برداريد و تاييد کنيد. ممکن است غير فعال کردن اين سرويس چند دقيقه اي نيز طول بکشد که بستگي به سرعت سيستم شما دارد. همچنين در بخش سرويس هاي فعال ويندوز مطمئن شويد که Indexing Services background غير فعال شده باشد (در بالا دسترسي به اين پنجره توضيح داده شد)
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 85
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:57 توسط لپ تاپ

لوازم دفتر

( هنگامی که RAM لپ تاپ در جای خود قرار دادید این مراحل را به صورت معکوس انباطري ( باتري ) چيست؟باطري ( باتري ) مي تواند انرژي مورد نياز را براي دستگاه ذخيره کند تا بتوان از دستگاه بدون نياز به اتصال به برق استفاده کرد. باطري يک قطعه شيميايي هست که انرژي شيميايي را به الکتريکي تبديل مي کند با استفاده از سلول گالوانيکي (برقي).جام دهید.)برای جدا کردن یک ماژول RAM قدیمی، به آرامی گیرهای فلزی که هر دو سر را محکم می کنند بکشید تا جدا شوند.وقتی که رها شد باید با زاویه ای از جای خود بلند شود.به آرامی آن را مستقیماً بیرون بکشید. RAM جدید خود را به همان شیوه با زاویه قرار دهید تا به طور کامل در شکاف بشیند؛ سپس دوباره به آرامی آن را فشار دهید. گیره ها ی نگهدارنده به طور اتوماتیک چفت خواهند شد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 75
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:58 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

سلول لپ تاپ رنگي يک قطعه بسيار ساده است) Lenovo : شرکت IBM را که به خاطر دارید؟ لنوو از این پس لپ تاپهای IBM را با این مارک جدید به بازار عرضه میکند. مشخصه این کامپیوتر ها طراحی های نچندان دلچسب ولی کیفیتهای بسیار بالا بهمراه قیمتهای نسبتا بالا باازای مشخصات متوسط است که اگر به شکل ظاهری اهمیت نمیدهید Lenovo برای شما ساخته شده است. شرکت های توزیع کننده این لپ تاپ در ایران عبارتند از :نقش و هستی.ت که از دو الکترود (آنود و کاتود) ويک محلول الکتروليت تشکيل شده است. باطري ها از تعدادي از سلول هاي گالوانيکي تشکيل شده است.باطري ( باتري ) يک قطعه ذخيره سازي الکتريکي هست. همانطور که تغييرات شيميايي در باطري انجام مي شود، انرژي الکتريکي ذخيره و آزاد مي شد. در باطري هاي قابل شارژ اين فرايند مي تواند چندين بار تکرار شود. باطري ها صد در صد کارايي ندارند. مقداري از انرژي باطري در اثر گرما و فعاليت هاي شيميايي که در زمان شارژ و تخليه شارژ انجام مي دهد هدر مي رود. اگر شما 1000 وات از باطري استفاده کنيد، ممکن است 1200 وات يا بيشتر از باطري تخليه شود.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 90
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:58 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

ببينيد تغيير لپ تاپ جيبي ات غيرعادي پيش نيامده باشد ويا چيزي کم نشده باش درگاه‌ها:امروزه لپ‌تاپ‌ها با آرايه گسترده‌اي از درگاه‌ها براي اتصال تجهيزات جانبي مانند ماوس و هارد ديسك‌هاي اكسترنال يا نمايشگرهاي بزرگ خارجي و اتصال به شبكه محلي ارايه مي‌شوند.د که موجب پديد آمدن خطاهاي سخت افزاري بشود. اگر اين تغييرات مشکل آفرين بود، خوب دوباره ان آيتم را فعال کنيد و اگر مشکلي نيست آن را رها کنيد.وارد کنترل پانل شويدو Add or Remove Programs را اجرا کنيد. در اين قسمت ميتوانيد بسياري از سرويس هاي اضافه که روي لپ تاپ شما بي استفاده است را حذف کنيد. اگر آنتي ويروس رايگان داريد و ورژن trial است حذف کنيد و يا سرويس هاي اينترنتي AOL و يا سرويس هاي آنلاين و .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 95
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:59 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ليزري

اگر از ظاه لپ تاپ جيبي ر کيف بگذريم اصلي ترين وظيفه کيف لپ تاپ نقش محCPU: Intel Core Solo 1.2 GHzRAM : 512 MB DDR 2HDD : 30 GBکه این مدل دارای بلوتوث ، وای فای و دوربین نیز می باشد . پس می بینیم که در این رده بیشتر از اینکه در نگاه اول به چشم می آید امکانات فراوان گنجانده شده که البته در حد یک رفع نیاز ضروری در جائیکه امکان حمل یک لپ تاپ معولیرا نداریم بسیار کارامد می نماید. افظتي آن است . در اصل کيف بايد لپ تاپ را از آسيب هاي محيطي محافظت کند که اين آسيب ها مي تواند ضربه ، رطوبت و يا ساير موارد باشد . ضربه : اولين وظيفه کيف محافظت لپ تاپ از ضربه است . چرا که ضربه دشمن اول لپ تاپ به شمار مي آيد از همين رو بايد کيفي براي لپ تاپ انتخاب کرد که در برابر اين گونه ضربه ها (ضربه هاي محيطي) مقاوم باشد .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 110
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:59 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سريع

۱- افرا لوازم دفتر د عادی که انتظاراتشان از لپ تاپ، به موار چطور لپ تاپ خود را تميز کنيم ؟ همه ازلپ تاپ هايي کثيف و خاکي بيزاريم. لکه‌هاي چربي دست و گرد و خاک نه تنها باعث جمع شدن آلودگي و باکتري بر روي لپ تاپ مي‌شود، بلکه عملکرد آن را نيز ضعيف مي‌کند.سعي کنيد حداقل هفته‌اي يکبار براي تميز کردن لپ تاپ مراحل زير را انجام دهيد.براي اين کار نياز به ابزار زير داريم:چند تکه پارچه نخي نرمگوش پاک‌کنيک اسپري مايعات خاليکمپرسور هوا يا اسپري هواي فشرده شدهتوجه: قبل از تميز کردن لپ تاپ آن را خاموش و شارژر را از آن جدا کنيد.درب لپ تاپ را بازکنيد و با اسپري هوا يا کمپرسور سطح روي صفحه کليد را تميز کنيد.توجه: نزديک نگه داشتن اين ابزار و يا استفاده از هوا با فشار بسيار زياد مي‌تواند به اتصالات زير صفحه کليد آسيب وارد کند.حالا از گوش پاک‌کن براي تميز کردن درز دکمه‌هاي صفحه کليد و درزهايي مختلف از جمله درون پورت‌ها استفاده کنيد.دی همچون برنامه های ویرایش متن ، برنامه های حسابداری ، استفاده از اینترنت ، نگه داری اطلاعات و مواردی از این دست محدود میگردد(که فکر میکنم درصد بالائی از لپ تاپ داران از این دسته هستند)
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 42
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 اسفند 1390ساعت 23:59 توسط لپ تاپ

واردات لپ تاپ

. يو اس بي، ب لپ تاپ خطي ي يواس بيآي پد ظاهرا با کابل يو اس بي شارژ نمي شود و بسياري از اين لپ تاپ‌ها داراي شيار داخلي minipct هستند و از wifi يا بلوتوث به عنوان يک نسخه استفاده خواهد شد ولي بايد سنجش آن‌ها در کارت‌هاي نصب شده انجام شود. اين نوع طرح‌ها مي‌توانند به همراه USB و رابط I/O استفاده شوند. اگر چه کاربرها بايد حامل لوازم جانبي USB باشند. در اين حالت Nvidia و ATI يک رابط استاندارد براي GPU مي‌باشند. انتخاب‌ها با توجه به PCIE/AGP بعد از بازاري محدود مي‌باشد. در ژانويه ???? نيز Asus اعلام کرد که ويدئوي خارجي ايستگاه فقط با آداپتور مخصوص خود قابل شارژ است. البته گفته مي شود آي پد پس از هر بار شارژ کامل بيش از 10 ساعت کار مي کند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 77
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:00 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سريع

باطري نوت ب لپ تاپ همه کاره وآيا مي دان. تماس با آي پداپل قول داده بود که تمام برنامه هاي آيفون، در آي پد هم اجرا خواهد شد، اما قضيه در مورد اسکايپ فرق مي کند، به طوري که بسياري از مصرف کنندگان از پشتيباني آي پد از ايننرم افزار تماس اينترنتي رايگان نامطمئن بودند. اما اسکايپ روي آي پد کار مي کند و کيفيت صداي آن با آيفون مو نمي زند.يد چرا باطري لپ تاپ ها دچار مشکلاتي از قبيل تخليه سريع و يا Detect نشدن مي شوند ؟آيا مي دانيد باطري لپ تاپ از چند بخش تشکيل شده است و هر کدام چه کاري را انجام مي دهند ؟
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 51
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:01 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

اين روزها بيش لپ تاپ فکس از 70% کاربران از وضعيت باطري لپ تاپ خود ( باطري لپ تاپ )LCD يا Liquid Crystal Display يک نمايشگر نوري است که بر پايه خصوصيات نوري کريستال مايع در ولتاژهاي مختلف ساخته شده است. کريستال مايع که حالتي از ماده با خصوصيات دوگانه جامد و مايع است ما بين صفحات شيشه اي پلاريزه شده قرار مي گيرد و نور را با توجه ولتاژ وارده از خود عبور مي دهد. ناراضي هستند ...آيا مي دانيد چه عواملي باعث بروز مشکلاتي از قبيل تخليه سريع ويا عدم توانايي شارژ کامل باطري توسط لپ تاپ ( لپ تاپ ) مي شود ؟
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 89
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:02 توسط لپ تاپ

لپ تاپ همه کاره

) Fujitsu لپ تاپ Siemens: این اتحاد ژاپنی 5-لذت خود را دو يا سه برابر نماييد:در برخي از نوت بوك ها نظير Fujitsu's LifeBook S series مي توانيد از باطري دومي نيز استفاده كنيد كه بر روي modular bay تثبيت مي شود و تقريبا مدت زماني دو برابر حد معمول به شما امكان استفاده از انرژي را ميدهد. در برخي ازنوت بوك ها نيز مي توانيد از باطري سومي نيز همزمان استفاده نماييد كه برdocking station يا media slice نصب مي شود.آلمانی که در عرضه موبایل کاملا به بن بست رسید این بار در عرضه لپ تاپ موفق مینماید لپ تاپ های این شرکت به دو دسته عمده : Amilo ها و Lifebook ها دسته بندی میشوند که اولی لپ تاپ های متوسط با قیمت پائین و دیگری سری حرفه ای لپ تاپ های این شرکت است. هستی ارقام کامپیوتر و بهین تکنولوژی از شرکت های ارائه دهنده این برند هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 49
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:02 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

در بازار تقريبا لپ تاپ ً 7 برند اصلي , کيف هاي لپ تاپ را به انحصار خود در آورده درايو اپتيكال:امروزه درايو‌هاي DVD-Burner به يك استاندارد غيررسمي در ميان لپ‌تاپ‌ها تبديل شده‌اند و بسياري از آن‌ها از رسانه‌هاي دو لايه نيز پشتيباني مي‌كنند. ويژگي‌هاي ليبل‌گذاري مستقيم روي ديسك مانند Label Flash و Lightscribe نيز در بعضي از مدل‌ها به چشم مي‌خورند. در عين حال، اگر مي‌خواهيد كمي آينده‌نگرانه‌تر خريد كنيد مي‌توانيد به سراغ مدل‌هايي با درايو‌هاي Blu-ray برويد كه به شما اجازه مي‌دهند به تماشاي فيلم‌هاي HD بپردازيد، اما به هر حال اين نوع رسانه‌ها در حال حاضر نسبتا كمياب هستند. اند . در واقع اکثريت کيف هاي مطرح در بازار ايران در اختيار مارک تجاري چون تارگوس ، دي کوتا ، کيس لاجيک ، بل کين ، ساندکس ، وکس ، آباکاس قرار دارد. البته اکثر برندهاي مطرح عرضه کننده لپ تاپ نيز کيف هايي را براي برند خاص خود معرفي مي کنند که در اکثر موارد با کيف هاي معمولي بازار تفاوتي ندارند و پيشنهاد مي کنيم از خريد آن ها اجتناب کنيد .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 99
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:02 توسط لپ تاپ

لپ تاپ زيبا

قابليت Microso لوازم کامپيوتر ft's system restore يک اهرم اساسي و قIXEL : پيکسل يا همان عنصر عکس ، ريزترين آيتم اطلاعات يک عکس است. واژه پيکسل (Pixel ) برگرفته از pix+ el است . “pix ” يعني همان “Pictures ” به معناي عکس ها يا تصاوير ، و “el ” در ابتداي واژه ” element ” به معناي عنصر است. ابل توجه براي لپ تاپ شماست. براي مثال ممکن است سيستم شما در آپديت بعضي برنامه ها نتواند کار خود را تمام کند و شکست بخورد
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 87
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:03 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ليزري

توجه: م لوازم دفتر راقب باشيد به جک‌هاي حساس بعضي از پورت‌ها از جمله پورت مودم‌ ابزار جانبي آنها بر PCB اصلي قرار مي‌گيرند و بنابراين ارتقا با استفاده از ورودي‌هاي خارجي عملي خواهد شد و مي‌توان از شيار کارت و لوازم بي‌سيم استفاده کرد. ديگر مولفه‌ها مانند RAM و درايو سخت و باتري‌ها نيز توسط کاربر ارتقا خواهند يافت. بسياري از اين لپ تاپ ‌ها داراي cpu متحرک هستند اگر چه حمايت از ديگر cpu‌ها به مدل‌هاي خاص محدود شده‌است. cpu شياري مي‌تواند به راحتي استفاده شود. در اين شرايط مدل‌هاي سال گذشته به خوبي نمي‌توانند عمل ذخيره و جايگزيني را انجام دهند.ها صدمه وارد نکنيد.يک تکه دستمال نخي را با اسپري آب کمي نم‌دار کنيد و سطح صفحه کليد و مانيتور را تميز کنيد. براي تميز کردن پشت مانيتور هم از همين دستمال‌هاي نمدار استفاده کنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 41
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:03 توسط لپ تاپ

لوازم دفتر

اگر windows را لپ تاپ زيبا دوباره از کم‌کم به اين روش انرژي صرفه جويي شد و اتلاف حرارت کاهش پيدا کرد. با اين وجود پردازنده G? و G? توانست يک عملکرد مانند PowerPC داشته باشد. اين‌ها تحت اثر عوامل خاص قرار گرفته‌اند مانند پهناي باند ايستگاه سيستم با عرضه GS کم‌کم ساختار نواري طراحي شد. درآن جا Pismo G? تا ??? MHZ پيش رفت. اين نوع قطعات لپ تاپ داراي قطعات اصلي پيشرفته مي‌باشند. لپ تاپ مي‌تواند ? تا ? ساعت به طور موثراستفاده شود. در اين شرايط بايد چگونگي استفاده در نظر گرفته شود. باتري‌ها کم‌کم درطول زمان تغيير مي‌کنند و بعد از ? سال عوض مي‌شوند. اين به الگوي شارژ و دشارژ بستگي دارد. يک نوع تراشه از لپ تاپ عملکرد بالا بدست مي‌آيد. ايستگاه docking لوازم يدکي زيادي در اوايل ???? داشته‌است. آنها مي‌تونند محل ذخيره ??/? و ?/? را عرضه کنند. از چند کانکتور نيز استفاده مي‌شود هماهنگي لپ تاپ و docking از طريق کانکتور اختصاصي و سرعت بالا عملي شد. يک نوع استفاده در محيط محاسباتي شرکتي ديده شد. شرکت‌ها مي‌توانند کم‌کم در اين شرايط محيطي به رشد بالقوه برسند. اين ايستگاه‌ها خيلي بزرگ و پرهزينه هستند. با توجه به اين روند توسعه و شيار انبساطي کم‌کم عامل رپليکاتور وارد بازار شد. اين يک نوع توسعه احتمالي از VGA، PS/? ، RS-??? و غيره مي‌باشد. رپليکاسيون درگاه مي‌تواند يک وسيله غيرانفعالي براي چندين لپ تاپ باشد. اين سرعت‌هاي بالا مانند آنچه که در USB ديده شده‌است مي‌توانند در مورد USB ?/? و يا ديوار آتش نيز کاربرد داشته باشند. اين نوع لپ تاپ‌ها مي‌توانند از مبدل AC خارجي بدست آيند. اين عامل افزايش يک کيلوگرم وزن وسيله‌است. يک نوع وسيله نمايشگر در کنترل موقع يابي مکان نما استفاده مي‌شود. اين وسيله يک نوع کائوچو است که بين کليدهاي G، H و B قرار دارد براي رديابي، لازم است ازفشار در جهت حرکت استفاده شود. اين نوع صفحات به تماس حساس هستند و مکان نما با يک انگشت حرکت مي‌کند. اينتل، Asus، compel، quanta و ديگر سازندگان لپ تاپ استاندارد بلوک ساختاري را براي قطعات طراحي نموده‌اند.مسائل استاندارد سازي [ويرايش]اگر چه استاندارد جهاني عامل تشکيل عوامل جانبي و کارت PC در رايانه دسک تاپ مي‌باشد هنوز بايد استانداردهاي جهاني براي عوامل امروزي در بخش داخلي طراحي گردند. ولتاژ الکتريکي، طرح مادربورد، آداپتور داخلي و غيره، کابل LCD و درايو فلاپي به صفحه اصلي متصل هستند. آن‌ها تحت اثر چند فيلد مي‌باشند و بايد ارتباط با سخت‌افزار ناسازگار عملي شود. اين‌ها پيچيده‌تر از ابزار الکترونيکي مصرفي مي‌باشند. قطعات متفاوت داراي مسائل خاص هستند و بايد متخصصان با اين ابزار و سخت‌افزارها آشنايي پيدا کنند. اين يک اقدام خاص تجاري مي‌باشد.مسائل سازگاري [ويرايش]هر نوع مسئله در تجارت لپ تاپ شاخص اصلي از رايانه شخصي مي‌باشد. چندين سازنده متفاوت وجود دارند که هر يک مي‌توانند سيستم‌هاي خاص داشته باشند. ناسازگاري يک هنجا است. اين نوع قطعات دروني و اختصاصي که توسط توليدکنندگان توليد مي‌شوند با ديگر محصولات عوض مي‌شوند. اين مولفه‌ها مي‌توانند با لپ تاپ استفاده شوند. چند دليل عبارتست از تضمين ثبات پذيري، عمر طولاني محصول و جلوگيري از مسائل صفانت و حفاظت مبتديان از آسيب ماشين يک نکته مهم اين استصفر نصب می کنید، سیستم را با دیسک نصب بوت کنید و سنگ تمام بگذارید. از طرف دیگر، اگر شما می خواهید داده های و برنامه قدیمی رادقیقاً مانند آنچه که قبلاً داشتیدایجاد کنید، از یک نرم افزار Cloning (شبیه ساز) برای ساختن یک کپی دقیق از دیسک سابق، استفاده کنید. ما برای این کار با نرم افزار Clonezilla یک ابزار صرفاًخط فرمانی رایگان اما منطقاً خلاقانه و خیلی سریع- موفقیت زیادی داشته ایم. سرانجام، درایو قدیم خود( اکنون درایو خارجی) روی درایو جدید(اکنون درایو داخلی) عیناً کپی نمایید، و به صورت معمولی سیستم را بوت نمایید. اکنون شما موفق شده اید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 100
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:03 توسط لپ تاپ

سریع ترین لپ تاپ

Tablets لپ تاپ رنگي ليزري رايانه‌ها به شکل لپ تاپ کاغذي هستند و رابط آن‌ها داراي شيار مغنا اگر پرینتر در شبکه ای درست و صحیح قرار داشته باشد، نرم افزار اکتشافی سیستم عاملتان(درMac به مسیر System Preferences,Print & Fax مراجعه کنید و در ویندوز ۷ به Start,Devices and Printers مراجعه کنید) باید آنرا بیابد و در اغلب اوقات به صورت خودکار نصب کند. اگر سیستم عامل نتوانست این کار را انجام دهد، باید درایور پرینترتان را از وب سایتش دانلود کنید. در آخرین نسخه ی Mac OS X و در ویندوز ۷ عملیات نصب خودکار بسیار بهبود یافته اند. اما در برخی نسخه های قدیمی این سیستم عامل ها نصب خودکار مشکل دارد.طيسي است و نرم‌افزار مي‌تواند با يک صفحه نمايش تماسي شناخته شود. ازسال ???? رايج‌ترين آن‌ها به نام tabletpc عرضه شد که صفحه نمايش تماسي دارد. بعضي از آن‌ها صفحه کليد ندارند و قابل انتقال مي‌باشند. آنها چرخش ??? درجه دارند و بر بالاي صفحه کليد تا مي‌شوند. آنها عمل‌کرد محدود در محل‌هاي خاص داشته‌اند و مي‌توانند وظايف عادي را انجام دهند. Tablet اينترنتي به شکل لوج است و مي‌تواند در محاسبه متحرک استفاده شود. آنها از لينوکس استفاده مي‌کنند. و مي‌توانند چند برنامه را راه اندازي کنند ولي جايگزين رايانه نمي‌شوند. ويژگي MP?، ويدئو، مرورگر اينترنت، chat و تصوير در آنها بارز است. PDA‌ها نيز رايانه کوچک و جيبي هستند که عملکرد محدود دارند. آن‌ها حامي محاسبه متحرک هستند هرگز هر نرم‌افزار را راه اندازي نمي‌کنند. رايانه‌هاي دستي کوچکتر هستند و تلفن هوشمند يا PDA داراي يک تلفن سلولي مکمل مي‌باشد. مرزهاي اين مقوله‌ها مشخص نمي‌باشد. OQOUPC يک PC با اندازه PDA مي‌باشد. Apple emate کوچکتر از لپ تاپ است ولي نرم‌افزار PDA را راه اندازي مي‌کند. خط Hpomnibook نيز داراي ابزار رايانهي دستي است. سخت‌افزار نوکيا ??? مانند PDA است و ???? Zaurus درآن کاربرد داشته‌است. تنها دليل که آنرا PDA نمي‌خوانند آن است که نرم‌افزار PIM ندارد. از سوي ديگر ??? و Zerus مي‌توانند يک نرم‌افزار linux را اجرا کنند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 97
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:05 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

REBOOT : R لپ تاپ رنگي eboot سخت افزاري زماني صو صفحه‌لمسي:لپ‌تاپ‌ها به‌جاي ماوس از يك صفحه لمسي (Touchpad) استفاده مي‌كنند كه به‌صورت يك مستطيل حساس به لمس در زير صفحه‌كليد آن‌ها تعبيه شده است. بعضي از لپ‌تاپ‌ها همچنين به يك اهرم نشانگر (Pointing Stick) مجهز هستند. اين اهرم لاستيكي در قسمت مركزي صفحه‌كليد تعبيه شده و شما با قرار دادن انگشت خود روي آن مي‌توانيد نشانگر ماوس خود را جابجا كنيد. از سوي ديگر، بعضي از لپ‌تاپ‌هاي مدرن امروزي به نمايشگرهاي لمسي مجهز هستند كه به شما اجازه مي‌دهند بسياري از فعاليت‌هاي هدايتي خود را مستقيما روي خود صفحه نمايش انجام دهيد.رت مي گيرد که کامپيوتر براي چند لحظه خاموش شده و سپس دوباره روشن مي شود.Reboot نرم افزاري زماني صورت مي گيرد که تنها Desktop از کار مي افتد و خاموش مي شود و ديگر نيازي به خاموش کردن کامل دستگاه نيست. Reboot مي تواند از بسياري از مشکلات کامپيوتر را حل کند. Boot يعني کامپيوتر مي تواند Windows را آغاز کند ، پس Reboot نيز همان Restart است .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 107
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:06 توسط لپ تاپ

لوازم اداري زيبا

پیش نیاز ها با ای لپ تاپ همه کاره ن پیش فرض که شبکه شما بدون مشکلCentrino است و مثلا اين گونه نيست كه هر يك چيزي مجزاست و مي توان گفت نوع بهينه شده آن است.كارايي پردازنده در حالت دوتان سريع تر است.دوتان از سرعت 1.7 شروع شده در حالي كه سنترينو در همان سرعت زير 1.7 باقي مي ماند.همچنين دوتان از ترانزيستور هاي بيشتري براي افزايش توان محاسباتي بهره ميبرد. تكنولوژي ساخت ان 90 نانو متري است .قبلا گفته مي شد كه دوتان احتمالا باعث افزايش حرارت توليدي و در نتيجه گرماي حاصله اضافي خواهد گرديد كه در صورت عدم دفع سبب كوتاهي عمر باطري مي گردد ولي تاكنون مقاله اي در اثبات اين ادعا نوشته نشده است .اين پردازنده در حقيقت نوع جديد پردازنده‌هاي «پنتيوم ام» و در حال کار باشد، دو چیز را باید قبل از شروع نصب یک پرینتر بدانید، ابتدا اسم یا SSID شبکه ، سپس پسورد آن. (در صورت وجود که البته اکثر شبکه های بیسیم دارای پسورد هستند)
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 97
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:06 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سريع

. سريع و برق آسا لپ تاپ همه کاره نقدهاي اوليه از آي پد، همه بر اين نکته ا تنظیم آدرس IP : هر عضوی در شبکه مانند ابزارهای ذخیره سازی یا پرینترها ، دارای یک آدرس IP‌ هستند که از چهار گروه عدد یک تا سه رقمی تشکیل شده است. به عنوان مثال ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱۲۰ یک آدرس IP است. به طور پیش فرض Router ها یا سرورها آدرسهای IP را به کمک DHCP (پروتکل تنظیم میزبان به صورت داینامیک) تعیین می کنند. IP آدرس ها ممکن است یکسان بمانند اما اگر شبکه شما‌ از DHCP استفاده کند، با اتصال یک وسیله ی جدید به شبکه این آدرسها تغییر می کنند. در اغلب موارد اگر آدرس پرینتر شما تغییر کند، ارتباط شبکه تان با پرینتر قطع می شود و دیگر قادر به پرینت کردن نخواهید بود.تفاق نظر دارند که تبلت اپل به طرزشگفت آوري سريع است. کارشناسان پر بيراه نگفته اند که همه چيز روي آي پد مثل برق سريع است؛ برنامه ها د يک چشم به هم زدن بارگذاري مي شوند و گشت و گذار در وب از آيفون روان تر و پرسرعت تر است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 41
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:07 توسط لپ تاپ

لوازم دفتر

و اما درست در لپ تاپ رنگي ليزري نقطه مقابل دسته ا به احتمال زیاد، درایو به یک صفحه مسطح کشویی متصل است.پیچ هایی که درایو را در صفحه ی کشویی نگه می دارند را باز کنید و درایو را بیرون بکشید. درایو جدید را در جایی که درایو قدیم قرار گرفته بود بگذارید و همه ی پیچ ها را در جهت معکوس جا بیندازید.خیر کوچولوهائی قرار دارند که اگر ندانیم، شاید آنها را با یک MP3 Player حرفه ای اشتباه بگیریم چون حداکثر ابعاد صفحه نمایش این همراه های کوچک 4.3 اینچ است و در آنها خبری از درایو نوری هم نیست و مجبور به استفاده از External درایو ها هستیم ولی در عوض اینگونه مدل ها چنان آزادی عملی به کاربر میدهند که بیشتر از آن قابل تصور نیست: به عنوان مثال وزن اینگونه لپ تاپ ها در حداکثر خود از 500 گرم تجاوز نمی کند و مدل های 250 گرمی آن هم موجود است و این در حالی است که مشخصات آنها هم چندان پائین نیست مثلا مشخصات کلیدی یکی از پرطرفدارترین این لپ تاپ ها به این شرح است:
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 42
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:07 توسط لپ تاپ

واردات لپ تاپ

Toshiba : این شرکت لپ تاپ ژاپنی (؟) نیز در زمینه تولید فاکتور هاي مهم در يک LCDResolution يا تفکيک پذيري:اندازه افقي و عمودي نمايشگر بر اساس تعداد پيکسل ها. IBM استاندارد هايي براي Resolution هاي متداول وضع کرده است که گاهي سازندگان اين نوع نمايشگرها براي نشان دادن ميزان تفکيک پذيري محصول خود از اين استانداردها استفاده مي کنند. معروفترين استاندارد هاي تفکيک پذيري صفحه نمايش در زير آمده است: لپ تاپ ید طولائی دارد بطوریکه گستره مدل های آن بسیار زیاد است و در این زمینه طرفداران خود را نیز دارد (به شخصه آن را توصیه نمی کنم!) شرکت های عرضه کننده آن در ایران عبارتند از : نقش ، رایانه همراه و پارسیان.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 39
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:07 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ليزري

امروزه شرکت هاي لپ تاپ خطي زيادي در دني. سريع و برق آسانقدهاي اوليه از آي پد، همه بر اين نکته اتفاق نظر دارند که تبلت اپل به طرزشگفت آوري سريع است. کارشناسان پر بيراه نگفته اند که همه چيز روي آي پد مثل برق سريع است؛ برنامه ها د يک چشم به هم زدن بارگذاري مي شوند و گشت و گذار در وب از آيفون روان تر و پرسرعت تر است.ا در حال توليد لپ تاپ هستند که سايت هايي وجود دارند و به رتبه بندي مدل هاي مختلف پرداخته اند . در نظر داشته باشيد براي افزايش عمر لپ تاپ خود مي توانيد از تخت فن که در زير لپ تاپ قرار مي گيرد استفاده نماييد تا از بالا رفتن بيش از حد دماي لپ تاپ جلو گيري نماييد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 45
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:08 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

ببينيد تغييرات لپ تاپ خطي غيرعادي پيTabletsرايانه‌ها به شکل لپ تاپ کاغذي هستند و رابط آن‌ها داراي شيار مغناطيسي است و نرم‌افزار مي‌تواند با يک صفحه نمايش تماسي شناخته شود. ازسال ???? رايج‌ترين آن‌ها به نام tabletpc عرضه شد که صفحه نمايش تماسي دارد. بعضي از آن‌ها صفحه کليد ندارند و قابل انتقال مي‌باشند. آنها چرخش ??? درجه دارند و بر بالاي صفحه کليد تا مي‌شوند. آنها عمل‌کرد محدود در محل‌هاي خاص داشته‌اند و مي‌توانند وظايف عادي را انجام دهند. Tablet اينترنتي به شکل لوج است و مي‌تواند در محاسبه متحرک استفاده شود. آنها از لينوکس استفاده مي‌کنند. و مي‌توانند چند برنامه را راه اندازي کنند ولي جايگزين رايانه نمي‌شوند. ويژگي MP?، ويدئو، مرورگر اينترنت، chat و تصوير در آنها بارز است. PDA‌ها نيز رايانه کوچک و جيبي هستند که عملکرد محدود دارند. آن‌ها حامي محاسبه متحرک هستند هرگز هر نرم‌افزار را راه اندازي نمي‌کنند. رايانه‌هاي دستي کوچکتر هستند و تلفن هوشمند يا PDA داراي يک تلفن سلولي مکمل مي‌باشد. مرزهاي اين مقوله‌ها مشخص نمي‌باشد. OQOUPC يک PC با اندازه PDA مي‌باشد. Apple emate کوچکتر از لپ تاپ است ولي نرم‌افزار PDA را راه اندازي مي‌کند. خط Hpomnibook نيز داراي ابزار رايانهي دستي است. سخت‌افزار نوکيا ??? مانند PDA است و ???? Zaurus درآن کاربرد داشته‌است. تنها دليل که آنرا PDA نمي‌خوانند آن است که نرم‌افزار PIM ندارد. از سوي ديگر ??? و Zerus مي‌توانند يک نرم‌افزار linux را اجرا کنند.ش نيامده باشد ويا چيزي کم نشده باشد که موجب پديد آمدن خطاهاي سخت افزاري بشود. اگر اين تغييرات مشکل آفرين بود، خوب دوباره ان آيتم را فعال کنيد و اگر مشکلي نيست آن را رها کنيد.وارد کنترل پانل شويدو Add or Remove Programs را اجرا کنيد. در اين قسمت ميتوانيد بسياري از سرويس هاي اضافه که روي لپ تاپ شما بي استفاده است را حذف کنيد. اگر آنتي ويروس رايگان داريد و ورژن trial است حذف کنيد و يا سرويس هاي اينترنتي AOL و يا سرويس هاي آنلاين و .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 45
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:09 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي

صفحه‌ لپ تاپ ليزري كليد:كليد‌هاي تعبيه شده روي لپ‌تاپ‌ها در اكثر موارد كوچك‌تر از كليدهاي همچنین با رعایت این نکات ایرادات احتمالی را از بین ببرید: پرینتر را در محدوده ی Router وایرلس یا Repeater‌ قرار دهید. توجه داشته باشید که اشیا ئ فلزی مانند تیر آهن های به کار رفته در ساختمان یا حتی درها،دیوارها و پنجره ها می تواند از قدرت سیگنال وایرلس شما بکاهد. اگر سیگنال وایرلس شما ضعیف است یا پرش دارد، پرینترتان را به Router‌ وایرلس نزدیکتر کنید و سعی کنید تا جایی که امکانش هست بین آنها مانعی وجود نداشته باشد.ي هستند كه وي صفحه‌كليد PC دسكتاپ خود به ‌آن‌ها عادت كرده‌ايد. در عين حال، بر حسب اندازه لپ‌تاپ مورد نظرتان ممكن است متوجه شويد كه صفحه‌كليد آن بيش از حد فشرده به نظر مي‌رسد. كليدهاي يك لپ‌تاپ به‌طور كلي بايد از فاصله مناسب برخوردار بوده و به‌طور محكمي در جاي خود سوار شده باشند. اگر هنگام تايپ با يك لپ‌تاپ از كليد‌هاي آن صداهاي اضافي مي‌شنويد، مي‌توانيد نتيجه بگيريد كه صفحه‌كليد ضعيفي در آن تعبيه شده است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 70
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:10 توسط لپ تاپ

لوازم اداري

IXEL : پيکسل ي لپ تاپ سه بعدي ا همان عنصر عکس ، ريزترين آيتم اطلاعات يک عکس اسراست : قفل K-slot ، خروجي VGA، يک پورت USB 2.0 و جک هاي ميکروفون و هدفون در اين قسمت قرار دارند.چپ :ورودي شارژر، درگاه کابل شبکه، منفذ هاي خروج گرما و دو پورت USB 2.0 نيز در اين قسمت قرار گرفته اند.ت. واژه پيکسل (Pixel ) برگرفته از pix+ el است . “pix ” يعني همان “Pictures ” به معناي عکس ها يا تصاوير ، و “el ” در ابتداي واژه ” element ” به معناي عنصر است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 50
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:10 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

سلول يک قطعه ب لپ تاپ سه بعدي سيار ساده است که از دو الکترود (آنود و کاتود) ويک محلول الکترول که اکثريت لپ تاپ‌ها در بازار توسط DMS ساخته مي‌شوند. ODM بيش از OEM اهميت دارد. يک لپ‌تاپ مدرن در اندازه متوسط ساخت شرکت ايچ‌پي که جايگزين مناسبي براي کامپيوترهاي روميزي به حساب مي‌آيد.با اين فرآيند جبران، سازندگان داراي خطوط محصول زيادي هستند مانند سخت‌افزار دروني، اين با افزايش چند شيار سخت‌افزار و چند قطعه عملي است. کاربرها مي‌توانند از سخت‌افزار رابط استفاده نمايند. با توجه به مولفه‌هاي سخت‌افزار، pcmia مي‌تواند عامل رشد استاندارد باشد. ديگر لپ تاپ‌ها که usb ندارند داراي آداپتور pcmcia مي‌باشند. آداپتور مدرن دو تا ? بخش ورودي USB دارديت تشکيل شده است. باطري ها از تعدادي از سلول هاي گالوانيکي تشکيل شده است.باطري ( باتري ) يک قطعه ذخيره سازي الکتريکي هست. همانطور که تغييرات شيميايي در باطري انجام مي شود، انرژي الکتريکي ذخيره و آزاد مي شد. در باطري هاي قابل شارژ اين فرايند مي تواند چندين بار تکرار شود. باطري ها صد در صد کارايي ندارند. مقداري از انرژي باطري در اثر گرما و فعاليت هاي شيميايي که در زمان شارژ و تخليه شارژ انجام مي دهد هدر مي رود. اگر شما 1000 وات از باطري استفاده کنيد، ممکن است 1200 وات يا بيشتر از باطري تخليه شود.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 37
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:10 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

3 -از ق لپ تاپ سه بعدي ابليت هاي نو - حافظه:دسترسي به هارد ديسك يك فرآيند نسبتا كند است و به همين دليل وقتي CPU نياز داشته باشد كه با سرعت بيشتري به داده‌ها دسترسي پيدا كند، اين داده‌ها به‌طور موقتي در حافظه سيستم ذخيره مي‌شوند كه دسترسي به ‌آن بسيار سريع‌تر خواهد بود اما در عين حال فرّار است. هر چه لپ‌تاپ شما به حافظه بيشتري مجهز شده باشد، عملكرد بالاتري و سرعت پاسخ‌دهي بيشتري را با آن به‌دست خواهيد آورد. امروزه 1 گيگابايت حافظه به‌عنوان يك حداقل مطلق شناخته مي‌شود، اما بهتر است به چيزي كمتر از دو گيگابايت فكر نكنيد.ت بوك خود براي صرفه جويي در مصرف باطري استفاده نماييد:الف-تمامي نوت بوك ها به يك روش منابع برق را كنترل نمي كنند.برخي براي سفر هاي تجاري طراحي شده انداين نوت بوك برق كمتري مصرف مي كنند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 49
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:11 توسط لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

لپ تاپ های ای لپ تاپ سه کاره ن رده از حدود 600 هرار تومپزشکان مي گويند موارد زيادي از سوختگي پوست صورت در کساني که مدت زيادي در مقابل رايانه هاي قابل حمل (لپ تاپ) مي نشينند مشاهده شده است. به گفته کارشناسان، مانيتورها با گذشت زمان شروع به گرم شدن مي کنند و امواج حرارتي که از آنان ساطع مي شود به تدريج بر پوست کاربران تاثير مي گذارد. اين نوع سوختگي در گذشته در صنف آهنگران و نانوايان و آشپزها که به طور مستقيم با شعله آتش سرو کار داشتند مشاهده مي شد. ولي اکنون موارد مشابهي را در بين کاربران لپ تاپها مي توان مشاهده کرد.ان تا یک میلیون و چهار صد هزار تومان گستره قیمت دارند.یک پله بالاتر از این دسته گروه لپ تاپ های طراحی و گیم قرار دارد که از لحاظ قیمت از رده پیشین گرانترند. در اینجا اولویتها با گروه قبل تفاوت میکند جائیکه وجود یک کارت گرافیک قوی به همراه یک حافظه (RAM) بالا کاملا یک امر مهم میباشد. وجود یک صفحه نمایش عریض (WXGA) با کیفیت بالا نیز مطمئنا از ملزومات کار است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 47
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:11 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

کيف لپ تاپ مهمت لپ تاپ ر از خود لپ تاپخريد کيف لپ تاپ به دليل بازاز اين خروجي با کابل مخصوص آن مي توان لپ تاپ را به يک LCD متصل کرده و صدا و تصوير را همزمان از يک خروجي و يک کابل از لپ تاپ به LCD متصل کرد.HDMI در واقع يک رابط يا متصل کننده تماما ديجيتال است که مي تواند عملکرد بالايي از ويدئو و چند کانال صوتي ديجيتال را از لپ تاپ به LCD منتقل کند. HDMI اولين بار در سال ???? به طور رسمي به دنيا معرفي شد.ار متنوعي که دارد بسيار هيجان انگيز است يکي از مزيت هاي اصلي کيف لپ تاپ تو چشم بودن آن است ، بعد از لپ تاپ يا حتي قبل از آن کيف لپ تاپ جلب توجه مي کند از همين رو شايد اهميتش از لپ تاپ هم بيش تر باشد !
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 49
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:12 توسط لپ تاپ

انواع لپ تاپ

عمر الخط لپ تاپ خطي يب در گزارشي اعلام کرد: دانشمندان تاکنون بارها پرینترهای بی سیم محبوبیت روز افزونی کسب کرده اند زیرا به راحتی می توان آنها را Share کرد و از هر مکانی که تحت پوشش شبکه ی وایرلس باشد می توان از آنها استفاده کرد. در صورتی که از جزئیات شبکه ی بیسیم نیز اطلاع داشته باشید نصب پرینترهای بیسیم کار بسیار آسانی خواهد بود. به کمک این مقاله گام به گام پیش بروید و اگر اختلالی در فرآیند نصب برای شما ایجاد شد از نکات کلیدی ذکر شده که در ادامه خواهند آمد بهره ببرید تا پرینترتان به آسانی نصب شود.به کاربران تجهيزات مدرن درباره خطرات تشعشعات صفحه مونيتورها هشدار داده اند. اين مانيتورها ممکن است تلويزيون يا صفحه رايانه يا حتي گوشي تلفن همراه باشند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 43
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:13 توسط لپ تاپ

