خرید لپ تاپ نوت بوک خرید اسکنر خرید پرینتر خرید تیلت خرید کامپیوترخرید قطعات لپ تاپقطعات کامپیوترلوزام جانبیتلویزیون

برای دریافت لیست قیمت خرید انواع نوت بوک پرینتر اسنکر و کامپیوتر اینجا کلیک کنید

فروش لپ تاپ،laptop، ،لپ تاپ جدید،خرید لپ تاپ،معرفی لپ تاپ

لپ تاپ

به صفحه Perform لپ تاپ جيبي ance برويد.كليدهاي دسترسي سريع:اكثر لپ‌تاپ‌ها داراي يك سري كليد در قسمت بالاي صفحه‌كليد خود هستند كه به شما امكان مي‌دهند برنامه‌هاي مورد علاقه خود مانند كلاينت ايميل يا مرورگر اينترنت را بلافاصله اجرا كنيد. در اغلب موارد، شما مي‌توانيد اين كليد‌ها را بر اساس نيازهاي خودتان پيكربندي كنيد. در صفحه نشان داده شده زير، شما در بخش زيرين دياگرام هاي پروسسور، ميتوانيد page file usage را مشاهده کنيد. براي مثال اين کامپيوتر 3 گيگابايت رم دارد ( به بخش Physical Memory توجه کنيد) و همچنين حدود 4 گيابايت حافظه مجازي بروي هارد ديسک ( در بخش Commit Charge مقدار Limit منهاي حافظه فيزيکي، مقدار مجازي را مي دهد). با اين وجود، شما ميتوانيد مشاهده کنيد که مقدار زيادي از رم شما حدود 2 گيگابايت و همچنين 3 گيگابايت از حافظه مجازي شما مهياست و استفاده نمي شود. توجه داشته باشيم که بازده و پرفورمانس ممکن است با مشکلات و خطاهاي موجود در رم، ضربه نبيند، گرچه باز کردن و استفاده زياد از برنامه هاي مختلف و دسترسي آنها به رم، خطاهاي رم را افزايش ميدهد و بازده کاري شما را پايين مي آورد و همچنين فشار مضاعفي را به سي پي يو، هارد و رم مي آورد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 101
+ نوشته شده در يکشنبه 22 بهمن 1391ساعت 13:13 توسط لپ تاپ

لپ تاپ خطي

بسياري از اي لپ تاپ راحت ن لپ تاپ‌ها دار8. مکان يابي با واي فايمدل ابتدايي آي پد فاقد gps است و فقط از واي فاي پشتيباني مي کند. اما مدل واي فاي آي پد به خوبي تمام اتصالات بي سيم دور و اطراف تان را شناسايي مي کند و از همين طريق قادر است موقعيت شما را شناسايي کند و نزديک ترين سرويس ها مانند رستوران ها يا پمپ بنزين ها را به شما معرفي کند.اي شيار داخلي minipct هستند و از wifi يا بلوتوث به عنوان يک نسخه استفاده خواهد شد ولي بايد سنجش آن‌ها در کارت‌هاي نصب شده انجام شود. اين نوع طرح‌ها مي‌توانند به همراه USB و رابط I/O استفاده شوند. اگر چه کاربرها بايد حامل لوازم جانبي USB باشند. در اين حالت Nvidia و ATI يک رابط استاندارد براي GPU مي‌باشند. انتخاب‌ها با توجه به PCIE/AGP بعد از بازاري محدود مي‌باشد. در ژانويه ???? نيز Asus اعلام کرد که ويدئوي خارجي ايستگاه
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 99
+ نوشته شده در شنبه 21 بهمن 1391ساعت 8:42 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي

به احتمال زیا لپ تاپ سريعد، درایو به یک صفحه مسطح کشلف) Vaio Sony : که معرف همه دوستان میباشد . دارای کیفیت های بسیار بالا از لحاظ ساخت، قیمت های نسبتا بالا ، باتری های نه چندان خوب و بجز دو سه مدل بسیار گران هیچکدام کارت گرافیک جدا ندارند. شرکتهای عرضه کننده اصلی وایو در ایران عبارتند از : امرتات ،نقش ، رایانه همراه و دو سه شرکت نچندان مطرح دیگر .ویی متصل است.پیچ هایی که درایو را در صفحه ی کشویی نگه می دارند را باز کنید و درایو را بیرون بکشید. درایو جدید را در جایی که درایو قدیم قرار گرفته بود بگذارید و همه ی پیچ ها را در جهت معکوس جا بیندازید.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 92
+ نوشته شده در جمعه 20 بهمن 1391ساعت 13:26 توسط لپ تاپ

