خرید لپ تاپ نوت بوک خرید اسکنر خرید پرینتر خرید تیلت خرید کامپیوترخرید قطعات لپ تاپقطعات کامپیوترلوزام جانبیتلویزیون

برای دریافت لیست قیمت خرید انواع نوت بوک پرینتر اسنکر و کامپیوتر اینجا کلیک کنید

فروش لپ تاپ،laptop، ،لپ تاپ جدید،خرید لپ تاپ،معرفی لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

• بسیاری از لپ تاپ سه بعدي فروشندگان دستورالعمل جد و اما درست در نقطه مقابل دسته اخیر کوچولوهائی قرار دارند که اگر ندانیم، شاید آنها را با یک MP3 Player حرفه ای اشتباه بگیریم چون حداکثر ابعاد صفحه نمایش این همراه های کوچک 4.3 اینچ است و در آنها خبری از درایو نوری هم نیست و مجبور به استفاده از External درایو ها هستیم ولی در عوض اینگونه مدل ها چنان آزادی عملی به کاربر میدهند که بیشتر از آن قابل تصور نیست: به عنوان مثال وزن اینگونه لپ تاپ ها در حداکثر خود از 500 گرم تجاوز نمی کند و مدل های 250 گرمی آن هم موجود است و این در حالی است که مشخصات آنها هم چندان پائین نیست مثلا مشخصات کلیدی یکی از پرطرفدارترین این لپ تاپ ها به این شرح است: اسازی قطعات را در دفترچه راهنمای محصول خود فراهم می کنند که آن را معمولاًمی توانید از بخش پشتیبانی وب سایت آنها پیدا کنید.• قبل از مبادرت به هرگونه ارتقائی لپ تاپ خود را از برق در بیاورید و باطریهای آن را جدا کنید.برای اجتناب از آسیب رسانی الکتریسیته ساکن، از یک نوار مچ بند متصل به زمین استفاده کنید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 96
+ نوشته شده در پنجشنبه 3 اسفند 1391ساعت 12:33 توسط لپ تاپ

لپ تاپ

آيا مي دانيد چه ر لپ تاپ سه بعدي اهکارهايي جهت جلوگي ز سوي ديگر بايد در نظر داشته باشيد که از کيف لپ تاپ فقط به عنوان يک محافظ لپ تاپ استفاده خواهيد کرد يا اينکه مي خواهيد وظيفه کيف شما را نيز بر دوش بکشيد ، در چنين شرايطي بايد سراغ کيف هايي برويد که از فضاي بيشتري برخوردارند . در اين نوع کيف ها هر وسيله جاي مخصوص به خود دارد از قبل دوربين عکاسي ، پخش کنندهاي موسيقي و ... اما بايد توجه داشته باشيد که بزرگ شدن کيف يعني سنگين تر شدن آن و نتيجه آن سخت تر حمل شدن آن خواهد بود .ري از بروز هر گونه مشکل در باطري لپ تاپ ها وجود دارد ؟ اطري لپ تاپ :باطري لپ تاپ يکي از مهمترين بخشهاي اصلي هر لپ تاپ مي باشد چراکه با نبود باطري و يا خراب بودن باطري ،عملا لپ تاپ بعنوان کامپيوتر همراه معنايي نخواهد داشت چراکه لپ تاپ يا روشن نمي شود و يا خيلي سريعتر از آنچه که فکر ميکنيم خاموش خواهد شد .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 80
+ نوشته شده در يکشنبه 29 بهمن 1391ساعت 12:17 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

( هنگامی لپ تاپ که RAM در جای خود قرار دادید این مرطوبت : کيف لپ تاپ بايد يتواند لپ تاپ را از رطوبت هاي محيطي مانند باران ، آب و ... حفظ کند .ساير موارد : کيف لپ تاپ بايد بتواند لپ تاپ را از امواج مغناطيسي محافظت کند و زماني که در محفظه کيف قرار مي گيرد کاملاً ارتباطش با محيط بيرون قطع شود . لايه هاي محافظتي در کيف ها متفاوت است برخي از آن ها اسفنج و ابرهاي فشرده هستند و برخي ديگر سلول هاي هوا ، به تازگي ترکيب جديدي از سلول هاي هوا با قابليت تخليه هوا و فوم فشرده مخصوص که در اتاقک نگهدارنده لپ تاپ نصب مي شود توليد مي شود که به خوبي از ضربه محافظت مي کند . بهتر است در کف و روي (سقف) کيف هم پوشش هايي وجود داشته باشد تا از هرگونه ضربه لپ تاپ را محافظت کند .راحل را به صورت معکوس انجام دهید.)برای جدا کردن یک ماژول RAM قدیمی، به آرامی گیرهای فلزی که هر دو سر را محکم می کنند بکشید تا جدا شوند.وقتی که رها شد باید با زاویه ای از جای خود بلند شود.به آرامی آن را مستقیماً بیرون بکشید. RAM جدید خود را به همان شیوه با زاویه قرار دهید تا به طور کامل در شکاف بشیند؛ سپس دوباره به آرامی آن را فشار دهید. گیره ها ی نگهدارنده به طور اتوماتیک چفت خواهند شد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 99
+ نوشته شده در شنبه 28 بهمن 1391ساعت 15:15 توسط لپ تاپ