بهینه سازی لپ تاپ

وقتي که لپ تاپ همه کاره با آن کار مي کنيد احساس مي کنيد اين فضا اضافيدر حال حاضر لپ تاپ هايي در بازار توزيع گرديده است که باطري آنها داراي طول عمر بيشتري بوده و مدت زمان بيشتري شارژ را در خود نگه مي دارند که چند نمونه از آن يه شرح ذيل مي باشد : است و LG مي توانست صفحه نمايش بزرگ تري را براي اين مدل در نظر بگيرد تا اين فضاي اضافي به چشم نيايد. دکمه ها در صفحه کليد X 140 علاوه بر سايز مناسب فاصله ي خوبي نسبت به يکديگر دارند. اما تايپ کردن با اين صفحه کليد و عادت کردن به آن، کمي زمان نياز دارد. تاچ پد اين مدل نيز از سرعت مناسبي برخوردار است و واکنش مناسبي نسبت به لمس از خود نشان مي دهد. اما کوچک بودن اين تاچ پد تا حدودي مشکل ساز مي شود. قابليت ديگر آن مولتي تاچ است که جديدا اين ويژگي در بيش تر نت بوک ها مورد استفاده قرار مي گيرد تا کار در ويندوز 7 آسان تر گردد.بررسي فنينت بوک X 140 از پردازنده ي اينتل اتم مدل N450 بهره مي برد که در حال حاضر يکي از بهترين و البته قوي ترين پردازنده هاي اين سري است. اين پردازنده با قابليت Hyper Threading خود قادر است تا دو پردازش همزمان را همزمان انجام دهد و در واقع يک پردازنده ي دو هسته اي را شبيه سازي کند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 43
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:13 توسط لپ تاپ

لپ تاپ زيبا

- لپ تاپ لپ تاپ رنگي برای مدیران مایه دار! : بدون شک Dell XPS M2010 با مشکلي که اغلب براي کاربران وجود دارد اين است که تا حدودي نمي توانند هزينه هاي سنگين آپگريد کردن سخت افزاري سيستم را تحمل کنند. بنابراين وقتي يک کامپيوتر لپ تاپ به اهستگي کار ميکند، اگر شما قدمي براي افزايش راندمان و بازده کاري بر نداريد مجبوريد اين وسيله مفيد را کنار گذاشته و از سيستم ديگري استفاده کنيد و يا بي دليل هزينه زيادي را متحمل شويد و اين اصلا جالب نيست! بنابراين ما در اين مقاله به شما آموزش ميدهيم که چگونه بازده کاري لپ تاپ خود را از طريق مديريت بهينه نرم افزارها و سرويس هاي background services و همچنين بهينه کردن توسط سرويس هاي هارد ديسکتان، افزايش دهيد.وزنی معادل هشت کیلو و نیم! و مشخصاتی که کمتر کامپیوتر دسک تاپی به آن میرسد و قیمتی که بسیار بسیار گران است (آنقدر گران که من هم نمی دانم چقدر است!)
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 43
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:14 توسط لپ تاپ

بهینه سازی لپ تاپ

باطري نوت بوآيا لپ تاپ جيبي مي دانيد چرا باطري لپ تاپ ها دچار مشکلارشد تکنولوژي استفاده از باتري: باتري اسيد سرب سنگين جايگزين تکنولوژي‌هاي سريع‌تر شد و از کادميوم نيکل و يا NICD و پس هيدريد فلز نيکل استفاده شد. پلي مرليتيوم نيز شهرت داشته‌است.پردازنده‌هاي داراي توان کافي: در سال ???? از پردازنده ????? استفاده شد زيرا تقاضاي انرژي ????? بيشتر بوده‌است. پس Intel???sl وارد بازار شد و نياز توان لپ تاپ مورد توجه قرار گرفت. اين همان طرح CPU خوانده مي‌شود. ???SL عامل هماهنگي با SX ??? بوده و کم‌کم کنترل‌گرها در زنجيره I/O مکمل شدند و SL تهيه شده. در واقع هزينه در اين شرايط نقش مهم دارد. مارک‌هاي اصلي نوت‌بوک نيز تابع اين اصل عمل کرده‌اند. کم‌کم مجموعه‌هاي متفاوت پنتيوم وارد بازار شد. آن‌ها يک طرح مکمل با SL ??? دارند. Intel طرح خود را نيز به طور همزمان معرفي کرد. نصب TAB مي‌تواند عامل محدود براي عرضه لپ تاپ‌ها باشد. کم‌کم بسته بندي استاندارد صورت گرفت. يک نوع نقص مربوط به مشکل ارتقاي پردازنده‌هايي است که ويژگي دسک تاپ دارند. Intel در نهايت نتوانست مساله را حل کند و حافظه‌ها توسعه يافتند. در اين شرايط خريداران مي‌تونند نوع ارتقاي cpu استفاده نمايند. فرآيند ساخت و توليد در عوارض وارداتي آمريکا توانست محرک بازار آمريکا باشد. MMC يک نسل از اين داده‌ها با يک هماهنگي ساختاري است. زير سيستم‌ها از طريق MMC رشد کردند.صفحه نمايش بلور مايع پيشرفته و به خصوص ماتريس فعال LCD مي‌تواند عامل رشد اصلي باشد. هر صفحه نمايش سفيد و سياه، آبي و سفيد و يا خاکستري و STN در معرض سايه‌هاي سنگين قرار گرفت و حرکات تغيير کردند. صفحه نمايش رنگي STN کم‌کم رشد پيدا کرد اگر چه کيفيت نمايش ضعيف بوده‌است. تا سال ????، دو نوع تکنولوژي LCD وارد بازار شد که به نام Dual STN و TFT بود. صفحه نمايش STN داراي مسائل خاص است مانند افزايش قيمت و دسترسي به نمايش عالي. DSTN مي‌تواند برتر از TFT باشد و تا اواسط دهه ?? کم‌کم شهرت يافت. دقت نمايش آن نيز زياد است و زمان واکنش سريع مي‌باشد. در اين شرايط جايگزيني مانيتور CRT سنتي عملي گردد.تي از قبيل تخليه سريع و يا Detect نشدن مي شوند ؟آيا مي دانيد باطري لپ تاپ از چند بخش تشکيل شده است و هر کدام چه کاري را انجام مي دهند ؟
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 53
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:14 توسط لپ تاپ

لوازم اداري زيبا

LCD يا Liquid C لوازم اداري زيبا rystنت بوک LG X140 نيز يکي از جديدترين نت بوک هاي LG است که در ادامه قصد معرفي و بررسي آن را داريم. جلو :در اين قسمت اسلات کارت خواني مشاهده مي شود که از حافظه هاي SD و Memory Stick پشتيباني مي کند.al Display يک نمايشگر نوري است که بر پايه خصوصيات نوري کريستال مايع در ولتاژهاي مختلف ساخته شده است. کريستال مايع که حالتي از ماده با خصوصيات دوگانه جامد و مايع است ما بين صفحات شيشه اي پلاريزه شده قرار مي گيرد و نور را با توجه ولتاژ وارده از خود عبور مي دهد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 74
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:14 توسط لپ تاپ

واردات لپ تاپ

برخی روتر لپ تاپ سه بعدي ها (و تمام CPU: Intel Core Solo 1.2 GHzRAM : 512 MB DDR 2HDD : 30 GBکه این مدل دارای بلوتوث ، وای فای و دوربین نیز می باشد . پس می بینیم که در این رده بیشتر از اینکه در نگاه اول به چشم می آید امکانات فراوان گنجانده شده که البته در حد یک رفع نیاز ضروری در جائیکه امکان حمل یک لپ تاپ معولیرا نداریم بسیار کارامد می نماید. سررها) به شما اجازه می دهند تا IP آدرس پرینتر را بر روی MAC آدرسشان (که رشته ای از اعداد واحد هگزادسیمال است) ذخیره کنید. آدرس MAC در جدول DHCP روتر، در منوی سیستم پرینتر، یا بر روی خود وسیله درج شده است. آدرسMAC به همراه شماره سریال وسیله و دیگر مشخصات آن روی برچسبی که بر روی دستگاه قرار دارد حک شده است. فایده ی این روش این است که می توانید هنگام دیدن جدول DHCP آدرس IP پرینتر را نیز ببینید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 49
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:15 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

صفحه‌كليد:كليد لپ تاپ سه بعدي ‌هاي تعبيه شده روي لپ تاپ های دیگر موجود در بازار به همراه گارانتی های معتبر آنها به اختصار عبارتند از :Asus با گارانتی دیجیتال، Acer با گارانتی رسام موج ، Panasonic با گارانتی نقش ،گیگابایت با گارانتی آواژنگ و چندین برند دیگر که شاید حتی به گوش تان هم نخورده باشد.لپ‌تاپ‌ها در اكثر موارد كوچك‌تر از كليدهايي هستند كه وي صفحه‌كليد PC دسكتاپ خود به ‌آن‌ها عادت كرده‌ايد. در عين حال، بر حسب اندازه لپ‌تاپ مورد نظرتان ممكن است متوجه شويد كه صفحه‌كليد آن بيش از حد فشرده به نظر مي‌رسد. كليدهاي يك لپ‌تاپ به‌طور كلي بايد از فاصله مناسب برخوردار بوده و به‌طور محكمي در جاي خود سوار شده باشند. اگر هنگام تايپ با يك لپ‌تاپ از كليد‌هاي آن صداهاي اضافي مي‌شنويد، مي‌توانيد نتيجه بگيريد كه صفحه‌كليد ضعيفي در آن تعبيه شده است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 86
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:16 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

نصب نیمه خودک لوازم اداري زيبا ار پرینترهایی که کنترل پنل ال سی دی داتنظیمات امنیتی فایر وال چنانچه درجه ی امنیت فایروالتان را روی High گذاشته باشید ممکنست منجربه این شود که پرینترتان نتواند با روتر یا کامپیوترتان مکالمه کند. برای این کار فایروال را غیرفعال‌ کنید و نتیجه را مشاهده کنید. و اگر مشکل رفع شد درجه ی امنیت فایروال را روی Low بگذارید.رند شما را قادر خواهند ساخت تا مستقیما آنها را به شبکه ی بیسیم متصل کنید. این پرینترها شبکه هایی که در آن محدوده باشد را شناسایی می کنند. سپس شما شبکه خود را انتخاب می کنید، پسورد آن را وارد کرده و پرینتر آماده ی استفاده است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 68
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:17 توسط لپ تاپ

لپ تاپ جيبي

. تماس لپ تاپ ليزري با آي پداپل قول داده بود که تمام برنامه هاي بررسي اجماليمدتي است که توليدگنندگان بزرگ لپ تاپ و نت بوک، براي طراحي صفحه نمايش محصولات خود، از LED Backlit استفاده مي کنند چرا که علاوه بر افزايش کيفيت و روشنايي تصوير، مصرف انرژي نيز کاهش مي يابد. شرکت LG نيز براي عقب نماندن از سايرين براي ساخت صفحه نمايش X 140 از LED Backlit استفاده کرده است که تاثير بسيار مناسبي در عمر باتري گذاشته است. اين صفحه نمايش در بالاترين حد روشنايي، تصويري شفاف و واضح را ارائه مي دهد. زاويه ديد نيز در سطح مناسبي قرار دارد مشکلي که اين صفحه نمايش دارد به فضاي اطراف و طراحي متعارف ان بر مي گردد.آيفون، در آي پد هم اجرا خواهد شد، اما قضيه در مورد اسکايپ فرق مي کند، به طوري که بسياري از مصرف کنندگان از پشتيباني آي پد از ايننرم افزار تماس اينترنتي رايگان نامطمئن بودند. اما اسکايپ روي آي پد کار مي کند و کيفيت صداي آن با آيفون مو نمي زند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 191
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:17 توسط لپ تاپ

مدل های جدید لپ تاپ

قبل از لپ تاپ سريع شروع این نکات اساس اگر سیستم عامل در جستجویش پرینتری نیافت،روش دیگر اینست که پرینتر را به عنوان یک Local printer (معمولا از طریق USB) به سیستم اضافه کنید و سپس برای آن یک پورت TCP/IP استاندارد تعریف کنید. برای اینکار باید آدرس IP‌پرینتر یا نام وسیله را بدانید. در Mac OS X می توانید پرینتر به عنوان یک IP یعنی IP Printer اضافه کنید. همچنین در صورت نیاز به درایور پرینترها باید آنها را به صورت دستی دانلود کنید.ی را به خاطر بسپاید:• بسیاری از این ارتقاء ها گارانتی لپ تاپ شما را باطل می کنند.• بعضی از این ارتقاء ها می توانند به لپ تاپ شما آسیب برسانند.اگر شما از انجام چنین کاری احساس راحتی نمی کنید آن را به یک شخص حرفه ای واگذار کنید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 65
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:18 توسط لپ تاپ

لپ تاپ راحت

بازار بزرگ ل لپ تاپ راحت پ تاپ ها آنچنان متنوع است که اگر قصد خرید یک لپ تاپ را دار اندازه و وزن:بديهي است كه اندازه و وزن يك لپ‌تاپ در تعيين كاربردپذيري آن از اهميت بسيار بالايي برخوردار خواهد بود. نت‌بوك‌ها وزن پايين و اندازه‌هاي كوچكي دارند اما بعضي از ويژگي‌هاي همكاران بزرگ‌تر خود مانند درايوهاي اپتيكال يا عملكرد كلي را براي دستيابي به اين مشخصات قرباني مي‌كنند. از سوي ديگر، مدل‌هاي جايگزين دسكتاپ مي‌توانند قدرتي معادل سيستم‌هاي دسكتاپ را در اختيار شما قرار دهند اما سنگين و حجيم هستند كه باعث مي‌شود حمل آن‌ها بسيار دشوار باشد. در هنگام خريد يك لپ‌تاپ، مطمئن شويد مدلي را انتخاب مي‌كنيد كه حاضر به حمل آن همراه خودتان هستيد. در عين حال نبايد وزن تجهيزات جانبي ضروري مانند آداپتور AC را در اين مورد فراموش كنيد.ما در طول بخش‌هاي مختلف اين ويژه‌نامه به بررسي عميق‌تر هر يك از اين مولفه‌ها پرداخته و شما را با نحوه تصميم‌گيري در مورد آن‌ها آشنا خواهيم كرد.ید و هنوز چیزی را انتخاب نکرده اید به شما پیشنهاد میکنم اصلا و به هیچ وجه به بازار نروید چون کاملا در دریای مدلهای مختلف از مارک های متنوع غافلگیر شده و غیر ممکن است انتخاب صحیحی را انجام بدهید. برای راحتی انجام یک انتخاب مناسب میخواهم خریداران را از لحاظ انتظاری که از دستگاه خود دارند به 4 دسته تقسیم کنم:
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 65
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:18 توسط لپ تاپ

اسکنر لپ تاپ

) Fujitsu Si لوازم اداري emens: این اتحچک کردن پروتکل امنیتی بیسیم پروتکل امنیتی Router شما ممکن است از نوع قدیمی WEP (پروتکل بیسیم Ethernet ) ، یا مدل جدیدتر WPA (دسترسی محفوظ بیسیم) یا یکی از مدلهای معروف دیگر باشد. اگر در روال معمول نصب پرینتر، از شما در مورد نوع امنیت بیسیم سوال شد، می توانید آن را در صفحات تنظیم Router یا در مستندات Router بیابید.اد ژاپنی آلمانی که در عرضه موبایل کاملا به بن بست رسید این بار در عرضه لپ تاپ موفق مینماید لپ تاپ های این شرکت به دو دسته عمده : Amilo ها و Lifebook ها دسته بندی میشوند که اولی لپ تاپ های متوسط با قیمت پائین و دیگری سری حرفه ای لپ تاپ های این شرکت است. هستی ارقام کامپیوتر و بهین تکنولوژی از شرکت های ارائه دهنده این برند هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 67
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:18 توسط لپ تاپ

واردات لپ تاپ

. از همين لپ تاپ زيبا رو معمولا بسياري از کاربران خريدن يک نت بوک ارزان و سبک را به اينچ بالاي مانيتور تنها به وزن و مصرف باتري و دشواري حمل و نقل اضافه مي كند . اغلب انتخاب اينچ 14 براي صفحه نمايش كافي است . - در مورد هارد لپ تاپ،rpm كمتر در هارد لپ تاپ به معني مصرف كمتر منبع انرژي باتري استيک لپ تاپ گران تر و سنگين تر ترجيح مي دهند. اين بازار گسترده باعث شده است تا اخيرا بسياري از شرکت هاي توليد کننده ي قطعات کامپيوتري که سابقه ي ساخت لپ تاپ يا نت بوک را نداشته اند نيز براي به دست آوردن سهمي از اين بازار، دست به طراحي و ساخت نت بوک ها بزنند. از جمله ي اين شرکت ها مي توان به شرکت LG اشاره کرد که مدتي است به ساخت اين محصولات روي آورده اند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 218
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:19 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سريع

ابزار لپ تاپ زيبا آلات را به دست می گیریم و اقدام به انجام ٨ ارتقاء متداول (نه چندا ببينيد تغييرات غيرعادي پيش نيامده باشد ويا چيزي کم نشده باشد که موجب پديد آمدن خطاهاي سخت افزاري بشود. اگر اين تغييرات مشکل آفرين بود، خوب دوباره ان آيتم را فعال کنيد و اگر مشکلي نيست آن را رها کنيد.وارد کنترل پانل شويدو Add or Remove Programs را اجرا کنيد. در اين قسمت ميتوانيد بسياري از سرويس هاي اضافه که روي لپ تاپ شما بي استفاده است را حذف کنيد. اگر آنتي ويروس رايگان داريد و ورژن trial است حذف کنيد و يا سرويس هاي اينترنتي AOL و يا سرويس هاي آنلاين و .ن متداول) لپ تاپ می کنیم، در بعضی موارد، دستگاه تحت آزمایش خود - یک Dell Inspiron E1505 و یک Dell Inspiron E6000 - را تا رسیدن به ساختار اصلی قطعه قطعه می کنیم. ما نمی توانیم توضیح مراحل گام به گام و دستورات جدا سازی قطعات و باز کردن آنها را به طور کامل در این مقاله بگنجانیم ، اما ما می توانیم برای کمک به شما در هر فرآیند نکاتی را ارائه کنیم.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 43
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 0:19 توسط لپ تاپ

مدل های جدید لپ تاپ

Dell : لوازم دفتر شرکت بزرگ دل در سالهای اخیر لقب بهترین (و شاضافه کردن یا جایگذینی حافظه، همیشه راحترین ارتقاء جهت انجام روی لپ تاپ بوده است؛ حتی کاربران مبتدی کامپیوتر نباید هیچگونه مشکلی با آن داشته باشند. در آزمایش های ما، این ارتقاء بیشترین موفقیت را داشته است.در نمونه آزمایشی ما - Dell Inspiron - ارتقاء از RAM 1 GB به RAM 2 GB ( هزینه ٥٠ دلار) معیار مبنای جهانی لپ تاپ را به اندازه ٦ درجه از ٥٧ به ٦٢ افزایش داد.اید بهتر است بگوئیم پر فروش ترین) لپ تاپ های متوسط (از لحاظ قیمتی) را به خود اختصاص داده است که از لحاظ کیفیت و قیمت یک تعادل متناسب برقرار کرده است شرکت های عرضه کننده دل در ایران عبارتند از :هستی ، پارسیان ، دیجیتال و چند تای دیگر.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 60
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 12:15 توسط لپ تاپ

لپ تاپ زيبا

- حافظه:دسترسي لپ تاپ فکس به هارد دو راه وجود دارد تا اطمینان یابید که پرینترتان (یا هر وسیله ی دیگری) همواره یک IP آدرس یکسان کسب کند. اولین راه اینست که از طریق کنترل پنل پرینتر یا از طریق مرورگر وب یک IP آدرس Static برای پرینترتان تعیین کنید . سعی کنید IP آدرسی را انتخاب کنید که بسیار پایین تر یا بالاتر از محدوده ی آدرس دهی Router تان برای DHCP‌ باشد. بهتر است بازه ی آدرس دهیتان را محدود کنید. همچنین IP آدرس های Static تان را برای مراجعات بعدی در جایی یادداشت کنید، زیرا این آدرس ها را در جدولDHCP‌ تان نخواهید یافت.ديسك يك فرآيند نسبتا كند است و به همين دليل وقتي CPU نياز داشته باشد كه با سرعت بيشتري به داده‌ها دسترسي پيدا كند، اين داده‌ها به‌طور موقتي در حافظه سيستم ذخيره مي‌شوند كه دسترسي به ‌آن بسيار سريع‌تر خواهد بود اما در عين حال فرّار است. هر چه لپ‌تاپ شما به حافظه بيشتري مجهز شده باشد، عملكرد بالاتري و سرعت پاسخ‌دهي بيشتري را با آن به‌دست خواهيد آورد. امروزه 1 گيگابايت حافظه به‌عنوان يك حداقل مطلق شناخته مي‌شود، اما بهتر است به چيزي كمتر از دو گيگابايت فكر نكنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 47
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 12:16 توسط لپ تاپ

واردات لپ تاپ

به نام Cen لوازم کامپيوتر trino خوانده مي درگاه‌ها:امروزه لپ‌تاپ‌ها با آرايه گسترده‌اي از درگاه‌ها براي اتصال تجهيزات جانبي مانند ماوس و هارد ديسك‌هاي اكسترنال يا نمايشگرهاي بزرگ خارجي و اتصال به شبكه محلي ارايه مي‌شوند.شود كه در ايران به نام Centrino معروف شده اند.اين گروه داراي حافظه داخلي از 1MB تا 2048K يعني 2MB مي باشد كه باعث افزايش قدرت پردازش آنها مي شود و سرعت گذرگاه 400MHz دارند. با توليد اين پردازنده ها كه در چند گروه توليد مي شوند، وزن نوت بوكها به علت حذف سيستم هاي خنك كننده بزرگ قبلي، كاهش چشمگيري داشت.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 47
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 12:16 توسط لپ تاپ

لوازم اداري زيبا

نام برخي از پردا لپ تاپ همه کاره زشگرها ي لپ تاپ با T آغاز مي سعي كنيد قابليت نظير بلوتوث و كارت شبكه بصورت تو كار باشد تا بعدا مجبور نباشيد آنها را جداگانه در درگاه PCMCIA نصب و انرا اشغال كنيد . اين نكته هم بر وزن لپ تاپ مي افزايد و هم اينكه كمي از انرژي باتري را براي فعال سازي و به جريان مدار انداختن آن تلف مي كند. - به تعداد و حدود پورتهاي موجود بر لپ تاپ دقت كنيد و آن را بر اساس اطلاعاتتان و نيازمنديهاي فعلي خود و احتمالا در آينده بسنجيددشود . مانند T 7100 نسل جديد پردازشگرها با P آغاز مي شوند که نسبت به پردازشگرهاي T توانايي اجراي بالاتري دارند. مانند P 9800 پردازشگر ثبت شده بر روي Desktop با E آغاز مي شود. مانند E 8500 و X براي نسخه (ورژن) بسيار پرسرعت و گرانقيمت و Q براي پردازشگر ? هسته اي مانند: Q 6700 و QX براي نسخه (ورژن) پرسرعت مانند: QX 9770 است .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 47
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 12:17 توسط لپ تاپ

لپ تاپ کارتريج

Dothanا لپ تاپ زيبا ز حافظه نهاني L2 cache بيشتري بهره ميبرد ( 2MB L2 Cash) و علاوهCentrino است و مثلا اين گونه نيست كه هر يك چيزي مجزاست و مي توان گفت نوع بهينه شده آن است.كارايي پردازنده در حالت دوتان سريع تر است.دوتان از سرعت 1.7 شروع شده در حالي كه سنترينو در همان سرعت زير 1.7 باقي مي ماند.همچنين دوتان از ترانزيستور هاي بيشتري براي افزايش توان محاسباتي بهره ميبرد. تكنولوژي ساخت ان 90 نانو متري است .قبلا گفته مي شد كه دوتان احتمالا باعث افزايش حرارت توليدي و در نتيجه گرماي حاصله اضافي خواهد گرديد كه در صورت عدم دفع سبب كوتاهي عمر باطري مي گردد ولي تاكنون مقاله اي در اثبات اين ادعا نوشته نشده است .اين پردازنده در حقيقت نوع جديد پردازنده‌هاي «پنتيوم ام» بر بالا بردن كارايي پردازنده در لپ تاپ مصرف برق را بهينه مي نمايد.البته اين موضوع براي كساني كه چندان از پريز برق دور نيستند و يا با لپ تاپ زياد كار نمي كنند(تفنني)كارايي خود را از دست مي دهد.البته دوتان در همان دسته بندي سنترينو جاي مي گيرد در واقع همان
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 40
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 12:17 توسط لپ تاپ

بهینه سازی لپ تاپ

IXEL : پيکسل لوازم کامپيوتر يا همان عنصر عکس ، ريزترين آيتم -با هربار فشردن دگمه save سروصدايي از هارد نوت بوك شما بر مي خيزد كه برق بيشتري مصرف مي كند.ج- اگر در حين كار با لپ تاپ به كارت بيسيم نيازي نداريد، آن را خاموش سازيد.اگر فعال باشد,به صورت مداوم براي يافتن شبكه ها به جستجو مي پردازد. اطلاعات يک عکس است. واژه پيکسل (Pixel ) برگرفته از pix+ el است . “pix ” يعني همان “Pictures ” به معناي عکس ها يا تصاوير ، و “el ” در ابتداي واژه ” element ” به معناي عنصر است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 44
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 12:18 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

ز سوي دي لپ تاپ رنگي گر بايد در نظرDell : شرکت بزرگ دل در سالهای اخیر لقب بهترین (و شاید بهتر است بگوئیم پر فروش ترین) لپ تاپ های متوسط (از لحاظ قیمتی) را به خود اختصاص داده است که از لحاظ کیفیت و قیمت یک تعادل متناسب برقرار کرده است شرکت های عرضه کننده دل در ایران عبارتند از :هستی ، پارسیان ، دیجیتال و چند تای دیگر. داشته باشيد که از کيف لپ تاپ فقط به عنوان يک محافظ لپ تاپ استفاده خواهيد کرد يا اينکه مي خواهيد وظيفه کيف شما را نيز بر دوش بکشيد ، در چنين شرايطي بايد سراغ کيف هايي برويد که از فضاي بيشتري برخوردارند . در اين نوع کيف ها هر وسيله جاي مخصوص به خود دارد از قبل دوربين عکاسي ، پخش کنندهاي موسيقي و ... اما بايد توجه داشته باشيد که بزرگ شدن کيف يعني سنگين تر شدن آن و نتيجه آن سخت تر حمل شدن آن خواهد بود .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 49
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 12:18 توسط لپ تاپ

سریع ترین لپ تاپ

بازار بزر لوازم دفتر گ لپ تاپ ها آنچنان متنوع است که اگر قصد خرید یک لپ تاپ را امروزه شرکت هاي زيادي در دنيا در حال توليد لپ تاپ هستند که سايت هايي وجود دارند و به رتبه بندي مدل هاي مختلف پرداخته اند . در نظر داشته باشيد براي افزايش عمر لپ تاپ خود مي توانيد از تخت فن که در زير لپ تاپ قرار مي گيرد استفاده نماييد تا از بالا رفتن بيش از حد دماي لپ تاپ جلو گيري نماييد. دارید و هنوز چیزی را انتخاب نکرده اید به شما پیشنهاد میکنم اصلا و به هیچ وجه به بازار نروید چون کاملا در دریای مدلهای مختلف از مارک های متنوع غافلگیر شده و غیر ممکن است انتخاب صحیحی را انجام بدهید. برای راحتی انجام یک انتخاب مناسب میخواهم خریداران را از لحاظ انتظاری که از دستگاه خود دارند به 4 دسته تقسیم کنم:
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 74
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 17:04 توسط لپ تاپ

ارتقا لپ تاپ

در این دسته م لوازم کامپيوتر شخصات لپ تاپ ها حداکثردر محدوده مابزارآلات را به دست می گیریم و اقدام به انجام ٨ ارتقاء متداول (نه چندان متداول) لپ تاپ می کنیم، در بعضی موارد، دستگاه تحت آزمایش خود - یک Dell Inspiron E1505 و یک Dell Inspiron E6000 - را تا رسیدن به ساختار اصلی قطعه قطعه می کنیم. ما نمی توانیم توضیح مراحل گام به گام و دستورات جدا سازی قطعات و باز کردن آنها را به طور کامل در این مقاله بگنجانیم ، اما ما می توانیم برای کمک به شما در هر فرآیند نکاتی را ارائه کنیم.توسط قطعات قرار دارد (و این صرفا به آن معنی نیست که قیمت آنها هم لزوما در رده متوسط قرار داشته باشد) و مشخصات آنها را باید در لیست زیر جستجو کرد :
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 48
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 17:04 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه کاره

توجه: اگر پ لپ تاپ زيبا ره‌هاي فن را قبل از تم( هنگامی که RAM در جای خود قرار دادید این مراحل را به صورت معکوس انجام دهید.)برای جدا کردن یک ماژول RAM قدیمی، به آرامی گیرهای فلزی که هر دو سر را محکم می کنند بکشید تا جدا شوند.وقتی که رها شد باید با زاویه ای از جای خود بلند شود.به آرامی آن را مستقیماً بیرون بکشید. RAM جدید خود را به همان شیوه با زاویه قرار دهید تا به طور کامل در شکاف بشیند؛ سپس دوباره به آرامی آن را فشار دهید. گیره ها ی نگهدارنده به طور اتوماتیک چفت خواهند شد.يز کردن ثابت نکنيد، ن به جهت مخالف مي‌چرخد و احتمال خرابي آن وجود دارد. مراقب باشيد که کمپرسور يا اسپري هوا را با فشار نزديک به درون لپ تاپ نگيريد. برخي از اصطلاحات لپ تاپبرخي از اصطلاحات لپ تاپGlobal Positioning System” : GPS به معناي سيستم موقعيت جهاني است .GPS قطعه اي بسيار کوچک است که داخل لپ تاپ شما قرار دارد و به کمک آن شما نقشه شهر خود را داشته ، موقعيت خود را مي دانيد و هيچ گاه هم گم نمي شويد.BLU-RAY DISC : ريشه Blu-ray از ليزر آبي blue rayگرفته شده و براي خواندن و پر کردن و فرمت ديسک استفاده مي شود.Blu-ray يک ذخيره ديسک بصري و نوري است که براي اطلاعات و ويدئوها در سال ???? معرفي شد. داراي ابعاد فيزيکي همسان با CD و يا DVD است اما با ظرفيت ذخيره ?? گيگابايت.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 49
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 17:07 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

) Fujitsu Siemens لپ تاپ کارتريج : این اتحاد ژاپنی آلمانی که در عرضه موبایلصفحه نمايش:نمايشگر لپ‌تاپ بايد به اندازه كافي بزرگ باشد تا بتوانيد به‌راحتي از آن استفاده كنيد. با اين‌حال، وزن در اين‌جا يك عامل تعيين كننده به شمار مي‌آيد و به همين دليل بهتر است كوچك‌ترين صفحه نمايشي كه براي نيازهاي شما مناسب است را انتخاب كنيد. اگر مي‌خواهيد به تماشاي فيلم و عكس بپردازيد يا بازي‌هاي كامپيوتري را اجرا كنيد، بهتر است به سراغ مدلي با يك نمايشگر Super-TFT برويد كه يك پوشش براق دارد، زيرا اين نوع نمايشگر‌ها براي كاربردهاي سرگرمي بسيار بهتر هستند. اما اگر مي‌خواهيد براي مدت زياد و در شرايط مختلف از لپ‌تاپ خود براي كاربردهايي نظير تايپ، طراحي و... استفاده كنيد، بهتر است مدلي با يك نمايشگر مات را انتخاب كنيد. به اين ترتيب، شرايط نوري محل كار كمتر چشمان شما را خسته خواهد كرد زيرا صفحه نمايش نور محيط را به سمت شما منعكس نمي‌كند. کاملا به بن بست رسید این بار در عرضه لپ تاپ موفق مینماید لپ تاپ های این شرکت به دو دسته عمده : Amilo ها و Lifebook ها دسته بندی میشوند که اولی لپ تاپ های متوسط با قیمت پائین و دیگری سری حرفه ای لپ تاپ های این شرکت است. هستی ارقام کامپیوتر و بهین تکنولوژی از شرکت های ارائه دهنده این برند هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 43
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 17:08 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي

. يو اس بي، بي ي لوازم دفتر واس بيآي پدبازار بزرگ لپ تاپ ها آنچنان متنوع است که اگر قصد خرید یک لپ تاپ را دارید و هنوز چیزی را انتخاب نکرده اید به شما پیشنهاد میکنم اصلا و به هیچ وجه به بازار نروید چون کاملا در دریای مدلهای مختلف از مارک های متنوع غافلگیر شده و غیر ممکن است انتخاب صحیحی را انجام بدهید. برای راحتی انجام یک انتخاب مناسب میخواهم خریداران را از لحاظ انتظاری که از دستگاه خود دارند به 4 دسته تقسیم کنم: ظاهرا با کابل يو اس بي شارژ نمي شود و فقط با آداپتور مخصوص خود قابل شارژ است. البته گفته مي شود آي پد پس از هر بار شارژ کامل بيش از 10 ساعت کار مي کند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 44
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 17:08 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

برامه Windo لپ تاپ ws Task Manager دربررسي اجماليمدتي است که توليدگنندگان بزرگ لپ تاپ و نت بوک، براي طراحي صفحه نمايش محصولات خود، از LED Backlit استفاده مي کنند چرا که علاوه بر افزايش کيفيت و روشنايي تصوير، مصرف انرژي نيز کاهش مي يابد. شرکت LG نيز براي عقب نماندن از سايرين براي ساخت صفحه نمايش X 140 از LED Backlit استفاده کرده است که تاثير بسيار مناسبي در عمر باتري گذاشته است. اين صفحه نمايش در بالاترين حد روشنايي، تصويري شفاف و واضح را ارائه مي دهد. زاويه ديد نيز در سطح مناسبي قرار دارد مشکلي که اين صفحه نمايش دارد به فضاي اطراف و طراحي متعارف ان بر مي گردد. اين رابطه به شما اجازه ميدهد تا بتوانيد ببنيد که کامپيوتر شما چگونه و به چه مقدار از اطلاعات و حجم هاي اشغال شده توسط Page file هاي مجازي و حافظه فيزيکي رم استفاده ميکند. براي دسترسي به اين برنامه کافيست کليد هاي سه گانه CTRL +ALT + DEL را فشار داده و يا روي نوار Taskbar ويندوز کليک راست کنيد و گزينه Taskbar Manager را انتخاب کنيد. لازم به ذکر است که اين قابليت بروي يوزرهاي Admin فعال است و همچنين برخي دستکاري هاي رجيستري ويندوز مانند تروجان ها و ويروس ها ميتوانند مانع دسترسي شما به اين سرويس بشوند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 48
+ نوشته شده در پنجشنبه 11 اسفند 1390ساعت 17:09 توسط لپ تاپ

لپ تاپ زيبا

آيا مي دانيد چه لوازم دفتر راهکارهايي جهت جلوگيري اهمچنين تنوع رنگ ها در کيف هاي لپ تاپ به حد مطلوبي رسيده است در حال حاضر علاوه بر رنگ مشکي رنگ هاي شادي مانند قرمز ، سفيد و نارنجي از رنگ هاي موجود براي کيف لپ تاپ هستند . يکي ديگر از مشخصه هاي ظاهري کيف هاي لپ تاپ جنس اين کيف هاست . در حال حاضر جنس هاي مختلفي چون چرم ، پليمرهاي نايلوني ، برزنت و ... در بازار کيف لپ تاپ موجود است که هر کدام يک نوع از گروه هاي لپ تاپ را به خود اختصاص مي دهند .ز بروز هر گونه مشکل در باطري لپ تاپ ها وجود دارد ؟ اطري لپ تاپ :باطري لپ تاپ يکي از مهمترين بخشهاي اصلي هر لپ تاپ مي باشد چراکه با نبود باطري و يا خراب بودن باطري ،عملا لپ تاپ بعنوان کامپيوتر همراه معنايي نخواهد داشت چراکه لپ تاپ يا روشن نمي شود و يا خيلي سريعتر از آنچه که فکر ميکنيم خاموش خواهد شد .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 48
+ نوشته شده در جمعه 12 اسفند 1390ساعت 11:09 توسط لپ تاپ

لپ تاپ خطي

دو راه وج لپ تاپ ديجيتال ود دارد تا اطمینان یخب حالا قصد داریم این برندهای ذکر شده را به ترتیب در دسته بندی اولیه مان قرار دهیم:۱- لپ تاپ برای افراد عادی : پیشنهادات: مطمئنا در اینجا بهترین گزینه لپ تاپ مشهور و پر فروش شرکت دل با نام Dell inspiron 6400 قرار دارد(که در مدل پایه در حدود 840 هزار تومان و در بهترین مدل یک میلیون و دویست هرار تومان قیمت دارد) یک پله بالاتر از لحاظ قیمتی مطمئنا وایوهای سونی سری N میباشد که پایه قیمتی معادل یک میلیون و صد هزار تومان دارند.ابید که پرینترتان (یا هر وسیله ی دیگری) همواره یک IP آدرس یکسان کسب کند. اولین راه اینست که از طریق کنترل پنل پرینتر یا از طریق مرورگر وب یک IP آدرس Static برای پرینترتان تعیین کنید . سعی کنید IP آدرسی را انتخاب کنید که بسیار پایین تر یا بالاتر از محدوده ی آدرس دهی Router تان برای DHCP‌ باشد. بهتر است بازه ی آدرس دهیتان را محدود کنید. همچنین IP آدرس های Static تان را برای مراجعات بعدی در جایی یادداشت کنید، زیرا این آدرس ها را در جدولDHCP‌ تان نخواهید یافت.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 49
+ نوشته شده در جمعه 12 اسفند 1390ساعت 11:09 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

صفحه‌كليد:كلي لپ تاپ سه بعدي د‌هاي تعبيه شده روي لپ‌تاپ‌ها در اكثر رانتي لپ تاپ شما در صورت ارسال براي تعويض در بيشتر حالت به دوبي ارسال مي شود . بنابراين هر برندي كه در دوبي فعالتر از مابقي عمل كند ، سرويس بهتري به لپ تاپ شما مي دهد . - امكان ارتقاي گارانتي براي لپ تاپ شما بسيار مهم است . اصولا اگر طول مدت گارانتي دستگاه شما در حدود يك سال بوده باشد، بايد هنگام خريد ببينيد ايا امكان تمديد آن مقدور است يا نه . اين كار هم شامل گارانتي داخلي و هم بين الملل است. براي اطلاع از گارانتي بين الملل مي توانيد به وب سايت لپ تاپ انتخابي خودتان مراجعه كنيد و از وجود حالت قابل تمديد نمودن آن مطمئن شويد .موارد كوچك‌تر از كليدهايي هستند كه وي صفحه‌كليد PC دسكتاپ خود به ‌آن‌ها عادت كرده‌ايد. در عين حال، بر حسب اندازه لپ‌تاپ مورد نظرتان ممكن است متوجه شويد كه صفحه‌كليد آن بيش از حد فشرده به نظر مي‌رسد. كليدهاي يك لپ‌تاپ به‌طور كلي بايد از فاصله مناسب برخوردار بوده و به‌طور محكمي در جاي خود سوار شده باشند. اگر هنگام تايپ با يك لپ‌تاپ از كليد‌هاي آن صداهاي اضافي مي‌شنويد، مي‌توانيد نتيجه بگيريد كه صفحه‌كليد ضعيفي در آن تعبيه شده است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 47
+ نوشته شده در جمعه 12 اسفند 1390ساعت 11:09 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ليزري

سلول يک قطع لپ تاپ فکس ه بسيار ساده است که از دو الکت شما همنین می توانید نام و پسورد شبکه را در صفحات وب تنظیمات Router بیابید. به صورت که یک مرورگر را باز کرده و IP آدرس Router‌ را در آن وارد می کنید. می توانید IP‌ پیش فرض را در دفترچه Router پیدا کنید. اما برخی از آدرسهای IP معمول به این شرح می باشند:رود (آنود و کاتود) ويک محلول الکتروليت تشکيل شده است. باطري ها از تعدادي از سلول هاي گالوانيکي تشکيل شده است.باطري ( باتري ) يک قطعه ذخيره سازي الکتريکي هست. همانطور که تغييرات شيميايي در باطري انجام مي شود، انرژي الکتريکي ذخيره و آزاد مي شد. در باطري هاي قابل شارژ اين فرايند مي تواند چندين بار تکرار شود. باطري ها صد در صد کارايي ندارند. مقداري از انرژي باطري در اثر گرما و فعاليت هاي شيميايي که در زمان شارژ و تخليه شارژ انجام مي دهد هدر مي رود. اگر شما 1000 وات از باطري استفاده کنيد، ممکن است 1200 وات يا بيشتر از باطري تخليه شود.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 40
+ نوشته شده در جمعه 12 اسفند 1390ساعت 11:10 توسط لپ تاپ

لپ تاپ اسکنر

ساختار گرافيك لپ تاپ رنگي ي:دو نوع ساختار گرافيكي در لپ‌تاپ‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرحال بد نيست نگاهي نيز به مقدار حافظه اشغالي توسط برنامه هاي باز در ويندوز داشته باشيم. در پنجره Taskbar Manager به صفحه Processes برويد. شما ميتوانيد در اين صفحه با کليک بر روي عنوان ستون آخر يعني Mem Usage برنامه هاي در حال کار را از بالاترين به پايين ترين حجم اشغالي مرتب کنيد. شما در اين بخش ميتوانيد برنامه اي که بيشترين حجم را اشغال کرده و کارايي ندارد را End process کرده و ببنيد.ند: موتورهاي گرافيكي مجتمع و ساختارهاي گرافيكي اختصاصي. انتخاب نوع مناسب در هنگام خريد يك لپ‌تاپ از اهميت تعيين‌كننده‌اي برخوردار است. ساختارهاي گرافيكي مجتمع بسيار ارزان‌تر بوده و براي انجام توابع ابتدايي در نظر گرفته شده‌اند. بنابراين اگر مي‌خواهيد به اجراي بازي‌ها پرداخته يا برنامه‌هاي چندرسانه‌اي را اجرا كنيد، به يك كارت گرافيكي اختصاصي نياز خواهيد داشت. لپ‌تاپ‌هاي مدرن امروزي به هر دو نوع ساختار مذكور مجهز هستند كه هر يك از آن‌ها در شرايط مقتضي فعال مي‌شود. به اين ترتيب شما بيشترين عمر باتري را در كنار بالاترين سطح عملكرد گرافيكي به‌دس خواهيد آورد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 54
+ نوشته شده در جمعه 12 اسفند 1390ساعت 11:10 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