مدرن ترین لپ تاپ

تمام اين کارهايي لپ تاپ رنگي ليزري که در اين آموزش انجام ميدهپيکسل ها معمولا از نظر ساختار به ? شکل نقطه اي و مربع وجود دارند . هر پيکسل جزدي از يک عکس است که وقتي کنار هم جمع مي شوند و قرار مي گيرند ، يک عکس و تصوير واقعي را به وجود مي آورند. يم براي اين است که مقدار کار سي پي يو و رم را کم کنيم و اين کار از طريق مديريت نرم افزارها و سرويس ها انجام ميشود. اين کارهاي مفيد زماني محاسن خود را نشان مي دهند که لپ تاپ شما از توان باطري تان استفاده ميکند. اگر بخواهيم مصرف باتري را توسط نرم افزارهاي power management کم کنيم با اين مشکل مواجه ميشويم که سرعت سي پي يو تقريبا به 60 درصد خود کاهش مي يابد که باعث کندي شديدي در سيستم ميشود.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 101
+ نوشته شده در جمعه 20 بهمن 1391ساعت 0:17 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

مولفه‌هاي لپ تاپ سريع داخليعملكرد واقعي يك ل مناسب ترين حالت اين است كه سازنده هر لپ تاپ ، خود سازنده قطعات سخت افزاري آن باشد . اصولا هر چه قطعات يك لپ تاپ متعلق به برند خاص باشند ، مشكل شما براي گرفتن درايو هاي به روز كمتر خواهد بود .پ‌تاپ بر اساس مولفه‌هاي داخلي آن تعيين مي‌شوند. اين مولفه‌ها براي اجراي يك برنامه‌، بارگذاري يك صفحه وب يا اجراي يك بازي به همكاري با يكديگر مي‌پردازند. براي آن‌كه بتوانيد لپ‌تاپ مناسبي را براي خودتان انتخاب كنيد، بايد با هر يك از اين بخش‌ها حداقل به‌صورت ابتدايي آشنايي داشته باشيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 64
+ نوشته شده در پنجشنبه 19 بهمن 1391ساعت 8:24 توسط لپ تاپ

لپ تاپ رنگي

مولفه‌هاي داخلي لپ تاپ سه کاره عملكرد واقعي يك لپ‌تاپ بر اساس مول7. بازتاب نور محيطديدن تصاوير ويديويي روي آي پد، يکي از بهترين قسمت هاي کار با اين تبلت است، اما بايد با انعکاس تصاوير روي نمايشگر آن بسازيد. انعکاس نور محيط هنگام ايميل زدن و مرور در وب زياد دست و پاگير نيست، اما هنگام تماشاي فيلم و بخصوص در صحنه هاي تاريک، تو چشم مي زند.فه‌هاي داخلي آن تعيين مي‌شوند. اين مولفه‌ها براي اجراي يك برنامه‌، بارگذاري يك صفحه وب يا اجراي يك بازي به همكاري با يكديگر مي‌پردازند. براي آن‌كه بتوانيد لپ‌تاپ مناسبي را براي خودتان انتخاب كنيد، بايد با هر يك از اين بخش‌ها حداقل به‌صورت ابتدايي آشنايي داشته باشيد.
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 77
+ نوشته شده در سه شنبه 17 بهمن 1391ساعت 10:45 توسط لپ تاپ

لپ تاپ سه بعدي

REBOOT لپ تاپ زيبا : Reboot سخت افزاري زماني صورت م. و با ادامه اين کار و قرار گرفتن اين برنامه ها درليست هاي پروسس، برنامه هاي مورد علاقه شما کندتر از هميشه اجرا ميشوند.موضوع جالبي که در اين قسمت وجود دارد اين است که بعضي برنامه ها در توضيحاتشان نوشته شده که باعث افزايش سرعت بوت سيستم شما ميشوند، در حاليکه اين برنامه ها باعث شلوغي ليست start-up ميشوند و زمان بيشتري براي کار خود ميبرند علي الخصوص وقتي که چندين برنامه بخواهند از يک سورس اطلاعات يا مبدا مشترک همزمان استفاده کنند.ي گيرد که کامپيوتر براي چند لحظه خاموش شده و سپس دوباره روشن مي شود.Reboot نرم افزاري زماني صورت مي گيرد که تنها Desktop از کار مي افتد و خاموش مي شود و ديگر نيازي به خاموش کردن کامل دستگاه نيست. Reboot مي تواند از بسياري از مشکلات کامپيوتر را حل کند. Boot يعني کامپيوتر مي تواند Windows را آغاز کند ، پس Reboot نيز همان Restart است .
برچسب ها : لپ تاپ ,
موضوع : | بازدید : 118
+ نوشته شده در دوشنبه 16 بهمن 1391ساعت 14:34 توسط لپ تاپ

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 ... 16 صفحه بعد