مدل های جدید لپ تاپ

چک کردن لپ تاپ راحت پروتکل امنیتی بیسیم پروتکل امنیتی Roنصب دستی، نکات کلیدی به طور معمول ، نرم افزارهای نصب پرینتر به صورت خودکار تنظیمات آدرس IP و تنظیمات فایر وال را انجام می دهند. اما اگر خواستید پرینترتان را به صورت دستی نصب کنید به این اطلاعات نیاز دارید.uter شما ممکن است از نوع قدیمی WEP (پروتکل بیسیم Ethernet ) ، یا مدل جدیدتر WPA (دسترسی محفوظ بیسیم) یا یکی از مدلهای معروف دیگر باشد. اگر در روال معمول نصب پرینتر، از شما در مورد نوع امنیت بیسیم سوال شد، می توانید آن را در صفحات تنظیم Router یا در مستندات Router بیابید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 92
+ نوشته شده در جمعه 27 بهمن 1391ساعت 15:03 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سريع

به صفحه Performanc لپ تاپ سه کاره e برويد. در صفحه نشان دعقب : در سمت عقب چيزي قرار داده نشده است.بررسي ظاهريزنظر ظاهري، LG X140 نت بوکي فوق العاده زيبا است و شرکت LG اين مدل را در رنگ هاي مختلفي عرضه کرده است تا سلايق مختلف را تحت پوشش قرار دهد. علاوه بر اين زيبايي، اين نت بوک معايبي از نظر طراحي دارد که نمي توان طراحان ال جي را مقصر اصلي قلمداد کرد. از جمله ي اين معايب مي توان به نوع طراحي درب آن اشاره کرد زيرا نمي توان آن را به صورت کامل و 180 درجه باز کرد در حالي که معمولا در بيش تر نت بوک ها سعي مي شود اين قابليت براي درب در نظر گرفته شود. هم چنين بين کي برد و صفحه نمايش فضايي خالي وجود دارد که ال جي مي توانست از اين فضا به نحو بهتري استفاده کند. براي مثال اگر کي برد کمي به صفحه نمايش نزديک تر مي شد کار با کي برد بسيار راحت تر بود. از نظر اندازه و وزن نيز، اين مدل در سطح قابل قبولي قرار دارد.اده شده زير، شما در بخش زيرين دياگرام هاي پروسسور، ميتوانيد page file usage را مشاهده کنيد. براي مثال اين کامپيوتر 3 گيگابايت رم دارد ( به بخش Physical Memory توجه کنيد) و همچنين حدود 4 گيابايت حافظه مجازي بروي هارد ديسک ( در بخش Commit Charge مقدار Limit منهاي حافظه فيزيکي، مقدار مجازي را مي دهد). با اين وجود، شما ميتوانيد مشاهده کنيد که مقدار زيادي از رم شما حدود 2 گيگابايت و همچنين 3 گيگابايت از حافظه مجازي شما مهياست و استفاده نمي شود. توجه داشته باشيم که بازده و پرفورمانس ممکن است با مشکلات و خطاهاي موجود در رم، ضربه نبيند، گرچه باز کردن و استفاده زياد از برنامه هاي مختلف و دسترسي آنها به رم، خطاهاي رم را افزايش ميدهد و بازده کاري شما را پايين مي آورد و همچنين فشار مضاعفي را به سي پي يو، هارد و رم مي آورد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 95
+ نوشته شده در چهارشنبه 25 بهمن 1391ساعت 9:56 توسط لپ تاپ

لوازم کامپيوتر

8. مکا لپ تاپ سه بعدي ن يابي با واي فايمدل ابتدايي آي پد فاقد gps است10-تميز نمودن اتصالات باطري به دستگاه:هر شش ماه تمامي در گاهي و اتصالات باطري به نوت بوك خود را با دستمال كتاني آغشته به الكل تمييز نماييد.11-تمامي موارد غير ضروري را غير فعال كنيد:الف- در طول سفر با هواپيما از ديدن دي وي دي يا فايل هاي مالتي مديا جدا پرهيز كنيد. و فقط از واي فاي پشتيباني مي کند. اما مدل واي فاي آي پد به خوبي تمام اتصالات بي سيم دور و اطراف تان را شناسايي مي کند و از همين طريق قادر است موقعيت شما را شناسايي کند و نزديک ترين سرويس ها مانند رستوران ها يا پمپ بنزين ها را به شما معرفي کند.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 101
+ نوشته شده در سه شنبه 24 بهمن 1391ساعت 7:43 توسط لپ تاپ

لپ تاپ زيبا

آي پد لپ تاپ فکس در يک کلام دستگاه فوق العاده اي براي تماشاي تصاوير hd است و3 -از قابليت هاي نوت بوك خود براي صرفه جويي در مصرف باطري استفاده نماييد:الف-تمامي نوت بوك ها به يك روش منابع برق را كنترل نمي كنند.برخي براي سفر هاي تجاري طراحي شده انداين نوت بوك برق كمتري مصرف مي كنند. از آن بهتر، خواندن کتاب الکترونيکي روي صفحه نمايش آن زير نور آفتاب است که از آساني دست کمي از مطالعه يک کتاب چاپي ندارد. آمار فروش آي پد گواهي بر اين مدعاست. تبلت اپل که فعلا تنها در بازار آمريکا به فروش مي رسد، در روز نخست عرضه، 700 هزار دستگاه فروخته است. اين در حالي است که خوش بين ترين کارشناسان فروش 200 تا 300 هزار دستگاه آي پد در روزهاي نخست فروش را تخمين زده بودند. در اين گزارش به 10 ويژگي مهم و قابل توجه آي پد نگاهي مي اندازيم.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 95
+ نوشته شده در دوشنبه 23 بهمن 1391ساعت 7:39 توسط لپ تاپ

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 ... 16 صفحه بعد