HP : این ب لپ تاپ سريعرند شاید تنها تولید کننده عمده لپ تاپ های با پردازنده AMToshiba : این شرکت ژاپنی (؟) نیز در زمینه تولید لپ تاپ ید طولائی دارد بطوریکه گستره مدل های آن بسیار زیاد است و در این زمینه طرفداران خود را نیز دارد (به شخصه آن را توصیه نمی کنم!) شرکت های عرضه کننده آن در ایران عبارتند از : نقش ، رایانه همراه و پارسیان.D می باشد و به همین خاطر قیمت تمام شده آنها به نسبت سایرین بسیار کمتر است که فاکتور خوبی است ولی چون مصرف برق این پردازنده ها به نسبت پردازنده های دو هسته ای اینتل ، بیشتر است لذا از عمر باتری کمتری برخوردارند(دقت کنید فقط دو هسته ای ها برق کمتر مصرف میکنند و مثلا مصرف یک پردازنده P4 بسیار بیشتر از AMD دو هسته ای میباشد).البته این به آن معنی نیست که HP لپ تاپ با پردازنده اینتل ندارد. شرکت هستی عرضه کننده HP در ایران می باشد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 45
+ نوشته شده در جمعه 12 اسفند 1390ساعت 11:11 توسط لپ تاپ

لپ تاپ زيبا

در حال حاضر حد لپ تاپ ديجيتال ود 85% نوت بوك هاي دنيا با اين پردازنده ها توليد م• به سیم کشی توجه ویژه ای داشته باشید. لپ تاپ ها دارای کانالهای پیچیده ای هستند که سیم کشی باید از آن عبور کند؛ سیم کشی به هم ریخته ممکن است باعث گیر کردن و یا ممانعت از خوب جفت و جور شدن قطعات با هم شود.ي شوند. در واقع Centrino نمايانگر قويترين تكنولوژي ابداعي شركت اينتل جهت ساخت انواع نوت بوك مي باشد.نوت بوك هاي داراي تكنولوژي Centrino Mobile نسبت به نوت بوك هاي Pentium 4 از حافظه L2 Cache با ظرفيت بالاي 1 و 2 مگا بايت كه به ترتيب Banias و Dothan نام دارند برخوردار هستند. اين تكنولوژي نه تنها در جهت افزايش بهره وري سيستم بوده بلكه شامل امتيازات وسيعي از جمله برخورداري كامل نوت بوك از سيستم Wireless Lan ، زمان استفاده بسيار طولاني از باطري، عمر زياد آن، حجم و وزن كمتر نوت بوك نسبت به مدلهاي قديمي Pentium 4 مي باشد.به اين ترتيب با اختراع اين تكنولوژي توسط شركت Intel مشتريان نوت بوك قدم به دنياي تازه اي از امكان انتخاب و اعمال سليقه در سرعت، قدرت پردازش، طراحي، وزن كمتر و ابعاد كوچكتر نوت بوك مورد نياز خود خواهند گذاشت. مقايسه سرعت پردازنده هاي Mobile) Centrino) را باPentium اصلا نبايد انجام شود ولي افرادي كه خيلي مايل به اين مقايسه هستند مي توانند به سايت شركت اينتل مراجعه كنند و اطلاعات خود را به روز برسانند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 49
+ نوشته شده در جمعه 12 اسفند 1390ساعت 11:11 توسط لپ تاپ

مدرن ترین لپ تاپ

ين كه لپ تاپ زيبا وقتي قصد خريد يك رايانه همراه مي كنيد یک تفکر سنتی مدت ها است که به ما می گوید راحترین کار خریدن یک لپ تاپ جدید است. شما می توانید این اندیشه سنتی را کنار بگذاریدارتقاء دادن یک لپ تاپ ممکن است مناسب یک انسان ترسو و کم حوصله نباشد ، اما اگر شما در استفاده از یک آچار پیچ گوشتی ماهر هستید ، و صحنه یک برد مدار شما را نمی ترساند ، ارتقاء می تواند یک راه حل بسیار به صرفه باشد.چه اجرايي بايد داشته باشد تا به كار شما بيايد، مهم و سخت ترين نكته خريد لپ تاپ است . اين نكته ها احتمالا به شما در اين مورد كمك خواهد كرد . كارت گرافيك در لپ تاپ هر چه كمتر در وضعيت SHARE و به خصوص حالت onboard باشد ، كيفيت تصوير بهتري خواهد داشت . عمر مفيد باتري در يك بار شارژ، در دفترچه راهنمايي لپ تاپ درج شده دقت كنيد ك دستي دستي باطري راخراب نكنيد رم 256و 64 مگ حافظه كارت گرافيكي ، حداقل هاي يك لپ تاپ معمولي اند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 81
+ نوشته شده در جمعه 12 اسفند 1390ساعت 17:53 توسط لپ تاپ

بهینه سازی لپ تاپ

در طول سال 2 لپ تاپ سه بعدي 011، ما 10 کمپاني مهم لپ تاپ را تحت بررسينت بوک LG X140 نيز يکي از جديدترين نت بوک هاي LG است که در ادامه قصد معرفي و بررسي آن را داريم. جلو :در اين قسمت اسلات کارت خواني مشاهده مي شود که از حافظه هاي SD و Memory Stick پشتيباني مي کند. قرار داديم .اين ارزيابي براساس معيارهاي مشخصي انجام شده است . آزمايش هايي را انجام داده ايم و نتايجي را با گذراندن زمان با لپ تاپ هاي مختلف بدست آورده ايم که به ما در انتخاب ضعيف ترين و قويترين Brand کمک مي کند . ما به تحسين ها وشکايت هاي کاربران در رابطه با کمپاني موردعلاقه شان يا کمپاني هايي که دوست ندارند ، گوش داده ايم.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 71
+ نوشته شده در جمعه 12 اسفند 1390ساعت 17:54 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

- حافظه:دستر لوازم کامپيوتر سي به هارد ديسك يك فرآيند نسبتا كقابليت Microsoft's system restore يک اهرم اساسي و قابل توجه براي لپ تاپ شماست. براي مثال ممکن است سيستم شما در آپديت بعضي برنامه ها نتواند کار خود را تمام کند و شکست بخورد ند است و به همين دليل وقتي CPU نياز داشته باشد كه با سرعت بيشتري به داده‌ها دسترسي پيدا كند، اين داده‌ها به‌طور موقتي در حافظه سيستم ذخيره مي‌شوند كه دسترسي به ‌آن بسيار سريع‌تر خواهد بود اما در عين حال فرّار است. هر چه لپ‌تاپ شما به حافظه بيشتري مجهز شده باشد، عملكرد بالاتري و سرعت پاسخ‌دهي بيشتري را با آن به‌دست خواهيد آورد. امروزه 1 گيگابايت حافظه به‌عنوان يك حداقل مطلق شناخته مي‌شود، اما بهتر است به چيزي كمتر از دو گيگابايت فكر نكنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 71
+ نوشته شده در جمعه 12 اسفند 1390ساعت 17:54 توسط لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

CPU: در لپ تاپ اینجا از مدلهای ارزان مشکلي که اغلب براي کاربران وجود دارد اين است که تا حدودي نمي توانند هزينه هاي سنگين آپگريد کردن سخت افزاري سيستم را تحمل کنند. بنابراين وقتي يک کامپيوتر لپ تاپ به اهستگي کار ميکند، اگر شما قدمي براي افزايش راندمان و بازده کاري بر نداريد مجبوريد اين وسيله مفيد را کنار گذاشته و از سيستم ديگري استفاده کنيد و يا بي دليل هزينه زيادي را متحمل شويد و اين اصلا جالب نيست! بنابراين ما در اين مقاله به شما آموزش ميدهيم که چگونه بازده کاري لپ تاپ خود را از طريق مديريت بهينه نرم افزارها و سرويس هاي background services و همچنين بهينه کردن توسط سرويس هاي هارد ديسکتان، افزايش دهيد.قیمت تک هسته ای AMD تا مدل های نه چندان قدیمی Pentium M را میتوان یافت. البته در این میان شاید به چندین مدل سنت شکن نیز بر بخورید که از مدل های جدید تری استفاده کنند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 76
+ نوشته شده در جمعه 12 اسفند 1390ساعت 17:55 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

رطوبت : کي لوازم اداري ف لپ تاپ بايد يتواند لپ تاپ را از رطوبت هاي محيطي مانند بار. کيبورد غير معمولتايپ کردن روي آي پد تجربه کاملا متفاوت و نويي است. کيبورد مجازي آي پد نه شبيه کيبورد گوشي هاي لمسي است و نه تشابهي با کيبوردهاي فيزيکي بزرگ دارد. کار کردن با اين کيبورد قلق خاص خود را دارد که زود دست تان مي آيد. آي پد هم به کمک شما مي شتابد و غلط هاي تايپي را به طور خودکار اصلاح مي کند. مدل هاي مختلفي براي تايپ کردن روي آي پد وجود دارد؛ آي پد را روي ميز بگذاريد (که به خاطر سطح صافش نامطلوب است)، روي دو پا قرار دهيد. با يک دست نگه داريد و با دست ديگر تايپ کنيد، يا يک کيبورد 80دلاري مخصوص آي پد بخريد.ان ، آب و ... حفظ کند .ساير موارد : کيف لپ تاپ بايد بتواند لپ تاپ را از امواج مغناطيسي محافظت کند و زماني که در محفظه کيف قرار مي گيرد کاملاً ارتباطش با محيط بيرون قطع شود . لايه هاي محافظتي در کيف ها متفاوت است برخي از آن ها اسفنج و ابرهاي فشرده هستند و برخي ديگر سلول هاي هوا ، به تازگي ترکيب جديدي از سلول هاي هوا با قابليت تخليه هوا و فوم فشرده مخصوص که در اتاقک نگهدارنده لپ تاپ نصب مي شود توليد مي شود که به خوبي از ضربه محافظت مي کند . بهتر است در کف و روي (سقف) کيف هم پوشش هايي وجود داشته باشد تا از هرگونه ضربه لپ تاپ را محافظت کند .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 48
+ نوشته شده در جمعه 12 اسفند 1390ساعت 17:55 توسط لپ تاپ

لپ تاپ خطي

دراي لپ تاپ رنگي و اپتيكال:امروزه درايو‌هاي DVD-Burner به يك استانت بوک LG X140 نيز يکي از جديدترين نت بوک هاي LG است که در ادامه قصد معرفي و بررسي آن را داريم. جلو :در اين قسمت اسلات کارت خواني مشاهده مي شود که از حافظه هاي SD و Memory Stick پشتيباني مي کند.ندارد غيررسمي در ميان لپ‌تاپ‌ها تبديل شده‌اند و بسياري از آن‌ها از رسانه‌هاي دو لايه نيز پشتيباني مي‌كنند. ويژگي‌هاي ليبل‌گذاري مستقيم روي ديسك مانند Label Flash و Lightscribe نيز در بعضي از مدل‌ها به چشم مي‌خورند. در عين حال، اگر مي‌خواهيد كمي آينده‌نگرانه‌تر خريد كنيد مي‌توانيد به سراغ مدل‌هايي با درايو‌هاي Blu-ray برويد كه به شما اجازه مي‌دهند به تماشاي فيلم‌هاي HD بپردازيد، اما به هر حال اين نوع رسانه‌ها در حال حاضر نسبتا كمياب هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 189
+ نوشته شده در جمعه 12 اسفند 1390ساعت 17:56 توسط لپ تاپ

لپ تاپ جيبي

درگاه‌ها:امر لپ تاپ سه بعدي وزه لپIXEL : پيکسل يا همان عنصر عکس ، ريزترين آيتم اطلاعات يک عکس است. واژه پيکسل (Pixel ) برگرفته از pix+ el است . “pix ” يعني همان “Pictures ” به معناي عکس ها يا تصاوير ، و “el ” در ابتداي واژه ” element ” به معناي عنصر است. ‌تاپ‌ها با آرايه گسترده‌اي از درگاه‌ها براي اتصال تجهيزات جانبي مانند ماوس و هارد ديسك‌هاي اكسترنال يا نمايشگرهاي بزرگ خارجي و اتصال به شبكه محلي ارايه مي‌شوند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 62
+ نوشته شده در جمعه 12 اسفند 1390ساعت 17:56 توسط لپ تاپ

لپ تاپ زيبا

برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 76
+ نوشته شده در شنبه 13 اسفند 1390ساعت 11:08 توسط لپ تاپ

لوازم دفتر

9-تخليه كامل لپ تاپ باطري:براي داشتن عمر باطري مفيد,در اولين بار استفاده اج (سنترينو) محسوب مي‌شود كه شركت «اينتل» دو سال پيش به بازار عرضه كرده بود. شركت اينتل اعلام كرد كه ميزان حافظه «كش» سطح دوم (cache 2 Level) در پردازنده «دوتان» در مقايسه با پردازنده «پنتيوم ام» قبلي دو برابر شده و به دو مگابايت افزايش پيدا كرده است. حافظه «كش» به حافظه‌اي گفته مي‌شود كه درون خود پردازنده تعبيه مي‌شود و اطلاعاتي كه به وفور مورد استفاده پردازنده قرار مي‌گيرند؛ به اين حافظه منتقل مي‌شوند تا زمان زيادي صرف انتقال اطلاعات از حافظه اصلي (RAM) به پردازنده نشود. شركت «اينتل» در پردازنده «دوتان»؛ از فناوري جديد 90 نانومتري خود استفاده كرده است به كمك اين فناوري ابعاد ترانزيستورهاي مورد استفاده در پردازنده كاهش پيدا مي‌كند و بدين ترتيب مي‌توان تعداد بيشتري ترانزيستور را درون تراشه جاي داد. شركت «اينتل» چندي پيش نيز پردازنده جديد «پنتيوم 4» خود ويژه رايانه‌هاي شخصي روميزي با نام «پريسكات» را به بازار داد كه در آن نيز از فناوري 90 نانومتري استفاده شده است. كارشناسان عقيده دارند استفاده از فناوري 90 نانومتري سبب افزايش مصرف برق در پردازنده‌هاي جديد «پنتيوم 4» شده و اگر همين مشكل در پردازنده «دوتان» نيز وجود داشته باشد؛ اين امر مي‌تواند سبب كاهش عمر باتري رايانه‌هاي لپ تاپ شود. ميزان مصرف برق براي توليدكنندگان رايانه‌هاي قابل حمل اهميت زيادي دارد زيرا هرچه پردازنده برق بيشتري مصرف كند؛ عمر باتري و در عمل كارايي رايانه نيز كاهش پيدامي‌كند.onoma نسل بعدي معماري Centario شرکت اينتل با نام Sonomaاز يک سري تراشه جديد , GM915 استفاده مي کندکه PCI Express bus را روي کامپيوترهاي قابل حمل مورد استفاده قرار مي دهد. روي اين باس يک اسلات Express Card جديد مي نشيند که کوچکتر و سريعتر از اسلات PC Cardاست و بزودي جايگزين آن خواهد شد.PC Card ها به اسلات هاي جديد نمي خورند و مشخص نيست که لپ تاپ ها هر دو نسخه را قبول مي کنند يا نه به همراه اين سري تراشه هاي جديد , فن آوري صداي Dolby و کارت هاي گرافيکي Onboard روي لپ تاپ ها قرار داده مي شوند. اينها براي بر اورده کردن خواسته هاي مشتريان لپ تاپ ها کافي هستند اينتل پياده سازي فن آوري جديدي که در ان زمان بين دو شارژباطري افزايش مي يابد را به تعويق انداخته . اينتل سازندگان نرم افزاررا تشويق به استفاده از امکانات مديريت نيرو مي نمايد. WIFIنيز همراه Centrino بصورت استاندارد روي اين کامپيوترها استفاده مي شود.نکته جالب اينکه نوع سه حالته (پشتيباني کننده 11g,11b ,11a )هم به صورت انتخابي وجود دارد.سه حالته بودن مي تواند استفاده ازa11رابالا برده وتراکم روي بازه4/2 گيگاهرتزي را با استفاده از دو حالت ديگر تا حدي کاهش دهد.wifi روي يک کارت PCI کوچک جاي گرفته در نتيجه قابل ارتقاء خواهد بود . نسخه دو هسته تي اين کامپيوترها در راه است که NAPA نام دارد. جاي دادن دو پردازنده در يک قطعه اين ذهنيت را بوجود مي اورد که ممکن است مصرف افزايش يافته ودر عوض عمر باطري کاهش بيابد ولي واقعا چه زماني ازانرژي يک لپ تاپ به طور کاملي استفاده مي گردد؟ خيلي کم. فن اوري دو هسته اي هنگامي که شما به انرژي احتياج داريد ,آن را ارائه مي دهد,وهنگامي که نيازي نداشته باشيد , خيلي راحت يک هسته را خاموش مي کنيدازه دهيد تا باطري شما بخوبي تخليه شود.سپس آن را كاملا شارژ كنيد.اين كار را حداقل براي دو مرتبه از اولين استفاده از باطري نوت بوك خود مد نظر داشته باشيد و آن را هنگامي كه ميزان انرژي باقي مانده باطري به نصف تقليل يافت,شارژ نكنيد.در هواي بسيار سرد يا مثلا در ماشين داغ از نوت بوك خود استفاده نكنيد.باطري داغ زود تر تخليه شده و باطري سرد نيز انرژي مورد نياز شما را تامين نخواهد كرد.همچنين به اختصاص زماني اندك براي باطري كه بتازگي شارژ گرديده و گرم است ، جهت سرد شدن فكر كنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 74
+ نوشته شده در شنبه 13 اسفند 1390ساعت 11:09 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ليزري

توجه: اگر پره لپ تاپ ليزري ‌هاي فن را قبل از ت. يو اس بي، بي يواس بيآي پد ظاهرا با کابل يو اس بي شارژ نمي شود و فقط با آداپتور مخصوص خود قابل شارژ است. البته گفته مي شود آي پد پس از هر بار شارژ کامل بيش از 10 ساعت کار مي کند.ميز کردن ثابت نکنيد، ن به جهت مخالف مي‌چرخد و احتمال خرابي آن وجود دارد. مراقب باشيد که کمپرسور يا اسپري هوا را با فشار نزديک به درون لپ تاپ نگيريد. برخي از اصطلاحات لپ تاپبرخي از اصطلاحات لپ تاپGlobal Positioning System” : GPS به معناي سيستم موقعيت جهاني است .GPS قطعه اي بسيار کوچک است که داخل لپ تاپ شما قرار دارد و به کمک آن شما نقشه شهر خود را داشته ، موقعيت خود را مي دانيد و هيچ گاه هم گم نمي شويد.BLU-RAY DISC : ريشه Blu-ray از ليزر آبي blue rayگرفته شده و براي خواندن و پر کردن و فرمت ديسک استفاده مي شود.Blu-ray يک ذخيره ديسک بصري و نوري است که براي اطلاعات و ويدئوها در سال ???? معرفي شد. داراي ابعاد فيزيکي همسان با CD و يا DVD است اما با ظرفيت ذخيره ?? گيگابايت.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 92
+ نوشته شده در شنبه 13 اسفند 1390ساعت 11:09 توسط لپ تاپ

بهینه سازی لپ تاپ

PC HEAL لپ تاپ سه بعدي TH : نرم افزاري است کهب-از قابليت توكار صرفه جويي در مصرف باطري با توجه به مندرجات دفترچه راهنماي آن استفاده نماييد.اغلب كاربران حتي از وجود چنين چيزي در نوت بوك خود بي خبرند.ج-غالبا كاليبره سازي لپ تاپ به آساني دابل كليك كردن بر روي آيكن باطري در نوار ابزار سيستم عامل آن است. به طور خود کار ، دستگاه را معاينه مي کند و بررسي مي کند تا از سلامت آن اطمينان حاصل کنيدو دستگاهتان در خطر نباشد.ASY GUARD : تکنولوژي است که شما را از دماي دستگاه ، عمر باطري ، وضعيت Hard drive ، پيش از آنکه هر يک از آنها مشکلي برايتان به وجود آورند آگاه مي سازد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 190
+ نوشته شده در شنبه 13 اسفند 1390ساعت 11:09 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

Dell لوازم کامپيوتر : شرکت بزرگ دل در سالهای اخیر لقب بهترین (و شاید بهتر است بگوئدیسک های سخت معمولاً از طریق یک پانل جانبی در داخل لپ تاپ شما قابل دسترسی هستند و بوسیله پیچ های در زیر محکم شده اند. آن پیچ ها را باز کنید و سپس درایو را از دستگاه به صورت کشویی خارج کنید.یم پر فروش ترین) لپ تاپ های متوسط (از لحاظ قیمتی) را به خود اختصاص داده است که از لحاظ کیفیت و قیمت یک تعادل متناسب برقرار کرده است شرکت های عرضه کننده دل در ایران عبارتند از :هستی ، پارسیان ، دیجیتال و چند تای دیگر.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 65
+ نوشته شده در شنبه 13 اسفند 1390ساعت 11:10 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

شبكه‌ لپ تاپ ديجيتال سازي:امروزه توانايي اتصال به شبكه‌هاي مCentrino است و مثلا اين گونه نيست كه هر يك چيزي مجزاست و مي توان گفت نوع بهينه شده آن است.كارايي پردازنده در حالت دوتان سريع تر است.دوتان از سرعت 1.7 شروع شده در حالي كه سنترينو در همان سرعت زير 1.7 باقي مي ماند.همچنين دوتان از ترانزيستور هاي بيشتري براي افزايش توان محاسباتي بهره ميبرد. تكنولوژي ساخت ان 90 نانو متري است .قبلا گفته مي شد كه دوتان احتمالا باعث افزايش حرارت توليدي و در نتيجه گرماي حاصله اضافي خواهد گرديد كه در صورت عدم دفع سبب كوتاهي عمر باطري مي گردد ولي تاكنون مقاله اي در اثبات اين ادعا نوشته نشده است .اين پردازنده در حقيقت نوع جديد پردازنده‌هاي «پنتيوم ام»ختلف به‌عنوان يكي از ويژگي‌هاي استاندارد اكثر لپ‌تاپ‌ها تبديل شده است. در واقع قابليت‌هاي توكار اترنت سريع و Wi-Fi در اين زمينه يك حداقل ممكن به شمار مي‌آيند. در عين حال، مطمئن شويد كه لپ‌تاپ مورد نظر شما حداقل امكانات شبكه‌سازي بي‌سيم 802.11b/g را در اختيارتان قرار مي‌دهد، هر چند كه اكثر مدل‌هاي موجود در بازار از شبكه‌سازي بي‌سيم 802.11n نيز پشتيباني مي‌كنند. به‌علاوه، بسياري از لپ‌تاپ‌هاي موجود در بازار از پشتيباني توكار اتصال بلوتوث برخوردارند. براي آن دسته از كاربراني كه به برقراري ارتباط در مكان‌هاي دورافتاده نياز دارند نيز گزينه‌هايي مانند يك مودم توكار يا يك كارت سلولي (WWAN) ارايه مي‌شوند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 100
+ نوشته شده در شنبه 13 اسفند 1390ساعت 11:10 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

و يا تغييرات و لپ تاپ سه بعدي يا نصب برنامه ها و سرويس ها با مشکل م ساختار گرافيكي:دو نوع ساختار گرافيكي در لپ‌تاپ‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرند: موتورهاي گرافيكي مجتمع و ساختارهاي گرافيكي اختصاصي. انتخاب نوع مناسب در هنگام خريد يك لپ‌تاپ از اهميت تعيين‌كننده‌اي برخوردار است. ساختارهاي گرافيكي مجتمع بسيار ارزان‌تر بوده و براي انجام توابع ابتدايي در نظر گرفته شده‌اند. بنابراين اگر مي‌خواهيد به اجراي بازي‌ها پرداخته يا برنامه‌هاي چندرسانه‌اي را اجرا كنيد، به يك كارت گرافيكي اختصاصي نياز خواهيد داشت. لپ‌تاپ‌هاي مدرن امروزي به هر دو نوع ساختار مذكور مجهز هستند كه هر يك از آن‌ها در شرايط مقتضي فعال مي‌شود. به اين ترتيب شما بيشترين عمر باتري را در كنار بالاترين سطح عملكرد گرافيكي به‌دس خواهيد آورد.واجه شوند. بنابراين شما مي تواند از اين برنامه براي بازگشتن به بهترين حالت قبلي که مشخص کرده ايد استفاده کنيد. پس شما با اين کار مقدار زيادي در وقت و انرژي خود براي نصب مجدد ويندوز و برنامه ها صرفه جويي مي کنيد. در عوض، System Restore از منابع سي پي يو سهم شاياني را در بر ميگيرد. اگر محيط کاري شما در لپ تاپتان و علي الخصوص سيستم عامل عاري از برنامه هاي مزاحم و تغييرات زيادي است، شما ميتوانيد با غيرفعال کردن اين سرويس بازده کاري لپ تاپ را افزايش و همچنين مصرف باتري خود را کاهش دهيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 112
+ نوشته شده در شنبه 13 اسفند 1390ساعت 11:11 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي ليزري

هاد‌ديس لپ تاپ رنگي ك:انباره‌اي كه به‌صورت (سنترينو) محسوب مي‌شود كه شركت «اينتل» دو سال پيش به بازار عرضه كرده بود. شركت اينتل اعلام كرد كه ميزان حافظه «كش» سطح دوم (cache 2 Level) در پردازنده «دوتان» در مقايسه با پردازنده «پنتيوم ام» قبلي دو برابر شده و به دو مگابايت افزايش پيدا كرده است. حافظه «كش» به حافظه‌اي گفته مي‌شود كه درون خود پردازنده تعبيه مي‌شود و اطلاعاتي كه به وفور مورد استفاده پردازنده قرار مي‌گيرند؛ به اين حافظه منتقل مي‌شوند تا زمان زيادي صرف انتقال اطلاعات از حافظه اصلي (RAM) به پردازنده نشود. شركت «اينتل» در پردازنده «دوتان»؛ از فناوري جديد 90 نانومتري خود استفاده كرده است به كمك اين فناوري ابعاد ترانزيستورهاي مورد استفاده در پردازنده كاهش پيدا مي‌كند و بدين ترتيب مي‌توان تعداد بيشتري ترانزيستور را درون تراشه جاي داد. شركت «اينتل» چندي پيش نيز پردازنده جديد «پنتيوم 4» خود ويژه رايانه‌هاي شخصي روميزي با نام «پريسكات» را به بازار داد كه در آن نيز از فناوري 90 نانومتري استفاده شده است. كارشناسان عقيده دارند استفاده از فناوري 90 نانومتري سبب افزايش مصرف برق در پردازنده‌هاي جديد «پنتيوم 4» شده و اگر همين مشكل در پردازنده «دوتان» نيز وجود داشته باشد؛ اين امر مي‌تواند سبب كاهش عمر باتري رايانه‌هاي لپ تاپ شود. ميزان مصرف برق براي توليدكنندگان رايانه‌هاي قابل حمل اهميت زيادي دارد زيرا هرچه پردازنده برق بيشتري مصرف كند؛ عمر باتري و در عمل كارايي رايانه نيز كاهش پيدامي‌كند.onoma نسل بعدي معماري Centario شرکت اينتل با نام Sonomaاز يک سري تراشه جديد , GM915 استفاده مي کندکه PCI Express bus را روي کامپيوترهاي قابل حمل مورد استفاده قرار مي دهد. روي اين باس يک اسلات Express Card جديد مي نشيند که کوچکتر و سريعتر از اسلات PC Cardاست و بزودي جايگزين آن خواهد شد.PC Card ها به اسلات هاي جديد نمي خورند و مشخص نيست که لپ تاپ ها هر دو نسخه را قبول مي کنند يا نه به همراه اين سري تراشه هاي جديد , فن آوري صداي Dolby و کارت هاي گرافيکي Onboard روي لپ تاپ ها قرار داده مي شوند. اينها براي بر اورده کردن خواسته هاي مشتريان لپ تاپ ها کافي هستند اينتل پياده سازي فن آوري جديدي که در ان زمان بين دو شارژباطري افزايش مي يابد را به تعويق انداخته . اينتل سازندگان نرم افزاررا تشويق به استفاده از امکانات مديريت نيرو مي نمايد. WIFIنيز همراه Centrino بصورت استاندارد روي اين کامپيوترها استفاده مي شود.نکته جالب اينکه نوع سه حالته (پشتيباني کننده 11g,11b ,11a )هم به صورت انتخابي وجود دارد.سه حالته بودن مي تواند استفاده ازa11رابالا برده وتراکم روي بازه4/2 گيگاهرتزي را با استفاده از دو حالت ديگر تا حدي کاهش دهد.wifi روي يک کارت PCI کوچک جاي گرفته در نتيجه قابل ارتقاء خواهد بود . نسخه دو هسته تي اين کامپيوترها در راه است که NAPA نام دارد. جاي دادن دو پردازنده در يک قطعه اين ذهنيت را بوجود مي اورد که ممکن است مصرف افزايش يافته ودر عوض عمر باطري کاهش بيابد ولي واقعا چه زماني ازانرژي يک لپ تاپ به طور کاملي استفاده مي گردد؟ خيلي کم. فن اوري دو هسته اي هنگامي که شما به انرژي احتياج داريد ,آن را ارائه مي دهد,وهنگامي که نيازي نداشته باشيد , خيلي راحت يک هسته را خاموش مي کنيدفيزيكي تمام فايل‌ها و برنامه‌هاي شما را در داخل خود نگهداري مي‌كند. ظرفيت هارد ديسك بر حسب گيگابايت (GB) يا ترابايت (TB) اندازه‌گيري مي‌شود. به‌عنوان يك راهنماي خام، مي‌توانيد تصور كنيد كه 250 گيگابايت فضاي كافي براي ذخيره‌سازي بيش از 60000 موسيقي يا عكس با كيفيت بالا را در اختيار شما قرار مي‌دهد. از سوي ديگر، بايد توجه داشته باشيد كه خود سيستم عامل و برنامه‌هاي مورد استفاده شما نيز مقدار قابل توجهي از فضاي هارد ديسك لپ‌تاپ‌تان را اشغال خواهند كرد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 122
+ نوشته شده در يکشنبه 14 اسفند 1390ساعت 13:01 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 124
+ نوشته شده در يکشنبه 14 اسفند 1390ساعت 13:01 توسط لپ تاپ

سریع ترین لپ تاپ

. و با ادا لپ تاپ سه بعدي مه اين کار• شما به مجموعه ای از آچارپیچ گوشتی های کوچک ، شامل انواع تخت ، Phillips و احتمالاًحتی Torx نیاز خواهید داشت.• هنگام باز کردن پیچ ها آنها را سازماندهی کنید. ما دوست داریم برای هر مرحله از کاپهای Dixie استفاده کنیم.برای مثال همچنانکه پیش می روید برای کمک به یاد آوری محل هر پیچ، روی یکی بنویسید : مونتاژ LCD و روی دیگری بنویسید : مونتاژ صفحه کلید و غیره. و قرار گرفتن اين برنامه ها درليست هاي پروسس، برنامه هاي مورد علاقه شما کندتر از هميشه اجرا ميشوند.موضوع جالبي که در اين قسمت وجود دارد اين است که بعضي برنامه ها در توضيحاتشان نوشته شده که باعث افزايش سرعت بوت سيستم شما ميشوند، در حاليکه اين برنامه ها باعث شلوغي ليست start-up ميشوند و زمان بيشتري براي کار خود ميبرند علي الخصوص وقتي که چندين برنامه بخواهند از يک سورس اطلاعات يا مبدا مشترک همزمان استفاده کنند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 113
+ نوشته شده در يکشنبه 14 اسفند 1390ساعت 13:01 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

اگر برا لوازم دفتر ی یافتن این اطلاعات نیاز به کمک دارید، به بخش “یافتن Tabletsرايانه‌ها به شکل لپ تاپ کاغذي هستند و رابط آن‌ها داراي شيار مغناطيسي است و نرم‌افزار مي‌تواند با يک صفحه نمايش تماسي شناخته شود. ازسال ???? رايج‌ترين آن‌ها به نام tabletpc عرضه شد که صفحه نمايش تماسي دارد. بعضي از آن‌ها صفحه کليد ندارند و قابل انتقال مي‌باشند. آنها چرخش ??? درجه دارند و بر بالاي صفحه کليد تا مي‌شوند. آنها عمل‌کرد محدود در محل‌هاي خاص داشته‌اند و مي‌توانند وظايف عادي را انجام دهند. Tablet اينترنتي به شکل لوج است و مي‌تواند در محاسبه متحرک استفاده شود. آنها از لينوکس استفاده مي‌کنند. و مي‌توانند چند برنامه را راه اندازي کنند ولي جايگزين رايانه نمي‌شوند. ويژگي MP?، ويدئو، مرورگر اينترنت، chat و تصوير در آنها بارز است. PDA‌ها نيز رايانه کوچک و جيبي هستند که عملکرد محدود دارند. آن‌ها حامي محاسبه متحرک هستند هرگز هر نرم‌افزار را راه اندازي نمي‌کنند. رايانه‌هاي دستي کوچکتر هستند و تلفن هوشمند يا PDA داراي يک تلفن سلولي مکمل مي‌باشد. مرزهاي اين مقوله‌ها مشخص نمي‌باشد. OQOUPC يک PC با اندازه PDA مي‌باشد. Apple emate کوچکتر از لپ تاپ است ولي نرم‌افزار PDA را راه اندازي مي‌کند. خط Hpomnibook نيز داراي ابزار رايانهي دستي است. سخت‌افزار نوکيا ??? مانند PDA است و ???? Zaurus درآن کاربرد داشته‌است. تنها دليل که آنرا PDA نمي‌خوانند آن است که نرم‌افزار PIM ندارد. از سوي ديگر ??? و Zerus مي‌توانند يک نرم‌افزار linux را اجرا کنند.SSID و پسورد شبکه” رجوع کنید.شما باید پرینتر را به طور موقت نزدیک یک کامپیوتر که در حال حاضر عضوی از شبکه ی شما می باشد قرار دهید تا بتوانید از طریق کابل USB آنرا به کامپیوتر متصل کرده تا بتوانید نرم افزار نصب آنرا اجرا کنید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 114
+ نوشته شده در يکشنبه 14 اسفند 1390ساعت 13:04 توسط لپ تاپ

لوازم اداري

- لپ تا لپ تاپ راحت پ کار راه بنداگر windows را دوباره از صفر نصب می کنید، سیستم را با دیسک نصب بوت کنید و سنگ تمام بگذارید. از طرف دیگر، اگر شما می خواهید داده های و برنامه قدیمی رادقیقاً مانند آنچه که قبلاً داشتیدایجاد کنید، از یک نرم افزار Cloning (شبیه ساز) برای ساختن یک کپی دقیق از دیسک سابق، استفاده کنید. ما برای این کار با نرم افزار Clonezilla یک ابزار صرفاًخط فرمانی رایگان اما منطقاً خلاقانه و خیلی سریع- موفقیت زیادی داشته ایم. سرانجام، درایو قدیم خود( اکنون درایو خارجی) روی درایو جدید(اکنون درایو داخلی) عیناً کپی نمایید، و به صورت معمولی سیستم را بوت نمایید. اکنون شما موفق شده اید.از کوچولو : در اینجا بر عکس بقیه قسمت ها آنچنان تنوعی نداریم و آنچه که من از بازار میدانم این مدل محدود به دو مدل وایوی سونی و یک مدل Asus میشود که سونی ها عبارتند از Vaio VGN- UX17 و UX19 که از لحاظ ظاهری تفاوت چندانی با هم نمی کنند و قیمت آتها هم از یک میلیون و ششصد هزار تومان شرو ع می شود و مدل ASUS هم R2H نام دارد که خود Asus به آن لقب
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 111
+ نوشته شده در يکشنبه 14 اسفند 1390ساعت 13:05 توسط لپ تاپ

لپ تاپ جيبي

کم‌کم به اي لپ تاپ سه بعدي ن روش انرژي صرفه جويي اگر سیستم عامل در جستجویش پرینتری نیافت،روش دیگر اینست که پرینتر را به عنوان یک Local printer (معمولا از طریق USB) به سیستم اضافه کنید و سپس برای آن یک پورت TCP/IP استاندارد تعریف کنید. برای اینکار باید آدرس IP‌پرینتر یا نام وسیله را بدانید. در Mac OS X می توانید پرینتر به عنوان یک IP یعنی IP Printer اضافه کنید. همچنین در صورت نیاز به درایور پرینترها باید آنها را به صورت دستی دانلود کنید. شد و اتلاف حرارت کاهش پيدا کرد. با اين وجود پردازنده G? و G? توانست يک عملکرد مانند PowerPC داشته باشد. اين‌ها تحت اثر عوامل خاص قرار گرفته‌اند مانند پهناي باند ايستگاه سيستم با عرضه GS کم‌کم ساختار نواري طراحي شد. درآن جا Pismo G? تا ??? MHZ پيش رفت. اين نوع قطعات لپ تاپ داراي قطعات اصلي پيشرفته مي‌باشند. لپ تاپ مي‌تواند ? تا ? ساعت به طور موثراستفاده شود. در اين شرايط بايد چگونگي استفاده در نظر گرفته شود. باتري‌ها کم‌کم درطول زمان تغيير مي‌کنند و بعد از ? سال عوض مي‌شوند. اين به الگوي شارژ و دشارژ بستگي دارد. يک نوع تراشه از لپ تاپ عملکرد بالا بدست مي‌آيد. ايستگاه docking لوازم يدکي زيادي در اوايل ???? داشته‌است. آنها مي‌تونند محل ذخيره ??/? و ?/? را عرضه کنند. از چند کانکتور نيز استفاده مي‌شود هماهنگي لپ تاپ و docking از طريق کانکتور اختصاصي و سرعت بالا عملي شد. يک نوع استفاده در محيط محاسباتي شرکتي ديده شد. شرکت‌ها مي‌توانند کم‌کم در اين شرايط محيطي به رشد بالقوه برسند. اين ايستگاه‌ها خيلي بزرگ و پرهزينه هستند. با توجه به اين روند توسعه و شيار انبساطي کم‌کم عامل رپليکاتور وارد بازار شد. اين يک نوع توسعه احتمالي از VGA، PS/? ، RS-??? و غيره مي‌باشد. رپليکاسيون درگاه مي‌تواند يک وسيله غيرانفعالي براي چندين لپ تاپ باشد. اين سرعت‌هاي بالا مانند آنچه که در USB ديده شده‌است مي‌توانند در مورد USB ?/? و يا ديوار آتش نيز کاربرد داشته باشند. اين نوع لپ تاپ‌ها مي‌توانند از مبدل AC خارجي بدست آيند. اين عامل افزايش يک کيلوگرم وزن وسيله‌است. يک نوع وسيله نمايشگر در کنترل موقع يابي مکان نما استفاده مي‌شود. اين وسيله يک نوع کائوچو است که بين کليدهاي G، H و B قرار دارد براي رديابي، لازم است ازفشار در جهت حرکت استفاده شود. اين نوع صفحات به تماس حساس هستند و مکان نما با يک انگشت حرکت مي‌کند. اينتل، Asus، compel، quanta و ديگر سازندگان لپ تاپ استاندارد بلوک ساختاري را براي قطعات طراحي نموده‌اند.مسائل استاندارد سازي [ويرايش]اگر چه استاندارد جهاني عامل تشکيل عوامل جانبي و کارت PC در رايانه دسک تاپ مي‌باشد هنوز بايد استانداردهاي جهاني براي عوامل امروزي در بخش داخلي طراحي گردند. ولتاژ الکتريکي، طرح مادربورد، آداپتور داخلي و غيره، کابل LCD و درايو فلاپي به صفحه اصلي متصل هستند. آن‌ها تحت اثر چند فيلد مي‌باشند و بايد ارتباط با سخت‌افزار ناسازگار عملي شود. اين‌ها پيچيده‌تر از ابزار الکترونيکي مصرفي مي‌باشند. قطعات متفاوت داراي مسائل خاص هستند و بايد متخصصان با اين ابزار و سخت‌افزارها آشنايي پيدا کنند. اين يک اقدام خاص تجاري مي‌باشد.مسائل سازگاري [ويرايش]هر نوع مسئله در تجارت لپ تاپ شاخص اصلي از رايانه شخصي مي‌باشد. چندين سازنده متفاوت وجود دارند که هر يک مي‌توانند سيستم‌هاي خاص داشته باشند. ناسازگاري يک هنجا است. اين نوع قطعات دروني و اختصاصي که توسط توليدکنندگان توليد مي‌شوند با ديگر محصولات عوض مي‌شوند. اين مولفه‌ها مي‌توانند با لپ تاپ استفاده شوند. چند دليل عبارتست از تضمين ثبات پذيري، عمر طولاني محصول و جلوگيري از مسائل صفانت و حفاظت مبتديان از آسيب ماشين يک نکته مهم اين است
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 216
+ نوشته شده در يکشنبه 14 اسفند 1390ساعت 13:05 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي ليزري

پانل و باطری را لپ تاپ رنگي در جای خود قرار دهید و سیس شاید در دنیای دیجیتال هیچ محصولی تا به این اندازه دارای تنوع و بازاری کاملا متنوع و در عین حال تشنه نباشد که در دنیای لپ تاپ ها جریان دارد.(البته در خارج از مرزهای ایران این مساله در مورد کامپیوترهای Desktop معمولی نیز کاملا مصداق دارد چون بعنوان مثال در آنجا خریدار بدنبال فلان CPU یا فلان Main نمی گردد بلکه یکراست به بازار رفته یک کامپیوتر سونی ، دل ، اچ پی و... را خریده و به خانه می آورد و بی دغدغه دردسرهای سخت افزاری، خریدی آسان و در عین حال مطمئن را انجام میدهد) تم را دوباره راه اندازی کنید. کامپیوتر شما باید به طور خودکار تغییر RAM را تشخیص دهد.دیسک سخت مدت زمان لازم : ٦٠ دقیقهجایگذینی دیسک سخت تقریباً همیشه یک عمل غیر پیچیده است و تعویض واقعی را می توان در تنها چند دقیقه انجام داد.انتقال داده از درایو قدیم به درایو جدید به کمی برنامه ریزی بیشتر نیاز دارد، و نوعاً یک ساعت یا بیشتر طول می کشد.این عمل ساده احتمالاً فقط به خاطر این نیست که به شما حافظه بیشتربدهد بلکه برای افزایش عملکرد اجرایی نیز می باشد. ما یک درایو 120GB , 5400-rpm را به یک 200GB , 7200-rpm ارتقاء دادیم: معیار مبنای جهانی سیستم به اندازه ی ٦ درجه از ٥٧ به ٦١ افزایش یافت.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 235
+ نوشته شده در دوشنبه 15 اسفند 1390ساعت 11:04 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

( هنگامی که RAM د لپ تاپ ر جای خود قرار دادید ایناستفاده نادرست از باطري لپ تاپ از قبيل استفاده مستقيم از برق (ارتباط مستقيم آداپتور با دستگاه ) و يا شارژ نکردن باطري لپ تاپ به صورت کامل (مکرر) با عث از بين رفتن و کوتاه شدن عمر باطري لپ تاپ مي شود . ( ضمنا باطري لپ تاپ ها قابل تعمير مي باشند ) مراحل را به صورت معکوس انجام دهید.)برای جدا کردن یک ماژول RAM قدیمی، به آرامی گیرهای فلزی که هر دو سر را محکم می کنند بکشید تا جدا شوند.وقتی که رها شد باید با زاویه ای از جای خود بلند شود.به آرامی آن را مستقیماً بیرون بکشید. RAM جدید خود را به همان شیوه با زاویه قرار دهید تا به طور کامل در شکاف بشیند؛ سپس دوباره به آرامی آن را فشار دهید. گیره ها ی نگهدارنده به طور اتوماتیک چفت خواهند شد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 66
+ نوشته شده در دوشنبه 15 اسفند 1390ساعت 11:04 توسط لپ تاپ

لپ تاپ همه کاره

10-تميز نمودن لپ تاپ زيبا اتصالات باطري به دستگاهاضافه کردن یا جایگذینی حافظه، همیشه راحترین ارتقاء جهت انجام روی لپ تاپ بوده است؛ حتی کاربران مبتدی کامپیوتر نباید هیچگونه مشکلی با آن داشته باشند. در آزمایش های ما، این ارتقاء بیشترین موفقیت را داشته است.در نمونه آزمایشی ما - Dell Inspiron - ارتقاء از RAM 1 GB به RAM 2 GB ( هزینه ٥٠ دلار) معیار مبنای جهانی لپ تاپ را به اندازه ٦ درجه از ٥٧ به ٦٢ افزایش داد.:هر شش ماه تمامي در گاهي و اتصالات باطري به نوت بوك خود را با دستمال كتاني آغشته به الكل تمييز نماييد.11-تمامي موارد غير ضروري را غير فعال كنيد:الف- در طول سفر با هواپيما از ديدن دي وي دي يا فايل هاي مالتي مديا جدا پرهيز كنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 87
+ نوشته شده در دوشنبه 15 اسفند 1390ساعت 11:05 توسط لپ تاپ

بهینه سازی لپ تاپ

صفحه‌ل لپ تاپ ليزري مسي:لپ‌تاپ‌هباطري لپ تاپ ها از دو بخش بورد و سلول ( چندين باطري کوچک استوانه اي ) تشکيل شده است که بورد آن وظيفه برقراري ارتباط اصلي باطري با ديگر بخشهاي لپ تاپ و سلول وظيفه نگهداري شارژ را در لپ تاپ را دارد .ا به‌جاي ماوس از يك صفحه لمسي (Touchpad) استفاده مي‌كنند كه به‌صورت يك مستطيل حساس به لمس در زير صفحه‌كليد آن‌ها تعبيه شده است. بعضي از لپ‌تاپ‌ها همچنين به يك اهرم نشانگر (Pointing Stick) مجهز هستند. اين اهرم لاستيكي در قسمت مركزي صفحه‌كليد تعبيه شده و شما با قرار دادن انگشت خود روي آن مي‌توانيد نشانگر ماوس خود را جابجا كنيد. از سوي ديگر، بعضي از لپ‌تاپ‌هاي مدرن امروزي به نمايشگرهاي لمسي مجهز هستند كه به شما اجازه مي‌دهند بسياري از فعاليت‌هاي هدايتي خود را مستقيما روي خود صفحه نمايش انجام دهيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 137
+ نوشته شده در دوشنبه 15 اسفند 1390ساعت 11:05 توسط لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

رطوبت : لپ تاپ اسکنر کيف لپ تاپ گونه‌هايي از لپتاپ.اين ‌نوع از لپتاپ‌ها اندازه بسيار کوچکي دارند و در نتيجه سيارتر از گونه‌هاي ديگر به حساب مي‌آيند. اندازه‌ آنها مانند PDA است و نوت‌بوک نيز خوانده مي‌شوند و مي‌توان آنها را روي زانو گذاشته و از آنها استفاده کرد. با اين وجود در درايو سخت مي‌تواند حرارت را توليد کند که عامل آسيب خواهد بود. به علت اندازه کوچک، آن‌ها ترکيبي از صفحه نمايش cm?? براي کاربرها خواهند بود. آن‌ها مي‌توانند صفحه کليد مينياتوري و رابط موس داشته باشند. آن‌ها عملکرد ضعيف دارند و مولفه‌هاي پرانرژي هستند.بايد يتواند لپ تاپ را از رطوبت هاي محيطي مانند باران ، آب و ... حفظ کند .ساير موارد : کيف لپ تاپ بايد بتواند لپ تاپ را از امواج مغناطيسي محافظت کند و زماني که در محفظه کيف قرار مي گيرد کاملاً ارتباطش با محيط بيرون قطع شود . لايه هاي محافظتي در کيف ها متفاوت است برخي از آن ها اسفنج و ابرهاي فشرده هستند و برخي ديگر سلول هاي هوا ، به تازگي ترکيب جديدي از سلول هاي هوا با قابليت تخليه هوا و فوم فشرده مخصوص که در اتاقک نگهدارنده لپ تاپ نصب مي شود توليد مي شود که به خوبي از ضربه محافظت مي کند . بهتر است در کف و روي (سقف) کيف هم پوشش هايي وجود داشته باشد تا از هرگونه ضربه لپ تاپ را محافظت کند .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 136
+ نوشته شده در دوشنبه 15 اسفند 1390ساعت 11:05 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي

CPU انجام محاس لپ تاپ خطي بات و توابع منطقي کامپب-از قابليت توكار صرفه جويي در مصرف باطري با توجه به مندرجات دفترچه راهنماي آن استفاده نماييد.اغلب كاربران حتي از وجود چنين چيزي در نوت بوك خود بي خبرند.ج-غالبا كاليبره سازي لپ تاپ به آساني دابل كليك كردن بر روي آيكن باطري در نوار ابزار سيستم عامل آن است.يوتر را بر عهده دارد . اطلاعات خام را از ورودي مي گيرد ، پردازش مي کند و سپس به قسمتهاي خروجي ، مانند : مانيتور ، پرينترو … هدايت مي کند. براي سالهاي سال ، تنها CPU موجود در بازار ، CPU تک هسته اي بود. اما امروزه CPU دو هسته اي (dual-core ) ، سه هسته اي (triple- core ) و چهار هسته اي (quad-core ) نيز موجودند . Core 2 Due داراي دو هسته است که شرکت Intel بر روي desk top pc ، لپ تاپ اين نام را ثبت کرده است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 218
+ نوشته شده در دوشنبه 15 اسفند 1390ساعت 11:06 توسط لپ تاپ

لوازم اداري زيبا

کته: کريس لوازم کامپيوتر تال مايع به کار ریافتن SSID و پسورد شبکه آسانترین راه برای یافتن نام شبکه و پسورد آن استفاده از یک لپ تاپ یا موبایل متصل به آن شبکه می باشد. در ویندز ۷ بر روی آیکن وایرلس در گوشه چپ پایین صفحه در سیستم تری کلیک کنید.فته در بين سطوح LCD سمي است. در صورت تماس دست با کريستال مايع درون LCD شکسته، بايد بي درنگ دست ها را با آب و صابون شست. بوده و تکنولوژي به کار رفته در LCD ها براي نمايش تصاوير با کيفيت بالا است. امروزه اين تکنولوژي تقريبا در تمام LCD هاي تلويزيوني، کامپيوتري، نمايشگرهاي موبايل، کنسول هاي بازي قابل حمل و بسياري ديگر از محصولات مشابه به کار گرفته مي شود. موضوع اين تکنولوژي بيشتر نحوه ارسال تصوير و آدرس دهي براي نمايش تصاوير روي LCD مي باشد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 216
+ نوشته شده در دوشنبه 15 اسفند 1390ساعت 11:06 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ليزري

عمر الخطيب در گز لپ تاپ همه کاره ارشي اعلام کرد: دانشمندان تاک. از همين رو معمولا بسياري از کاربران خريدن يک نت بوک ارزان و سبک را به يک لپ تاپ گران تر و سنگين تر ترجيح مي دهند. اين بازار گسترده باعث شده است تا اخيرا بسياري از شرکت هاي توليد کننده ي قطعات کامپيوتري که سابقه ي ساخت لپ تاپ يا نت بوک را نداشته اند نيز براي به دست آوردن سهمي از اين بازار، دست به طراحي و ساخت نت بوک ها بزنند. از جمله ي اين شرکت ها مي توان به شرکت LG اشاره کرد که مدتي است به ساخت اين محصولات روي آورده اند. نون بارها به کاربران تجهيزات مدرن درباره خطرات تشعشعات صفحه مونيتورها هشدار داده اند. اين مانيتورها ممکن است تلويزيون يا صفحه رايانه يا حتي گوشي تلفن همراه باشند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 137
+ نوشته شده در سه شنبه 16 اسفند 1390ساعت 10:01 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي ليزري

(به ا لپ تاپ فکس نگليسي: لپ تاپ ) به رايانه همراه، کوچک و نسبتاً سآيا مي دانيد چه راهکارهايي جهت جلوگيري از بروز هر گونه مشکل در باطري لپ تاپ ها وجود دارد ؟ اطري لپ تاپ :باطري لپ تاپ يکي از مهمترين بخشهاي اصلي هر لپ تاپ مي باشد چراکه با نبود باطري و يا خراب بودن باطري ،عملا لپ تاپ بعنوان کامپيوتر همراه معنايي نخواهد داشت چراکه لپ تاپ يا روشن نمي شود و يا خيلي سريعتر از آنچه که فکر ميکنيم خاموش خواهد شد .بک گفته مي‌شود. وزن آن معمولاً بين ? تا ? کيلو است که به اندازه و مواد مصرف شده در ساخت آن بستگي دارد. اين رايانه کوچک‌تر از رايانه‌هاي روميزي است و مي‌تواند با يک باتري کارکند و يا از يک آداپتور AC/DC خارجي تغذيه شود. بسياري از آن‌ها چند سلول ? ولت دارند که در اجراي عملکرد ساعت و ديگر فرآيندها در هنگام قطع برق مفيد است. لپ‌تاپ‌ها به طور کلي داراي همان اجزايي هستند که در يک رايانه روميزي وجود دارد ولي با اين تفاوت که تا جاي ممکن از وزن و اندازه آنها کاسته شده‌است. لپ‌تاپ‌ها داراي صفحه نمايش بلور مايع هستند و چند طرح حافظه درآن‌ها براي RAM در نظر گرفته شده‌است. لپ‌تاپ‌ها داراي يک صفحه کليد سرخود هستند و يک ماوس نيز روي صفحه زيرين آنها وجود دارد ولي مي‌توان صفحه‌کليد و ماوس خارجي و جداگانه نيز به آنها متصل کرد.محتويات [نهفتن]
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 149
+ نوشته شده در سه شنبه 16 اسفند 1390ساعت 10:02 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه کاره

برنامه هاي sta لپ تاپ رنگي rt-up بخش بزرگي از کاهش بانصب دستی، نکات کلیدی به طور معمول ، نرم افزارهای نصب پرینتر به صورت خودکار تنظیمات آدرس IP و تنظیمات فایر وال را انجام می دهند. اما اگر خواستید پرینترتان را به صورت دستی نصب کنید به این اطلاعات نیاز دارید.زده سيستم شما را در بر دارد که خيلي از آنها قابليت استفاده ندارند و به کار شما نمي آيند. پس ميتوانيد با خيال راحت از تعداد آنها کم کنيد.اولين مرحله اين کار، اين است که با استفاده از ابزارهاي ويندوز برنامه هاي موجود در ليست start-up را غيرفعال کنيد. روي دکمه START و بعد روي گزينه Run کليک کنيد ( اگر اين گزينه وجود ندارد با رجوع به بخش Taskbar and Startup properties در بخش start menu روي دکمه customize کليک و گزينه Run... را در ليست تيک بزنيد). در بخش Run تايپ کنيد : msconfig و دکمه اينتر را فشار دهيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 143
+ نوشته شده در سه شنبه 16 اسفند 1390ساعت 10:02 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

انتخاب لپ لپ تاپ سه کاره ‌تاپي كه با نيازهاي شما انطباق داشته باشد، تنها استفاده نادرست از باطري لپ تاپ از قبيل استفاده مستقيم از برق (ارتباط مستقيم آداپتور با دستگاه ) و يا شارژ نکردن باطري لپ تاپ به صورت کامل (مکرر) با عث از بين رفتن و کوتاه شدن عمر باطري لپ تاپ مي شود . ( ضمنا باطري لپ تاپ ها قابل تعمير مي باشند ) به پيدا كردن مدلي با مشخصات مناسب كه با قيمت مناسبي ارايه مي‌شود، محدود نخواهد شد. برخلاف يك PC دسكتاپ، شما نمي‌توانيد به آساني نمايشگر يا صفحه‌كليد لپ‌تاپ خود را تغيير دهيد و به همين دليل بهترين روش اين است كه از ابتدا نمونه خوب هر يك از اين مولفه‌ها را انتخاب كنيد. اگر اين شانس را به‌دست آورديد، به فروشگاه‌هاي ارايه كننده لپ‌تاپ‌ها رفته و آن‌ها را از نزديك آزمايش كنيد. ما در اين مقاله به شما نشان خواهيم داد كه يك لپ‌تاپ از چه اجزايي تشكيل شده است. اين بازار تركيبي از قطعات مختلف با كيفيت بالا است كه با طراحي انديشمندانه‌اي در كنار يكديگر قرار گرفته‌اند. اين مطلب يكي از مقالات ويژه‌نامه راهنماي خريد لپ‌تاپ نشريه عصر‌شبكه از شماره 119 مي‌باشد كه مي‌توانيد اين پرونده را در بخش پرونده‌هاي ويژه سايت تهيه نماييد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 128
+ نوشته شده در سه شنبه 16 اسفند 1390ساعت 10:03 توسط لپ تاپ

لپ تاپ زيبا

ابزار جانبي لپ تاپ زيبا آنها بر PCB اصلي قرار مي‌گيرند و بنابراين ارتدر بازار تقريباً 7 برند اصلي , کيف هاي لپ تاپ را به انحصار خود در آورده اند . در واقع اکثريت کيف هاي مطرح در بازار ايران در اختيار مارک تجاري چون تارگوس ، دي کوتا ، کيس لاجيک ، بل کين ، ساندکس ، وکس ، آباکاس قرار دارد. البته اکثر برندهاي مطرح عرضه کننده لپ تاپ نيز کيف هايي را براي برند خاص خود معرفي مي کنند که در اکثر موارد با کيف هاي معمولي بازار تفاوتي ندارند و پيشنهاد مي کنيم از خريد آن ها اجتناب کنيد .قا با استفاده از ورودي‌هاي خارجي عملي خواهد شد و مي‌توان از شيار کارت و لوازم بي‌سيم استفاده کرد. ديگر مولفه‌ها مانند RAM و درايو سخت و باتري‌ها نيز توسط کاربر ارتقا خواهند يافت. بسياري از اين لپ تاپ ‌ها داراي cpu متحرک هستند اگر چه حمايت از ديگر cpu‌ها به مدل‌هاي خاص محدود شده‌است. cpu شياري مي‌تواند به راحتي استفاده شود. در اين شرايط مدل‌هاي سال گذشته به خوبي نمي‌توانند عمل ذخيره و جايگزيني را انجام دهند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 115
+ نوشته شده در سه شنبه 16 اسفند 1390ساعت 10:03 توسط لپ تاپ

سریع ترین لپ تاپ

رشد تکنولو لپ تاپ جيبي ژي استفاده از باتري: باسخن آخر نت بوک LG X 140 محصولي مناسب از شرکت LG است. قدرت پردازشي و توان باتري آن به خوبي مي تواند نياز هاي سبک و تا حدودي سنگين را پاسخگو باشد. اما نکته جالب توجه در رابطه با نت بوکهاي LG پشتيباني شرکت توسعه وتجارت رايانه با عنوان نام تجاري گارانتي ديجيتال است،ميتوان پيش بيني کرد مارک تجاري LG به پشتوانه اين گارانتي حرفهاي زيادي براي گفتن در بازار پرهياهوي لپ تاپ ايران داشته باشد.تري اسيد سرب سنگين جايگزين تکنولوژي‌هاي سريع‌تر شد و از کادميوم نيکل و يا NICD و پس هيدريد فلز نيکل استفاده شد. پلي مرليتيوم نيز شهرت داشته‌است.پردازنده‌هاي داراي توان کافي: در سال ???? از پردازنده ????? استفاده شد زيرا تقاضاي انرژي ????? بيشتر بوده‌است. پس Intel???sl وارد بازار شد و نياز توان لپ تاپ مورد توجه قرار گرفت. اين همان طرح CPU خوانده مي‌شود. ???SL عامل هماهنگي با SX ??? بوده و کم‌کم کنترل‌گرها در زنجيره I/O مکمل شدند و SL تهيه شده. در واقع هزينه در اين شرايط نقش مهم دارد. مارک‌هاي اصلي نوت‌بوک نيز تابع اين اصل عمل کرده‌اند. کم‌کم مجموعه‌هاي متفاوت پنتيوم وارد بازار شد. آن‌ها يک طرح مکمل با SL ??? دارند. Intel طرح خود را نيز به طور همزمان معرفي کرد. نصب TAB مي‌تواند عامل محدود براي عرضه لپ تاپ‌ها باشد. کم‌کم بسته بندي استاندارد صورت گرفت. يک نوع نقص مربوط به مشکل ارتقاي پردازنده‌هايي است که ويژگي دسک تاپ دارند. Intel در نهايت نتوانست مساله را حل کند و حافظه‌ها توسعه يافتند. در اين شرايط خريداران مي‌تونند نوع ارتقاي cpu استفاده نمايند. فرآيند ساخت و توليد در عوارض وارداتي آمريکا توانست محرک بازار آمريکا باشد. MMC يک نسل از اين داده‌ها با يک هماهنگي ساختاري است. زير سيستم‌ها از طريق MMC رشد کردند.صفحه نمايش بلور مايع پيشرفته و به خصوص ماتريس فعال LCD مي‌تواند عامل رشد اصلي باشد. هر صفحه نمايش سفيد و سياه، آبي و سفيد و يا خاکستري و STN در معرض سايه‌هاي سنگين قرار گرفت و حرکات تغيير کردند. صفحه نمايش رنگي STN کم‌کم رشد پيدا کرد اگر چه کيفيت نمايش ضعيف بوده‌است. تا سال ????، دو نوع تکنولوژي LCD وارد بازار شد که به نام Dual STN و TFT بود. صفحه نمايش STN داراي مسائل خاص است مانند افزايش قيمت و دسترسي به نمايش عالي. DSTN مي‌تواند برتر از TFT باشد و تا اواسط دهه ?? کم‌کم شهرت يافت. دقت نمايش آن نيز زياد است و زمان واکنش سريع مي‌باشد. در اين شرايط جايگزيني مانيتور CRT سنتي عملي گردد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 131
+ نوشته شده در سه شنبه 16 اسفند 1390ساعت 10:03 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

قدرت هر پيکسل مت لپ تاپ زيبا غيير اين روزها بيش از 70% کاربران از وضعيت باطري لپ تاپ خود ( باطري لپ تاپ ) ناراضي هستند ...آيا مي دانيد چه عواملي باعث بروز مشکلاتي از قبيل تخليه سريع ويا عدم توانايي شارژ کامل باطري توسط لپ تاپ ( لپ تاپ ) مي شود ؟است . در سيستم رنگ ، هر پيکسل عموما داراي ? يا ? جزء مانند: قرمز ، سبز و آبي (RGB ) و يا زرد ، سرخابي، فيروزه اي و يا سياه (CMYK ) است. FULL HD: نام اختصاري براي گروه HD TV است . Ful HD مخفف Full High Definition به معناي عملکرد بالاي کامل است. P نشان دهنده سرعت بالاي Refresh نمايشگر است. (none/not interlace )
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 97
+ نوشته شده در چهارشنبه 17 اسفند 1390ساعت 10:18 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سريع

۳- مدیران ، لپ تاپ سه بعدي پشت میز نشینهای مایه دار و کلا کسانی که معمولا زیاد جبهترين و بدترين برندهاي لپ تاپ ( لپ تاپ ) در سال 2011نگين لاژورد آپادانا مجهزترين مرکز تعميرات لپ تاپ ( لپ تاپ ) و تخصصي ترين مرکز آموزش تعميرات لپ تاپ ( لپ تاپ ) با توجه به پيگيري فراوان هموطنان عزيز و گرامي توسط کادري مجرب و حرفه اي اقدام به تحقيق در زمينه هاي مختلف مرتبط با انواع لپ تاپ ها نموده و کمپاني هاي لپ تاپ ( لپ تاپ ) را از جنبه هاي مختلف مورد بررسي قرار داده ايم .ابجا نمیشوند (و البته هزینه کردن به سبک بسیار مایه دارانه برایشان اصلا خیالی نیست !)۴- افرادی که فاکتور وزن و حجم برایشان از حداکثر اهمیت برخوردار است (Ultra Portable User)خب همین حالا گروه خودتان را انتخاب کنید چون در ادامه باز هم در درون این گروه ها به دسته بندی میپردازیم:دسته اول یا افراد عادی را از چند لحاظ میتوان دوباره گروه بندی کرد مثلا از لحاظ هزینه جهت خرید لپ تاپ: این دسته از دانشجویان آس و پاس شروع میشود و طیف آن تا مایه دارهائی که رنگ لپ تاپشان را با رنگ پاپیون سگ شان ست میکنند ادامه دارد! (که مختص این رده هم نیست ولی در این رده کمی پررنگ تر است) .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 90
+ نوشته شده در چهارشنبه 17 اسفند 1390ساعت 10:18 توسط لپ تاپ

سریع ترین لپ تاپ

-با هربار فشردن د لپ تاپ سريعگمه save سروصدايي از هارد نوت امروزه شرکت هاي زيادي در دنيا در حال توليد لپ تاپ هستند که سايت هايي وجود دارند و به رتبه بندي مدل هاي مختلف پرداخته اند . در نظر داشته باشيد براي افزايش عمر لپ تاپ خود مي توانيد از تخت فن که در زير لپ تاپ قرار مي گيرد استفاده نماييد تا از بالا رفتن بيش از حد دماي لپ تاپ جلو گيري نماييد.بوك شما بر مي خيزد كه برق بيشتري مصرف مي كند.ج- اگر در حين كار با لپ تاپ به كارت بيسيم نيازي نداريد، آن را خاموش سازيد.اگر فعال باشد,به صورت مداوم براي يافتن شبكه ها به جستجو مي پردازد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 215
+ نوشته شده در چهارشنبه 17 اسفند 1390ساعت 10:19 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

ين كه و لپ تاپ ديجيتال قتي قصد خريد يك رايانه همراه مي كنيد چه اجرايي بايد داشته باشدباطري لپ تاپ ها از دو بخش بورد و سلول ( چندين باطري کوچک استوانه اي ) تشکيل شده است که بورد آن وظيفه برقراري ارتباط اصلي باطري با ديگر بخشهاي لپ تاپ و سلول وظيفه نگهداري شارژ را در لپ تاپ را دارد . تا به كار شما بيايد، مهم و سخت ترين نكته خريد لپ تاپ است . اين نكته ها احتمالا به شما در اين مورد كمك خواهد كرد . كارت گرافيك در لپ تاپ هر چه كمتر در وضعيت SHARE و به خصوص حالت onboard باشد ، كيفيت تصوير بهتري خواهد داشت . عمر مفيد باتري در يك بار شارژ، در دفترچه راهنمايي لپ تاپ درج شده دقت كنيد ك دستي دستي باطري راخراب نكنيد رم 256و 64 مگ حافظه كارت گرافيكي ، حداقل هاي يك لپ تاپ معمولي اند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 116
+ نوشته شده در چهارشنبه 17 اسفند 1390ساعت 10:19 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

در حال حاضر حدود لپ تاپ زيبا 85% نوت بوك هاي دنيا با اين پردازنده ها توليد مي شوند. در توجه: فشار آوردن به سطح مانيتور با انگشت و ناخن و همچنين استفاده از دستمال‌هاي پلاستيکي مي‌تواند به مانيتور صدمه بزندتوجه: هرگز آب را به طور مستقيم به سمت لپ تاپ اسپري نکنيد.اگر درايو سي‌دي و دي‌وي‌دي شما داراي سيني باز شونده‌است، از کمپرسور يا اسپري هواي فشرده شده براي تميز کردن آن استفاده کنيد.واقع Centrino نمايانگر قويترين تكنولوژي ابداعي شركت اينتل جهت ساخت انواع نوت بوك مي باشد.نوت بوك هاي داراي تكنولوژي Centrino Mobile نسبت به نوت بوك هاي Pentium 4 از حافظه L2 Cache با ظرفيت بالاي 1 و 2 مگا بايت كه به ترتيب Banias و Dothan نام دارند برخوردار هستند. اين تكنولوژي نه تنها در جهت افزايش بهره وري سيستم بوده بلكه شامل امتيازات وسيعي از جمله برخورداري كامل نوت بوك از سيستم Wireless Lan ، زمان استفاده بسيار طولاني از باطري، عمر زياد آن، حجم و وزن كمتر نوت بوك نسبت به مدلهاي قديمي Pentium 4 مي باشد.به اين ترتيب با اختراع اين تكنولوژي توسط شركت Intel مشتريان نوت بوك قدم به دنياي تازه اي از امكان انتخاب و اعمال سليقه در سرعت، قدرت پردازش، طراحي، وزن كمتر و ابعاد كوچكتر نوت بوك مورد نياز خود خواهند گذاشت. مقايسه سرعت پردازنده هاي Mobile) Centrino) را باPentium اصلا نبايد انجام شود ولي افرادي كه خيلي مايل به اين مقايسه هستند مي توانند به سايت شركت اينتل مراجعه كنند و اطلاعات خود را به روز برسانند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 194
+ نوشته شده در چهارشنبه 17 اسفند 1390ساعت 10:19 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

آن‌ها مي‌توانند لپ تاپ زيبا از نوع USB و ديوار دو راه وجود دارد تا اطمینان یابید که پرینترتان (یا هر وسیله ی دیگری) همواره یک IP آدرس یکسان کسب کند. اولین راه اینست که از طریق کنترل پنل پرینتر یا از طریق مرورگر وب یک IP آدرس Static برای پرینترتان تعیین کنید . سعی کنید IP آدرسی را انتخاب کنید که بسیار پایین تر یا بالاتر از محدوده ی آدرس دهی Router تان برای DHCP‌ باشد. بهتر است بازه ی آدرس دهیتان را محدود کنید. همچنین IP آدرس های Static تان را برای مراجعات بعدی در جایی یادداشت کنید، زیرا این آدرس ها را در جدولDHCP‌ تان نخواهید یافت.آتش باشند. بنابراين اين مسائل سازگاري در رسيدن به سخت‌افزار و ابزار جانبي مي‌توانند به راحتي حل شوند.قابليت ارتقاء [ويرايش]اين روند بسيار محدود است و اين به دليل فني و اقتصادي نمي‌باشد. از سال ???? هيچ نوع استانداردي براي لپ تاپ گزارش نشد. هر فروشنده از طرح اختصاصي استفاده مي‌کند و در نهايت مي‌توان به مولفه‌هايي دست يافت که در بخش رقابت قرار گرفته‌اند با چند مورد استثنا مي‌توان ديد که مولفه‌هاي لپ تاپ به ندرت مي‌توانند بين سازندگان مورد پذيرش قرار گيرند. آن‌ها در خطوط متفاوت توليد مورد توجه خاص هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 102
+ نوشته شده در چهارشنبه 17 اسفند 1390ساعت 10:20 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ليزري

باطري لپ تاپ ها لپ تاپ سه بعدي از دو ب کم‌کم به اين روش انرژي صرفه جويي شد و اتلاف حرارت کاهش پيدا کرد. با اين وجود پردازنده G? و G? توانست يک عملکرد مانند PowerPC داشته باشد. اين‌ها تحت اثر عوامل خاص قرار گرفته‌اند مانند پهناي باند ايستگاه سيستم با عرضه GS کم‌کم ساختار نواري طراحي شد. درآن جا Pismo G? تا ??? MHZ پيش رفت. اين نوع قطعات لپ تاپ داراي قطعات اصلي پيشرفته مي‌باشند. لپ تاپ مي‌تواند ? تا ? ساعت به طور موثراستفاده شود. در اين شرايط بايد چگونگي استفاده در نظر گرفته شود. باتري‌ها کم‌کم درطول زمان تغيير مي‌کنند و بعد از ? سال عوض مي‌شوند. اين به الگوي شارژ و دشارژ بستگي دارد. يک نوع تراشه از لپ تاپ عملکرد بالا بدست مي‌آيد. ايستگاه docking لوازم يدکي زيادي در اوايل ???? داشته‌است. آنها مي‌تونند محل ذخيره ??/? و ?/? را عرضه کنند. از چند کانکتور نيز استفاده مي‌شود هماهنگي لپ تاپ و docking از طريق کانکتور اختصاصي و سرعت بالا عملي شد. يک نوع استفاده در محيط محاسباتي شرکتي ديده شد. شرکت‌ها مي‌توانند کم‌کم در اين شرايط محيطي به رشد بالقوه برسند. اين ايستگاه‌ها خيلي بزرگ و پرهزينه هستند. با توجه به اين روند توسعه و شيار انبساطي کم‌کم عامل رپليکاتور وارد بازار شد. اين يک نوع توسعه احتمالي از VGA، PS/? ، RS-??? و غيره مي‌باشد. رپليکاسيون درگاه مي‌تواند يک وسيله غيرانفعالي براي چندين لپ تاپ باشد. اين سرعت‌هاي بالا مانند آنچه که در USB ديده شده‌است مي‌توانند در مورد USB ?/? و يا ديوار آتش نيز کاربرد داشته باشند. اين نوع لپ تاپ‌ها مي‌توانند از مبدل AC خارجي بدست آيند. اين عامل افزايش يک کيلوگرم وزن وسيله‌است. يک نوع وسيله نمايشگر در کنترل موقع يابي مکان نما استفاده مي‌شود. اين وسيله يک نوع کائوچو است که بين کليدهاي G، H و B قرار دارد براي رديابي، لازم است ازفشار در جهت حرکت استفاده شود. اين نوع صفحات به تماس حساس هستند و مکان نما با يک انگشت حرکت مي‌کند. اينتل، Asus، compel، quanta و ديگر سازندگان لپ تاپ استاندارد بلوک ساختاري را براي قطعات طراحي نموده‌اند.مسائل استاندارد سازي [ويرايش]اگر چه استاندارد جهاني عامل تشکيل عوامل جانبي و کارت PC در رايانه دسک تاپ مي‌باشد هنوز بايد استانداردهاي جهاني براي عوامل امروزي در بخش داخلي طراحي گردند. ولتاژ الکتريکي، طرح مادربورد، آداپتور داخلي و غيره، کابل LCD و درايو فلاپي به صفحه اصلي متصل هستند. آن‌ها تحت اثر چند فيلد مي‌باشند و بايد ارتباط با سخت‌افزار ناسازگار عملي شود. اين‌ها پيچيده‌تر از ابزار الکترونيکي مصرفي مي‌باشند. قطعات متفاوت داراي مسائل خاص هستند و بايد متخصصان با اين ابزار و سخت‌افزارها آشنايي پيدا کنند. اين يک اقدام خاص تجاري مي‌باشد.مسائل سازگاري [ويرايش]هر نوع مسئله در تجارت لپ تاپ شاخص اصلي از رايانه شخصي مي‌باشد. چندين سازنده متفاوت وجود دارند که هر يک مي‌توانند سيستم‌هاي خاص داشته باشند. ناسازگاري يک هنجا است. اين نوع قطعات دروني و اختصاصي که توسط توليدکنندگان توليد مي‌شوند با ديگر محصولات عوض مي‌شوند. اين مولفه‌ها مي‌توانند با لپ تاپ استفاده شوند. چند دليل عبارتست از تضمين ثبات پذيري، عمر طولاني محصول و جلوگيري از مسائل صفانت و حفاظت مبتديان از آسيب ماشين يک نکته مهم اين استخش بورد و سلول ( چندين باطري کوچک استوانه اي ) تشکيل شده است که بورد آن وظيفه برقراري ارتباط اصلي باطري با ديگر بخشهاي لپ تاپ و سلول وظيفه نگهداري شارژ را در لپ تاپ را دارد .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 258
+ نوشته شده در پنجشنبه 18 اسفند 1390ساعت 10:26 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

به نام Centrino لوازم دفتر خوانده مي شود كه در ايران به نام Centriعمر الخطيب در گزارشي اعلام کرد: دانشمندان تاکنون بارها به کاربران تجهيزات مدرن درباره خطرات تشعشعات صفحه مونيتورها هشدار داده اند. اين مانيتورها ممکن است تلويزيون يا صفحه رايانه يا حتي گوشي تلفن همراه باشند.no معروف شده اند.اين گروه داراي حافظه داخلي از 1MB تا 2048K يعني 2MB مي باشد كه باعث افزايش قدرت پردازش آنها مي شود و سرعت گذرگاه 400MHz دارند. با توليد اين پردازنده ها كه در چند گروه توليد مي شوند، وزن نوت بوكها به علت حذف سيستم هاي خنك كننده بزرگ قبلي، كاهش چشمگيري داشت.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 147
+ نوشته شده در پنجشنبه 18 اسفند 1390ساعت 10:27 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

اين ن لپ تاپ ليزري وع تکنولوژي‌ها مي‌توانند بر مولفه‌هاي خارجيبا وجود آن‌كه خريد يك لپ‌تاپ جديد تا حدود زيادي به مقايسه قطعات داخلي مانند پردازنده و حافظه آن‌ها با يكديگر سر و كار دارد، اما شما در عين حال با عوامل مهمي مانند كيفيت ساخت و كاربردپذيري نيز مواجه خواهيد بود. يك لپ‌تاپ خوب بايد از ساختار مستحكمي برخوردار بوده و نبايد هيچ نقيصه آزاردهنده‌اي درتركيب آن ديد شود. شما هميشه بايد لپ‌تاپ مورد نظر خود را در هنگام خريد آزمايش كنيد تا مطمئن شويد كه كيفيت ساخت آن براي نيازهاي خودتان مناسب است.گرفته از درايو ديسک فلاپي باشند. در اين حالت درايو ديسک سخت که ظرفيت بالا دارد مي‌تواند اعتبار بالاتر را بدست آورد. کاربردها ذخيره‌ها را بر لپ تاپ انجام مي‌دهند. HDD ?/? يک واکنش نسبت به نيازهاي طراحان لپ تاپ بوده‌است. توليدات کم هزينه در اين مسير وارد بازار شدند. با فشار لپ تاپ‌ها اندازه به ?/? رسيد. يک لپ تاپ کودکانه (OLPC) نيز با استفاده از Flash به جاي ديسک سخت استفاده شد. قابليت ارتباط پيشرفته در اين شرايط مودم دروني و مجموعه استاندارد، موازي و PS/? در لپ تاپ سازگار IBM-PC عرضه شد. توسعه آداپتور از ???? عملي شد و USB از ???? رشد يافت. Wife به آساني با ابزار جانبي استفاده خواهد شد. چند لپ تاپ در مودم بي‌سيم پهناي باند ?G ارزيابي شد لپ تاپ مدرن با ويژگي ?? اينچ و يا ماتريس فعال داراي دقت نمايش ???×???? مي‌باشد. کارت pc قيمت توسعه استفاده شده اين نوع دسک تاپ درايو ?/? دارد و مي‌تواند مصرف کمتر توان را به همراه داشته باشد. تراشه‌هاي صوتي و تصويري نيز منسجم شدند. اين باعث محدوديت استفاده لپ تاپ شد. دو نوع فيلد براي افزايش ثابت تقاضاي سخت‌افزاري در نظر گرفته شد. کم کم به اين روش پردازنده‌هاي گرافيکي مانند Dell، E???? با يک نوع حرکت ATIM يا X???? وارد بازار شدند. اين نوع پردازنده‌ها بهتر از دسک تاپ هستند اين عامل بهينه سازي استفاده کمتر توان است.چندين پردازنده لپ تاپ از سوي Intel معرفي شد و آن‌ها برگرفته از mad و VIA مي‌باشند. موتورولا و IBM تراشه‌هايي براي PC لپ تاپ توليد کردند. در کل اين پردازنده‌ها مي‌توانند توان کمتري از ديگر عناصر داشته باشند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 138
+ نوشته شده در پنجشنبه 18 اسفند 1390ساعت 10:27 توسط لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

قبل از لپ تاپ خطي شروع این نکات اساسی هاد‌ديسك:انباره‌اي كه به‌صورت فيزيكي تمام فايل‌ها و برنامه‌هاي شما را در داخل خود نگهداري مي‌كند. ظرفيت هارد ديسك بر حسب گيگابايت (GB) يا ترابايت (TB) اندازه‌گيري مي‌شود. به‌عنوان يك راهنماي خام، مي‌توانيد تصور كنيد كه 250 گيگابايت فضاي كافي براي ذخيره‌سازي بيش از 60000 موسيقي يا عكس با كيفيت بالا را در اختيار شما قرار مي‌دهد. از سوي ديگر، بايد توجه داشته باشيد كه خود سيستم عامل و برنامه‌هاي مورد استفاده شما نيز مقدار قابل توجهي از فضاي هارد ديسك لپ‌تاپ‌تان را اشغال خواهند كرد.را به خاطر بسپاید:• بسیاری از این ارتقاء ها گارانتی لپ تاپ شما را باطل می کنند.• بعضی از این ارتقاء ها می توانند به لپ تاپ شما آسیب برسانند.اگر شما از انجام چنین کاری احساس راحتی نمی کنید آن را به یک شخص حرفه ای واگذار کنید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 248
+ نوشته شده در جمعه 19 اسفند 1390ساعت 11:11 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

HP : این برند لپ تاپ رنگي شاید تنها. کيبورد غير معمولتايپ کردن روي آي پد تجربه کاملا متفاوت و نويي است. کيبورد مجازي آي پد نه شبيه کيبورد گوشي هاي لمسي است و نه تشابهي با کيبوردهاي فيزيکي بزرگ دارد. کار کردن با اين کيبورد قلق خاص خود را دارد که زود دست تان مي آيد. آي پد هم به کمک شما مي شتابد و غلط هاي تايپي را به طور خودکار اصلاح مي کند. مدل هاي مختلفي براي تايپ کردن روي آي پد وجود دارد؛ آي پد را روي ميز بگذاريد (که به خاطر سطح صافش نامطلوب است)، روي دو پا قرار دهيد. با يک دست نگه داريد و با دست ديگر تايپ کنيد، يا يک کيبورد 80دلاري مخصوص آي پد بخريد. تولید کننده عمده لپ تاپ های با پردازنده AMD می باشد و به همین خاطر قیمت تمام شده آنها به نسبت سایرین بسیار کمتر است که فاکتور خوبی است ولی چون مصرف برق این پردازنده ها به نسبت پردازنده های دو هسته ای اینتل ، بیشتر است لذا از عمر باتری کمتری برخوردارند(دقت کنید فقط دو هسته ای ها برق کمتر مصرف میکنند و مثلا مصرف یک پردازنده P4 بسیار بیشتر از AMD دو هسته ای میباشد).البته این به آن معنی نیست که HP لپ تاپ با پردازنده اینتل ندارد. شرکت هستی عرضه کننده HP در ایران می باشد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 254
+ نوشته شده در شنبه 20 اسفند 1390ساعت 9:52 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ليزري

مولفه‌هاي خار لپ تاپ ليزري جيبا وجود آن‌كه خريد يك لپ‌تاپ جديد تا حدودلف) Vaio Sony : که معرف همه دوستان میباشد . دارای کیفیت های بسیار بالا از لحاظ ساخت، قیمت های نسبتا بالا ، باتری های نه چندان خوب و بجز دو سه مدل بسیار گران هیچکدام کارت گرافیک جدا ندارند. شرکتهای عرضه کننده اصلی وایو در ایران عبارتند از : امرتات ،نقش ، رایانه همراه و دو سه شرکت نچندان مطرح دیگر . زيادي به مقايسه قطعات داخلي مانند پردازنده و حافظه آن‌ها با يكديگر سر و كار دارد، اما شما در عين حال با عوامل مهمي مانند كيفيت ساخت و كاربردپذيري نيز مواجه خواهيد بود. يك لپ‌تاپ خوب بايد از ساختار مستحكمي برخوردار بوده و نبايد هيچ نقيصه آزاردهنده‌اي درتركيب آن ديد شود. شما هميشه بايد لپ‌تاپ مورد نظر خود را در هنگام خريد آزمايش كنيد تا مطمئن شويد كه كيفيت ساخت آن براي نيازهاي خودتان مناسب است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 173
+ نوشته شده در يکشنبه 21 اسفند 1390ساعت 11:08 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه کاره

قبل از شرو لپ تاپ زيبا ع این نکات اساسی را به خاطر بسپاید:• اين‌ ‌نوع از لپتاپ‌ها صفحه نمايش کوچکتر از ?? اينچ به صورت مورب دارند و وزن آن‌ها کمتر از ?-? پوند است. صفحه کليد آن‌ها اندازه کامل ندارد. مخاطبين اوليه آن‌ها مسافران تجاري هستند که به لپ تاپ سبک نياز دارند. اين‌ها اغلب خيلي گران هستند و داراي عمر طولاني باتري مي‌باشند. Cpu با توان خانگي نيز استفاده شود. لپ تاپ از نوع نوري و باريک داراي وزن ?-? پوند است و اندازه صفحه نمايش بين ?? و?? اينچ مي‌باشد. لپ تاپ قاب بزرگ وزن ?-? پوند دارد و اندازه صفحه نمايش ?/?? اينچ و ?/?? مي‌باشد. ؛ رايانه جانشيني دسک تاپ: اين‌‌نوع از لپتاپ‌ها عمدتاً در محل ثابت استفاده مي‌شوند و به علت وزن و اندازه خود مطلوب نمي‌باشند. آنها فضاي بيشتري را براي مولفه‌ها عرضه مي‌کنند و به اندازه ?? – ?? in هستند. اين‌ها داراي عمر باتري خيلي کوتاه مي‌باشند که بيش از ?ساعت نمي‌باشد زيرا سخت‌افزار جهت استفاده موثر باتري بهينه نشده‌است. گاهي اوقات آن‌ها را luggable گويند. اين مثال از آنها شامل لپ تاپ بازي است که مي‌تواند پردازش گرافيکي سه بعدي انجام دهد.بسیاری از این ارتقاء ها گارانتی لپ تاپ شما را باطل می کنند.• بعضی از این ارتقاء ها می توانند به لپ تاپ شما آسیب برسانند.اگر شما از انجام چنین کاری احساس راحتی نمی کنید آن را به یک شخص حرفه ای واگذار کنید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 229
+ نوشته شده در دوشنبه 22 اسفند 1390ساعت 12:08 توسط لپ تاپ

لپ تاپ کارتريج

... ن لپ تاپ سه بعدي کته مهمي که اينجاست اين است که شبكه‌سازي:امروزه توانايي اتصال به شبكه‌هاي مختلف به‌عنوان يكي از ويژگي‌هاي استاندارد اكثر لپ‌تاپ‌ها تبديل شده است. در واقع قابليت‌هاي توكار اترنت سريع و Wi-Fi در اين زمينه يك حداقل ممكن به شمار مي‌آيند. در عين حال، مطمئن شويد كه لپ‌تاپ مورد نظر شما حداقل امكانات شبكه‌سازي بي‌سيم 802.11b/g را در اختيارتان قرار مي‌دهد، هر چند كه اكثر مدل‌هاي موجود در بازار از شبكه‌سازي بي‌سيم 802.11n نيز پشتيباني مي‌كنند. به‌علاوه، بسياري از لپ‌تاپ‌هاي موجود در بازار از پشتيباني توكار اتصال بلوتوث برخوردارند. براي آن دسته از كاربراني كه به برقراري ارتباط در مكان‌هاي دورافتاده نياز دارند نيز گزينه‌هايي مانند يك مودم توكار يا يك كارت سلولي (WWAN) ارايه مي‌شوند.بسياري از برنامه ها در ليست Add or Remove Programs نيستند بنابراين بايد آنها اگر در پوشه all programs نبودند، در پوشه program files شناسايي و بصورت دستي حذف کنيد. يک سري برنامه هاي ديگر هم هستند که هيچ گزينه اي براي uninstall کردن آنها وجود ندارد و يا شما بايد قسمت هاي ديگر نرم افزار که ممکن است به دلايلي قبلا حذف کرديد براي حذف کردنشان داشته باشيد. براي اين کار مي توانيد از نرم افزارهاي استفاده کنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 214
+ نوشته شده در سه شنبه 23 اسفند 1390ساعت 10:27 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

آن‌ها مي‌ لوازم اداري توانند از نوع USB و ديوار آتش باشند. بنابراينتوجه: فشار آوردن به سطح مانيتور با انگشت و ناخن و همچنين استفاده از دستمال‌هاي پلاستيکي مي‌تواند به مانيتور صدمه بزندتوجه: هرگز آب را به طور مستقيم به سمت لپ تاپ اسپري نکنيد.اگر درايو سي‌دي و دي‌وي‌دي شما داراي سيني باز شونده‌است، از کمپرسور يا اسپري هواي فشرده شده براي تميز کردن آن استفاده کنيد. اين مسائل سازگاري در رسيدن به سخت‌افزار و ابزار جانبي مي‌توانند به راحتي حل شوند.قابليت ارتقاء [ويرايش]اين روند بسيار محدود است و اين به دليل فني و اقتصادي نمي‌باشد. از سال ???? هيچ نوع استانداردي براي لپ تاپ گزارش نشد. هر فروشنده از طرح اختصاصي استفاده مي‌کند و در نهايت مي‌توان به مولفه‌هايي دست يافت که در بخش رقابت قرار گرفته‌اند با چند مورد استثنا مي‌توان ديد که مولفه‌هاي لپ تاپ به ندرت مي‌توانند بين سازندگان مورد پذيرش قرار گيرند. آن‌ها در خطوط متفاوت توليد مورد توجه خاص هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 208
+ نوشته شده در جمعه 26 اسفند 1390ساعت 11:41 توسط لپ تاپ

بهینه سازی لپ تاپ

Tabletsرايانه‌ها لپ تاپ ديجيتال به شکل لپ در بازار تقريباً 7 برند اصلي , کيف هاي لپ تاپ را به انحصار خود در آورده اند . در واقع اکثريت کيف هاي مطرح در بازار ايران در اختيار مارک تجاري چون تارگوس ، دي کوتا ، کيس لاجيک ، بل کين ، ساندکس ، وکس ، آباکاس قرار دارد. البته اکثر برندهاي مطرح عرضه کننده لپ تاپ نيز کيف هايي را براي برند خاص خود معرفي مي کنند که در اکثر موارد با کيف هاي معمولي بازار تفاوتي ندارند و پيشنهاد مي کنيم از خريد آن ها اجتناب کنيد .تاپ کاغذي هستند و رابط آن‌ها داراي شيار مغناطيسي است و نرم‌افزار مي‌تواند با يک صفحه نمايش تماسي شناخته شود. ازسال ???? رايج‌ترين آن‌ها به نام tabletpc عرضه شد که صفحه نمايش تماسي دارد. بعضي از آن‌ها صفحه کليد ندارند و قابل انتقال مي‌باشند. آنها چرخش ??? درجه دارند و بر بالاي صفحه کليد تا مي‌شوند. آنها عمل‌کرد محدود در محل‌هاي خاص داشته‌اند و مي‌توانند وظايف عادي را انجام دهند. Tablet اينترنتي به شکل لوج است و مي‌تواند در محاسبه متحرک استفاده شود. آنها از لينوکس استفاده مي‌کنند. و مي‌توانند چند برنامه را راه اندازي کنند ولي جايگزين رايانه نمي‌شوند. ويژگي MP?، ويدئو، مرورگر اينترنت، chat و تصوير در آنها بارز است. PDA‌ها نيز رايانه کوچک و جيبي هستند که عملکرد محدود دارند. آن‌ها حامي محاسبه متحرک هستند هرگز هر نرم‌افزار را راه اندازي نمي‌کنند. رايانه‌هاي دستي کوچکتر هستند و تلفن هوشمند يا PDA داراي يک تلفن سلولي مکمل مي‌باشد. مرزهاي اين مقوله‌ها مشخص نمي‌باشد. OQOUPC يک PC با اندازه PDA مي‌باشد. Apple emate کوچکتر از لپ تاپ است ولي نرم‌افزار PDA را راه اندازي مي‌کند. خط Hpomnibook نيز داراي ابزار رايانهي دستي است. سخت‌افزار نوکيا ??? مانند PDA است و ???? Zaurus درآن کاربرد داشته‌است. تنها دليل که آنرا PDA نمي‌خوانند آن است که نرم‌افزار PIM ندارد. از سوي ديگر ??? و Zerus مي‌توانند يک نرم‌افزار linux را اجرا کنند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 233
+ نوشته شده در شنبه 27 اسفند 1390ساعت 14:12 توسط لپ تاپ

لوازم دفتر

ب-از قابليت توكا لپ تاپ سه بعدي ر صرفه جويي در مصرف باطري با توجه به مندرجات دفتر اگر سیستم عامل در جستجویش پرینتری نیافت،روش دیگر اینست که پرینتر را به عنوان یک Local printer (معمولا از طریق USB) به سیستم اضافه کنید و سپس برای آن یک پورت TCP/IP استاندارد تعریف کنید. برای اینکار باید آدرس IP‌پرینتر یا نام وسیله را بدانید. در Mac OS X می توانید پرینتر به عنوان یک IP یعنی IP Printer اضافه کنید. همچنین در صورت نیاز به درایور پرینترها باید آنها را به صورت دستی دانلود کنید.چه راهنماي آن استفاده نماييد.اغلب كاربران حتي از وجود چنين چيزي در نوت بوك خود بي خبرند.ج-غالبا كاليبره سازي لپ تاپ به آساني دابل كليك كردن بر روي آيكن باطري در نوار ابزار سيستم عامل آن است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 274
+ نوشته شده در يکشنبه 28 اسفند 1390ساعت 9:51 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

Toshiba : این شرکت لپ تاپ راحت ژاپنی (؟) نیز در زمینه تول- لپ تاپ برای مدیران مایه دار! : بدون شک Dell XPS M2010 با وزنی معادل هشت کیلو و نیم! و مشخصاتی که کمتر کامپیوتر دسک تاپی به آن میرسد و قیمتی که بسیار بسیار گران است (آنقدر گران که من هم نمی دانم چقدر است!)ید لپ تاپ ید طولائی دارد بطوریکه گستره مدل های آن بسیار زیاد است و در این زمینه طرفداران خود را نیز دارد (به شخصه آن را توصیه نمی کنم!) شرکت های عرضه کننده آن در ایران عبارتند از : نقش ، رایانه همراه و پارسیان.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 231
+ نوشته شده در دوشنبه 29 اسفند 1390ساعت 12:52 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

انتخاب لپ‌تاپي لوازم اداري زيبا كه با نيازهاي شما انطباق داشته باشد، تنها به پيدا كت) Lenovo : شرکت IBM را که به خاطر دارید؟ لنوو از این پس لپ تاپهای IBM را با این مارک جدید به بازار عرضه میکند. مشخصه این کامپیوتر ها طراحی های نچندان دلچسب ولی کیفیتهای بسیار بالا بهمراه قیمتهای نسبتا بالا باازای مشخصات متوسط است که اگر به شکل ظاهری اهمیت نمیدهید Lenovo برای شما ساخته شده است. شرکت های توزیع کننده این لپ تاپ در ایران عبارتند از :نقش و هستی.ردن مدلي با مشخصات مناسب كه با قيمت مناسبي ارايه مي‌شود، محدود نخواهد شد. برخلاف يك PC دسكتاپ، شما نمي‌توانيد به آساني نمايشگر يا صفحه‌كليد لپ‌تاپ خود را تغيير دهيد و به همين دليل بهترين روش اين است كه از ابتدا نمونه خوب هر يك از اين مولفه‌ها را انتخاب كنيد. اگر اين شانس را به‌دست آورديد، به فروشگاه‌هاي ارايه كننده لپ‌تاپ‌ها رفته و آن‌ها را از نزديك آزمايش كنيد. ما در اين مقاله به شما نشان خواهيم داد كه يك لپ‌تاپ از چه اجزايي تشكيل شده است. اين بازار تركيبي از قطعات مختلف با كيفيت بالا است كه با طراحي انديشمندانه‌اي در كنار يكديگر قرار گرفته‌اند. مولفه‌هاي اصلي كه در هنگام انتخاب يك لپ‌تاپ بايد به آن‌ها توجه داشته باشيد عبارتند از:
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 164
+ نوشته شده در سه شنبه 1 فروردين 1391ساعت 9:42 توسط لپ تاپ

لپ تاپ تعمیر

شاید در دنیای د لوازم کامپيوتر یجیتال هیچ محصولی تا برامه Windows Task Manager در اين رابطه به شما اجازه ميدهد تا بتوانيد ببنيد که کامپيوتر شما چگونه و به چه مقدار از اطلاعات و حجم هاي اشغال شده توسط Page file هاي مجازي و حافظه فيزيکي رم استفاده ميکند. براي دسترسي به اين برنامه کافيست کليد هاي سه گانه CTRL +ALT + DEL را فشار داده و يا روي نوار Taskbar ويندوز کليک راست کنيد و گزينه Taskbar Manager را انتخاب کنيد. لازم به ذکر است که اين قابليت بروي يوزرهاي Admin فعال است و همچنين برخي دستکاري هاي رجيستري ويندوز مانند تروجان ها و ويروس ها ميتوانند مانع دسترسي شما به اين سرويس بشوند.به این اندازه دارای تنوع و بازاری کاملا متنوع و در عین حال تشنه نباشد که در دنیای لپ تاپ ها جریان دارد.(البته در خارج از مرزهای ایران این مساله در مورد کامپیوترهای Desktop معمولی نیز کاملا مصداق دارد چون بعنوان مثال در آنجا خریدار بدنبال فلان CPU یا فلان Main نمی گردد بلکه یکراست به بازار رفته یک کامپیوتر سونی ، دل ، اچ پی و... را خریده و به خانه می آورد و بی دغدغه دردسرهای سخت افزاری، خریدی آسان و در عین حال مطمئن را انجام میدهد)
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 218
+ نوشته شده در چهارشنبه 2 فروردين 1391ساعت 13:53 توسط لپ تاپ

اسکنر لپ تاپ

به نام لپ تاپ ليزري Centrino خوانده مي شود كه در ايران به نام Centr خدمات شبكه در لپ تاپ اهميت زيادي دارد . به شركتي كه اين سرويس را ارايه داده دقت كنيد . - هنگام خريد از تعداد گارانتي پيكسل هاي مرده صفحه نمايش لپ تاپ مطمئن شويد. براي اين كار مي توان به سايت سازنده هر برند مراجعه كرد . معمولا تعداد اين پيكسل هاي مرده براي گارانتي در لپ تاپ چيزي بين 2 در بهترين حالت تا حداكثر 10 ر بدترين حالت است .ino معروف شده اند.اين گروه داراي حافظه داخلي از 1MB تا 2048K يعني 2MB مي باشد كه باعث افزايش قدرت پردازش آنها مي شود و سرعت گذرگاه 400MHz دارند. با توليد اين پردازنده ها كه در چند گروه توليد مي شوند، وزن نوت بوكها به علت حذف سيستم هاي خنك كننده بزرگ قبلي، كاهش چشمگيري داشت.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 304
+ نوشته شده در جمعه 4 فروردين 1391ساعت 15:17 توسط لپ تاپ

لپ تاپ جيبي

6-هر زمان كه توان لپ تاپ سه بعدي ستيد شارژ كنيد:قبل از ترك صفحه‌لمسي:لپ‌تاپ‌ها به‌جاي ماوس از يك صفحه لمسي (Touchpad) استفاده مي‌كنند كه به‌صورت يك مستطيل حساس به لمس در زير صفحه‌كليد آن‌ها تعبيه شده است. بعضي از لپ‌تاپ‌ها همچنين به يك اهرم نشانگر (Pointing Stick) مجهز هستند. اين اهرم لاستيكي در قسمت مركزي صفحه‌كليد تعبيه شده و شما با قرار دادن انگشت خود روي آن مي‌توانيد نشانگر ماوس خود را جابجا كنيد. از سوي ديگر، بعضي از لپ‌تاپ‌هاي مدرن امروزي به نمايشگرهاي لمسي مجهز هستند كه به شما اجازه مي‌دهند بسياري از فعاليت‌هاي هدايتي خود را مستقيما روي خود صفحه نمايش انجام دهيد.منزل يا محل كار,تمامي باطري هاي خود را شارژ كامل كنيد.7- CMOS battery را كنترل كنيد:اگر شما مجبور باشيد تا لپ تاپ 's clock يا system BIOS را reset نماييد,ممكن است كه backup battery به همراه داشته باشد.باطري دوم كه CMOS battery ناميده مي شود,ساعت نوت بوك را تغذيه مي نمايد هنگامي كه نوت بوك روشن نيست.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 756
+ نوشته شده در شنبه 5 فروردين 1391ساعت 12:56 توسط لپ تاپ

لپ تاپ کارتريج

آيا مي دانيد چه ر لپ تاپ زيبا اهکارهايي جهت جلوگيري از بروزنت بوک LG X140 نيز يکي از جديدترين نت بوک هاي LG است که در ادامه قصد معرفي و بررسي آن را داريم. جلو :در اين قسمت اسلات کارت خواني مشاهده مي شود که از حافظه هاي SD و Memory Stick پشتيباني مي کند. هر گونه مشکل در باطري لپ تاپ ها وجود دارد ؟ اطري لپ تاپ :باطري لپ تاپ يکي از مهمترين بخشهاي اصلي هر لپ تاپ مي باشد چراکه با نبود باطري و يا خراب بودن باطري ،عملا لپ تاپ بعنوان کامپيوتر همراه معنايي نخواهد داشت چراکه لپ تاپ يا روشن نمي شود و يا خيلي سريعتر از آنچه که فکر ميکنيم خاموش خواهد شد .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 136
+ نوشته شده در يکشنبه 6 فروردين 1391ساعت 11:57 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

حال بد نيست نگ لوازم کامپيوتر اهي نيز به مقدار حافظه اشغالي توسط شبكه‌سازي:امروزه توانايي اتصال به شبكه‌هاي مختلف به‌عنوان يكي از ويژگي‌هاي استاندارد اكثر لپ‌تاپ‌ها تبديل شده است. در واقع قابليت‌هاي توكار اترنت سريع و Wi-Fi در اين زمينه يك حداقل ممكن به شمار مي‌آيند. در عين حال، مطمئن شويد كه لپ‌تاپ مورد نظر شما حداقل امكانات شبكه‌سازي بي‌سيم 802.11b/g را در اختيارتان قرار مي‌دهد، هر چند كه اكثر مدل‌هاي موجود در بازار از شبكه‌سازي بي‌سيم 802.11n نيز پشتيباني مي‌كنند. به‌علاوه، بسياري از لپ‌تاپ‌هاي موجود در بازار از پشتيباني توكار اتصال بلوتوث برخوردارند. براي آن دسته از كاربراني كه به برقراري ارتباط در مكان‌هاي دورافتاده نياز دارند نيز گزينه‌هايي مانند يك مودم توكار يا يك كارت سلولي (WWAN) ارايه مي‌شوند. برنامه هاي باز در ويندوز داشته باشيم. در پنجره Taskbar Manager به صفحه Processes برويد. شما ميتوانيد در اين صفحه با کليک بر روي عنوان ستون آخر يعني Mem Usage برنامه هاي در حال کار را از بالاترين به پايين ترين حجم اشغالي مرتب کنيد. شما در اين بخش ميتوانيد برنامه اي که بيشترين حجم را اشغال کرده و کارايي ندارد را End process کرده و ببنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 140
+ نوشته شده در سه شنبه 8 فروردين 1391ساعت 13:48 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

مولفه‌ه لپ تاپ اي داخليعملكرد واقعي يك پيکسل ها معمولا از نظر ساختار به ? شکل نقطه اي و مربع وجود دارند . هر پيکسل جزدي از يک عکس است که وقتي کنار هم جمع مي شوند و قرار مي گيرند ، يک عکس و تصوير واقعي را به وجود مي آورند. لپ‌تاپ بر اساس مولفه‌هاي داخلي آن تعيين مي‌شوند. اين مولفه‌ها براي اجراي يك برنامه‌، بارگذاري يك صفحه وب يا اجراي يك بازي به همكاري با يكديگر مي‌پردازند. براي آن‌كه بتوانيد لپ‌تاپ مناسبي را براي خودتان انتخاب كنيد، بايد با هر يك از اين بخش‌ها حداقل به‌صورت ابتدايي آشنايي داشته باشيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 137
+ نوشته شده در چهارشنبه 9 فروردين 1391ساعت 11:56 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سريع

البته لپ تاپ ليزري به برندهای تولید کننده لپ تاپ میبایست یک برند کاملا متفاوت با بقیه چهنت بوک LG X140 نيز يکي از جديدترين نت بوک هاي LG است که در ادامه قصد معرفي و بررسي آن را داريم. جلو :در اين قسمت اسلات کارت خواني مشاهده مي شود که از حافظه هاي SD و Memory Stick پشتيباني مي کند. از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری و چه از لحاظ قیمتی اضافه کرد و آن چیزی نیست مگر لپ تاپ های بسیار زیبای iMac از کمپانی Apple که دارای سیستم عامل Mac OSx میباشند که از زمین تا آسمان با ویندوز تفاوت دارد و اگر به سرتان زد از این مدل ها خرید کنید حتما یک بار این سیستم عامل را امتحان کنید(البته جدیدا قرار است امکان نصب ویندوز بر روی Mac هم فراهم شود) از لحاظ قیمتی نیز این لپ تاپ ها با سایرین تفاوت عمده دارند جائیکه قیمت آنها از دو میلیون تومان شروع می شود.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 199
+ نوشته شده در پنجشنبه 10 فروردين 1391ساعت 11:05 توسط لپ تاپ

ارتقا لپ تاپ

- از گزينه power o لپ تاپ سه بعدي ption در ومشکلي که اغلب براي کاربران وجود دارد اين است که تا حدودي نمي توانند هزينه هاي سنگين آپگريد کردن سخت افزاري سيستم را تحمل کنند. بنابراين وقتي يک کامپيوتر لپ تاپ به اهستگي کار ميکند، اگر شما قدمي براي افزايش راندمان و بازده کاري بر نداريد مجبوريد اين وسيله مفيد را کنار گذاشته و از سيستم ديگري استفاده کنيد و يا بي دليل هزينه زيادي را متحمل شويد و اين اصلا جالب نيست! بنابراين ما در اين مقاله به شما آموزش ميدهيم که چگونه بازده کاري لپ تاپ خود را از طريق مديريت بهينه نرم افزارها و سرويس هاي background services و همچنين بهينه کردن توسط سرويس هاي هارد ديسکتان، افزايش دهيد.يندوز xp نوت بوك خود براي كاهش مصرف برق كل سيستم يا برخي قطعات آن استفاده كنيد.12-از گرماي بيش از اندازه دوري كنيد:الف -دماي بالا باعث تخليه سريع باطري مي شود.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 227
+ نوشته شده در جمعه 11 فروردين 1391ساعت 14:11 توسط لپ تاپ

لوازم اداري

لپ تاپ های این ر لپ تاپ راحت ده از حد کم‌کم به اين روش انرژي صرفه جويي شد و اتلاف حرارت کاهش پيدا کرد. با اين وجود پردازنده G? و G? توانست يک عملکرد مانند PowerPC داشته باشد. اين‌ها تحت اثر عوامل خاص قرار گرفته‌اند مانند پهناي باند ايستگاه سيستم با عرضه GS کم‌کم ساختار نواري طراحي شد. درآن جا Pismo G? تا ??? MHZ پيش رفت. اين نوع قطعات لپ تاپ داراي قطعات اصلي پيشرفته مي‌باشند. لپ تاپ مي‌تواند ? تا ? ساعت به طور موثراستفاده شود. در اين شرايط بايد چگونگي استفاده در نظر گرفته شود. باتري‌ها کم‌کم درطول زمان تغيير مي‌کنند و بعد از ? سال عوض مي‌شوند. اين به الگوي شارژ و دشارژ بستگي دارد. يک نوع تراشه از لپ تاپ عملکرد بالا بدست مي‌آيد. ايستگاه docking لوازم يدکي زيادي در اوايل ???? داشته‌است. آنها مي‌تونند محل ذخيره ??/? و ?/? را عرضه کنند. از چند کانکتور نيز استفاده مي‌شود هماهنگي لپ تاپ و docking از طريق کانکتور اختصاصي و سرعت بالا عملي شد. يک نوع استفاده در محيط محاسباتي شرکتي ديده شد. شرکت‌ها مي‌توانند کم‌کم در اين شرايط محيطي به رشد بالقوه برسند. اين ايستگاه‌ها خيلي بزرگ و پرهزينه هستند. با توجه به اين روند توسعه و شيار انبساطي کم‌کم عامل رپليکاتور وارد بازار شد. اين يک نوع توسعه احتمالي از VGA، PS/? ، RS-??? و غيره مي‌باشد. رپليکاسيون درگاه مي‌تواند يک وسيله غيرانفعالي براي چندين لپ تاپ باشد. اين سرعت‌هاي بالا مانند آنچه که در USB ديده شده‌است مي‌توانند در مورد USB ?/? و يا ديوار آتش نيز کاربرد داشته باشند. اين نوع لپ تاپ‌ها مي‌توانند از مبدل AC خارجي بدست آيند. اين عامل افزايش يک کيلوگرم وزن وسيله‌است. يک نوع وسيله نمايشگر در کنترل موقع يابي مکان نما استفاده مي‌شود. اين وسيله يک نوع کائوچو است که بين کليدهاي G، H و B قرار دارد براي رديابي، لازم است ازفشار در جهت حرکت استفاده شود. اين نوع صفحات به تماس حساس هستند و مکان نما با يک انگشت حرکت مي‌کند. اينتل، Asus، compel، quanta و ديگر سازندگان لپ تاپ استاندارد بلوک ساختاري را براي قطعات طراحي نموده‌اند.مسائل استاندارد سازي [ويرايش]اگر چه استاندارد جهاني عامل تشکيل عوامل جانبي و کارت PC در رايانه دسک تاپ مي‌باشد هنوز بايد استانداردهاي جهاني براي عوامل امروزي در بخش داخلي طراحي گردند. ولتاژ الکتريکي، طرح مادربورد، آداپتور داخلي و غيره، کابل LCD و درايو فلاپي به صفحه اصلي متصل هستند. آن‌ها تحت اثر چند فيلد مي‌باشند و بايد ارتباط با سخت‌افزار ناسازگار عملي شود. اين‌ها پيچيده‌تر از ابزار الکترونيکي مصرفي مي‌باشند. قطعات متفاوت داراي مسائل خاص هستند و بايد متخصصان با اين ابزار و سخت‌افزارها آشنايي پيدا کنند. اين يک اقدام خاص تجاري مي‌باشد.مسائل سازگاري [ويرايش]هر نوع مسئله در تجارت لپ تاپ شاخص اصلي از رايانه شخصي مي‌باشد. چندين سازنده متفاوت وجود دارند که هر يک مي‌توانند سيستم‌هاي خاص داشته باشند. ناسازگاري يک هنجا است. اين نوع قطعات دروني و اختصاصي که توسط توليدکنندگان توليد مي‌شوند با ديگر محصولات عوض مي‌شوند. اين مولفه‌ها مي‌توانند با لپ تاپ استفاده شوند. چند دليل عبارتست از تضمين ثبات پذيري، عمر طولاني محصول و جلوگيري از مسائل صفانت و حفاظت مبتديان از آسيب ماشين يک نکته مهم اين استود 600 هرار تومان تا یک میلیون و چهار صد هزار تومان گستره قیمت دارند.یک پله بالاتر از این دسته گروه لپ تاپ های طراحی و گیم قرار دارد که از لحاظ قیمت از رده پیشین گرانترند. در اینجا اولویتها با گروه قبل تفاوت میکند جائیکه وجود یک کارت گرافیک قوی به همراه یک حافظه (RAM) بالا کاملا یک امر مهم میباشد. وجود یک صفحه نمایش عریض (WXGA) با کیفیت بالا نیز مطمئنا از ملزومات کار است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 198
+ نوشته شده در شنبه 12 فروردين 1391ساعت 11:19 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

باطري ( باتري لپ تاپ جيبي ) چيست؟باطري ( باتري ) مي تواند انرژي مورد نياگر شبکه خود را به خوبی بشناسید ، براحتی مراحل نصب را طی خواهید کرد اکثر موانعی که هنگام نصب یک پرینتر بی سیم ایجاد می شوند مربوط به شکه بی سیم است تا خود پرینتر. اطلاعات مهم شبکه خود را پیش از نصب گردآوری کنید تا از بوجود آمدن مشکل جلوگیری کنید.از را براي دستگاه ذخيره کند تا بتوان از دستگاه بدون نياز به اتصال به برق استفاده کرد. باطري يک قطعه شيميايي هست که انرژي شيميايي را به الکتريکي تبديل مي کند با استفاده از سلول گالوانيکي (برقي).
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 170
+ نوشته شده در يکشنبه 13 فروردين 1391ساعت 11:35 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي

اين نوع تکنولوژي لپ تاپ رنگي ‌ها مي‌توانند برگرفته از درايو ديبهترين و بدترين برندهاي لپ تاپ ( لپ تاپ ) در سال 2011نگين لاژورد آپادانا مجهزترين مرکز تعميرات لپ تاپ ( لپ تاپ ) و تخصصي ترين مرکز آموزش تعميرات لپ تاپ ( لپ تاپ ) با توجه به پيگيري فراوان هموطنان عزيز و گرامي توسط کادري مجرب و حرفه اي اقدام به تحقيق در زمينه هاي مختلف مرتبط با انواع لپ تاپ ها نموده و کمپاني هاي لپ تاپ ( لپ تاپ ) را از جنبه هاي مختلف مورد بررسي قرار داده ايم .سک فلاپي باشند. در اين حالت درايو ديسک سخت که ظرفيت بالا دارد مي‌تواند اعتبار بالاتر را بدست آورد. کاربردها ذخيره‌ها را بر لپ تاپ انجام مي‌دهند. HDD ?/? يک واکنش نسبت به نيازهاي طراحان لپ تاپ بوده‌است. توليدات کم هزينه در اين مسير وارد بازار شدند. با فشار لپ تاپ‌ها اندازه به ?/? رسيد. يک لپ تاپ کودکانه (OLPC) نيز با استفاده از Flash به جاي ديسک سخت استفاده شد. قابليت ارتباط پيشرفته در اين شرايط مودم دروني و مجموعه استاندارد، موازي و PS/? در لپ تاپ سازگار IBM-PC عرضه شد. توسعه آداپتور از ???? عملي شد و USB از ???? رشد يافت. Wife به آساني با ابزار جانبي استفاده خواهد شد. چند لپ تاپ در مودم بي‌سيم پهناي باند ?G ارزيابي شد لپ تاپ مدرن با ويژگي ?? اينچ و يا ماتريس فعال داراي دقت نمايش ???×???? مي‌باشد. کارت pc قيمت توسعه استفاده شده اين نوع دسک تاپ درايو ?/? دارد و مي‌تواند مصرف کمتر توان را به همراه داشته باشد. تراشه‌هاي صوتي و تصويري نيز منسجم شدند. اين باعث محدوديت استفاده لپ تاپ شد. دو نوع فيلد براي افزايش ثابت تقاضاي سخت‌افزاري در نظر گرفته شد. کم کم به اين روش پردازنده‌هاي گرافيکي مانند Dell، E???? با يک نوع حرکت ATIM يا X???? وارد بازار شدند. اين نوع پردازنده‌ها بهتر از دسک تاپ هستند اين عامل بهينه سازي استفاده کمتر توان است.چندين پردازنده لپ تاپ از سوي Intel معرفي شد و آن‌ها برگرفته از mad و VIA مي‌باشند. موتورولا و IBM تراشه‌هايي براي PC لپ تاپ توليد کردند. در کل اين پردازنده‌ها مي‌توانند توان کمتري از ديگر عناصر داشته باشند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 257
+ نوشته شده در دوشنبه 14 فروردين 1391ساعت 7:47 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

پردازنده لپ تاپ سريع:مغز كامپيوتر كه برنامه‌هاي آي پد در يک کلام دستگاه فوق العاده اي براي تماشاي تصاوير hd است و از آن بهتر، خواندن کتاب الکترونيکي روي صفحه نمايش آن زير نور آفتاب است که از آساني دست کمي از مطالعه يک کتاب چاپي ندارد. آمار فروش آي پد گواهي بر اين مدعاست. تبلت اپل که فعلا تنها در بازار آمريکا به فروش مي رسد، در روز نخست عرضه، 700 هزار دستگاه فروخته است. اين در حالي است که خوش بين ترين کارشناسان فروش 200 تا 300 هزار دستگاه آي پد در روزهاي نخست فروش را تخمين زده بودند. در اين گزارش به 10 ويژگي مهم و قابل توجه آي پد نگاهي مي اندازيم. شما را اجرا مي‌كند و قادر است ميليون‌ها محاسبه را در يك ثانيه انجام دهد. شما الزاما نبايد سريع‌ترين پردازنده موجود را روي لپ‌تاپ خود داشته باشيد، اما انتخاب آخرين فناوري موجود به معناي آن است كه مي‌توانيد نرم‌افزارهاي خود را سريع‌تر اجرا كرده و در عين حال براي مدت بيشتري از ابزار خود استفاده كنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 194
+ نوشته شده در پنجشنبه 17 فروردين 1391ساعت 10:00 توسط لپ تاپ

لپ تاپ تعمیر

همچنين تنوع رنگ ها لوازم کامپيوتر در کيف هاي لپ آيا مي دانيد چه راهکارهايي جهت جلوگيري از بروز هر گونه مشکل در باطري لپ تاپ ها وجود دارد ؟ اطري لپ تاپ :باطري لپ تاپ يکي از مهمترين بخشهاي اصلي هر لپ تاپ مي باشد چراکه با نبود باطري و يا خراب بودن باطري ،عملا لپ تاپ بعنوان کامپيوتر همراه معنايي نخواهد داشت چراکه لپ تاپ يا روشن نمي شود و يا خيلي سريعتر از آنچه که فکر ميکنيم خاموش خواهد شد .تاپ به حد مطلوبي رسيده است در حال حاضر علاوه بر رنگ مشکي رنگ هاي شادي مانند قرمز ، سفيد و نارنجي از رنگ هاي موجود براي کيف لپ تاپ هستند . يکي ديگر از مشخصه هاي ظاهري کيف هاي لپ تاپ جنس اين کيف هاست . در حال حاضر جنس هاي مختلفي چون چرم ، پليمرهاي نايلوني ، برزنت و ... در بازار کيف لپ تاپ موجود است که هر کدام يک نوع از گروه هاي لپ تاپ را به خود اختصاص مي دهند .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 181
+ نوشته شده در جمعه 18 فروردين 1391ساعت 11:26 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

قبل از شروع این لپ تاپ نکات اساسی را به خاطر بسپاید:• بسیاری از این ارتقاء ها گار13نكته اساسي براي افزودن عمر مفيد باطري نوت بوك (لپ تاپ) : 1-به كوچك ترين فكر كنيد:اگر عمر طولاني باطري مدنظر شماست,در فكر لپتاپي با نمايشگر 17 اينچي و با پردازنده با سرعت بالا نباشيد,چرا كه لپتاپ شما حداكثر دو ساعت با باطري خود مدارا خواهد نمود.به هنگام خريد لپتاپ بيشتر به فكر انواعي از جمله انتی لپ تاپ شما را باطل می کنند.• بعضی از این ارتقاء ها می توانند به لپ تاپ شما آسیب برسانند.اگر شما از انجام چنین کاری احساس راحتی نمی کنید آن را به یک شخص حرفه ای واگذار کنید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 195
+ نوشته شده در شنبه 19 فروردين 1391ساعت 15:05 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

هنگامي که با لپ لپ تاپ اسکنر تاپ خود در حال کار هستينصب بدون CD می توانید پرینتر را با استفاده از گزینه ی add-printer خود سیستم عامل نصب نمایید. برای این کار، پرینتر باید در شبکه موجود باشد، و همچنین تنظیمات بی سیم آن باید به طور صحیح اعمال شده باشد.د، شما تمايل داريد که هر چه بيشتر برنامه و پنجرهاي پوشه ها را باز نگه داريد و آنها را در حال کار داشته باشيد. اما بايد توجه کنيد که تمام اين برنامه ها و پنجره ها به عبارتي بخش شخصي خود را از حافظه RAM لپ تاپ شما اشغال مي کند و سيستم عامل ويندوز نيز هيچ محدوديتي را براي دسترسي آنها به حافظه رم در نظر نميگيرد. در ضمن علاوه بر اين، ويندوز به برنامه ها اجازه ميدهد از هارد ديسک شما تحت عنوان سرويس virtual memory يا paging file خود براي نگه داشتن اضافه حجم مورد نياز استفاده کند. همانطور که ميدانيد، سرعت دسترسي به اطلاعات بر روي ديسک سخت کمتر از حافظه رم است، پس هر چيزي که درون رم ذخيره شود به طور معمول سريعتر از جابجايي و ذخيره دائم اطلاعات بر روي هارد ديسک شما مي باشد و استفاده از ديسک سخت هم يعني کاهش سرعت. ولي خوب، ويندوز از اين سرويس استفاده ميکند تا اجراي برنامه ها کمي سريعتر و آزادانه تر باشد و احيانا کمبود حافظه اي براي سيستم شما پيش نيايد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 182
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1391ساعت 9:57 توسط لپ تاپ

لپ تاپ تعمیر

هاد‌ديسك:انباره‌ لپ تاپ رنگي اي كه به‌صورت فيزيك شما همنین می توانید نام و پسورد شبکه را در صفحات وب تنظیمات Router بیابید. به صورت که یک مرورگر را باز کرده و IP آدرس Router‌ را در آن وارد می کنید. می توانید IP‌ پیش فرض را در دفترچه Router پیدا کنید. اما برخی از آدرسهای IP معمول به این شرح می باشند:ي تمام فايل‌ها و برنامه‌هاي شما را در داخل خود نگهداري مي‌كند. ظرفيت هارد ديسك بر حسب گيگابايت (GB) يا ترابايت (TB) اندازه‌گيري مي‌شود. به‌عنوان يك راهنماي خام، مي‌توانيد تصور كنيد كه 250 گيگابايت فضاي كافي براي ذخيره‌سازي بيش از 60000 موسيقي يا عكس با كيفيت بالا را در اختيار شما قرار مي‌دهد. از سوي ديگر، بايد توجه داشته باشيد كه خود سيستم عامل و برنامه‌هاي مورد استفاده شما نيز مقدار قابل توجهي از فضاي هارد ديسك لپ‌تاپ‌تان را اشغال خواهند كرد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 198
+ نوشته شده در دوشنبه 21 فروردين 1391ساعت 10:28 توسط لپ تاپ

اين روزها بيش از لپ تاپ سه بعدي 70% کاربران از وضعيت ابزارآلات را به دست می گیریم و اقدام به انجام ٨ ارتقاء متداول (نه چندان متداول) لپ تاپ می کنیم، در بعضی موارد، دستگاه تحت آزمایش خود - یک Dell Inspiron E1505 و یک Dell Inspiron E6000 - را تا رسیدن به ساختار اصلی قطعه قطعه می کنیم. ما نمی توانیم توضیح مراحل گام به گام و دستورات جدا سازی قطعات و باز کردن آنها را به طور کامل در این مقاله بگنجانیم ، اما ما می توانیم برای کمک به شما در هر فرآیند نکاتی را ارائه کنیم.باطري لپ تاپ خود ( باطري لپ تاپ ) ناراضي هستند ...آيا مي دانيد چه عواملي باعث بروز مشکلاتي از قبيل تخليه سريع ويا عدم توانايي شارژ کامل باطري توسط لپ تاپ ( لپ تاپ ) مي شود ؟
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 148
+ نوشته شده در سه شنبه 22 فروردين 1391ساعت 9:28 توسط لپ تاپ

بهینه سازی لپ تاپ

به صفحه Perf لپ تاپ جيبي ormance برويد. در صفmsc را تايپ و تاييد کنيد. راه ديگر اين است که بر روي پارتيشن NTFS خود ( اين سيستم فقط روي اين نوع سيستم FAT کارايي دارد) کليک راست و Properties را انتخاب کنيد. در بخش General مي توانيد تيک چک باکس Allow Indexing Service to index this disk for fast file searching در انتهاي صفحه را برداريد و تاييد کنيد. ممکن است غير فعال کردن اين سرويس چند دقيقه اي نيز طول بکشد که بستگي به سرعت سيستم شما دارد. همچنين در بخش سرويس هاي فعال ويندوز مطمئن شويد که Indexing Services background غير فعال شده باشد (در بالا دسترسي به اين پنجره توضيح داده شد)حه نشان داده شده زير، شما در بخش زيرين دياگرام هاي پروسسور، ميتوانيد page file usage را مشاهده کنيد. براي مثال اين کامپيوتر 3 گيگابايت رم دارد ( به بخش Physical Memory توجه کنيد) و همچنين حدود 4 گيابايت حافظه مجازي بروي هارد ديسک ( در بخش Commit Charge مقدار Limit منهاي حافظه فيزيکي، مقدار مجازي را مي دهد). با اين وجود، شما ميتوانيد مشاهده کنيد که مقدار زيادي از رم شما حدود 2 گيگابايت و همچنين 3 گيگابايت از حافظه مجازي شما مهياست و استفاده نمي شود. توجه داشته باشيم که بازده و پرفورمانس ممکن است با مشکلات و خطاهاي موجود در رم، ضربه نبيند، گرچه باز کردن و استفاده زياد از برنامه هاي مختلف و دسترسي آنها به رم، خطاهاي رم را افزايش ميدهد و بازده کاري شما را پايين مي آورد و همچنين فشار مضاعفي را به سي پي يو، هارد و رم مي آورد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 175
+ نوشته شده در چهارشنبه 23 فروردين 1391ساعت 10:26 توسط لپ تاپ

لپ تاپ تعمیر

توجه داشته باش لپ تاپ ید که هر لپ تاپ. سنگين تر از پيش بيني ها750 رم براي يک تبلت، وزن پاييني است، بخصوص وقتي آن را با وزن مک بوک اير يک کيلو و 750 گرمي مقايسه مي کنيد که آن هم در رده لپ تاپ هاي بسيار سبک قرار دارد. اما وقتي اولين بار آي پد را به دست بگيريد، با دیگری تفاوت می کند : حتی دستگاههای خریداری شده از یک فروشنده می تواند طرحهای متفاوتی داشته باشد و در نتیجه روشهای جدا سازی قطعات آنها به طور گسترده ای با هم فرق دارد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 202
+ نوشته شده در پنجشنبه 24 فروردين 1391ساعت 9:38 توسط لپ تاپ

واردات لپ تاپ

CPU: Intel Cor لوازم اداري e Solo 1.2 GHzRAM : 512 MB DDR 2Hاگر شما از آن دسته افراد باشيد که به دليل فراموشي جا و مکان فايلها و پوشه هايتان، نياز به سرويس سرچ کردن باشيد و اين کار به کار روزمره شما تبديل شده باشد، اين سرويس با نقطه گذاري مکان هاي خاص به شما کمک شاياني مي کند. اما در عوض Indexing Service باعث کاهش سرعت سيستم شما بدليل دائمي بودن کارش و درگيري پروسسور شما و همچنين اشغال بخشي از حافظه سيستم شما و در نهايت کاهش بازده کاري ميشود. براي دسترسي به تنظيمات اين سرويس از منوي استارت ، گزينه Run را اجرا کنيد و دستور services.DD : 30 GBکه این مدل دارای بلوتوث ، وای فای و دوربین نیز می باشد . پس می بینیم که در این رده بیشتر از اینکه در نگاه اول به چشم می آید امکانات فراوان گنجانده شده که البته در حد یک رفع نیاز ضروری در جائیکه امکان حمل یک لپ تاپ معولیرا نداریم بسیار کارامد می نماید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 207
+ نوشته شده در جمعه 25 فروردين 1391ساعت 11:23 توسط لپ تاپ

لپ تاپ زيبا

متاسفانه، لپ تاپ سه بعدي در برخی موارد پسورد شبکه بی سیم نشان داده نمی شود، به همین دلیل اگرمتاسفانه، در برخی موارد پسورد شبکه بی سیم نشان داده نمی شود، به همین دلیل اگر واقعا نمی توانید آنرا بخاطر بیاورید با آنرا تغییر دهید و به تمام اعضای روی شبکه اطلاع بدهید تا با پسورد جدید دوباره به شبکه متصل شوند. واقعا نمی توانید آنرا بخاطر بیاورید با آنرا تغییر دهید و به تمام اعضای روی شبکه اطلاع بدهید تا با پسورد جدید دوباره به شبکه متصل شوند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 194
+ نوشته شده در شنبه 26 فروردين 1391ساعت 19:59 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

(به انگلي لوازم کامپيوتر سي: لپ تاپ ) به راياانتخاب لپ‌تاپي كه با نيازهاي شما انطباق داشته باشد، تنها به پيدا كردن مدلي با مشخصات مناسب كه با قيمت مناسبي ارايه مي‌شود، محدود نخواهد شد. برخلاف يك PC دسكتاپ، شما نمي‌توانيد به آساني نمايشگر يا صفحه‌كليد لپ‌تاپ خود را تغيير دهيد و به همين دليل بهترين روش اين است كه از ابتدا نمونه خوب هر يك از اين مولفه‌ها را انتخاب كنيد. اگر اين شانس را به‌دست آورديد، به فروشگاه‌هاي ارايه كننده لپ‌تاپ‌ها رفته و آن‌ها را از نزديك آزمايش كنيد. ما در اين مقاله به شما نشان خواهيم داد كه يك لپ‌تاپ از چه اجزايي تشكيل شده است. اين بازار تركيبي از قطعات مختلف با كيفيت بالا است كه با طراحي انديشمندانه‌اي در كنار يكديگر قرار گرفته‌اند. مولفه‌هاي اصلي كه در هنگام انتخاب يك لپ‌تاپ بايد به آن‌ها توجه داشته باشيد عبارتند از:نه همراه، کوچک و نسبتاً سبک گفته مي‌شود. وزن آن معمولاً بين ? تا ? کيلو است که به اندازه و مواد مصرف شده در ساخت آن بستگي دارد. اين رايانه کوچک‌تر از رايانه‌هاي روميزي است و مي‌تواند با يک باتري کارکند و يا از يک آداپتور AC/DC خارجي تغذيه شود. بسياري از آن‌ها چند سلول ? ولت دارند که در اجراي عملکرد ساعت و ديگر فرآيندها در هنگام قطع برق مفيد است. لپ‌تاپ‌ها به طور کلي داراي همان اجزايي هستند که در يک رايانه روميزي وجود دارد ولي با اين تفاوت که تا جاي ممکن از وزن و اندازه آنها کاسته شده‌است. لپ‌تاپ‌ها داراي صفحه نمايش بلور مايع هستند و چند طرح حافظه درآن‌ها براي RAM در نظر گرفته شده‌است. لپ‌تاپ‌ها داراي يک صفحه کليد سرخود هستند و يک ماوس نيز روي صفحه زيرين آنها وجود دارد ولي مي‌توان صفحه‌کليد و ماوس خارجي و جداگانه نيز به آنها متصل کرد.محتويات [نهفتن]
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 212
+ نوشته شده در يکشنبه 27 فروردين 1391ساعت 21:36 توسط لپ تاپ

لپ تاپ اسکنر

دو راه وج لپ تاپ اسکنر ود دارد تا اطمینان یابید که پرینترتان (یا هر وسیله ی دیگری) ه امروزه شرکت هاي زيادي در دنيا در حال توليد لپ تاپ هستند که سايت هايي وجود دارند و به رتبه بندي مدل هاي مختلف پرداخته اند . در نظر داشته باشيد براي افزايش عمر لپ تاپ خود مي توانيد از تخت فن که در زير لپ تاپ قرار مي گيرد استفاده نماييد تا از بالا رفتن بيش از حد دماي لپ تاپ جلو گيري نماييد.مواره یک IP آدرس یکسان کسب کند. اولین راه اینست که از طریق کنترل پنل پرینتر یا از طریق مرورگر وب یک IP آدرس Static برای پرینترتان تعیین کنید . سعی کنید IP آدرسی را انتخاب کنید که بسیار پایین تر یا بالاتر از محدوده ی آدرس دهی Router تان برای DHCP‌ باشد. بهتر است بازه ی آدرس دهیتان را محدود کنید. همچنین IP آدرس های Static تان را برای مراجعات بعدی در جایی یادداشت کنید، زیرا این آدرس ها را در جدولDHCP‌ تان نخواهید یافت.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 193
+ نوشته شده در دوشنبه 28 فروردين 1391ساعت 6:37 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

البته به لپ تاپ راحت برندهای تولید کننده لپ تاپ میبایست یک برند کاملا متفاوت با مدتي است که بازار نت بوک چه در داخل و چه در ساير نقاط دنيا رونق خوبي يافته است که دليل آن را مي توان، به پوشش گستره ي نياز بسياري از کاربران توسط اين محصولات ربط داد. عمليات هاي سبک، استفاده از اينترنت، تهيه و ويرايش اسناد آفيس، پخش موسيقي و فيلم از کاربرد هاي مهمي است که بيش تر کاربران با آن ها سر وکار دارندبقیه چه از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری و چه از لحاظ قیمتی اضافه کرد و آن چیزی نیست مگر لپ تاپ های بسیار زیبای iMac از کمپانی Apple که دارای سیستم عامل Mac OSx میباشند که از زمین تا آسمان با ویندوز تفاوت دارد و اگر به سرتان زد از این مدل ها خرید کنید حتما یک بار این سیستم عامل را امتحان کنید(البته جدیدا قرار است امکان نصب ویندوز بر روی Mac هم فراهم شود) از لحاظ قیمتی نیز این لپ تاپ ها با سایرین تفاوت عمده دارند جائیکه قیمت آنها از دو میلیون تومان شروع می شود.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 190
+ نوشته شده در سه شنبه 29 فروردين 1391ساعت 22:01 توسط لپ تاپ

مدل های جدید لپ تاپ

اينچ بالا لپ تاپ جيبي ي مانيتور تنها به وزن و مصر7. بازتاب نور محيطديدن تصاوير ويديويي روي آي پد، يکي از بهترين قسمت هاي کار با اين تبلت است، اما بايد با انعکاس تصاوير روي نمايشگر آن بسازيد. انعکاس نور محيط هنگام ايميل زدن و مرور در وب زياد دست و پاگير نيست، اما هنگام تماشاي فيلم و بخصوص در صحنه هاي تاريک، تو چشم مي زند.ف باتري و دشواري حمل و نقل اضافه مي كند . اغلب انتخاب اينچ 14 براي صفحه نمايش كافي است . - در مورد هارد لپ تاپ،rpm كمتر در هارد لپ تاپ به معني مصرف كمتر منبع انرژي باتري است
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 229
+ نوشته شده در چهارشنبه 30 فروردين 1391ساعت 22:21 توسط لپ تاپ

لوازم اداري زيبا

نکته فو لپ تاپ همه کاره ری: از سیستم اسکنر Crucial برای پیدا کردن نوع ماژول Rاستفاده نادرست از باطري لپ تاپ از قبيل استفاده مستقيم از برق (ارتباط مستقيم آداپتور با دستگاه ) و يا شارژ نکردن باطري لپ تاپ به صورت کامل (مکرر) با عث از بين رفتن و کوتاه شدن عمر باطري لپ تاپ مي شود . ( ضمنا باطري لپ تاپ ها قابل تعمير مي باشند ) AM ی که شما به آن نیاز دارید استفاده کنید.شما می توانید ماژول های قدیمی را با ماژول های جدید ترکیب کنید ویا اتطباق دهید، اما بعضی از سیستم ها ، اگر یک جفت منطبق از واحدهای DIMM همسان را روی آنها نصب کنید، عملکرد بهتری از خود نشان می دهند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 211
+ نوشته شده در پنجشنبه 31 فروردين 1391ساعت 10:48 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

سخن آخر نت بوک L لپ تاپ سه بعدي G X 140 محصولي مناسب از شرکت LG است. قدرت پردازشي و توان بات. سنگين تر از پيش بيني ها750 رم براي يک تبلت، وزن پاييني است، بخصوص وقتي آن را با وزن مک بوک اير يک کيلو و 750 گرمي مقايسه مي کنيد که آن هم در رده لپ تاپ هاي بسيار سبک قرار دارد. اما وقتي اولين بار آي پد را به دست بگيريد،ري آن به خوبي مي تواند نياز هاي سبک و تا حدودي سنگين را پاسخگو باشد. اما نکته جالب توجه در رابطه با نت بوکهاي LG پشتيباني شرکت توسعه وتجارت رايانه با عنوان نام تجاري گارانتي ديجيتال است،ميتوان پيش بيني کرد مارک تجاري LG به پشتوانه اين گارانتي حرفهاي زيادي براي گفتن در بازار پرهياهوي لپ تاپ ايران داشته باشد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 191
+ نوشته شده در جمعه 1 ارديبهشت 1391ساعت 13:40 توسط لپ تاپ

بهینه سازی لپ تاپ

کيف ل لپ تاپ اسکنر پ تاپ مهمتر از خود لپ تاپخسخن آخر نت بوک LG X 140 محصولي مناسب از شرکت LG است. قدرت پردازشي و توان باتري آن به خوبي مي تواند نياز هاي سبک و تا حدودي سنگين را پاسخگو باشد. اما نکته جالب توجه در رابطه با نت بوکهاي LG پشتيباني شرکت توسعه وتجارت رايانه با عنوان نام تجاري گارانتي ديجيتال است،ميتوان پيش بيني کرد مارک تجاري LG به پشتوانه اين گارانتي حرفهاي زيادي براي گفتن در بازار پرهياهوي لپ تاپ ايران داشته باشد.ريد کيف لپ تاپ به دليل بازار متنوعي که دارد بسيار هيجان انگيز است يکي از مزيت هاي اصلي کيف لپ تاپ تو چشم بودن آن است ، بعد از لپ تاپ يا حتي قبل از آن کيف لپ تاپ جلب توجه مي کند از همين رو شايد اهميتش از لپ تاپ هم بيش تر باشد !
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 202
+ نوشته شده در يکشنبه 3 ارديبهشت 1391ساعت 19:57 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

در پايان بايد لپ تاپ رنگي ليزري گفت اگر از خود کيف لپ تاپ به خوبي محافظت نشو به احتمال زیاد، درایو به یک صفحه مسطح کشویی متصل است.پیچ هایی که درایو را در صفحه ی کشویی نگه می دارند را باز کنید و درایو را بیرون بکشید. درایو جدید را در جایی که درایو قدیم قرار گرفته بود بگذارید و همه ی پیچ ها را در جهت معکوس جا بیندازید.د بعد از مدتي خود تبديل به دشمن لپ تاپ مي شود اين نوع کيف ها بايد به صورت مرتب تميز شوند چون اگر گرد و غبار در محفظه هاي آن جمع شود باعث بروز مشکلاتي براي لپ تاپ خواهد شد. در حال حاضر کيف هاي لپ تاپ با قيمتي حدود 15 هزار تومان تا 200 هزار تومان به فروش مي رسند که هر کدام خصوصيات خاص خود را دارند . سعي کنيد کيف را با گارانتي خريداري کنيد تا بعداً دچار مشکل نشويد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 203
+ نوشته شده در دوشنبه 4 ارديبهشت 1391ساعت 22:54 توسط لپ تاپ

لوازم دفتر

صفحه نمايش:نما لپ تاپ اسکنر يشگر لپ‌تاپ بايد به اندازه كافي بزرگ باشد تا بتوانيد به‌راحتيتوجه: فشار آوردن به سطح مانيتور با انگشت و ناخن و همچنين استفاده از دستمال‌هاي پلاستيکي مي‌تواند به مانيتور صدمه بزندتوجه: هرگز آب را به طور مستقيم به سمت لپ تاپ اسپري نکنيد.اگر درايو سي‌دي و دي‌وي‌دي شما داراي سيني باز شونده‌است، از کمپرسور يا اسپري هواي فشرده شده براي تميز کردن آن استفاده کنيد. از آن استفاده كنيد. با اين‌حال، وزن در اين‌جا يك عامل تعيين كننده به شمار مي‌آيد و به همين دليل بهتر است كوچك‌ترين صفحه نمايشي كه براي نيازهاي شما مناسب است را انتخاب كنيد. اگر مي‌خواهيد به تماشاي فيلم و عكس بپردازيد يا بازي‌هاي كامپيوتري را اجرا كنيد، بهتر است به سراغ مدلي با يك نمايشگر Super-TFT برويد كه يك پوشش براق دارد، زيرا اين نوع نمايشگر‌ها براي كاربردهاي سرگرمي بسيار بهتر هستند. اما اگر مي‌خواهيد براي مدت زياد و در شرايط مختلف از لپ‌تاپ خود براي كاربردهايي نظير تايپ، طراحي و... استفاده كنيد، بهتر است مدلي با يك نمايشگر مات را انتخاب كنيد. به اين ترتيب، شرايط نوري محل كار كمتر چشمان شما را خسته خواهد كرد زيرا صفحه نمايش نور محيط را به سمت شما منعكس نمي‌كند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 206
+ نوشته شده در شنبه 9 ارديبهشت 1391ساعت 0:23 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سريع

يکي از بهتري لپ تاپ سه بعدي ن بخش هاي اين نت بوک قدرت و توانايي باتري آن است. ب- لپ تاپ برای مدیران مایه دار! : بدون شک Dell XPS M2010 با وزنی معادل هشت کیلو و نیم! و مشخصاتی که کمتر کامپیوتر دسک تاپی به آن میرسد و قیمتی که بسیار بسیار گران است (آنقدر گران که من هم نمی دانم چقدر است!)راي تست اين باتري 6 سلولي از يک فيلم با استاندارد x264 استفاده کرديم و روشنايي تصوير را در 50 درصد و حجم صدا را 30 درصد تنظيم کرديم. اين نت بوک توانست بيش از 6 ساعت دوام بياورد که زمان بسيار خوبي براي يک نت بوک محسوب مي شود.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 205
+ نوشته شده در يکشنبه 10 ارديبهشت 1391ساعت 21:52 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

پرینتر لپ تاپ زيبا های بی سیم محبوبیت روز افزونی کسب کرده اند زیرا به راحتی می همچنین با رعایت این نکات ایرادات احتمالی را از بین ببرید: پرینتر را در محدوده ی Router وایرلس یا Repeater‌ قرار دهید. توجه داشته باشید که اشیا ئ فلزی مانند تیر آهن های به کار رفته در ساختمان یا حتی درها،دیوارها و پنجره ها می تواند از قدرت سیگنال وایرلس شما بکاهد. اگر سیگنال وایرلس شما ضعیف است یا پرش دارد، پرینترتان را به Router‌ وایرلس نزدیکتر کنید و سعی کنید تا جایی که امکانش هست بین آنها مانعی وجود نداشته باشد.توان آنها را Share کرد و از هر مکانی که تحت پوشش شبکه ی وایرلس باشد می توان از آنها استفاده کرد. در صورتی که از جزئیات شبکه ی بیسیم نیز اطلاع داشته باشید نصب پرینترهای بیسیم کار بسیار آسانی خواهد بود. به کمک این مقاله گام به گام پیش بروید و اگر اختلالی در فرآیند نصب برای شما ایجاد شد از نکات کلیدی ذکر شده که در ادامه خواهند آمد بهره ببرید تا پرینترتان به آسانی نصب شود.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 204
+ نوشته شده در چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391ساعت 23:29 توسط لپ تاپ

لپ تاپ اسکنر

ابزار مر لوازم دفتر بوطه [ويرايش] لپ تاپ ها مي‌توانند هاد‌ديسك:انباره‌اي كه به‌صورت فيزيكي تمام فايل‌ها و برنامه‌هاي شما را در داخل خود نگهداري مي‌كند. ظرفيت هارد ديسك بر حسب گيگابايت (GB) يا ترابايت (TB) اندازه‌گيري مي‌شود. به‌عنوان يك راهنماي خام، مي‌توانيد تصور كنيد كه 250 گيگابايت فضاي كافي براي ذخيره‌سازي بيش از 60000 موسيقي يا عكس با كيفيت بالا را در اختيار شما قرار مي‌دهد. از سوي ديگر، بايد توجه داشته باشيد كه خود سيستم عامل و برنامه‌هاي مورد استفاده شما نيز مقدار قابل توجهي از فضاي هارد ديسك لپ‌تاپ‌تان را اشغال خواهند كرد.بر يک طيف محاسباتي بين ابزار پرتابل قرار گيرند. نقطه استفاده آن مانند نرم‌افزار دسک تاپ است ولي نمي‌تواند محاسبات متحرک را انجام دهد. ديگر نقاط طيف عبارتند از: رايانه‌هاي پرتابل: اين‌ها به آساني حرکت مي‌کنند و نمي‌توانند هنگام حمل استفاده شوند. زيرا به توان AC نياز دارند. رايج‌ترين آنها osbornel مي‌باشد که مي‌تواند نرم‌افزار دسک‌تاپ را راه اندازي کند ولي حامي محاسبه متحرک نمي‌باشد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 199
+ نوشته شده در جمعه 15 ارديبهشت 1391ساعت 18:26 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

(به انگليسي: لپ تاپ رنگي لپ تاپ ) به- لپ تاپ کار راه بنداز کوچولو : در اینجا بر عکس بقیه قسمت ها آنچنان تنوعی نداریم و آنچه که من از بازار میدانم این مدل محدود به دو مدل وایوی سونی و یک مدل Asus میشود که سونی ها عبارتند از Vaio VGN- UX17 و UX19 که از لحاظ ظاهری تفاوت چندانی با هم نمی کنند و قیمت آتها هم از یک میلیون و ششصد هزار تومان شرو ع می شود و مدل ASUS هم R2H نام دارد که خود Asus به آن لقب رايانه همراه، کوچک و نسبتاً سبک گفته مي‌شود. وزن آن معمولاً بين ? تا ? کيلو است که به اندازه و مواد مصرف شده در ساخت آن بستگي دارد. اين رايانه کوچک‌تر از رايانه‌هاي روميزي است و مي‌تواند با يک باتري کارکند و يا از يک آداپتور AC/DC خارجي تغذيه شود. بسياري از آن‌ها چند سلول ? ولت دارند که در اجراي عملکرد ساعت و ديگر فرآيندها در هنگام قطع برق مفيد است. لپ‌تاپ‌ها به طور کلي داراي همان اجزايي هستند که در يک رايانه روميزي وجود دارد ولي با اين تفاوت که تا جاي ممکن از وزن و اندازه آنها کاسته شده‌است. لپ‌تاپ‌ها داراي صفحه نمايش بلور مايع هستند و چند طرح حافظه درآن‌ها براي RAM در نظر گرفته شده‌است. لپ‌تاپ‌ها داراي يک صفحه کليد سرخود هستند و يک ماوس نيز روي صفحه زيرين آنها وجود دارد ولي مي‌توان صفحه‌کليد و ماوس خارجي و جداگانه نيز به آنها متصل کرد.محتويات [نهفتن]
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 235
+ نوشته شده در پنجشنبه 28 ارديبهشت 1391ساعت 0:47 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

كليدهاي لپ تاپ راحت دسترسي سريع:اكثر لپ‌تاپ‌ها داراي يك سري كليد... نکته مهمي که اينجاست اين است که بسياري از برنامه ها در ليست Add or Remove Programs نيستند بنابراين بايد آنها اگر در پوشه all programs نبودند، در پوشه program files شناسايي و بصورت دستي حذف کنيد. يک سري برنامه هاي ديگر هم هستند که هيچ گزينه اي براي uninstall کردن آنها وجود ندارد و يا شما بايد قسمت هاي ديگر نرم افزار که ممکن است به دلايلي قبلا حذف کرديد براي حذف کردنشان داشته باشيد. براي اين کار مي توانيد از نرم افزارهاي استفاده کنيد. در قسمت بالاي صفحه‌كليد خود هستند كه به شما امكان مي‌دهند برنامه‌هاي مورد علاقه خود مانند كلاينت ايميل يا مرورگر اينترنت را بلافاصله اجرا كنيد. در اغلب موارد، شما مي‌توانيد اين كليد‌ها را بر اساس نيازهاي خودتان پيكربندي كنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 200
+ نوشته شده در پنجشنبه 28 ارديبهشت 1391ساعت 19:08 توسط لپ تاپ

اسکنر لپ تاپ

گونه‌ لپ تاپ سه بعدي هايي از لپتاپ.اين ‌نوع از لپتاپ‌ها اندازه بسيار کوچکي دابه نام Centrino خوانده مي شود كه در ايران به نام Centrino معروف شده اند.اين گروه داراي حافظه داخلي از 1MB تا 2048K يعني 2MB مي باشد كه باعث افزايش قدرت پردازش آنها مي شود و سرعت گذرگاه 400MHz دارند. با توليد اين پردازنده ها كه در چند گروه توليد مي شوند، وزن نوت بوكها به علت حذف سيستم هاي خنك كننده بزرگ قبلي، كاهش چشمگيري داشت.رند و در نتيجه سيارتر از گونه‌هاي ديگر به حساب مي‌آيند. اندازه‌ آنها مانند PDA است و نوت‌بوک نيز خوانده مي‌شوند و مي‌توان آنها را روي زانو گذاشته و از آنها استفاده کرد. با اين وجود در درايو سخت مي‌تواند حرارت را توليد کند که عامل آسيب خواهد بود. به علت اندازه کوچک، آن‌ها ترکيبي از صفحه نمايش cm?? براي کاربرها خواهند بود. آن‌ها مي‌توانند صفحه کليد مينياتوري و رابط موس داشته باشند. آن‌ها عملکرد ضعيف دارند و مولفه‌هاي پرانرژي هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 193
+ نوشته شده در شنبه 30 ارديبهشت 1391ساعت 21:25 توسط لپ تاپ

لپ تاپ راحت

قبل از شروع این نک لپ تاپ ات اساسی را به خاطر بسپتوجه: فشار آوردن به سطح مانيتور با انگشت و ناخن و همچنين استفاده از دستمال‌هاي پلاستيکي مي‌تواند به مانيتور صدمه بزندتوجه: هرگز آب را به طور مستقيم به سمت لپ تاپ اسپري نکنيد.اگر درايو سي‌دي و دي‌وي‌دي شما داراي سيني باز شونده‌است، از کمپرسور يا اسپري هواي فشرده شده براي تميز کردن آن استفاده کنيد.اید:• بسیاری از این ارتقاء ها گارانتی لپ تاپ شما را باطل می کنند.• بعضی از این ارتقاء ها می توانند به لپ تاپ شما آسیب برسانند.اگر شما از انجام چنین کاری احساس راحتی نمی کنید آن را به یک شخص حرفه ای واگذار کنید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 201
+ نوشته شده در سه شنبه 2 خرداد 1391ساعت 22:46 توسط لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

باتري:اگر قر لپ تاپ سريعار باشد با هر بار شارژ لپ‌تاپ خود تنها 30 د به احتمال زیاد، درایو به یک صفحه مسطح کشویی متصل است.پیچ هایی که درایو را در صفحه ی کشویی نگه می دارند را باز کنید و درایو را بیرون بکشید. درایو جدید را در جایی که درایو قدیم قرار گرفته بود بگذارید و همه ی پیچ ها را در جهت معکوس جا بیندازید.قيقه بتوانيد از آن استفاده كنيد، واقعا چقدر مي‌تواند براي شما مفيد باشد. در هنگام انتخاب، پيش از هر چيز مطمئن شويد كه عمر باتري ذكر شده توسط توليد‌كننده لپ‌تاپ مورد نظرتان را براي باتري استاندارد آن بررسي كرده‌ايد. بهتر است به دنبال مدلي با حداقل دو ساعت عمر باتري تحت شرايط عادي باشيد. اگر نياز داريد زمان بيشتري را دور از يك پريز برق كار كنيد، بهتر است باتري‌هايي با تعداد سلول‌هاي بيشتر را انتخاب كرده يا به سراغ لپ‌تاپ‌هايي برويد كه امكان نصب يك باتري ثانويه در محفظه درايو اپتيكال آن‌ها وجود دارد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 167
+ نوشته شده در شنبه 6 خرداد 1391ساعت 10:32 توسط لپ تاپ

لپ تاپ فکس

( هنگامی که RAM لپ تاپ زيبا در جای خود قرار دادید این مراحل را بالبته به برندهای تولید کننده لپ تاپ میبایست یک برند کاملا متفاوت با بقیه چه از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری و چه از لحاظ قیمتی اضافه کرد و آن چیزی نیست مگر لپ تاپ های بسیار زیبای iMac از کمپانی Apple که دارای سیستم عامل Mac OSx میباشند که از زمین تا آسمان با ویندوز تفاوت دارد و اگر به سرتان زد از این مدل ها خرید کنید حتما یک بار این سیستم عامل را امتحان کنید(البته جدیدا قرار است امکان نصب ویندوز بر روی Mac هم فراهم شود) از لحاظ قیمتی نیز این لپ تاپ ها با سایرین تفاوت عمده دارند جائیکه قیمت آنها از دو میلیون تومان شروع می شود.ه صورت معکوس انجام دهید.)برای جدا کردن یک ماژول RAM قدیمی، به آرامی گیرهای فلزی که هر دو سر را محکم می کنند بکشید تا جدا شوند.وقتی که رها شد باید با زاویه ای از جای خود بلند شود.به آرامی آن را مستقیماً بیرون بکشید. RAM جدید خود را به همان شیوه با زاویه قرار دهید تا به طور کامل در شکاف بشیند؛ سپس دوباره به آرامی آن را فشار دهید. گیره ها ی نگهدارنده به طور اتوماتیک چفت خواهند شد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 151
+ نوشته شده در شنبه 10 تير 1391ساعت 20:10 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

پیش ن لوازم کامپيوتر یاز ها با این پیش که اکثريت لپ تاپ‌ها در بازار توسط DMS ساخته مي‌شوند. ODM بيش از OEM اهميت دارد. يک لپ‌تاپ مدرن در اندازه متوسط ساخت شرکت ايچ‌پي که جايگزين مناسبي براي کامپيوترهاي روميزي به حساب مي‌آيد.با اين فرآيند جبران، سازندگان داراي خطوط محصول زيادي هستند مانند سخت‌افزار دروني، اين با افزايش چند شيار سخت‌افزار و چند قطعه عملي است. کاربرها مي‌توانند از سخت‌افزار رابط استفاده نمايند. با توجه به مولفه‌هاي سخت‌افزار، pcmia مي‌تواند عامل رشد استاندارد باشد. ديگر لپ تاپ‌ها که usb ندارند داراي آداپتور pcmcia مي‌باشند. آداپتور مدرن دو تا ? بخش ورودي USB داردفرض که شبکه شما بدون مشکل و در حال کار باشد، دو چیز را باید قبل از شروع نصب یک پرینتر بدانید، ابتدا اسم یا SSID شبکه ، سپس پسورد آن. (در صورت وجود که البته اکثر شبکه های بیسیم دارای پسورد هستند)
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 140
+ نوشته شده در يکشنبه 11 تير 1391ساعت 21:38 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

اگر لپ تاپ سه کاره سیستم عامل در جستجویش پرینتری نیافت،روش دیگر اینست که پرینتر را به عنوانMonitor: در اینجا صفحه های نمایش از 15.4 اینچ به بالا بیشتر به چشم می خورند چون همانگونه که میدانید رابطه میان اندازه صفحه نمایش و قیمت لپ تاپ یک رابطه معکوس است(هرچه کوچک تر گران تر). یک Local printer (معمولا از طریق USB) به سیستم اضافه کنید و سپس برای آن یک پورت TCP/IP استاندارد تعریف کنید. برای اینکار باید آدرس IP‌پرینتر یا نام وسیله را بدانید. در Mac OS X می توانید پرینتر به عنوان یک IP یعنی IP Printer اضافه کنید. همچنین در صورت نیاز به درایور پرینترها باید آنها را به صورت دستی دانلود کنید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 127
+ نوشته شده در يکشنبه 18 تير 1391ساعت 21:30 توسط لپ تاپ

مدرن ترین لپ تاپ

. از همين رو لپ تاپ رنگي ليزري معمولا بسياري از کاربران خريدن يک. از همين رو معمولا بسياري از کاربران خريدن يک نت بوک ارزان و سبک را به يک لپ تاپ گران تر و سنگين تر ترجيح مي دهند. اين بازار گسترده باعث شده است تا اخيرا بسياري از شرکت هاي توليد کننده ي قطعات کامپيوتري که سابقه ي ساخت لپ تاپ يا نت بوک را نداشته اند نيز براي به دست آوردن سهمي از اين بازار، دست به طراحي و ساخت نت بوک ها بزنند. از جمله ي اين شرکت ها مي توان به شرکت LG اشاره کرد که مدتي است به ساخت اين محصولات روي آورده اند. نت بوک ارزان و سبک را به يک لپ تاپ گران تر و سنگين تر ترجيح مي دهند. اين بازار گسترده باعث شده است تا اخيرا بسياري از شرکت هاي توليد کننده ي قطعات کامپيوتري که سابقه ي ساخت لپ تاپ يا نت بوک را نداشته اند نيز براي به دست آوردن سهمي از اين بازار، دست به طراحي و ساخت نت بوک ها بزنند. از جمله ي اين شرکت ها مي توان به شرکت LG اشاره کرد که مدتي است به ساخت اين محصولات روي آورده اند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 139
+ نوشته شده در سه شنبه 20 تير 1391ساعت 10:43 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي ليزري

همچنی لپ تاپ رنگي ن با رعایت این نکات ایرادات احتمالی ر• شما به مجموعه ای از آچارپیچ گوشتی های کوچک ، شامل انواع تخت ، Phillips و احتمالاًحتی Torx نیاز خواهید داشت.• هنگام باز کردن پیچ ها آنها را سازماندهی کنید. ما دوست داریم برای هر مرحله از کاپهای Dixie استفاده کنیم.برای مثال همچنانکه پیش می روید برای کمک به یاد آوری محل هر پیچ، روی یکی بنویسید : مونتاژ LCD و روی دیگری بنویسید : مونتاژ صفحه کلید و غیره.ا از بین ببرید: پرینتر را در محدوده ی Router وایرلس یا Repeater‌ قرار دهید. توجه داشته باشید که اشیا ئ فلزی مانند تیر آهن های به کار رفته در ساختمان یا حتی درها،دیوارها و پنجره ها می تواند از قدرت سیگنال وایرلس شما بکاهد. اگر سیگنال وایرلس شما ضعیف است یا پرش دارد، پرینترتان را به Router‌ وایرلس نزدیکتر کنید و سعی کنید تا جایی که امکانش هست بین آنها مانعی وجود نداشته باشد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 134
+ نوشته شده در جمعه 23 تير 1391ساعت 11:00 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي

آيا مي د لپ تاپ سه کاره انيد چه راهکارهايي جهت دیسک های سخت معمولاً از طریق یک پانل جانبی در داخل لپ تاپ شما قابل دسترسی هستند و بوسیله پیچ های در زیر محکم شده اند. آن پیچ ها را باز کنید و سپس درایو را از دستگاه به صورت کشویی خارج کنید.جلوگيري از بروز هر گونه مشکل در باطري لپ تاپ ها وجود دارد ؟ اطري لپ تاپ :باطري لپ تاپ يکي از مهمترين بخشهاي اصلي هر لپ تاپ مي باشد چراکه با نبود باطري و يا خراب بودن باطري ،عملا لپ تاپ بعنوان کامپيوتر همراه معنايي نخواهد داشت چراکه لپ تاپ يا روشن نمي شود و يا خيلي سريعتر از آنچه که فکر ميکنيم خاموش خواهد شد .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 161
+ نوشته شده در شنبه 24 تير 1391ساعت 21:01 توسط لپ تاپ

لوازم دفتر

توجه داش لپ تاپ اسکنر ته باشید که هر لپ تاپ با دیگری تفاوت می کند : حتی دستگاههای علاوه بر امواج حرارتي، امواج الکترو مغناطيسي که از دستگاههاي برقي منتشر مي شود نيز براي سلامت کاربران تاثير منفي دارد.13نكته اساسي براي افزودن عمر مفيد باطري لپ تاپ ( باطري لپ تاپ )پزشکان همچنين مي گويند اعتياد به نشستن در مقابل لپ تاپها علاوه بر اين که بر پوست صورت تاثير مي گذارد، در دراز مدت موجب کمردرد و آسيبهاي ستون فقرات نيز خواهد شد.خریداری شده از یک فروشنده می تواند طرحهای متفاوتی داشته باشد و در نتیجه روشهای جدا سازی قطعات آنها به طور گسترده ای با هم فرق دارد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 137
+ نوشته شده در يکشنبه 25 تير 1391ساعت 9:37 توسط لپ تاپ

سریع ترین لپ تاپ

CPU انجا لپ تاپ زيبا م محاسبات و توابع منطقي کاآن‌ها مي‌توانند از نوع USB و ديوار آتش باشند. بنابراين اين مسائل سازگاري در رسيدن به سخت‌افزار و ابزار جانبي مي‌توانند به راحتي حل شوند.قابليت ارتقاء [ويرايش]اين روند بسيار محدود است و اين به دليل فني و اقتصادي نمي‌باشد. از سال ???? هيچ نوع استانداردي براي لپ تاپ گزارش نشد. هر فروشنده از طرح اختصاصي استفاده مي‌کند و در نهايت مي‌توان به مولفه‌هايي دست يافت که در بخش رقابت قرار گرفته‌اند با چند مورد استثنا مي‌توان ديد که مولفه‌هاي لپ تاپ به ندرت مي‌توانند بين سازندگان مورد پذيرش قرار گيرند. آن‌ها در خطوط متفاوت توليد مورد توجه خاص هستند.مپيوتر را بر عهده دارد . اطلاعات خام را از ورودي مي گيرد ، پردازش مي کند و سپس به قسمتهاي خروجي ، مانند : مانيتور ، پرينترو … هدايت مي کند. براي سالهاي سال ، تنها CPU موجود در بازار ، CPU تک هسته اي بود. اما امروزه CPU دو هسته اي (dual-core ) ، سه هسته اي (triple- core ) و چهار هسته اي (quad-core ) نيز موجودند . Core 2 Due داراي دو هسته است که شرکت Intel بر روي desk top pc ، لپ تاپ اين نام را ثبت کرده است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 129
+ نوشته شده در سه شنبه 27 تير 1391ساعت 21:42 توسط لپ تاپ

بهینه سازی لپ تاپ

. سنگين تر از لپ تاپ اسکنر پيش بينيسلول يک قطعه بسيار ساده است که از دو الکترود (آنود و کاتود) ويک محلول الکتروليت تشکيل شده است. باطري ها از تعدادي از سلول هاي گالوانيکي تشکيل شده است.باطري ( باتري ) يک قطعه ذخيره سازي الکتريکي هست. همانطور که تغييرات شيميايي در باطري انجام مي شود، انرژي الکتريکي ذخيره و آزاد مي شد. در باطري هاي قابل شارژ اين فرايند مي تواند چندين بار تکرار شود. باطري ها صد در صد کارايي ندارند. مقداري از انرژي باطري در اثر گرما و فعاليت هاي شيميايي که در زمان شارژ و تخليه شارژ انجام مي دهد هدر مي رود. اگر شما 1000 وات از باطري استفاده کنيد، ممکن است 1200 وات يا بيشتر از باطري تخليه شود. ها750 رم براي يک تبلت، وزن پاييني است، بخصوص وقتي آن را با وزن مک بوک اير يک کيلو و 750 گرمي مقايسه مي کنيد که آن هم در رده لپ تاپ هاي بسيار سبک قرار دارد. اما وقتي اولين بار آي پد را به دست بگيريد،
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 154
+ نوشته شده در چهارشنبه 28 تير 1391ساعت 1:03 توسط لپ تاپ

لپ تاپ خطي

اگر لپ تاپ رنگي ليزري سیستم عامل در جستجویش پرینتری نیافت،روش دیگر اینسيکي از بهترين بخش هاي اين نت بوک قدرت و توانايي باتري آن است. براي تست اين باتري 6 سلولي از يک فيلم با استاندارد x264 استفاده کرديم و روشنايي تصوير را در 50 درصد و حجم صدا را 30 درصد تنظيم کرديم. اين نت بوک توانست بيش از 6 ساعت دوام بياورد که زمان بسيار خوبي براي يک نت بوک محسوب مي شود.ت که پرینتر را به عنوان یک Local printer (معمولا از طریق USB) به سیستم اضافه کنید و سپس برای آن یک پورت TCP/IP استاندارد تعریف کنید. برای اینکار باید آدرس IP‌پرینتر یا نام وسیله را بدانید. در Mac OS X می توانید پرینتر به عنوان یک IP یعنی IP Printer اضافه کنید. همچنین در صورت نیاز به درایور پرینترها باید آنها را به صورت دستی دانلود کنید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 145
+ نوشته شده در چهارشنبه 28 تير 1391ساعت 9:24 توسط لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

- لپ تاپ لپ تاپ راحت برای مدیران مایه دار! : بدون شک Dell XPS M2010 با وزنی معادل ه ز سوي ديگر بايد در نظر داشته باشيد که از کيف لپ تاپ فقط به عنوان يک محافظ لپ تاپ استفاده خواهيد کرد يا اينکه مي خواهيد وظيفه کيف شما را نيز بر دوش بکشيد ، در چنين شرايطي بايد سراغ کيف هايي برويد که از فضاي بيشتري برخوردارند . در اين نوع کيف ها هر وسيله جاي مخصوص به خود دارد از قبل دوربين عکاسي ، پخش کنندهاي موسيقي و ... اما بايد توجه داشته باشيد که بزرگ شدن کيف يعني سنگين تر شدن آن و نتيجه آن سخت تر حمل شدن آن خواهد بود .شت کیلو و نیم! و مشخصاتی که کمتر کامپیوتر دسک تاپی به آن میرسد و قیمتی که بسیار بسیار گران است (آنقدر گران که من هم نمی دانم چقدر است!)
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 144
+ نوشته شده در پنجشنبه 29 تير 1391ساعت 10:30 توسط لپ تاپ

لوازم اداري

توجه: مرا لپ تاپ همه کاره قب باشيد به جک‌هاي حساس بعضي از پورت‌ها از جمله پورت مودم‌ها صدمه گونه‌هايي از لپتاپ.اين ‌نوع از لپتاپ‌ها اندازه بسيار کوچکي دارند و در نتيجه سيارتر از گونه‌هاي ديگر به حساب مي‌آيند. اندازه‌ آنها مانند PDA است و نوت‌بوک نيز خوانده مي‌شوند و مي‌توان آنها را روي زانو گذاشته و از آنها استفاده کرد. با اين وجود در درايو سخت مي‌تواند حرارت را توليد کند که عامل آسيب خواهد بود. به علت اندازه کوچک، آن‌ها ترکيبي از صفحه نمايش cm?? براي کاربرها خواهند بود. آن‌ها مي‌توانند صفحه کليد مينياتوري و رابط موس داشته باشند. آن‌ها عملکرد ضعيف دارند و مولفه‌هاي پرانرژي هستند.وارد نکنيد.يک تکه دستمال نخي را با اسپري آب کمي نم‌دار کنيد و سطح صفحه کليد و مانيتور را تميز کنيد. براي تميز کردن پشت مانيتور هم از همين دستمال‌هاي نمدار استفاده کنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 104
+ نوشته شده در جمعه 30 تير 1391ساعت 12:18 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

لف) Vaio Sony : که لپ تاپ خطي معرف همه دوستان میباشد در بيشتر مواقع مشکلات باطري ها در لپ تاپ ها تخليه سريع شارژ مي باشد که مشکل مستقيما به سلول باطري لپ تاپ بر مي گردد و در بعضي از مواقع باطري لپ تاپ اصلا Detect نمي شود که مشکل از بورد باطري لپ تاپ مي باشد .. دارای کیفیت های بسیار بالا از لحاظ ساخت، قیمت های نسبتا بالا ، باتری های نه چندان خوب و بجز دو سه مدل بسیار گران هیچکدام کارت گرافیک جدا ندارند. شرکتهای عرضه کننده اصلی وایو در ایران عبارتند از : امرتات ،نقش ، رایانه همراه و دو سه شرکت نچندان مطرح دیگر .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 156
+ نوشته شده در شنبه 31 تير 1391ساعت 11:35 توسط لپ تاپ

لپ تاپ اسکنر

خروجي HDMI لپ تاپ : HDMI مخفف High Definition Muاين نوع تکنولوژي‌ها مي‌توانند برگرفته از درايو ديسک فلاپي باشند. در اين حالت درايو ديسک سخت که ظرفيت بالا دارد مي‌تواند اعتبار بالاتر را بدست آورد. کاربردها ذخيره‌ها را بر لپ تاپ انجام مي‌دهند. HDD ?/? يک واکنش نسبت به نيازهاي طراحان لپ تاپ بوده‌است. توليدات کم هزينه در اين مسير وارد بازار شدند. با فشار لپ تاپ‌ها اندازه به ?/? رسيد. يک لپ تاپ کودکانه (OLPC) نيز با استفاده از Flash به جاي ديسک سخت استفاده شد. قابليت ارتباط پيشرفته در اين شرايط مودم دروني و مجموعه استاندارد، موازي و PS/? در لپ تاپ سازگار IBM-PC عرضه شد. توسعه آداپتور از ???? عملي شد و USB از ???? رشد يافت. Wife به آساني با ابزار جانبي استفاده خواهد شد. چند لپ تاپ در مودم بي‌سيم پهناي باند ?G ارزيابي شد لپ تاپ مدرن با ويژگي ?? اينچ و يا ماتريس فعال داراي دقت نمايش ???×???? مي‌باشد. کارت pc قيمت توسعه استفاده شده اين نوع دسک تاپ درايو ?/? دارد و مي‌تواند مصرف کمتر توان را به همراه داشته باشد. تراشه‌هاي صوتي و تصويري نيز منسجم شدند. اين باعث محدوديت استفاده لپ تاپ شد. دو نوع فيلد براي افزايش ثابت تقاضاي سخت‌افزاري در نظر گرفته شد. کم کم به اين روش پردازنده‌هاي گرافيکي مانند Dell، E???? با يک نوع حرکت ATIM يا X???? وارد بازار شدند. اين نوع پردازنده‌ها بهتر از دسک تاپ هستند اين عامل بهينه سازي استفاده کمتر توان است.چندين پردازنده لپ تاپ از سوي Intel معرفي شد و آن‌ها برگرفته از mad و VIA مي‌باشند. موتورولا و IBM تراشه‌هايي براي PC لپ تاپ توليد کردند. در کل اين پردازنده‌ها مي‌توانند توان کمتري از ديگر عناصر داشته باشند.ltimedia Interface به معناي ابزار چند رسانه اي با عملکرد بالا است که عنوان نسل بعدي کابل هاي صوتي – تصويري رابه خود اختصاص داده است .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 153
+ نوشته شده در يکشنبه 1 مرداد 1391ساعت 18:36 توسط لپ تاپ

سریع ترین لپ تاپ

- لپ تاپ برای مدیر لپ تاپ اسکنر ان مایه دار! : بدون شک Dell XPS M2010 با وزنی راست : قفل K-slot ، خروجي VGA، يک پورت USB 2.0 و جک هاي ميکروفون و هدفون در اين قسمت قرار دارند.چپ :ورودي شارژر، درگاه کابل شبکه، منفذ هاي خروج گرما و دو پورت USB 2.0 نيز در اين قسمت قرار گرفته اند.معادل هشت کیلو و نیم! و مشخصاتی که کمتر کامپیوتر دسک تاپی به آن میرسد و قیمتی که بسیار بسیار گران است (آنقدر گران که من هم نمی دانم چقدر است!)
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 42
+ نوشته شده در دوشنبه 2 مرداد 1391ساعت 2:13 توسط لپ تاپ

لوازم دفتر

نت بوک لپ تاپ سه کاره LG X140 نيز يکي از جديدترين نت بوک هاي LG است که در ادامه قصخب حالا قصد داریم این برندهای ذکر شده را به ترتیب در دسته بندی اولیه مان قرار دهیم:۱- لپ تاپ برای افراد عادی : پیشنهادات: مطمئنا در اینجا بهترین گزینه لپ تاپ مشهور و پر فروش شرکت دل با نام Dell inspiron 6400 قرار دارد(که در مدل پایه در حدود 840 هزار تومان و در بهترین مدل یک میلیون و دویست هرار تومان قیمت دارد) یک پله بالاتر از لحاظ قیمتی مطمئنا وایوهای سونی سری N میباشد که پایه قیمتی معادل یک میلیون و صد هزار تومان دارند.د معرفي و بررسي آن را داريم. جلو :در اين قسمت اسلات کارت خواني مشاهده مي شود که از حافظه هاي SD و Memory Stick پشتيباني مي کند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 136
+ نوشته شده در دوشنبه 2 مرداد 1391ساعت 12:13 توسط لپ تاپ

لپ تاپ فکس

درايو لپ تاپ رنگي اپتيكال:امروزه درايو‌هاي DVD-Burner به در طول سال 2011، ما 10 کمپاني مهم لپ تاپ را تحت بررسي قرار داديم .اين ارزيابي براساس معيارهاي مشخصي انجام شده است . آزمايش هايي را انجام داده ايم و نتايجي را با گذراندن زمان با لپ تاپ هاي مختلف بدست آورده ايم که به ما در انتخاب ضعيف ترين و قويترين Brand کمک مي کند . ما به تحسين ها وشکايت هاي کاربران در رابطه با کمپاني موردعلاقه شان يا کمپاني هايي که دوست ندارند ، گوش داده ايم.يك استاندارد غيررسمي در ميان لپ‌تاپ‌ها تبديل شده‌اند و بسياري از آن‌ها از رسانه‌هاي دو لايه نيز پشتيباني مي‌كنند. ويژگي‌هاي ليبل‌گذاري مستقيم روي ديسك مانند Label Flash و Lightscribe نيز در بعضي از مدل‌ها به چشم مي‌خورند. در عين حال، اگر مي‌خواهيد كمي آينده‌نگرانه‌تر خريد كنيد مي‌توانيد به سراغ مدل‌هايي با درايو‌هاي Blu-ray برويد كه به شما اجازه مي‌دهند به تماشاي فيلم‌هاي HD بپردازيد، اما به هر حال اين نوع رسانه‌ها در حال حاضر نسبتا كمياب هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 141
+ نوشته شده در شنبه 2 دی 1391ساعت 9:55 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

قابليت Micro لپ تاپ soft's system restore يک اهرم اساسي و قابل توجه براي لپپزشکان مي گويند موارد زيادي از سوختگي پوست صورت در کساني که مدت زيادي در مقابل رايانه هاي قابل حمل (لپ تاپ) مي نشينند مشاهده شده است. به گفته کارشناسان، مانيتورها با گذشت زمان شروع به گرم شدن مي کنند و امواج حرارتي که از آنان ساطع مي شود به تدريج بر پوست کاربران تاثير مي گذارد. اين نوع سوختگي در گذشته در صنف آهنگران و نانوايان و آشپزها که به طور مستقيم با شعله آتش سرو کار داشتند مشاهده مي شد. ولي اکنون موارد مشابهي را در بين کاربران لپ تاپها مي توان مشاهده کرد. تاپ شماست. براي مثال ممکن است سيستم شما در آپديت بعضي برنامه ها نتواند کار خود را تمام کند و شکست بخورد
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 73
+ نوشته شده در يکشنبه 3 دی 1391ساعت 7:19 توسط لپ تاپ

لپ تاپ جيبي

انتخاب لپ‌ لپ تاپ زيبا تاپي كه با نيازهاي شما انطباCPU: در اینجا از مدلهای ارزان قیمت تک هسته ای AMD تا مدل های نه چندان قدیمی Pentium M را میتوان یافت. البته در این میان شاید به چندین مدل سنت شکن نیز بر بخورید که از مدل های جدید تری استفاده کنند.ق داشته باشد، تنها به پيدا كردن مدلي با مشخصات مناسب كه با قيمت مناسبي ارايه مي‌شود، محدود نخواهد شد. برخلاف يك PC دسكتاپ، شما نمي‌توانيد به آساني نمايشگر يا صفحه‌كليد لپ‌تاپ خود را تغيير دهيد و به همين دليل بهترين روش اين است كه از ابتدا نمونه خوب هر يك از اين مولفه‌ها را انتخاب كنيد. اگر اين شانس را به‌دست آورديد، به فروشگاه‌هاي ارايه كننده لپ‌تاپ‌ها رفته و آن‌ها را از نزديك آزمايش كنيد. ما در اين مقاله به شما نشان خواهيم داد كه يك لپ‌تاپ از چه اجزايي تشكيل شده است. اين بازار تركيبي از قطعات مختلف با كيفيت بالا است كه با طراحي انديشمندانه‌اي در كنار يكديگر قرار گرفته‌اند. اين مطلب يكي از مقالات ويژه‌نامه راهنماي خريد لپ‌تاپ نشريه عصر‌شبكه از شماره 119 مي‌باشد كه مي‌توانيد اين پرونده را در بخش پرونده‌هاي ويژه سايت تهيه نماييد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 149
+ نوشته شده در سه شنبه 5 دی 1391ساعت 9:39 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

راست : قفل K-sl لوازم کامپيوتر ot ، خروجي VGA، يک پورت USB 2.0 و جک هاسعي كنيد قابليت نظير بلوتوث و كارت شبكه بصورت تو كار باشد تا بعدا مجبور نباشيد آنها را جداگانه در درگاه PCMCIA نصب و انرا اشغال كنيد . اين نكته هم بر وزن لپ تاپ مي افزايد و هم اينكه كمي از انرژي باتري را براي فعال سازي و به جريان مدار انداختن آن تلف مي كند. - به تعداد و حدود پورتهاي موجود بر لپ تاپ دقت كنيد و آن را بر اساس اطلاعاتتان و نيازمنديهاي فعلي خود و احتمالا در آينده بسنجيددي ميکروفون و هدفون در اين قسمت قرار دارند.چپ :ورودي شارژر، درگاه کابل شبکه، منفذ هاي خروج گرما و دو پورت USB 2.0 نيز در اين قسمت قرار گرفته اند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 120
+ نوشته شده در چهارشنبه 6 دی 1391ساعت 2:50 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه کاره

در پايان با لپ تاپ زيبا يد گفت اگر از خود کيف ل اندازه و وزن:بديهي است كه اندازه و وزن يك لپ‌تاپ در تعيين كاربردپذيري آن از اهميت بسيار بالايي برخوردار خواهد بود. نت‌بوك‌ها وزن پايين و اندازه‌هاي كوچكي دارند اما بعضي از ويژگي‌هاي همكاران بزرگ‌تر خود مانند درايوهاي اپتيكال يا عملكرد كلي را براي دستيابي به اين مشخصات قرباني مي‌كنند. از سوي ديگر، مدل‌هاي جايگزين دسكتاپ مي‌توانند قدرتي معادل سيستم‌هاي دسكتاپ را در اختيار شما قرار دهند اما سنگين و حجيم هستند كه باعث مي‌شود حمل آن‌ها بسيار دشوار باشد. در هنگام خريد يك لپ‌تاپ، مطمئن شويد مدلي را انتخاب مي‌كنيد كه حاضر به حمل آن همراه خودتان هستيد. در عين حال نبايد وزن تجهيزات جانبي ضروري مانند آداپتور AC را در اين مورد فراموش كنيد.ما در طول بخش‌هاي مختلف اين ويژه‌نامه به بررسي عميق‌تر هر يك از اين مولفه‌ها پرداخته و شما را با نحوه تصميم‌گيري در مورد آن‌ها آشنا خواهيم كرد.پ تاپ به خوبي محافظت نشود بعد از مدتي خود تبديل به دشمن لپ تاپ مي شود اين نوع کيف ها بايد به صورت مرتب تميز شوند چون اگر گرد و غبار در محفظه هاي آن جمع شود باعث بروز مشکلاتي براي لپ تاپ خواهد شد. در حال حاضر کيف هاي لپ تاپ با قيمتي حدود 15 هزار تومان تا 200 هزار تومان به فروش مي رسند که هر کدام خصوصيات خاص خود را دارند . سعي کنيد کيف را با گارانتي خريداري کنيد تا بعداً دچار مشکل نشويد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 166
+ نوشته شده در پنجشنبه 7 دی 1391ساعت 12:20 توسط لپ تاپ

مدل های جدید لپ تاپ

. سريع و برق آسا لپ تاپ نقدهاي اوليه از آي پد، همه بر اين نکته اتفاق نظر. يو اس بي، بي يواس بيآي پد ظاهرا با کابل يو اس بي شارژ نمي شود و فقط با آداپتور مخصوص خود قابل شارژ است. البته گفته مي شود آي پد پس از هر بار شارژ کامل بيش از 10 ساعت کار مي کند. دارند که تبلت اپل به طرزشگفت آوري سريع است. کارشناسان پر بيراه نگفته اند که همه چيز روي آي پد مثل برق سريع است؛ برنامه ها د يک چشم به هم زدن بارگذاري مي شوند و گشت و گذار در وب از آيفون روان تر و پرسرعت تر است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 146
+ نوشته شده در جمعه 8 دی 1391ساعت 5:04 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي

PC HEALT لپ تاپ رنگي H : نرم افزاري است که به طور خود کار ، دستگاه را مععقب : در سمت عقب چيزي قرار داده نشده است.بررسي ظاهريزنظر ظاهري، LG X140 نت بوکي فوق العاده زيبا است و شرکت LG اين مدل را در رنگ هاي مختلفي عرضه کرده است تا سلايق مختلف را تحت پوشش قرار دهد. علاوه بر اين زيبايي، اين نت بوک معايبي از نظر طراحي دارد که نمي توان طراحان ال جي را مقصر اصلي قلمداد کرد. از جمله ي اين معايب مي توان به نوع طراحي درب آن اشاره کرد زيرا نمي توان آن را به صورت کامل و 180 درجه باز کرد در حالي که معمولا در بيش تر نت بوک ها سعي مي شود اين قابليت براي درب در نظر گرفته شود. هم چنين بين کي برد و صفحه نمايش فضايي خالي وجود دارد که ال جي مي توانست از اين فضا به نحو بهتري استفاده کند. براي مثال اگر کي برد کمي به صفحه نمايش نزديک تر مي شد کار با کي برد بسيار راحت تر بود. از نظر اندازه و وزن نيز، اين مدل در سطح قابل قبولي قرار دارد.اينه مي کند و بررسي مي کند تا از سلامت آن اطمينان حاصل کنيدو دستگاهتان در خطر نباشد.ASY GUARD : تکنولوژي است که شما را از دماي دستگاه ، عمر باطري ، وضعيت Hard drive ، پيش از آنکه هر يک از آنها مشکلي برايتان به وجود آورند آگاه مي سازد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 148
+ نوشته شده در جمعه 8 دی 1391ساعت 10:00 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

- لپ تا لپ تاپ خطي پ کار راه بنداز کوچولو : در اینجا بر عکس بقیه قس همچنین می توانید به صورت سنتی عمل کرده و بوسیله نصب خودکار توسط سی دی اطلاعات شبکه را وارد کنید و پرینتر را نصب کنید. همچنین می توانید پرینتر را از طریق ethernet‌ به Router متصل کنید و به کمک مرورگر وب آنرا به شبکه ی وایرلس وصل کنید.مت ها آنچنان تنوعی نداریم و آنچه که من از بازار میدانم این مدل محدود به دو مدل وایوی سونی و یک مدل Asus میشود که سونی ها عبارتند از Vaio VGN- UX17 و UX19 که از لحاظ ظاهری تفاوت چندانی با هم نمی کنند و قیمت آتها هم از یک میلیون و ششصد هزار تومان شرو ع می شود و مدل ASUS هم R2H نام دارد که خود Asus به آن لقب
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 119
+ نوشته شده در شنبه 9 دی 1391ساعت 2:39 توسط لپ تاپ

لپ تاپ خطي

توجه: لپ تاپ راحت فشار آوردن به س• شما به مجموعه ای از آچارپیچ گوشتی های کوچک ، شامل انواع تخت ، Phillips و احتمالاًحتی Torx نیاز خواهید داشت.• هنگام باز کردن پیچ ها آنها را سازماندهی کنید. ما دوست داریم برای هر مرحله از کاپهای Dixie استفاده کنیم.برای مثال همچنانکه پیش می روید برای کمک به یاد آوری محل هر پیچ، روی یکی بنویسید : مونتاژ LCD و روی دیگری بنویسید : مونتاژ صفحه کلید و غیره.طح مانيتور با انگشت و ناخن و همچنين استفاده از دستمال‌هاي پلاستيکي مي‌تواند به مانيتور صدمه بزندتوجه: هرگز آب را به طور مستقيم به سمت لپ تاپ اسپري نکنيد.اگر درايو سي‌دي و دي‌وي‌دي شما داراي سيني باز شونده‌است، از کمپرسور يا اسپري هواي فشرده شده براي تميز کردن آن استفاده کنيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 72
+ نوشته شده در يکشنبه 10 دی 1391ساعت 1:27 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

مولفه‌هاي خارجيب لپ تاپ ديجيتال ا وجوانتخاب لپ‌تاپي كه با نيازهاي شما انطباق داشته باشد، تنها به پيدا كردن مدلي با مشخصات مناسب كه با قيمت مناسبي ارايه مي‌شود، محدود نخواهد شد. برخلاف يك PC دسكتاپ، شما نمي‌توانيد به آساني نمايشگر يا صفحه‌كليد لپ‌تاپ خود را تغيير دهيد و به همين دليل بهترين روش اين است كه از ابتدا نمونه خوب هر يك از اين مولفه‌ها را انتخاب كنيد. اگر اين شانس را به‌دست آورديد، به فروشگاه‌هاي ارايه كننده لپ‌تاپ‌ها رفته و آن‌ها را از نزديك آزمايش كنيد. ما در اين مقاله به شما نشان خواهيم داد كه يك لپ‌تاپ از چه اجزايي تشكيل شده است. اين بازار تركيبي از قطعات مختلف با كيفيت بالا است كه با طراحي انديشمندانه‌اي در كنار يكديگر قرار گرفته‌اند. مولفه‌هاي اصلي كه در هنگام انتخاب يك لپ‌تاپ بايد به آن‌ها توجه داشته باشيد عبارتند از:د آن‌كه خريد يك لپ‌تاپ جديد تا حدود زيادي به مقايسه قطعات داخلي مانند پردازنده و حافظه آن‌ها با يكديگر سر و كار دارد، اما شما در عين حال با عوامل مهمي مانند كيفيت ساخت و كاربردپذيري نيز مواجه خواهيد بود. يك لپ‌تاپ خوب بايد از ساختار مستحكمي برخوردار بوده و نبايد هيچ نقيصه آزاردهنده‌اي درتركيب آن ديد شود. شما هميشه بايد لپ‌تاپ مورد نظر خود را در هنگام خريد آزمايش كنيد تا مطمئن شويد كه كيفيت ساخت آن براي نيازهاي خودتان مناسب است.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 75
+ نوشته شده در دوشنبه 11 دی 1391ساعت 4:31 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

استفاده نادرست از لپ تاپ فکس باطري لپ• به سیم کشی توجه ویژه ای داشته باشید. لپ تاپ ها دارای کانالهای پیچیده ای هستند که سیم کشی باید از آن عبور کند؛ سیم کشی به هم ریخته ممکن است باعث گیر کردن و یا ممانعت از خوب جفت و جور شدن قطعات با هم شود. تاپ از قبيل استفاده مستقيم از برق (ارتباط مستقيم آداپتور با دستگاه ) و يا شارژ نکردن باطري لپ تاپ به صورت کامل (مکرر) با عث از بين رفتن و کوتاه شدن عمر باطري لپ تاپ مي شود . ( ضمنا باطري لپ تاپ ها قابل تعمير مي باشند )
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 92
+ نوشته شده در سه شنبه 12 دی 1391ساعت 4:51 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي

امکانات ارتب لپ تاپ رنگي ليزري اطی این دسته نیز میبایسمشکلي که اغلب براي کاربران وجود دارد اين است که تا حدودي نمي توانند هزينه هاي سنگين آپگريد کردن سخت افزاري سيستم را تحمل کنند. بنابراين وقتي يک کامپيوتر لپ تاپ به اهستگي کار ميکند، اگر شما قدمي براي افزايش راندمان و بازده کاري بر نداريد مجبوريد اين وسيله مفيد را کنار گذاشته و از سيستم ديگري استفاده کنيد و يا بي دليل هزينه زيادي را متحمل شويد و اين اصلا جالب نيست! بنابراين ما در اين مقاله به شما آموزش ميدهيم که چگونه بازده کاري لپ تاپ خود را از طريق مديريت بهينه نرم افزارها و سرويس هاي background services و همچنين بهينه کردن توسط سرويس هاي هارد ديسکتان، افزايش دهيد.ت بسیار بالا باشد بعنوان مثال کارت LAN ، کارت خوان ، بلوتوث و Wi-Fi از امکانات استاندارد این سری هستند.قیمت های این رده نیز از حدود یک میلیون و سیصد هزار تومان تا حدود چهار میلون تومان پراکنده است. در رده سوم، لپ تاپ هائی قرار دارندکه به سختی بتوان بر آنها اسم لپ تاپ نهاد و کارائی و سخت افزار های حرفه ای آنها قابلیت قرار دادن آنها در رده دسک تاپ ها را به آنها میدهد تا جائیکه به آنها لقب Desktop Replacement (جایگزین دسک تاپ) را داده اند و جابجا کردن آنها بیشتر به یک شوخی شبیه است چون در اینجا صحبت از یک غول 8 تا 9 کیلوئی است تا یک لپ تاپ نازک نارنجی !
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 79
+ نوشته شده در پنجشنبه 14 دی 1391ساعت 11:25 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

بسياري از اين ل لپ تاپ خطي پ تاپ‌ها دار- لپ تاپ کار راه بنداز کوچولو : در اینجا بر عکس بقیه قسمت ها آنچنان تنوعی نداریم و آنچه که من از بازار میدانم این مدل محدود به دو مدل وایوی سونی و یک مدل Asus میشود که سونی ها عبارتند از Vaio VGN- UX17 و UX19 که از لحاظ ظاهری تفاوت چندانی با هم نمی کنند و قیمت آتها هم از یک میلیون و ششصد هزار تومان شرو ع می شود و مدل ASUS هم R2H نام دارد که خود Asus به آن لقباي شيار داخلي minipct هستند و از wifi يا بلوتوث به عنوان يک نسخه استفاده خواهد شد ولي بايد سنجش آن‌ها در کارت‌هاي نصب شده انجام شود. اين نوع طرح‌ها مي‌توانند به همراه USB و رابط I/O استفاده شوند. اگر چه کاربرها بايد حامل لوازم جانبي USB باشند. در اين حالت Nvidia و ATI يک رابط استاندارد براي GPU مي‌باشند. انتخاب‌ها با توجه به PCIE/AGP بعد از بازاري محدود مي‌باشد. در ژانويه ???? نيز Asus اعلام کرد که ويدئوي خارجي ايستگاه
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 48
+ نوشته شده در شنبه 16 دی 1391ساعت 6:50 توسط لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

( UMPC = Ultra لپ تاپ همه کاره Mobile PC) دا اينچ بالاي مانيتور تنها به وزن و مصرف باتري و دشواري حمل و نقل اضافه مي كند . اغلب انتخاب اينچ 14 براي صفحه نمايش كافي است . - در مورد هارد لپ تاپ،rpm كمتر در هارد لپ تاپ به معني مصرف كمتر منبع انرژي باتري استده است و برخلاف UX17 سونی که صفحه کلید کامل دارد ،این مدل کاملا متکی به قلم نوری می باشد. البته قیمت این یکی را ندارم ولی با توجه به سابقه بالا بودن قیمت لپ تاپ های Asus فکر نمیکنم پائین باشد(ندید بالای یک و نیم میلیون !)
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 65
+ نوشته شده در يکشنبه 17 دی 1391ساعت 3:39 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه کاره

تنظیم آدر لپ تاپ فکس س IP : هر عضوی در شبکه پردازنده:مغز كامپيوتر كه برنامه‌هاي شما را اجرا مي‌كند و قادر است ميليون‌ها محاسبه را در يك ثانيه انجام دهد. شما الزاما نبايد سريع‌ترين پردازنده موجود را روي لپ‌تاپ خود داشته باشيد، اما انتخاب آخرين فناوري موجود به معناي آن است كه مي‌توانيد نرم‌افزارهاي خود را سريع‌تر اجرا كرده و در عين حال براي مدت بيشتري از ابزار خود استفاده كنيد. مانند ابزارهای ذخیره سازی یا پرینترها ، دارای یک آدرس IP‌ هستند که از چهار گروه عدد یک تا سه رقمی تشکیل شده است. به عنوان مثال ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱۲۰ یک آدرس IP است. به طور پیش فرض Router ها یا سرورها آدرسهای IP را به کمک DHCP (پروتکل تنظیم میزبان به صورت داینامیک) تعیین می کنند. IP آدرس ها ممکن است یکسان بمانند اما اگر شبکه شما‌ از DHCP استفاده کند، با اتصال یک وسیله ی جدید به شبکه این آدرسها تغییر می کنند. در اغلب موارد اگر آدرس پرینتر شما تغییر کند، ارتباط شبکه تان با پرینتر قطع می شود و دیگر قادر به پرینت کردن نخواهید بود.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 46
+ نوشته شده در دوشنبه 18 دی 1391ساعت 4:30 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

مناسب ترين حالت لپ تاپ رنگي ليزري اين است كه سازنده هر لپ تاپ ، خود سازنده قطعات سخت افزاريDrive: معمولا یک درایو Combo و شاید اگر هم خوش شانس باشید یک DVD Writer به تورتان بخورد.از سه مورد بالا که که بگذریم تقریبا بقیه مشخصات در سایر رده بندی ها هم دیده میشود ولی یک نکته مهم که شاید در نگاه اول به چشم نیاید و در این رده بسیار پر کاربرد هم مینماید وجود امکانات ارتباطی نظیر کارت خوان ، Wi-Fi و Bluetooth در دستگاه است که حتما در مورد آن دقیق باشید. آن باشد . اصولا هر چه قطعات يك لپ تاپ متعلق به برند خاص باشند ، مشكل شما براي گرفتن درايو هاي به روز كمتر خواهد بود .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 73
+ نوشته شده در پنجشنبه 21 دی 1391ساعت 3:43 توسط لپ تاپ

لپ تاپ فکس

انتخاب لپ‌تاپ لوازم اداري ي كه با نيازهاي شما انطباق داشته . يو اس بي، بي يواس بيآي پد ظاهرا با کابل يو اس بي شارژ نمي شود و فقط با آداپتور مخصوص خود قابل شارژ است. البته گفته مي شود آي پد پس از هر بار شارژ کامل بيش از 10 ساعت کار مي کند.باشد، تنها به پيدا كردن مدلي با مشخصات مناسب كه با قيمت مناسبي ارايه مي‌شود، محدود نخواهد شد. برخلاف يك PC دسكتاپ، شما نمي‌توانيد به آساني نمايشگر يا صفحه‌كليد لپ‌تاپ خود را تغيير دهيد و به همين دليل بهترين روش اين است كه از ابتدا نمونه خوب هر يك از اين مولفه‌ها را انتخاب كنيد. اگر اين شانس را به‌دست آورديد، به فروشگاه‌هاي ارايه كننده لپ‌تاپ‌ها رفته و آن‌ها را از نزديك آزمايش كنيد. ما در اين مقاله به شما نشان خواهيم داد كه يك لپ‌تاپ از چه اجزايي تشكيل شده است. اين بازار تركيبي از قطعات مختلف با كيفيت بالا است كه با طراحي انديشمندانه‌اي در كنار يكديگر قرار گرفته‌اند. مولفه‌هاي اصلي كه در هنگام انتخاب يك لپ‌تاپ بايد به آن‌ها توجه داشته باشيد عبارتند از:
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 69
+ نوشته شده در جمعه 22 دی 1391ساعت 13:35 توسط لپ تاپ

واردات لپ تاپ

( UMP لوازم دفتر C = Ultra Mobile PC) داده است و برخلاف UX17 سونی که صفحه کلید کام ز سوي ديگر بايد در نظر داشته باشيد که از کيف لپ تاپ فقط به عنوان يک محافظ لپ تاپ استفاده خواهيد کرد يا اينکه مي خواهيد وظيفه کيف شما را نيز بر دوش بکشيد ، در چنين شرايطي بايد سراغ کيف هايي برويد که از فضاي بيشتري برخوردارند . در اين نوع کيف ها هر وسيله جاي مخصوص به خود دارد از قبل دوربين عکاسي ، پخش کنندهاي موسيقي و ... اما بايد توجه داشته باشيد که بزرگ شدن کيف يعني سنگين تر شدن آن و نتيجه آن سخت تر حمل شدن آن خواهد بود .ل دارد ،این مدل کاملا متکی به قلم نوری می باشد. البته قیمت این یکی را ندارم ولی با توجه به سابقه بالا بودن قیمت لپ تاپ های Asus فکر نمیکنم پائین باشد(ندید بالای یک و نیم میلیون !)
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 89
+ نوشته شده در شنبه 23 دی 1391ساعت 8:15 توسط لپ تاپ

لوازم دفتر

متاسفانه، در برخ لپ تاپ اسکنر ی موارد پسورد شبکه بی سیم نشان داده نمی شود، به همین دلیل اگدر اين روزها تمامي کاربران لپ تاپ ها سعي در اين دارند که يا از باطري هاي جديد لپ تاپ ها که تقريبا 2 تا 3 برابر حد معمول شارژ نگه مي دارند استفاده کنند و يا از راهکارهاي مختلفي از قبيل کم کردن نور صفحه و ... مدت زمان استفاده از باطري لپ تاپ ها را بالا ببرند تا بتوانند بيشترين استفاده ممکن را از لپ تاپ داشته باشند .ر واقعا نمی توانید آنرا بخاطر بیاورید با آنرا تغییر دهید و به تمام اعضای روی شبکه اطلاع بدهید تا با پسورد جدید دوباره به شبکه متصل شوند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 59
+ نوشته شده در دوشنبه 25 دی 1391ساعت 4:29 توسط لپ تاپ

لپ تاپ همه کاره

CPU: Intel لپ تاپ Core Solo 1.2 GHzRAM : 512 MB DDR ب- باطري نوت بوك خود را در دماي اتاق نگهداري و يا شارژ كنيد.ج- از شارژ ناقص باطري خودداري كنيد.د -تا انتها آن را بطور كامل مصرف كنيد,مگر اينكه نگران از دست دادن ناگهاني فايل هايي باشيد كه در حين كار ممكن است به علت تمام شدن جريان انرژي از دست بدهيد.2HDD : 30 GBکه این مدل دارای بلوتوث ، وای فای و دوربین نیز می باشد . پس می بینیم که در این رده بیشتر از اینکه در نگاه اول به چشم می آید امکانات فراوان گنجانده شده که البته در حد یک رفع نیاز ضروری در جائیکه امکان حمل یک لپ تاپ معولیرا نداریم بسیار کارامد می نماید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 68
+ نوشته شده در پنجشنبه 28 دی 1391ساعت 3:36 توسط لپ تاپ

انواع لپ تاپ

ابزارآل لوازم دفتر ات را به دست می گیریم و اقدام به انجام CPU انجام محاسبات و توابع منطقي کامپيوتر را بر عهده دارد . اطلاعات خام را از ورودي مي گيرد ، پردازش مي کند و سپس به قسمتهاي خروجي ، مانند : مانيتور ، پرينترو … هدايت مي کند. براي سالهاي سال ، تنها CPU موجود در بازار ، CPU تک هسته اي بود. اما امروزه CPU دو هسته اي (dual-core ) ، سه هسته اي (triple- core ) و چهار هسته اي (quad-core ) نيز موجودند . Core 2 Due داراي دو هسته است که شرکت Intel بر روي desk top pc ، لپ تاپ اين نام را ثبت کرده است.٨ ارتقاء متداول (نه چندان متداول) لپ تاپ می کنیم، در بعضی موارد، دستگاه تحت آزمایش خود - یک Dell Inspiron E1505 و یک Dell Inspiron E6000 - را تا رسیدن به ساختار اصلی قطعه قطعه می کنیم. ما نمی توانیم توضیح مراحل گام به گام و دستورات جدا سازی قطعات و باز کردن آنها را به طور کامل در این مقاله بگنجانیم ، اما ما می توانیم برای کمک به شما در هر فرآیند نکاتی را ارائه کنیم.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 78
+ نوشته شده در جمعه 29 دی 1391ساعت 3:04 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

دو راه وجود لپ تاپ زيبا دارد تا اطمینان یابید که پرینترتان (یا هر وسیله 7. بازتاب نور محيطديدن تصاوير ويديويي روي آي پد، يکي از بهترين قسمت هاي کار با اين تبلت است، اما بايد با انعکاس تصاوير روي نمايشگر آن بسازيد. انعکاس نور محيط هنگام ايميل زدن و مرور در وب زياد دست و پاگير نيست، اما هنگام تماشاي فيلم و بخصوص در صحنه هاي تاريک، تو چشم مي زند.ی دیگری) همواره یک IP آدرس یکسان کسب کند. اولین راه اینست که از طریق کنترل پنل پرینتر یا از طریق مرورگر وب یک IP آدرس Static برای پرینترتان تعیین کنید . سعی کنید IP آدرسی را انتخاب کنید که بسیار پایین تر یا بالاتر از محدوده ی آدرس دهی Router تان برای DHCP‌ باشد. بهتر است بازه ی آدرس دهیتان را محدود کنید. همچنین IP آدرس های Static تان را برای مراجعات بعدی در جایی یادداشت کنید، زیرا این آدرس ها را در جدولDHCP‌ تان نخواهید یافت.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 96
+ نوشته شده در دوشنبه 2 بهمن 1391ساعت 5:55 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه کاره

تنظیما لپ تاپ اسکنر ت امنیتی فایر وال چنانچه درجه ی امنیت فایروالتان را روی High گذاش -با هربار فشردن دگمه save سروصدايي از هارد نوت بوك شما بر مي خيزد كه برق بيشتري مصرف مي كند.ج- اگر در حين كار با لپ تاپ به كارت بيسيم نيازي نداريد، آن را خاموش سازيد.اگر فعال باشد,به صورت مداوم براي يافتن شبكه ها به جستجو مي پردازد.ته باشید ممکنست منجربه این شود که پرینترتان نتواند با روتر یا کامپیوترتان مکالمه کند. برای این کار فایروال را غیرفعال‌ کنید و نتیجه را مشاهده کنید. و اگر مشکل رفع شد درجه ی امنیت فایروال را روی Low بگذارید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 82
+ نوشته شده در چهارشنبه 4 بهمن 1391ساعت 22:53 توسط لپ تاپ

واردات لپ تاپ

) Fuji لپ تاپ زيبا tsu Siemens: این اتحاد ژاپنی آلمانی که در عرضه موبایل کاملا به بن به طور مثال اکثر کيف هاي رسمي جزو کيف هاي چرمي و يا حتي طرح چرمي به شمار مي آيند و کيف هاي اسپرت و کوله هاي لپ تاپ از جنس برزنت هستند . موضوعي که نبايد آن را فراموش کرد وزن کيف است ، هر چه وزن خود کيف سبکتر باشد خيلي طبيعي است که حمل و نقل آن نيز آسان تر است چون خود لپ تاپ به اندازه کافي سنگين هست حال اگر کيف آن هم وزن محسوسي داشته باشد حمل و نقل آن بسيار دشوار خواهد بود .بست رسید این بار در عرضه لپ تاپ موفق مینماید لپ تاپ های این شرکت به دو دسته عمده : Amilo ها و Lifebook ها دسته بندی میشوند که اولی لپ تاپ های متوسط با قیمت پائین و دیگری سری حرفه ای لپ تاپ های این شرکت است. هستی ارقام کامپیوتر و بهین تکنولوژی از شرکت های ارائه دهنده این برند هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 78
+ نوشته شده در جمعه 6 بهمن 1391ساعت 4:05 توسط لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

مدتي است که بازا لپ تاپ رنگي ليزري ر نت بوک چه در داخل و چه در س انواع کيف : اگر روزي اکثريت افراد مجبور بودند کيف هاي دستي مشکي رنگ براي لپ تاپ خود انتخاب کنند امروزه مي توانند کيف هاي کوله ، طرح سامسونت و کيف هاي سفري را به عنوان کيف مورد نظر خود انتخاب کنند حتي کيف هاي زنانه لپ تاپ نيز در بازار به وفور يافت مي شود .اير نقاط دنيا رونق خوبي يافته است که دليل آن را مي توان، به پوشش گستره ي نياز بسياري از کاربران توسط اين محصولات ربط داد. عمليات هاي سبک، استفاده از اينترنت، تهيه و ويرايش اسناد آفيس، پخش موسيقي و فيلم از کاربرد هاي مهمي است که بيش تر کاربران با آن ها سر وکار دارند
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 60
+ نوشته شده در دوشنبه 9 بهمن 1391ساعت 4:17 توسط لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

فاکتور هاي م لوازم کامپيوتر هم در يک LCDResolution ي که اکثريت لپ تاپ‌ها در بازار توسط DMS ساخته مي‌شوند. ODM بيش از OEM اهميت دارد. يک لپ‌تاپ مدرن در اندازه متوسط ساخت شرکت ايچ‌پي که جايگزين مناسبي براي کامپيوترهاي روميزي به حساب مي‌آيد.با اين فرآيند جبران، سازندگان داراي خطوط محصول زيادي هستند مانند سخت‌افزار دروني، اين با افزايش چند شيار سخت‌افزار و چند قطعه عملي است. کاربرها مي‌توانند از سخت‌افزار رابط استفاده نمايند. با توجه به مولفه‌هاي سخت‌افزار، pcmia مي‌تواند عامل رشد استاندارد باشد. ديگر لپ تاپ‌ها که usb ندارند داراي آداپتور pcmcia مي‌باشند. آداپتور مدرن دو تا ? بخش ورودي USB داردا تفکيک پذيري:اندازه افقي و عمودي نمايشگر بر اساس تعداد پيکسل ها. IBM استاندارد هايي براي Resolution هاي متداول وضع کرده است که گاهي سازندگان اين نوع نمايشگرها براي نشان دادن ميزان تفکيک پذيري محصول خود از اين استانداردها استفاده مي کنند. معروفترين استاندارد هاي تفکيک پذيري صفحه نمايش در زير آمده است:
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 103
+ نوشته شده در سه شنبه 10 بهمن 1391ساعت 3:24 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

۲- اف لپ تاپ سه بعدي راد طراح (که سر و کار زیاد خدمات شبكه در لپ تاپ اهميت زيادي دارد . به شركتي كه اين سرويس را ارايه داده دقت كنيد . - هنگام خريد از تعداد گارانتي پيكسل هاي مرده صفحه نمايش لپ تاپ مطمئن شويد. براي اين كار مي توان به سايت سازنده هر برند مراجعه كرد . معمولا تعداد اين پيكسل هاي مرده براي گارانتي در لپ تاپ چيزي بين 2 در بهترين حالت تا حداكثر 10 ر بدترين حالت است .ی با برنامه هایی همچون Photoshop ، Premier و از این دست دارند) و همچنین افراد خوره بازی، که حتی در هنگام خواب نیز نمی توانند از محبوبشان جدا شوند!
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 88
+ نوشته شده در سه شنبه 10 بهمن 1391ساعت 19:39 توسط لپ تاپ

مدل های جدید لپ تاپ

آن‌ها مي‌توانند لپ تاپ از نوع USB و ديوار آعمر الخطيب در گزارشي اعلام کرد: دانشمندان تاکنون بارها به کاربران تجهيزات مدرن درباره خطرات تشعشعات صفحه مونيتورها هشدار داده اند. اين مانيتورها ممکن است تلويزيون يا صفحه رايانه يا حتي گوشي تلفن همراه باشند.تش باشند. بنابراين اين مسائل سازگاري در رسيدن به سخت‌افزار و ابزار جانبي مي‌توانند به راحتي حل شوند.قابليت ارتقاء [ويرايش]اين روند بسيار محدود است و اين به دليل فني و اقتصادي نمي‌باشد. از سال ???? هيچ نوع استانداردي براي لپ تاپ گزارش نشد. هر فروشنده از طرح اختصاصي استفاده مي‌کند و در نهايت مي‌توان به مولفه‌هايي دست يافت که در بخش رقابت قرار گرفته‌اند با چند مورد استثنا مي‌توان ديد که مولفه‌هاي لپ تاپ به ندرت مي‌توانند بين سازندگان مورد پذيرش قرار گيرند. آن‌ها در خطوط متفاوت توليد مورد توجه خاص هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 89
+ نوشته شده در چهارشنبه 11 بهمن 1391ساعت 7:47 توسط لپ تاپ

اسکنر لپ تاپ

در بازار تقريباً لپ تاپ 7 برند اصلي , کيف هاي ل همچنین با رعایت این نکات ایرادات احتمالی را از بین ببرید: پرینتر را در محدوده ی Router وایرلس یا Repeater‌ قرار دهید. توجه داشته باشید که اشیا ئ فلزی مانند تیر آهن های به کار رفته در ساختمان یا حتی درها،دیوارها و پنجره ها می تواند از قدرت سیگنال وایرلس شما بکاهد. اگر سیگنال وایرلس شما ضعیف است یا پرش دارد، پرینترتان را به Router‌ وایرلس نزدیکتر کنید و سعی کنید تا جایی که امکانش هست بین آنها مانعی وجود نداشته باشد.پ تاپ را به انحصار خود در آورده اند . در واقع اکثريت کيف هاي مطرح در بازار ايران در اختيار مارک تجاري چون تارگوس ، دي کوتا ، کيس لاجيک ، بل کين ، ساندکس ، وکس ، آباکاس قرار دارد. البته اکثر برندهاي مطرح عرضه کننده لپ تاپ نيز کيف هايي را براي برند خاص خود معرفي مي کنند که در اکثر موارد با کيف هاي معمولي بازار تفاوتي ندارند و پيشنهاد مي کنيم از خريد آن ها اجتناب کنيد .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 84
+ نوشته شده در پنجشنبه 12 بهمن 1391ساعت 3:27 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه کاره

البته به بر لپ تاپ اسکنر ندهای تولید کننده لپ تاپ میبایپيکسل ها معمولا از نظر ساختار به ? شکل نقطه اي و مربع وجود دارند . هر پيکسل جزدي از يک عکس است که وقتي کنار هم جمع مي شوند و قرار مي گيرند ، يک عکس و تصوير واقعي را به وجود مي آورند. ست یک برند کاملا متفاوت با بقیه چه از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری و چه از لحاظ قیمتی اضافه کرد و آن چیزی نیست مگر لپ تاپ های بسیار زیبای iMac از کمپانی Apple که دارای سیستم عامل Mac OSx میباشند که از زمین تا آسمان با ویندوز تفاوت دارد و اگر به سرتان زد از این مدل ها خرید کنید حتما یک بار این سیستم عامل را امتحان کنید(البته جدیدا قرار است امکان نصب ویندوز بر روی Mac هم فراهم شود) از لحاظ قیمتی نیز این لپ تاپ ها با سایرین تفاوت عمده دارند جائیکه قیمت آنها از دو میلیون تومان شروع می شود.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 97
+ نوشته شده در دوشنبه 16 بهمن 1391ساعت 11:43 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

REBOOT لپ تاپ زيبا : Reboot سخت افزاري زماني صورت م. و با ادامه اين کار و قرار گرفتن اين برنامه ها درليست هاي پروسس، برنامه هاي مورد علاقه شما کندتر از هميشه اجرا ميشوند.موضوع جالبي که در اين قسمت وجود دارد اين است که بعضي برنامه ها در توضيحاتشان نوشته شده که باعث افزايش سرعت بوت سيستم شما ميشوند، در حاليکه اين برنامه ها باعث شلوغي ليست start-up ميشوند و زمان بيشتري براي کار خود ميبرند علي الخصوص وقتي که چندين برنامه بخواهند از يک سورس اطلاعات يا مبدا مشترک همزمان استفاده کنند.ي گيرد که کامپيوتر براي چند لحظه خاموش شده و سپس دوباره روشن مي شود.Reboot نرم افزاري زماني صورت مي گيرد که تنها Desktop از کار مي افتد و خاموش مي شود و ديگر نيازي به خاموش کردن کامل دستگاه نيست. Reboot مي تواند از بسياري از مشکلات کامپيوتر را حل کند. Boot يعني کامپيوتر مي تواند Windows را آغاز کند ، پس Reboot نيز همان Restart است .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 119
+ نوشته شده در دوشنبه 16 بهمن 1391ساعت 14:34 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي

مولفه‌هاي داخلي لپ تاپ سه کاره عملكرد واقعي يك لپ‌تاپ بر اساس مول7. بازتاب نور محيطديدن تصاوير ويديويي روي آي پد، يکي از بهترين قسمت هاي کار با اين تبلت است، اما بايد با انعکاس تصاوير روي نمايشگر آن بسازيد. انعکاس نور محيط هنگام ايميل زدن و مرور در وب زياد دست و پاگير نيست، اما هنگام تماشاي فيلم و بخصوص در صحنه هاي تاريک، تو چشم مي زند.فه‌هاي داخلي آن تعيين مي‌شوند. اين مولفه‌ها براي اجراي يك برنامه‌، بارگذاري يك صفحه وب يا اجراي يك بازي به همكاري با يكديگر مي‌پردازند. براي آن‌كه بتوانيد لپ‌تاپ مناسبي را براي خودتان انتخاب كنيد، بايد با هر يك از اين بخش‌ها حداقل به‌صورت ابتدايي آشنايي داشته باشيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 79
+ نوشته شده در سه شنبه 17 بهمن 1391ساعت 10:45 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

مولفه‌هاي لپ تاپ سريع داخليعملكرد واقعي يك ل مناسب ترين حالت اين است كه سازنده هر لپ تاپ ، خود سازنده قطعات سخت افزاري آن باشد . اصولا هر چه قطعات يك لپ تاپ متعلق به برند خاص باشند ، مشكل شما براي گرفتن درايو هاي به روز كمتر خواهد بود .پ‌تاپ بر اساس مولفه‌هاي داخلي آن تعيين مي‌شوند. اين مولفه‌ها براي اجراي يك برنامه‌، بارگذاري يك صفحه وب يا اجراي يك بازي به همكاري با يكديگر مي‌پردازند. براي آن‌كه بتوانيد لپ‌تاپ مناسبي را براي خودتان انتخاب كنيد، بايد با هر يك از اين بخش‌ها حداقل به‌صورت ابتدايي آشنايي داشته باشيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 65
+ نوشته شده در پنجشنبه 19 بهمن 1391ساعت 8:24 توسط لپ تاپ

مدرن ترین لپ تاپ

تمام اين کارهايي لپ تاپ رنگي ليزري که در اين آموزش انجام ميدهپيکسل ها معمولا از نظر ساختار به ? شکل نقطه اي و مربع وجود دارند . هر پيکسل جزدي از يک عکس است که وقتي کنار هم جمع مي شوند و قرار مي گيرند ، يک عکس و تصوير واقعي را به وجود مي آورند. يم براي اين است که مقدار کار سي پي يو و رم را کم کنيم و اين کار از طريق مديريت نرم افزارها و سرويس ها انجام ميشود. اين کارهاي مفيد زماني محاسن خود را نشان مي دهند که لپ تاپ شما از توان باطري تان استفاده ميکند. اگر بخواهيم مصرف باتري را توسط نرم افزارهاي power management کم کنيم با اين مشکل مواجه ميشويم که سرعت سي پي يو تقريبا به 60 درصد خود کاهش مي يابد که باعث کندي شديدي در سيستم ميشود.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 103
+ نوشته شده در جمعه 20 بهمن 1391ساعت 0:17 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي

به احتمال زیا لپ تاپ سريعد، درایو به یک صفحه مسطح کشلف) Vaio Sony : که معرف همه دوستان میباشد . دارای کیفیت های بسیار بالا از لحاظ ساخت، قیمت های نسبتا بالا ، باتری های نه چندان خوب و بجز دو سه مدل بسیار گران هیچکدام کارت گرافیک جدا ندارند. شرکتهای عرضه کننده اصلی وایو در ایران عبارتند از : امرتات ،نقش ، رایانه همراه و دو سه شرکت نچندان مطرح دیگر .ویی متصل است.پیچ هایی که درایو را در صفحه ی کشویی نگه می دارند را باز کنید و درایو را بیرون بکشید. درایو جدید را در جایی که درایو قدیم قرار گرفته بود بگذارید و همه ی پیچ ها را در جهت معکوس جا بیندازید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 93
+ نوشته شده در جمعه 20 بهمن 1391ساعت 13:26 توسط لپ تاپ

لپ تاپ خطي

بسياري از اي لپ تاپ راحت ن لپ تاپ‌ها دار8. مکان يابي با واي فايمدل ابتدايي آي پد فاقد gps است و فقط از واي فاي پشتيباني مي کند. اما مدل واي فاي آي پد به خوبي تمام اتصالات بي سيم دور و اطراف تان را شناسايي مي کند و از همين طريق قادر است موقعيت شما را شناسايي کند و نزديک ترين سرويس ها مانند رستوران ها يا پمپ بنزين ها را به شما معرفي کند.اي شيار داخلي minipct هستند و از wifi يا بلوتوث به عنوان يک نسخه استفاده خواهد شد ولي بايد سنجش آن‌ها در کارت‌هاي نصب شده انجام شود. اين نوع طرح‌ها مي‌توانند به همراه USB و رابط I/O استفاده شوند. اگر چه کاربرها بايد حامل لوازم جانبي USB باشند. در اين حالت Nvidia و ATI يک رابط استاندارد براي GPU مي‌باشند. انتخاب‌ها با توجه به PCIE/AGP بعد از بازاري محدود مي‌باشد. در ژانويه ???? نيز Asus اعلام کرد که ويدئوي خارجي ايستگاه
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 101
+ نوشته شده در شنبه 21 بهمن 1391ساعت 8:42 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

به صفحه Perform لپ تاپ جيبي ance برويد.كليدهاي دسترسي سريع:اكثر لپ‌تاپ‌ها داراي يك سري كليد در قسمت بالاي صفحه‌كليد خود هستند كه به شما امكان مي‌دهند برنامه‌هاي مورد علاقه خود مانند كلاينت ايميل يا مرورگر اينترنت را بلافاصله اجرا كنيد. در اغلب موارد، شما مي‌توانيد اين كليد‌ها را بر اساس نيازهاي خودتان پيكربندي كنيد. در صفحه نشان داده شده زير، شما در بخش زيرين دياگرام هاي پروسسور، ميتوانيد page file usage را مشاهده کنيد. براي مثال اين کامپيوتر 3 گيگابايت رم دارد ( به بخش Physical Memory توجه کنيد) و همچنين حدود 4 گيابايت حافظه مجازي بروي هارد ديسک ( در بخش Commit Charge مقدار Limit منهاي حافظه فيزيکي، مقدار مجازي را مي دهد). با اين وجود، شما ميتوانيد مشاهده کنيد که مقدار زيادي از رم شما حدود 2 گيگابايت و همچنين 3 گيگابايت از حافظه مجازي شما مهياست و استفاده نمي شود. توجه داشته باشيم که بازده و پرفورمانس ممکن است با مشکلات و خطاهاي موجود در رم، ضربه نبيند، گرچه باز کردن و استفاده زياد از برنامه هاي مختلف و دسترسي آنها به رم، خطاهاي رم را افزايش ميدهد و بازده کاري شما را پايين مي آورد و همچنين فشار مضاعفي را به سي پي يو، هارد و رم مي آورد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 102
+ نوشته شده در يکشنبه 22 بهمن 1391ساعت 13:13 توسط لپ تاپ

لپ تاپ زيبا

آي پد لپ تاپ فکس در يک کلام دستگاه فوق العاده اي براي تماشاي تصاوير hd است و3 -از قابليت هاي نوت بوك خود براي صرفه جويي در مصرف باطري استفاده نماييد:الف-تمامي نوت بوك ها به يك روش منابع برق را كنترل نمي كنند.برخي براي سفر هاي تجاري طراحي شده انداين نوت بوك برق كمتري مصرف مي كنند. از آن بهتر، خواندن کتاب الکترونيکي روي صفحه نمايش آن زير نور آفتاب است که از آساني دست کمي از مطالعه يک کتاب چاپي ندارد. آمار فروش آي پد گواهي بر اين مدعاست. تبلت اپل که فعلا تنها در بازار آمريکا به فروش مي رسد، در روز نخست عرضه، 700 هزار دستگاه فروخته است. اين در حالي است که خوش بين ترين کارشناسان فروش 200 تا 300 هزار دستگاه آي پد در روزهاي نخست فروش را تخمين زده بودند. در اين گزارش به 10 ويژگي مهم و قابل توجه آي پد نگاهي مي اندازيم.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 96
+ نوشته شده در دوشنبه 23 بهمن 1391ساعت 7:39 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

8. مکا لپ تاپ سه بعدي ن يابي با واي فايمدل ابتدايي آي پد فاقد gps است10-تميز نمودن اتصالات باطري به دستگاه:هر شش ماه تمامي در گاهي و اتصالات باطري به نوت بوك خود را با دستمال كتاني آغشته به الكل تمييز نماييد.11-تمامي موارد غير ضروري را غير فعال كنيد:الف- در طول سفر با هواپيما از ديدن دي وي دي يا فايل هاي مالتي مديا جدا پرهيز كنيد. و فقط از واي فاي پشتيباني مي کند. اما مدل واي فاي آي پد به خوبي تمام اتصالات بي سيم دور و اطراف تان را شناسايي مي کند و از همين طريق قادر است موقعيت شما را شناسايي کند و نزديک ترين سرويس ها مانند رستوران ها يا پمپ بنزين ها را به شما معرفي کند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 103
+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1391ساعت 7:43 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سريع

به صفحه Performanc لپ تاپ سه کاره e برويد. در صفحه نشان دعقب : در سمت عقب چيزي قرار داده نشده است.بررسي ظاهريزنظر ظاهري، LG X140 نت بوکي فوق العاده زيبا است و شرکت LG اين مدل را در رنگ هاي مختلفي عرضه کرده است تا سلايق مختلف را تحت پوشش قرار دهد. علاوه بر اين زيبايي، اين نت بوک معايبي از نظر طراحي دارد که نمي توان طراحان ال جي را مقصر اصلي قلمداد کرد. از جمله ي اين معايب مي توان به نوع طراحي درب آن اشاره کرد زيرا نمي توان آن را به صورت کامل و 180 درجه باز کرد در حالي که معمولا در بيش تر نت بوک ها سعي مي شود اين قابليت براي درب در نظر گرفته شود. هم چنين بين کي برد و صفحه نمايش فضايي خالي وجود دارد که ال جي مي توانست از اين فضا به نحو بهتري استفاده کند. براي مثال اگر کي برد کمي به صفحه نمايش نزديک تر مي شد کار با کي برد بسيار راحت تر بود. از نظر اندازه و وزن نيز، اين مدل در سطح قابل قبولي قرار دارد.اده شده زير، شما در بخش زيرين دياگرام هاي پروسسور، ميتوانيد page file usage را مشاهده کنيد. براي مثال اين کامپيوتر 3 گيگابايت رم دارد ( به بخش Physical Memory توجه کنيد) و همچنين حدود 4 گيابايت حافظه مجازي بروي هارد ديسک ( در بخش Commit Charge مقدار Limit منهاي حافظه فيزيکي، مقدار مجازي را مي دهد). با اين وجود، شما ميتوانيد مشاهده کنيد که مقدار زيادي از رم شما حدود 2 گيگابايت و همچنين 3 گيگابايت از حافظه مجازي شما مهياست و استفاده نمي شود. توجه داشته باشيم که بازده و پرفورمانس ممکن است با مشکلات و خطاهاي موجود در رم، ضربه نبيند، گرچه باز کردن و استفاده زياد از برنامه هاي مختلف و دسترسي آنها به رم، خطاهاي رم را افزايش ميدهد و بازده کاري شما را پايين مي آورد و همچنين فشار مضاعفي را به سي پي يو، هارد و رم مي آورد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 96
+ نوشته شده در چهارشنبه 25 بهمن 1391ساعت 9:56 توسط لپ تاپ

مدل های جدید لپ تاپ

چک کردن لپ تاپ راحت پروتکل امنیتی بیسیم پروتکل امنیتی Roنصب دستی، نکات کلیدی به طور معمول ، نرم افزارهای نصب پرینتر به صورت خودکار تنظیمات آدرس IP و تنظیمات فایر وال را انجام می دهند. اما اگر خواستید پرینترتان را به صورت دستی نصب کنید به این اطلاعات نیاز دارید.uter شما ممکن است از نوع قدیمی WEP (پروتکل بیسیم Ethernet ) ، یا مدل جدیدتر WPA (دسترسی محفوظ بیسیم) یا یکی از مدلهای معروف دیگر باشد. اگر در روال معمول نصب پرینتر، از شما در مورد نوع امنیت بیسیم سوال شد، می توانید آن را در صفحات تنظیم Router یا در مستندات Router بیابید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 94
+ نوشته شده در جمعه 27 بهمن 1391ساعت 15:03 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

( هنگامی لپ تاپ که RAM در جای خود قرار دادید این مرطوبت : کيف لپ تاپ بايد يتواند لپ تاپ را از رطوبت هاي محيطي مانند باران ، آب و ... حفظ کند .ساير موارد : کيف لپ تاپ بايد بتواند لپ تاپ را از امواج مغناطيسي محافظت کند و زماني که در محفظه کيف قرار مي گيرد کاملاً ارتباطش با محيط بيرون قطع شود . لايه هاي محافظتي در کيف ها متفاوت است برخي از آن ها اسفنج و ابرهاي فشرده هستند و برخي ديگر سلول هاي هوا ، به تازگي ترکيب جديدي از سلول هاي هوا با قابليت تخليه هوا و فوم فشرده مخصوص که در اتاقک نگهدارنده لپ تاپ نصب مي شود توليد مي شود که به خوبي از ضربه محافظت مي کند . بهتر است در کف و روي (سقف) کيف هم پوشش هايي وجود داشته باشد تا از هرگونه ضربه لپ تاپ را محافظت کند .راحل را به صورت معکوس انجام دهید.)برای جدا کردن یک ماژول RAM قدیمی، به آرامی گیرهای فلزی که هر دو سر را محکم می کنند بکشید تا جدا شوند.وقتی که رها شد باید با زاویه ای از جای خود بلند شود.به آرامی آن را مستقیماً بیرون بکشید. RAM جدید خود را به همان شیوه با زاویه قرار دهید تا به طور کامل در شکاف بشیند؛ سپس دوباره به آرامی آن را فشار دهید. گیره ها ی نگهدارنده به طور اتوماتیک چفت خواهند شد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 100
+ نوشته شده در شنبه 28 بهمن 1391ساعت 15:15 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

آيا مي دانيد چه ر لپ تاپ سه بعدي اهکارهايي جهت جلوگي ز سوي ديگر بايد در نظر داشته باشيد که از کيف لپ تاپ فقط به عنوان يک محافظ لپ تاپ استفاده خواهيد کرد يا اينکه مي خواهيد وظيفه کيف شما را نيز بر دوش بکشيد ، در چنين شرايطي بايد سراغ کيف هايي برويد که از فضاي بيشتري برخوردارند . در اين نوع کيف ها هر وسيله جاي مخصوص به خود دارد از قبل دوربين عکاسي ، پخش کنندهاي موسيقي و ... اما بايد توجه داشته باشيد که بزرگ شدن کيف يعني سنگين تر شدن آن و نتيجه آن سخت تر حمل شدن آن خواهد بود .ري از بروز هر گونه مشکل در باطري لپ تاپ ها وجود دارد ؟ اطري لپ تاپ :باطري لپ تاپ يکي از مهمترين بخشهاي اصلي هر لپ تاپ مي باشد چراکه با نبود باطري و يا خراب بودن باطري ،عملا لپ تاپ بعنوان کامپيوتر همراه معنايي نخواهد داشت چراکه لپ تاپ يا روشن نمي شود و يا خيلي سريعتر از آنچه که فکر ميکنيم خاموش خواهد شد .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 81
+ نوشته شده در يکشنبه 29 بهمن 1391ساعت 12:17 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

• بسیاری از لپ تاپ سه بعدي فروشندگان دستورالعمل جد و اما درست در نقطه مقابل دسته اخیر کوچولوهائی قرار دارند که اگر ندانیم، شاید آنها را با یک MP3 Player حرفه ای اشتباه بگیریم چون حداکثر ابعاد صفحه نمایش این همراه های کوچک 4.3 اینچ است و در آنها خبری از درایو نوری هم نیست و مجبور به استفاده از External درایو ها هستیم ولی در عوض اینگونه مدل ها چنان آزادی عملی به کاربر میدهند که بیشتر از آن قابل تصور نیست: به عنوان مثال وزن اینگونه لپ تاپ ها در حداکثر خود از 500 گرم تجاوز نمی کند و مدل های 250 گرمی آن هم موجود است و این در حالی است که مشخصات آنها هم چندان پائین نیست مثلا مشخصات کلیدی یکی از پرطرفدارترین این لپ تاپ ها به این شرح است: اسازی قطعات را در دفترچه راهنمای محصول خود فراهم می کنند که آن را معمولاًمی توانید از بخش پشتیبانی وب سایت آنها پیدا کنید.• قبل از مبادرت به هرگونه ارتقائی لپ تاپ خود را از برق در بیاورید و باطریهای آن را جدا کنید.برای اجتناب از آسیب رسانی الکتریسیته ساکن، از یک نوار مچ بند متصل به زمین استفاده کنید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 97
+ نوشته شده در پنجشنبه 3 اسفند 1391ساعت 12:33 توسط لپ تاپ

بهینه سازی لپ تاپ

بررسي لپ تاپ جيبي اجماليمدتي است که توليدگنندگان بزرگ لپ تاپ و نت بوک، براي10-تميز نمودن اتصالات باطري به دستگاه:هر شش ماه تمامي در گاهي و اتصالات باطري به نوت بوك خود را با دستمال كتاني آغشته به الكل تمييز نماييد.11-تمامي موارد غير ضروري را غير فعال كنيد:الف- در طول سفر با هواپيما از ديدن دي وي دي يا فايل هاي مالتي مديا جدا پرهيز كنيد. طراحي صفحه نمايش محصولات خود، از LED Backlit استفاده مي کنند چرا که علاوه بر افزايش کيفيت و روشنايي تصوير، مصرف انرژي نيز کاهش مي يابد. شرکت LG نيز براي عقب نماندن از سايرين براي ساخت صفحه نمايش X 140 از LED Backlit استفاده کرده است که تاثير بسيار مناسبي در عمر باتري گذاشته است. اين صفحه نمايش در بالاترين حد روشنايي، تصويري شفاف و واضح را ارائه مي دهد. زاويه ديد نيز در سطح مناسبي قرار دارد مشکلي که اين صفحه نمايش دارد به فضاي اطراف و طراحي متعارف ان بر مي گردد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 103
+ نوشته شده در جمعه 4 اسفند 1391ساعت 12:07 توسط لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

در بيشتر مو لپ تاپ رنگي ليزري اقع مشکلات باطري ها در لپ تاپ ها تخليه سريع شارژتوجه داشته باشید که هر لپ تاپ با دیگری تفاوت می کند : حتی دستگاههای خریداری شده از یک فروشنده می تواند طرحهای متفاوتی داشته باشد و در نتیجه روشهای جدا سازی قطعات آنها به طور گسترده ای با هم فرق دارد. مي باشد که مشکل مستقيما به سلول باطري لپ تاپ بر مي گردد و در بعضي از مواقع باطري لپ تاپ اصلا Detect نمي شود که مشکل از بورد باطري لپ تاپ مي باشد .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 109
+ نوشته شده در شنبه 5 اسفند 1391ساعت 9:23 توسط لپ تاپ

واردات لپ تاپ

13نكته اساسي براي لپ تاپ افزودن عمر مفيد باطري نوت بوك (لپ تاپاين نوع تکنولوژي‌ها مي‌توانند برگرفته از درايو ديسک فلاپي باشند. در اين حالت درايو ديسک سخت که ظرفيت بالا دارد مي‌تواند اعتبار بالاتر را بدست آورد. کاربردها ذخيره‌ها را بر لپ تاپ انجام مي‌دهند. HDD ?/? يک واکنش نسبت به نيازهاي طراحان لپ تاپ بوده‌است. توليدات کم هزينه در اين مسير وارد بازار شدند. با فشار لپ تاپ‌ها اندازه به ?/? رسيد. يک لپ تاپ کودکانه (OLPC) نيز با استفاده از Flash به جاي ديسک سخت استفاده شد. قابليت ارتباط پيشرفته در اين شرايط مودم دروني و مجموعه استاندارد، موازي و PS/? در لپ تاپ سازگار IBM-PC عرضه شد. توسعه آداپتور از ???? عملي شد و USB از ???? رشد يافت. Wife به آساني با ابزار جانبي استفاده خواهد شد. چند لپ تاپ در مودم بي‌سيم پهناي باند ?G ارزيابي شد لپ تاپ مدرن با ويژگي ?? اينچ و يا ماتريس فعال داراي دقت نمايش ???×???? مي‌باشد. کارت pc قيمت توسعه استفاده شده اين نوع دسک تاپ درايو ?/? دارد و مي‌تواند مصرف کمتر توان را به همراه داشته باشد. تراشه‌هاي صوتي و تصويري نيز منسجم شدند. اين باعث محدوديت استفاده لپ تاپ شد. دو نوع فيلد براي افزايش ثابت تقاضاي سخت‌افزاري در نظر گرفته شد. کم کم به اين روش پردازنده‌هاي گرافيکي مانند Dell، E???? با يک نوع حرکت ATIM يا X???? وارد بازار شدند. اين نوع پردازنده‌ها بهتر از دسک تاپ هستند اين عامل بهينه سازي استفاده کمتر توان است.چندين پردازنده لپ تاپ از سوي Intel معرفي شد و آن‌ها برگرفته از mad و VIA مي‌باشند. موتورولا و IBM تراشه‌هايي براي PC لپ تاپ توليد کردند. در کل اين پردازنده‌ها مي‌توانند توان کمتري از ديگر عناصر داشته باشند.) : 1-به كوچك ترين فكر كنيد:اگر عمر طولاني باطري مدنظر شماست,در فكر لپتاپي با نمايشگر 17 اينچي و با پردازنده با سرعت بالا نباشيد,چرا كه لپتاپ شما حداكثر دو ساعت با باطري خود مدارا خواهد نمود.به هنگام خريد لپتاپ بيشتر به فكر انواعي از جمله
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 114
+ نوشته شده در يکشنبه 6 اسفند 1391ساعت 11:37 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ديجيتال

پس از انجام ای لپ تاپ زيبا ن مراحل از کار IXEL : پيکسل يا همان عنصر عکس ، ريزترين آيتم اطلاعات يک عکس است. واژه پيکسل (Pixel ) برگرفته از pix+ el است . “pix ” يعني همان “Pictures ” به معناي عکس ها يا تصاوير ، و “el ” در ابتداي واژه ” element ” به معناي عنصر است. با پرینتر بی سیم خود در شبکه لذت ببرید. به طور مثال فرض کنید که شما در آشپزخانه هستید و از طریق لپ تاپ یک برینت را به پرینترتان در اتاق نشیمن می فرستید و عمل پرینت در آنجا انجام می شود
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 100
+ نوشته شده در دوشنبه 7 اسفند 1391ساعت 10:07 توسط لپ تاپ

ارتقا لپ تاپ

امکانات ارتباطی ای لوازم اداري ن دسته نیز میبایست بسیار بالا باشد بعنوان متنظیمات امنیتی فایر وال چنانچه درجه ی امنیت فایروالتان را روی High گذاشته باشید ممکنست منجربه این شود که پرینترتان نتواند با روتر یا کامپیوترتان مکالمه کند. برای این کار فایروال را غیرفعال‌ کنید و نتیجه را مشاهده کنید. و اگر مشکل رفع شد درجه ی امنیت فایروال را روی Low بگذارید.ثال کارت LAN ، کارت خوان ، بلوتوث و Wi-Fi از امکانات استاندارد این سری هستند.قیمت های این رده نیز از حدود یک میلیون و سیصد هزار تومان تا حدود چهار میلون تومان پراکنده است. در رده سوم، لپ تاپ هائی قرار دارندکه به سختی بتوان بر آنها اسم لپ تاپ نهاد و کارائی و سخت افزار های حرفه ای آنها قابلیت قرار دادن آنها در رده دسک تاپ ها را به آنها میدهد تا جائیکه به آنها لقب Desktop Replacement (جایگزین دسک تاپ) را داده اند و جابجا کردن آنها بیشتر به یک شوخی شبیه است چون در اینجا صحبت از یک غول 8 تا 9 کیلوئی است تا یک لپ تاپ نازک نارنجی !
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 102
+ نوشته شده در چهارشنبه 9 اسفند 1391ساعت 10:23 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي

به طو لپ تاپ سه بعدي ر مثال اکثر کيف هاي رسمي جزو کيف هاي چرمي و يا حتي طزيرا سنسور جي از دستگاه شما در برابر آنها کاملا محافظت مي کند.XBRITE : يک نمايشگر شفاف ، يک نمايشگر الکترونيکي با يک صفحه و سطح شفاف است . نمايشگر هاي شفاف به نسبت نمايشگرهاي هاست در ايجاد رنگ هاي طبيعي تر و تضاد رنگي (Contrast) بيشتر بهتر و قدرتمند تر ند . ايراد اصلي اين نمايشگر ها، انعکاس هر گونه نور خارجي است که اغلب نتيجه خود را به صورت يک تشعشع ناخوشايند نشان مي دهند. PU :CPU مخفف Central Processing Unit به معناي بخش پردازش مرکزي است که اغلب مربوط به شرکت هاي AMD ، Intel است .رح چرمي به شمار مي آيند و کيف هاي اسپرت و کوله هاي لپ تاپ از جنس برزنت هستند . موضوعي که نبايد آن را فراموش کرد وزن کيف است ، هر چه وزن خود کيف سبکتر باشد خيلي طبيعي است که حمل و نقل آن نيز آسان تر است چون خود لپ تاپ به اندازه کافي سنگين هست حال اگر کيف آن هم وزن محسوسي داشته باشد حمل و نقل آن بسيار دشوار خواهد بود .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 111
+ نوشته شده در شنبه 12 اسفند 1391ساعت 6:26 توسط لپ تاپ

لپ تاپ کارتريج

آن‌ها مي‌توانند ا لپ تاپ ز نوع USB و ديوار آتش باشند. بنابراين اين مسائل ساختار گرافيكي:دو نوع ساختار گرافيكي در لپ‌تاپ‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرند: موتورهاي گرافيكي مجتمع و ساختارهاي گرافيكي اختصاصي. انتخاب نوع مناسب در هنگام خريد يك لپ‌تاپ از اهميت تعيين‌كننده‌اي برخوردار است. ساختارهاي گرافيكي مجتمع بسيار ارزان‌تر بوده و براي انجام توابع ابتدايي در نظر گرفته شده‌اند. بنابراين اگر مي‌خواهيد به اجراي بازي‌ها پرداخته يا برنامه‌هاي چندرسانه‌اي را اجرا كنيد، به يك كارت گرافيكي اختصاصي نياز خواهيد داشت. لپ‌تاپ‌هاي مدرن امروزي به هر دو نوع ساختار مذكور مجهز هستند كه هر يك از آن‌ها در شرايط مقتضي فعال مي‌شود. به اين ترتيب شما بيشترين عمر باتري را در كنار بالاترين سطح عملكرد گرافيكي به‌دس خواهيد آورد.سازگاري در رسيدن به سخت‌افزار و ابزار جانبي مي‌توانند به راحتي حل شوند.قابليت ارتقاء [ويرايش]اين روند بسيار محدود است و اين به دليل فني و اقتصادي نمي‌باشد. از سال ???? هيچ نوع استانداردي براي لپ تاپ گزارش نشد. هر فروشنده از طرح اختصاصي استفاده مي‌کند و در نهايت مي‌توان به مولفه‌هايي دست يافت که در بخش رقابت قرار گرفته‌اند با چند مورد استثنا مي‌توان ديد که مولفه‌هاي لپ تاپ به ندرت مي‌توانند بين سازندگان مورد پذيرش قرار گيرند. آن‌ها در خطوط متفاوت توليد مورد توجه خاص هستند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 62
+ نوشته شده در جمعه 18 اسفند 1391ساعت 2:03 توسط لپ تاپ

لپ تاپ ليزري

برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 41
+ نوشته شده در پنجشنبه 12 ارديبهشت 1392ساعت 11:06 توسط لپ تاپ |

لوازم اداري زيبا

برچسب ها : لپ تاپ خطي,
موضوع : | بازدید : 69
+ نوشته شده در پنجشنبه 12 ارديبهشت 1392ساعت 11:41 توسط لپ تاپ |

تعمیر لپ تاپ

برچسب ها : لپ تاپ کارتريج,
موضوع : | بازدید : 70
+ نوشته شده در جمعه 13 ارديبهشت 1392ساعت 13:44 توسط لپ تاپ |

مدل های جدید لپ تاپ

برچسب ها : لپ تاپ رنگي,
موضوع : | بازدید : 52
+ نوشته شده در جمعه 13 ارديبهشت 1392ساعت 19:29 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ اسکنر

برچسب ها : لپ تاپ همه کاره,
موضوع : | بازدید : 51
+ نوشته شده در شنبه 14 ارديبهشت 1392ساعت 12:30 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ ليزري

برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 59
+ نوشته شده در يکشنبه 15 ارديبهشت 1392ساعت 9:06 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ ديجيتال

برچسب ها : لپ تاپ رنگي ليزري,
موضوع : | بازدید : 51
+ نوشته شده در يکشنبه 15 ارديبهشت 1392ساعت 20:26 توسط لپ تاپ |

اسکنر لپ تاپ

برچسب ها : لپ تاپ زيبا,
موضوع : | بازدید : 55
+ نوشته شده در چهارشنبه 18 ارديبهشت 1392ساعت 18:13 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ ديجيتال

برچسب ها : لپ تاپ سه بعدي,
موضوع : | بازدید : 39
+ نوشته شده در پنجشنبه 19 ارديبهشت 1392ساعت 21:48 توسط لپ تاپ |

مدل های جدید لپ تاپ

برچسب ها : لپ تاپ رنگي ليزري,
موضوع : | بازدید : 52
+ نوشته شده در جمعه 20 ارديبهشت 1392ساعت 0:06 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ زيبا

برچسب ها : لپ تاپ خطي,
موضوع : | بازدید : 35
+ نوشته شده در جمعه 20 ارديبهشت 1392ساعت 0:32 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ رنگي ليزري

برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 69
+ نوشته شده در چهارشنبه 25 ارديبهشت 1392ساعت 8:56 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ سريع

برچسب ها : لپ تاپ سه کاره,
موضوع : | بازدید : 50
+ نوشته شده در پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392ساعت 0:28 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ کارتريج

برچسب ها : لپ تاپ خطي,
موضوع : | بازدید : 43
+ نوشته شده در جمعه 27 ارديبهشت 1392ساعت 3:44 توسط لپ تاپ |

لوازم دفتر

برچسب ها : لپ تاپ رنگي,
موضوع : | بازدید : 47
+ نوشته شده در جمعه 27 ارديبهشت 1392ساعت 3:45 توسط لپ تاپ |

ارتقا لپ تاپ

برچسب ها : لپ تاپ خطي,
موضوع : | بازدید : 41
+ نوشته شده در جمعه 27 ارديبهشت 1392ساعت 19:01 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ فکس

برچسب ها : لپ تاپ زيبا,
موضوع : | بازدید : 58
+ نوشته شده در شنبه 28 ارديبهشت 1392ساعت 23:37 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ

برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 59
+ نوشته شده در يکشنبه 29 ارديبهشت 1392ساعت 9:52 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ رنگي

برچسب ها : لپ تاپ سه کاره,
موضوع : | بازدید : 79
+ نوشته شده در دوشنبه 30 ارديبهشت 1392ساعت 9:05 توسط لپ تاپ |

بهینه سازی لپ تاپ

برچسب ها : لپ تاپ ديجيتال,
موضوع : | بازدید : 51
+ نوشته شده در سه شنبه 31 ارديبهشت 1392ساعت 8:46 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ همه کاره

برچسب ها : لپ تاپ زيبا,
موضوع : | بازدید : 53
+ نوشته شده در پنجشنبه 2 خرداد 1392ساعت 11:37 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ خطي

برچسب ها : لپ تاپ فکس,
موضوع : | بازدید : 37
+ نوشته شده در پنجشنبه 2 خرداد 1392ساعت 13:01 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ سه بعدي

برچسب ها : لپ تاپ زيبا,
موضوع : | بازدید : 53
+ نوشته شده در جمعه 3 خرداد 1392ساعت 20:05 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ راحت

برچسب ها : لپ تاپ همه کاره,
موضوع : | بازدید : 36
+ نوشته شده در جمعه 3 خرداد 1392ساعت 21:22 توسط لپ تاپ |

اسکنر لپ تاپ

برچسب ها : لپ تاپ سه بعدي,
موضوع : | بازدید : 38
+ نوشته شده در جمعه 3 خرداد 1392ساعت 21:45 توسط لپ تاپ |

لوازم اداري زيبا

برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 48
+ نوشته شده در شنبه 4 خرداد 1392ساعت 7:08 توسط لپ تاپ |

لوازم اداري

برچسب ها : لپ تاپ رنگي ليزري,
موضوع : | بازدید : 49
+ نوشته شده در يکشنبه 5 خرداد 1392ساعت 11:22 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ سه کاره

برچسب ها : لپ تاپ ديجيتال,
موضوع : | بازدید : 36
+ نوشته شده در دوشنبه 6 خرداد 1392ساعت 9:45 توسط لپ تاپ |

اسکنر لپ تاپ

برچسب ها : لپ تاپ زيبا,
موضوع : | بازدید : 45
+ نوشته شده در چهارشنبه 8 خرداد 1392ساعت 9:38 توسط لپ تاپ |

لوازم کامپيوتر

برچسب ها : لپ تاپ همه کاره,
موضوع : | بازدید : 48
+ نوشته شده در شنبه 18 خرداد 1392ساعت 21:43 توسط لپ تاپ |

لوازم کامپيوتر

برچسب ها : لپ تاپ فکس,
موضوع : | بازدید : 53
+ نوشته شده در سه شنبه 28 خرداد 1392ساعت 9:54 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ راحت

برچسب ها : لپ تاپ رنگي ليزري,
موضوع : | بازدید : 65
+ نوشته شده در شنبه 1 تير 1392ساعت 1:12 توسط لپ تاپ |

لوازم کامپيوتر

برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 50
+ نوشته شده در دوشنبه 3 تير 1392ساعت 21:29 توسط لپ تاپ |

مدل های جدید لپ تاپ

برچسب ها : لپ تاپ رنگي,
موضوع : | بازدید : 53
+ نوشته شده در جمعه 7 تير 1392ساعت 3:17 توسط لپ تاپ |

مدل های جدید لپ تاپ

برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 75
+ نوشته شده در يکشنبه 9 تير 1392ساعت 20:45 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ کارتريج

برچسب ها : لپ تاپ کارتريج,
موضوع : | بازدید : 59
+ نوشته شده در يکشنبه 16 تير 1392ساعت 20:01 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ راحت

برچسب ها : لپ تاپ زيبا,
موضوع : | بازدید : 56
+ نوشته شده در پنجشنبه 20 تير 1392ساعت 12:21 توسط لپ تاپ |

لوازم اداري

برچسب ها : لپ تاپ زيبا,
موضوع : | بازدید : 59
+ نوشته شده در سه شنبه 25 تير 1392ساعت 17:35 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ تعمیر

برچسب ها : لپ تاپ زيبا,
موضوع : | بازدید : 107
+ نوشته شده در چهارشنبه 26 تير 1392ساعت 21:20 توسط لپ تاپ |

لپ تاپ رنگي

برچسب ها : لپ تاپ زيبا,
موضوع : | بازدید : 86
+ نوشته شده در دوشنبه 31 تير 1392ساعت 19:12 توسط لپ تاپ |

اسکنر لپ تاپ

برچسب ها : لپ تاپ رنگي ليزري,
موضوع : | بازدید : 126
+ نوشته شده در دوشنبه 21 مرداد 1392ساعت 21:16 توسط لپ تاپ |

لوازم کامپيوتر

برچسب ها : لپ تاپ زيبا,
موضوع : | بازدید : 143
+ نوشته شده در پنجشنبه 7 شهريور 1392ساعت 10:07 توسط لپ تاپ |

لوازم کامپيوتر

برچسب ها : لپ تاپ اسکنر ,
موضوع : | بازدید : 126
+ نوشته شده در چهارشنبه 13 شهريور 1392ساعت 13:38 توسط لپ تاپ |

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 ... 42 صفحه بعد